• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • import-eksport - ropa naftowa

Wyniki dla

Import-eksport - ropa naftowa - Import eksport

 1. RUCATHO B.V.

  Holandia

  Verified by europages badge

  RuCaTho B.V. jest międzynarodowym producentem 100% rafinowanego oleju spożywczego na świecie. Jesteśmy dumnym graczem w produkcji / zaopatrzeniu przemysłu spożywczego. Nasze główne produkty to: - rafinowany słonecznik - rafinowany olej kukurydziany - pszenica, jęczmień - kukurydza żółta - nasiona słonecznika - soczewica. Siedziba firmy znajduje się w Holandii. Przez lata działalności zdobyliśmy doświadczenie w produkcji rafinowanego oleju słonecznikowego, rafinowego oleju kukurydzianego, a także w handlu nasionami i zbożami na całym świecie. RuCaTho B.V. charakteryzuje się elastycznością, pragmatyzmem i szybką reakcją na zmieniające się warunki rynkowe. Oferujemy rozwiązania możliwie najlepiej odpowiadające na potrzeby logistyczne i wymagania jakościowe naszych klientów. Głęboko wierzymy, że można budować i utrzymać silne relacje z każdym klientem poprzez ciągłe zapewnianie ścisłych środków kontroli jakości, oferowanie konkurencyjnych cen i profesjonalnych usług. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasz zespół handlowców doskonale rozumie funkcjonowanie międzynarodowego rynku artykułów spożywczych. W połączeniu z naszym zaangażowaniem i profesjonalizmem sprawia to, że jesteśmy pierwszą opcją jako globalny producent i eksporter. Prosimy nie wahać się i skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. FORATIA EUROPE OU

  Finlandia

  Verified by europages badge

  Z prawdziwie ogólnoświatowej perspektywy pozyskujemy produkty z głównych obszarów produkcyjnych w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz na Dalekim Wschodzie. Nasze główne grupy produktów to olej z pestek moreli, olej palmowy, olej rzepakowy, olej sojowy, olej słonecznikowy, mieszanki, olej kukurydziany, olej bawełniany, olej słonecznikowy o wysokiej zawartości kwasu oleinowego, drób, wieprzowina, wołowina, ryby, frytki, warzywa, napoje bezalkoholowe i wyroby mleczne. Jako firma dostarczająca żywność i olej, Foratia Europe OU dostarcza oleje jadalne, napoje energetyczne, napoje bezalkoholowe, whisky, wina i produkty mrożone do ponad 100 krajów na całym świecie. Działamy głównie w Europie, Afryce, Azji, na Bliskim Wschodzie, w Ameryce Południowej i na Karaibach. Dostarczamy nasze usługi i produkty naszym klientom w następujących sektorach spożywczych: producenci, hurtownicy produktów spożywczych, dystrybutorzy w branży gastronomicznej i sprzedawcy detaliczni. Jesteśmy znani z tego, że jesteśmy niezawodnym partnerem oferującym produkty i marki wysokiej jakości. Zapewniamy profesjonalną obsługę w każdym aspekcie Twojego biznesu, w tym nasze opakowania, kontrolę jakości, dokumentację, logistykę i obsługę klienta. Wszystkie nasze usługi oferujemy w konkurencyjnych cenach. Dlatego Foratia Europe OU jest Twoim światowym specjalistą w zakresie zaopatrzenia w produkty spożywcze i oleje. Odwiedź naszą stronę internetową lub skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. NATURELL AB

  Szwecja

  Verified by europages badge

  Firma Naturell AB uczyniła żywność ekologiczną standardem. Głęboko wierzymy w świat, w którym 100% żywność ekologiczna jest standardem. Specjalizujemy się w żywności ekologicznej i oferujemy produkty wysokiej jakości. Krok po kroku zdecydowanie staliśmy się wiodącą firmą w dziedzinie żywności ekologicznej. Nasza działalność to jednak o wiele więcej niż tylko sprzedaż zdrowej ekologicznej żywności luzem. Oferujemy wyłącznie produkty w pełni organiczne ekologiczne. Jesteśmy hurtowym sprzedawcą żywności ekologicznej – sprzedajemy łącznie ponad 1000 różnych wyrobów ekologicznych. Są one produkowane przez naszych własnych rolników i wytwórców ekologicznych. Nasza ekologiczna sieć obejmuje cały świat. Staramy się dostarczać wyroby jak najbliżej domu klienta, aby ograniczyć transport. Nasze produkty: migdały, orzechy brazylijskie, orzechy nerkowca, orzechy kokosowe, orzechy laskowe, pasta z orzechów laskowych, prażone orzechy laskowe, orzechy ziemne, blanszowane orzechy ziemne, orzechy pekan, orzeszki pinii, pistacje, orzechy włoskie mąka, mąka migdałowa, mąka jęczmienna, mąka gryczana, mąka z manioku, mąka z ciecierzycy, mąka kokosowa, mąka kukurydziana, mąka z orzechów laskowych, mąka owsiana, skrobia ziemniaczana, mąka z komosy ryżowej, mąka żytnia, mąka orkiszowa, skrobia z tapioki, mąka teff, mąka pszenna cukier i substancje słodzące, syrop z agawy, sproszkowany ekstrakt słodu jęczmiennego, syrop ze słodu jęczmiennego, syrop z buraka cukrowego, cukier trzcinowy, cukier kokosowy, glukoza kukurydziana w proszku, syrop ze słodu kukurydzianego, syrop kukurydziany, miód EKO Melange, syrop klonowy, cukier palmowy, trzcina cukrowa w proszku, syrop z ryżu, syrop z ryżu brązowego, syrop pszeniczny, syrop z tapioki, maltodekstryna z tapioki ryż, ryż basmati, ryż arborio

 4. V.O.F. PLANTENDIENST VENLO

  Holandia

  Verified by europages badge

  VOF Plantendienst jest międzynarodowym producentem 100% rafinowanego oleju spożywczego na świecie. Głównymi produktami są rafinowany słonecznik, rafinowany olej kukurydziany, pszenica, jęczmień, żółta kukurydza, nasiona słonecznika, soczewica. Przez lata działalności zdobyliśmy doświadczenie w produkcji rafinowanego oleju słonecznikowego, rafinowego oleju kukurydzianego, a także w handlu nasionami i zbożami na całym świecie. Oferujemy rozwiązania możliwe najlepiej odpowiadające na potrzeby logistyczne i wymagania jakościowe naszych klientów. Wierzymy, że możemy budować i utrzymać silne relacje z każdym klientem poprzez ciągłe zapewnianie ścisłych środków kontroli jakości, oferowanie konkurencyjnych cen i profesjonalnych usług. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasz zespół handlowców doskonale rozumie funkcjonowanie międzynarodowego rynku artykułów spożywczych. W połączeniu z naszym zaangażowaniem i profesjonalizmem sprawia to, że jesteśmy pierwszą opcją jako globalny producent i eksporter. Prosimy o kontakt z nami w celu uzyskania dalszych informacji.

 5. ARGOUDELAION

  Grecja

  Verified by europages badge

  Argoudelaion P.C. to wiodący grecki eksporter oliwy z oliwek z siedzibą na Krecie, oferujący od ponad dekady niezrównaną obsługę i najwyższej jakości oliwę z oliwek. Współpracujemy z zaufanymi producentami w całej Grecji, aby pozyskiwać autentyczną oliwę z oliwek z pierwszego tłoczenia (EVOO), odmiany PDO/PGI, ekologiczną oliwę z oliwek i nie tylko. Niezależnie od tego, czy potrzebne są ilości hurtowe, czy opakowania pod własną marką, Argoudelaion dostarcza wyjątkowe rozwiązania. Specjalizujemy się w standaryzacji oliwy z oliwek, zapewniając stałą jakość wszystkich rodzajów oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia. Naszym priorytetem jest najwyższa jakość. Nasze oliwy z oliwek przechodzą rygorystyczne testy przeprowadzane przez certyfikowane laboratoria w trakcie całego procesu, od selekcji po przechowywanie i butelkowanie (Kluczowe słowa: kontrola jakości oliwy z oliwek, certyfikowany eksporter oliwy z oliwek Grecja). Gwarantuje to, że każda butelka spełnia najsurowsze normy europejskie i greckie. Argoudelaion wykorzystuje certyfikowane cysterny spożywcze do bezpiecznych i wydajnych dostaw na całym świecie.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GROW THE WORLD

  Republika Czeska

  Verified by europages badge

  Firma GROW THE WORLD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żywność - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport - ropa naftowa, Pasze dla zwierząt hodowlanych, Karma dla bydła, trzody i drobiu, Śruta i ziarno dla bydła i drobiu, orkisz biologiczny, karma dla zwierząt, fasola biologiczna, Import-eksport - ropa naftowa, i orkisz. Ma siedzibę w Svetlik, Republika Czeska.

 2. JOLIO LLC

  Gruzja

  Verified by europages badge

  Firma JOLIO LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleje, oliwa i tłuszcze spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Oleje roślinne, Import-eksport - ropa naftowa, olej słonecznikowy, nasiona słonecznika, ropa naftowa i jej pochodne, mączki z nasion słonecznika, Crude oil, Oleje roślinne, i Import-eksport - ropa naftowa. Ma siedzibę w Tbilisi, Gruzja.

 3. NS TRADE SP Z O O

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma NS TRADE SP Z O O, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żywność - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Owoce tropikalne, Odżywki dla niemowląt, Napoje, Przetwory mleczne, Napoje gazowane, Napoje gazowane bezalkoholowe, Napoje bezalkoholowe, Mrożonki, i Wyroby farmaceutyczne. Ma siedzibę w Szczecin, Polska.

 4. MAYKIM YAG VE KIMYA SAN. TIC. A.S

  Turcja

  Jeden z wiodących producentów olejów jadalnych i kosmetyków olejowych, MAY GROUP, wytwarza swoje produkty z poszanowaniem norm międzynarodowych i eksportuje je na cały świat. Jesteśmy dumni z tego, że nasze produkty są najwyższej jakości. Proponujemy różne rozwiązania pakownicze. Jeśli poinformujesz nas o produktach, które Cię interesują i o miesięcznych ilościach, które chcesz importować oraz podasz dane firmy, będziemy niezwykle szczęśliwi przesłać Ci nasz kosztorys z najlepszymi cenami. Importujemy kwaśny i rafinowany olej palmowyl.

 5. ASIA GLOBAL SERVICES LLP

  Włochy

  Asia Global Service LLP jest zdywersyfikowaną i dynamicznie rozwijającą się firmą, która oferuje szeroki zakres usług. Nasze usługi skierowane są głównie do przemysłu naftowego, gazowego i rolno-spożywczego. Przedsiębiorstwo zostało założone w 2013 roku.

 1. A&B IMPORT EXPORT

  Reunion

  Firma A&B IMPORT EXPORT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport - ropa naftowa. Jest również obecna w dziedzinach ropa naftowa, Ropa do silników Diesla, olejki zapachowe, i petrochemical products. Ma siedzibę w Saint-Andre, Reunion.

 2. SAH FRAGRANCES & ESSENTIAL OILS PRIVATE LIMITED

  Indie

  Firma SAH FRAGRANCES & ESSENTIAL OILS PRIVATE LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport - ropa naftowa. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby perfumeryjne kosmetyczne i środki upiększające, import - eksport perfumy, i Wyroby perfumeryjne kosmetyczne i środki upiększające. Ma siedzibę w Hyderabad, Indie.

 1. TYREX DIS TICARET A.S

  Turcja

  Firma TYREX DIS TICARET A.S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport - ropa naftowa. Jest również obecna w dziedzinach Smoła i asfalt drogowy, ropa naftowa i jej pochodne, stopy miedzi, Smoła i asfalt drogowy, i Rolno-spożywczy. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. PERDAC GLOBAL

  Rumunia

  Firma PERDAC GLOBAL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Import-eksport - ropa naftowa. Ma siedzibę w Voluntari, Rumunia.

 3. BAVAY & FILS

  Belgia

  Firma BAVAY & FILS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Smary przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Olej opałowy, mazut, Import-eksport - ropa naftowa, Olej opałowy, mazut, Import-eksport - ropa naftowa, paliwo grzewcze, i pellet systems. Ma siedzibę w Gottignies, Belgia.

 4. PARSCO INTERNATIONAL LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PARSCO INTERNATIONAL LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Import-eksport - ropa naftowa. Ma siedzibę w Milton Keyens, Zjednoczone Królestwo.

 5. ALEPH TRADE

  Turcja

  Firma ALEPH TRADE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Import-eksport - ropa naftowa. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. DW OIL TRADING GMBH

  Niemcy

  Firma DW OIL TRADING GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport - ropa naftowa. Jest również obecna w dziedzinach parafina, i parafina. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 7. PINEFF GMBH

  Niemcy

  Firma PINEFF GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport - ropa naftowa. Jest również obecna w dziedzinach Diesel fuel, granulatory do pelletu, palety drewniane, i gnl. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 8. RAYKAN CO

  Turcja

  Firma RAYKAN CO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport - ropa naftowa. Jest również obecna w dziedzinach środki chemiczne dla przemysłu chemicznego i petrochemicznego. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. GLOBAL TRADE WHOLESALE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GLOBAL TRADE WHOLESALE LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport - ropa naftowa. Jest również obecna w dziedzinach oleje roślinne spożywcze, artykiły santarne, i olej słonecznikowy. Ma siedzibę w Hemel Hempstead, Zjednoczone Królestwo.

 2. NEKO-TRADE.LTD

  Turcja

  Firma NEKO-TRADE.LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport - ropa naftowa. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport energii i surowców, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, petrochemical products, Import-eksport energii i surowców, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, i Rafinowany olej słonecznikowy. Ma siedzibę w Alania, Turcja.

 3. GLOBAL BUSINESS CONSULTING

  Polska

  Firma GLOBAL BUSINESS CONSULTING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Import-eksport - ropa naftowa. Ma siedzibę w Warsaw, Polska.

 4. LASER FOR COMMERCIAL BROKERAGE

  Zjednoczone Emiraty Arabskie

  Firma LASER FOR COMMERCIAL BROKERAGE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport - ropa naftowa. Ma siedzibę w 553428450, Zjednoczone Emiraty Arabskie.

 5. STANDIC STORAGE & TERMINALS

  Holandia

  Firma STANDIC STORAGE & TERMINALS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Import-eksport - ropa naftowa. Jest również obecna w dziedzinach zbiorniki na płynne produkty naftowe, handel produktami roponośnymi, i instalacje do magazynowania płynnych produktów naftowych. Ma siedzibę w South Holland, Holandia.

 6. EAST WEST PETROLEUM INC

  Kanada

  Firma EAST WEST PETROLEUM INC, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Import-eksport - ropa naftowa. Ma siedzibę w Vancouver, Kanada.

 7. INVESTMENT IN TURKEY

  Turcja

  Firma INVESTMENT IN TURKEY, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Import-eksport - przedstawiciele. Jest również obecna w dziedzinach Doradztwo inwestycyjne, Import-eksport - ropa naftowa, pośrednictwo z zakresie importu-eksportu, artykuły medyczne, Doradztwo inwestycyjne, i Import-eksport - ropa naftowa. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 8. CAZORLA & MUÑOZ BUSINESS GROUP SL

  Hiszpania

  Firma CAZORLA & MUÑOZ BUSINESS GROUP SL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kamienie szlachetne, półszlachetne i perły. Jest również obecna w dziedzinach Napoje - import-eksport, Import-eksport - ropa naftowa, Żywność - import-eksport, oleje roślinne spożywcze, Napoje - import-eksport, Import-eksport - ropa naftowa, i Żywność - import-eksport. Ma siedzibę w Malaga, Hiszpania.

 9. BEO PRO GROUP LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BEO PRO GROUP LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport - ropa naftowa. Ma siedzibę w Birmingham, Zjednoczone Królestwo.

 10. BIDOROZA INTERNATIONAL LIMITED

  Ukraina

  Firma BIDOROZA INTERNATIONAL LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport - ropa naftowa. Jest również obecna w dziedzinach firma handlowa. Ma siedzibę w Kiev, Ukraina.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Import-eksport - ropa naftowa - Import eksport

Liczba wyników

675 Przedsiębiorstwa