• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • impregnaty wodoodporne do tynków

Wyniki dla

Impregnaty wodoodporne do tynków - Import eksport

 1. H2O PROTECT

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma H2O PROTECT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Impregnaty wodoodporne do tynków. Jest również obecna w dziedzinach ochrona przed wilgocią, asenizacja wilgoci, i przenikanie. Ma siedzibę w Brugge Assebroek, Belgia.

 2. UNELKO

  Belgia

  Firma Unelko Corporation i Unelko N.V. wynalazła oryginalny repelent Rain-X Rain. Produkujemy produkty: Clean-X, Invisible Shield i Glass Science products, nasze specjalności w dziedzinie produktów czyszczących, pokryć ochronnych oraz produktów do zastosowań powierzchniowych o szerokim zastosowaniu w branży przemysłowej, handlowej, gospodarstwie domowym i na rynku samochodowym. Nasze produkty czyszczą, pokrywają i chronią szkło, porcelanę, ceramikę, stal nierdzewną, kamień, plastik, laminaty… barierą ochronną rozmiarów nano przeciwko przylepianiu się ziemi, brudu, rdzy i zabrudzeń mineralnych. Invisible Shield jest bardzo dobrze znany na rynku szkła handlowego oraz sanitarnego i stosowany w szpitalach, hotelach, restauracjach, szkołach do czyszczenia i ochrony okien, ścianek szklanych, elewacji, drzwi do kabin prysznicowych, zlewów, wanien, płytek ceramicznych, lad i podłóg. Glass Science to nowa linia produktów widoczności samochodowej pozwalających na bezpieczniejszą jazdę i zastosowanie na przednich szybach, bocznych okienkach, lusterkach i reflektorach. Jest dostępny dla detalistów i dilerów samochodowych w całej Europie.

 3. CENTRUM IMPREGNACJI - C.U.C. MONIKA ANTONIAK

  Polska

  Centrum Impregnacji C.U.C. Monika Antoniak to profesjonalny sklep z chemią przeznaczoną do czyszczenia i zabezpieczania powierzchni zewnętrznych takich jak kostka brukowa, tynk i elewacja, pokrycia dachowe, kamienne alejki, elementy przeszklone i drewniane itp. W katalogu sprzedażowym znajdują się preparaty pozwalające na usunięcie plam po rozlanych olejach, wykwitów, pozostałości po rdzy i cemencie, pozbycie się zanieczyszczeń organicznych w postaci porostów, grzybów i pleśni. Można kupić także wysokiej jakości impregnaty, które chronią poszczególne materiały przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, deszczu, niskich i wysokich temperatur, a także wzmacniają ich wytrzymałość czy zapobiegają rozwarstwianiu i osiedlaniu się owadów np. w przypadku drewna. Firma dystrybuuje artykuły pochodzące od uznanych producentów, cieszące się opiniami wysoce skutecznych. Wybór jest szeroki. Klienci mogą liczyć na fachową pomoc sprzedawców, którzy podpowiedzą, jaki środek sprawdzi się najlepiej w danej sytuacji. Przedsiębiorstwo oferuje również możliwość wynajęcia ekipy do przeprowadzenia prac.

 4. MUSCHERT OBERFLÄCHENTECHNOLOGIE MARCEL MUSCHERT

  Niemcy

  Firma MUSCHERT OBERFLÄCHENTECHNOLOGIE MARCEL MUSCHERT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Impregnaty wodoodporne do tynków. Ma siedzibę w Unterwellenborn Ot Kamsdorf, Niemcy.

 5. VOCHTBESTRIJDING.TIPS

  Holandia

  Firma VOCHTBESTRIJDING.TIPS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Impregnaty wodoodporne do tynków. Jest również obecna w dziedzinach antirust. Ma siedzibę w Alphen Aan Den Rijn, Holandia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. THERMILUX

  Belgia

  Firma THERMILUX, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Prace budowlane wykończeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Impregnaty wodoodporne do tynków, izolacja cieplna budynku, Impregnaty wodoodporne do tynków, asenizacja wilgoci, i izolacja akustyczna budynku. Ma siedzibę w Bastogne, Belgia.

 2. TECHNICHEM

  Belgia

  Firma TECHNICHEM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tynki, fugi, masy plastyczne i uszczelniające. Jest również obecna w dziedzinach Impregnaty wodoodporne do tynków, Impregnaty wodoodporne do tynków, produkty zabezpieczające podłoże, antirust, i Drewno - impregnaty. Ma siedzibę w Farciennes, Belgia.

 3. DTE

  Belgia

  Firma DTE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Impregnaty wodoodporne do tynków. Ma siedzibę w Wemmel, Belgia.

 4. VOCHTWERINGDIRECT

  Holandia

  Firma VOCHTWERINGDIRECT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Impregnaty wodoodporne do tynków. Jest również obecna w dziedzinach antirust, i ochrona przed wilgocią. Ma siedzibę w Amsterdam, Holandia.

 5. WATER-DICHT

  Belgia

  Firma WATER-DICHT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Impregnaty wodoodporne do tynków. Ma siedzibę w Nazareth, Belgia.

 1. MUROFLEX

  Belgia

  Firma MUROFLEX, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Impregnaty wodoodporne do tynków. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje betonowe, ochrona przed wilgocią, materiały izolacyjne, asenizacja wilgoci, i Konstrukcje betonowe. Ma siedzibę w Gent, Belgia.

 2. IBIC

  Belgia

  Firma IBIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Impregnaty wodoodporne do tynków. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa, Oczyszczanie wody - aparaty i urządzenia, Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa, Oczyszczanie wody - aparaty i urządzenia, i biuro architektury. Ma siedzibę w Aartselaar, Belgia.

 1. NANOSYSTEMS

  Hiszpania

  Firma NANOSYSTEMS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Impregnaty wodoodporne do tynków. Ma siedzibę w Sant Cugat Del Vallés, Hiszpania.

 2. AQUALITY PROTECT

  Belgia

  Firma AQUALITY PROTECT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Impregnaty wodoodporne do tynków. Jest również obecna w dziedzinach ochrona przed wilgocią. Ma siedzibę w Moorsele, Belgia.

 3. ALDIVA WORKS

  Belgia

  Firma ALDIVA WORKS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Impregnaty wodoodporne do tynków. Jest również obecna w dziedzinach ochrona przed wilgocią, obróbka wodoszczelna, i czujniki wilgotności. Ma siedzibę w Wilrijk, Belgia.

 4. GREENSEAL SOLUTIONS

  Holandia

  Firma GREENSEAL SOLUTIONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Impregnaty wodoodporne do tynków. Jest również obecna w dziedzinach impregnaty, impregnaty do drewna, i substancje hydrofobowe do tkanin. Ma siedzibę w Diemen, Holandia.

 5. AQWA ZERO VOCHTBESTRIJDING

  Belgia

  Firma AQWA ZERO VOCHTBESTRIJDING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Impregnaty wodoodporne do tynków. Jest również obecna w dziedzinach ochrona przed wilgocią. Ma siedzibę w Maldegem, Belgia.

 6. A.V.O.

  Belgia

  Firma A.V.O., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Impregnaty wodoodporne do tynków. Jest również obecna w dziedzinach Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi, ochrona przed wilgocią, i Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi. Ma siedzibę w Zandhoven, Belgia.

 7. DERMOPIEDRA

  Hiszpania

  Firma DERMOPIEDRA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Impregnaty wodoodporne do tynków. Jest również obecna w dziedzinach produkty do sprzątania domu. Ma siedzibę w Collado Villaba (madrid), Hiszpania.

 8. INTEG TRADE & INVEST UG

  Niemcy

  Firma INTEG TRADE & INVEST UG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Impregnaty wodoodporne do tynków. Jest również obecna w dziedzinach Farby i lakiery, i Farby i lakiery. Ma siedzibę w Dresden, Niemcy.

 1. UNELKO CORPORATION

  Stany Zjednoczone

  Firma UNELKO CORPORATION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Środki do mycia szyb i luster. Jest również obecna w dziedzinach Woski i politury przemysłowe i profesjonalne, Impregnaty wodoodporne do tynków, Woski i politury przemysłowe i profesjonalne, i Impregnaty wodoodporne do tynków. Ma siedzibę w Scottsdale, Stany Zjednoczone.

 2. IMPERPLEX

  Belgia

  Firma IMPERPLEX, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Impregnaty wodoodporne do tynków. Jest również obecna w dziedzinach ekologiczne czyszczenie graffiti, ochrona przed wilgocią, i Cleanroom Solution. Ma siedzibę w Leuven, Belgia.

 3. INDEX S.P.A.

  Włochy

  Firma INDEX S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tynki, fugi, masy plastyczne i uszczelniające. Jest również obecna w dziedzinach Impregnaty wodoodporne do tynków, Uszczelniające masy plastyczne w budownictwie, Impregnaty wodoodporne do tynków, i Uszczelniające masy plastyczne w budownictwie. Ma siedzibę w Castel D'azzano, Włochy.

 4. P.L.S. S.R.L.

  Włochy

  Firma P.L.S. S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Tynki, fugi, masy plastyczne i uszczelniające. Jest również obecna w dziedzinach Impregnaty wodoodporne do tynków, Uszczelniające masy plastyczne w budownictwie, Impregnaty wodoodporne do tynków, i Uszczelniające masy plastyczne w budownictwie. Ma siedzibę w Sanluri, Włochy.

 5. COOK GROUP LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma COOK GROUP LTD, roku i działającą w sektorze Impregnaty wodoodporne do tynków. Ma siedzibę w Hull, Zjednoczone Królestwo.

 6. IDROTEC S.R.L.

  Włochy

  Firma IDROTEC S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tynki, fugi, masy plastyczne i uszczelniające. Jest również obecna w dziedzinach Impregnaty wodoodporne do tynków, Uszczelniające masy plastyczne w budownictwie, Impregnaty wodoodporne do tynków, i Uszczelniające masy plastyczne w budownictwie. Ma siedzibę w Francavilla Al Mare, Włochy.

 7. DAMET CZ SPOL. S R.O.

  Republika Czeska

  Firma DAMET CZ SPOL. S R.O., roku i działającą w sektorze Tynki, fugi, masy plastyczne i uszczelniające. Jest również obecna w dziedzinach Cyna i stopy cyny, Impregnaty wodoodporne do tynków, Cyna i stopy cyny, i Impregnaty wodoodporne do tynków. Ma siedzibę w Praha 5, Republika Czeska.

 8. HYDROTHAN

  Belgia

  Firma HYDROTHAN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Impregnaty wodoodporne do tynków. Ma siedzibę w Wavre, Belgia.

 9. IMPERTEK S.R.L.

  Włochy

  Firma IMPERTEK S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tynki, fugi, masy plastyczne i uszczelniające. Jest również obecna w dziedzinach Impregnaty wodoodporne do tynków, Uszczelniające masy plastyczne w budownictwie, Impregnaty wodoodporne do tynków, i Uszczelniające masy plastyczne w budownictwie. Ma siedzibę w Ceggia, Włochy.

 10. EMULZER ASFALTEVI TECRIT MADDELERI SAN. TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma EMULZER ASFALTEVI TECRIT MADDELERI SAN. TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Impregnaty wodoodporne do tynków. Jest również obecna w dziedzinach nieprzemakalne. Ma siedzibę w ISTANBUL, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo