• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • import-eksport szkła i wyrobów szklanych

Wyniki dla

Import-eksport szkła i wyrobów szklanych - Import eksport

 1. LLC ASL OYNA

  Uzbekistan

  Verified by europages badge

  «ASL OYNA» LLC jest wiodącym Zakładem Produkcji Szkła w Azji Środkowej, założonym w 2009 roku. Fabryka znajduje się w Republice Uzbekistanu, w dystrykcie Siergiejskim, w Taszkiencie. Piasek kwarcowy i dolomit do produkcji wyrobów ASL OYNA pozyskiwane są z własnego kamieniołomu. Możliwości produkcyjne fabryki oparte są na urządzeniach pochodzenia europejskiego: • Piec No. 1 - Heye Int. Gmbh (Niemcy) • 8-sekcyjne maszyny IS - Heye Int. Gmbh • Piec No. 2 - Stara Glass S.p.A. (Włochy) • 6-sekcyjne maszyny IS - Bottero S.p.A. (Włochy). Całkowita dzienna wydajność pieców wynosi 270 ton szkła, co daje 560 000 butelek dziennie i 200 milionów butelek rocznie. Wdrożona w 2014 roku zaawansowana technologia NNPB pozwala zredukować wagę produkowanych butelek średłnio o 15-20%. Do tej pory wyprodukowanych zostało ponad 450 różnych kształtów pojemników szklanych i ich kombinacji. W 2018 roku, huta szkła weszła w nowy etap rozwoju i od tego czasu wdraża międzynarodowe standardy jakości i bezpieczeństwa żywności: ISO 9001: 2015, (FSSC) 22000, ISO 45001: 2018 i ISO 14001: 2015. W 2022 roku uruchomiono linie dekoracji szkła, które umożliwiły zapewnienie bezpieczniejszych i bardziej przyjaznych dla środowiska rodzajów zdobień i ich kombinacji: - tłoczenie folią na gorąco - metalizacja próżniowa butelek - powlekanie opakowań szklanych - zdobienie butelek metodą sitodruku. Wybierz wysoką jakość i innowacyjną technologię firmy ASL OYNA!

 2. SHANDONG BAOLUDA GLASS TECHNOLOGY CO., LTD.

  Chiny

  Shandong Baoluda Glass Technology CO., LTD. znajduje się w mieście Zibo w prowincji Szantung (Shandong). Zajmuje się przetwórstwem i obróbką szkła. Firma handlowa w sektorze wysokich technologii szkła jest zorkientowana na sprzedaż eksportową, gdzie odnosi sukcesy. Jej główne produkty to szkło niskoemisyjne pojedyncze o niskiej zawartości srebra, szkło niskoemisyjne podwójne o niskiej zawartości srebra, szkło potrójne niskoemisyjne, szkło izolowane, szkło hartowane, szkło laminowane, szkło ognioodporne, kuloodporne, szkło kolorowe glazurowane, szkło gięte i inne szkła głęboko przetwarzane.

 3. STEKLO EXPORT

  Rosja

  LLC Vladimir Glass ("StekloEksport") przetwarza szkło, eksportuje i importuje wyroby szklane, projektuje i produkuje szklane słoiki i butelki. Producent i dostawca wysokiej jakości opakowań szklanych, szkła płaskiego i luster zapewnia dostawę hurtową takich produktów jak: — szkło płaskie przezroczyste i nieprzezroczyste; — szyby okienne, gablotowe, meblowe i ochronne płaskie (triplex) o grubości od 1, 3 do 12 mm; — lustra; — szkło teksturowane, kolorowe i ozdobne; — szklane pojemniki do powszechnego użytku. Firma Vladimir Glass świadczy wszelkieo rodzaju usługi obróbki szkła: — cięcie na wymiar określony przez klienta; — hartowanie; — szlifowanie; — wiercenie; — faceting itp. Firma opracowuje dokumentację techniczną, projektuje butelki i naczynia, oryginalne szklane pojemniki i nakrętki, etykiety oraz elementy dekoracyjne. Realizując wszystkie etapy wytwarzania opakowań szklanych w ramach jednego zakładu produkcyjnego, zapewniamy ich wysoką jakość. Zaprojektowane przez nas charakterystyczne szklane słoiki i butelki stały się znanym i zapadającym w pamięć symbolem marki naszych klientów, co pomaga im w dalszej promocji swoich produktów na rynku. Zespół pracowników firmy ma również duże doświadczenie we wznoszeniu konstrukcji szklanych na potrzeby budownictwa cywilnego i przemysłowego. Wiedza inżynierska zespołu firmy Vladimir Glass oraz nieustanne wdrażanie nowych technologii pozwalają fimie poszerzać gamę wyrobów szklanych i odpowiadać na wymagania rynku.

 4. STRONGLASAS, UAB

  Litwa

  Firma zajmuje się produkcją płaskiego szkła hartowanego, cięciem szkła płaskiego, jego cięciem, hartowaniem i szlifowaniem. Realizujemy wszystkie rodzaje szkła płaskiego: przezroczyste, matowe, barwione, powlekane, szkło wzorzyste i inne rodzaje szkła. Głównymi użytkownikami naszych wyrobów są producenci elewacji i przepierzeń szklanych, producenci szkła izolacyjnego, producenci konstrukcji metalowych i szklanych, balkonów, ogrodów zimowych itp. jak również producenci mebli, producenci sprzętu domowego i kabin prysznicowych.

 5. STALMACH

  Polska

  Oferujemy: drzwi szklane, balustrady, podłogi, kabiny prysznicowe na wymiar, szklane panele ścienne emaliowane lub z wykorzystaniem fotografii wiele innych, interesujących Państwa produktów i usług szklarskich realizacje ze szkła ze szczyptą współczesnego designu, witraż Tiffanyego, witraż angielski, fusing, piaskowanie, ręczne grawerowanie szkła produkty artystyczne z wykorzystaniem szkła - nieograniczone możliwości tworzenia szklanych produktów. Proponujemy szkło cięte na wymiar, lustra - doskonała jakość piaskowania szkła i luster. Nieograniczone możliwości doboru wzorów piaskowania! Wykonujemy zlecenia na większą skalę, transporty zagraniczne - doskonała jakość i precyzja wykonania produktów ze szkła. Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ALUMINUM STYLE

  Ukraina

  Firma ALUMINUM STYLE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport szkła i wyrobów szklanych. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje aluminiowe, drzwi i okna, elewacje aluminiowe dla budownictwa, Konstrukcje aluminiowe, i drzwi aluminiowe. Ma siedzibę w Sumy, Ukraina.

 2. MARISTIKA, UAB

  Litwa

  Firma MARISTIKA, UAB, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Szkło płaskie i lustra. Jest również obecna w dziedzinach Szkło bezpieczne, Szkło hartowane, Import-eksport szkła i wyrobów szklanych, Szklane ścianki działowe i drzwi szklane, Szkło bezpieczne, Szkło hartowane, Import-eksport szkła i wyrobów szklanych, i Szklane ścianki działowe i drzwi szklane. Ma siedzibę w Alytus, Litwa.

 3. APERTE, UAB

  Litwa

  Firma APERTE, UAB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport szkła i wyrobów szklanych. Jest również obecna w dziedzinach Szkło płaskie i lustra, Szkło izolacyjne, Szklane ścianki działowe i drzwi szklane, Szkło, Szkło płaskie i lustra, Szkło izolacyjne, Szklane ścianki działowe i drzwi szklane, i Szkło. Ma siedzibę w Kaunas, Litwa.

 4. ROLLING ROOF FACTORY TURKEY

  Turcja

  Firma ROLLING ROOF FACTORY TURKEY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport szkła i wyrobów szklanych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. ERDEM GLASS

  Turcja

  Firma ERDEM GLASS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport szkła i wyrobów szklanych. Ma siedzibę w Sehitkamil/gaziantep, Turcja.

 1. ADAGLASS LTD. CO.

  Turcja

  Firma ADAGLASS LTD. CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport szkła i wyrobów szklanych. Jest również obecna w dziedzinach części motoryzacyjne. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 2. BLUE PANGEA

  Turcja

  Firma BLUE PANGEA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport szkła i wyrobów szklanych. Jest również obecna w dziedzinach pamiątka i prezent, i artykuły na prezent. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 1. INORMA YAPI SISTEMLERI

  Turcja

  Firma INORMA YAPI SISTEMLERI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport szkła i wyrobów szklanych. Jest również obecna w dziedzinach pergola. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. TARGET ELEKTRONIK MEDIKAL ALET VE MALZ. PAZ LTD

  Turcja

  Firma TARGET ELEKTRONIK MEDIKAL ALET VE MALZ. PAZ LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Import-eksport szkła i wyrobów szklanych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. AYS ZÜCCACIYE

  Turcja

  Firma AYS ZÜCCACIYE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ceramika, porcelana i fajans przemysłowy. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport szkła i wyrobów szklanych, Import-eksport szkła i wyrobów szklanych, klacze zarodowe, artykuły szklane na prezent, i filiżanki do kawy. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. SIMURG FOREIGN TRADE

  Turcja

  Firma SIMURG FOREIGN TRADE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Nadwozia do autokarów - budowa. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport szkła i wyrobów szklanych, nadwozie autobusowe, Części samochodowe, Import-eksport szkła i wyrobów szklanych, i coach refitting. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 5. REFLEKS SERVIS D.O.O

  Słowenia

  Firma REFLEKS SERVIS D.O.O, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Witraże. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport szkła i wyrobów szklanych, markizy, drzwi i okna, Import-eksport szkła i wyrobów szklanych, i kabiny prysznicowe ze szkła. Ma siedzibę w Murska Sobota, Słowenia.

 6. DOBROVIČ GLASS

  Republika Czeska

  Firma DOBROVIČ GLASS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport szkła i wyrobów szklanych. Jest również obecna w dziedzinach Szkło dmuchane, Szkło kształtowe i naczyniowe, Szkło artystyczne, Kieliszki kryształowe, Szkło dmuchane, Szkło kształtowe i naczyniowe, Szkło artystyczne, i Kieliszki kryształowe. Ma siedzibę w Zahrádky, Republika Czeska.

 7. ÇIRAYLAR GLASS AND CONSTRUCTION MATERIALS INDUSTRY

  Turcja

  Firma ÇIRAYLAR GLASS AND CONSTRUCTION MATERIALS INDUSTRY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport szkła i wyrobów szklanych. Jest również obecna w dziedzinach wymiana szyb w budynkach. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 8. KUPA MOVABLE GLASS SYSTEMS

  Turcja

  Firma KUPA MOVABLE GLASS SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport szkła i wyrobów szklanych. Jest również obecna w dziedzinach Kształtowniki z aluminium, i Kształtowniki z aluminium. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 1. SANSIRO

  Portugalia

  Firma SANSIRO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport szkła i wyrobów szklanych. Ma siedzibę w Espinho, Portugalia.

 2. FLOT STAKLO ELENOVI

  Macedonia Północna

  Firma FLOT STAKLO ELENOVI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport szkła i wyrobów szklanych. Jest również obecna w dziedzinach wyroby ze szkła, i szyby pancerne. Ma siedzibę w Kavadarci, Macedonia Północna.

 3. AYD GLASS TURKEY FLOAT GLASS

  Turcja

  Firma AYD GLASS TURKEY FLOAT GLASS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport szkła i wyrobów szklanych. Ma siedzibę w Melikgazi-Kayseri, Turcja.

 4. CUMBA PANJUR VE ALUMINIUM DOGRAMA SISTEMLERI INSAAT SANAYI TICARET LTD STI

  Turcja

  Firma CUMBA PANJUR VE ALUMINIUM DOGRAMA SISTEMLERI INSAAT SANAYI TICARET LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okiennice. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport szkła i wyrobów szklanych, żaluzje, obicia, Automatyka okna - okna zmotoryzowane, i Import-eksport szkła i wyrobów szklanych. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 5. INTERGLAS

  Dania

  Firma INTERGLAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport szkła i wyrobów szklanych. Ma siedzibę w Albertslund, Dania.

 6. HAMADI SALES AGENCY INTERNATIONAL

  Austria

  Firma HAMADI SALES AGENCY INTERNATIONAL, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Uchwyty i klamki do mebli. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport szkła i wyrobów szklanych, Likwidacja i przejmowanie przedsiębiorstw handlowych i przemysłowych - doradztwo, drzwi suwane, Glass fittings, Import-eksport szkła i wyrobów szklanych, i Likwidacja i przejmowanie przedsiębiorstw handlowych i przemysłowych - doradztwo. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 7. VIDRIOCRISTAL - CERRAMIENTOS DE TERRAZAS

  Hiszpania

  Firma VIDRIOCRISTAL - CERRAMIENTOS DE TERRAZAS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Import-eksport szkła i wyrobów szklanych. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 8. SELÇUK GRUP

  Turcja

  Firma SELÇUK GRUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport szkła i wyrobów szklanych. Jest również obecna w dziedzinach szkło dla budownictwa, plandeki na wymiar, pergola, i stolarka z plastiku. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 9. DECOSTYLE

  Turcja

  Firma DECOSTYLE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport szkła i wyrobów szklanych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 10. BIGABE E-TICARET TEKSTIL PAZARLAMA SANAYI VE TICARET LTD STI

  Turcja

  Firma BIGABE E-TICARET TEKSTIL PAZARLAMA SANAYI VE TICARET LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Galanteria skórzana. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport szkła i wyrobów szklanych, torby i akcesoria skórzane, IMPORT-EKSPORT dywanów, i Import-eksport szkła i wyrobów szklanych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo