• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wina doliny loary (val de loire)

Wyniki dla

Hurtownik - Wina doliny loary (val de loire)

Hurtownik
 1. VDC FRANCE VIE DE CHATEAUX

  Francja

  VDC France jest ważnym eksporterem produktów francuskich na rynki międzynarodowe. Nasza gama obejmuje produkty delikatesowe, foie gras, trufle, miód, słodycze, konfitury, czekoladę luksusową, po szampany i wina bordeaux. Możemy dostosować produkt do wymagań smakowych i ograniczeń celnych każdego kraju (produkty pod marką własną dystrybutora). VDC oznacza « Vie de Château », co jest nawiązaniem do francuskiej sztuki życia czyli Art de Vivre à la Française.

 2. GROUPE TAILLAN

  Francja

  Firma GROUPE TAILLAN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Francja, Wina Bordeaux, Wina doliny Loary (Val de Loire), Wina - Francja, Wina Bordeaux, i Wina doliny Loary (Val de Loire). Ma siedzibę w Bordeaux, Francja.

 3. SEL WINES

  Belgia

  Firma SEL WINES, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina alzackie, Wina burgundzkie (Bourgogne), szampan, Wina doliny Loary (Val de Loire), Wina alzackie, i Wina burgundzkie (Bourgogne). Ma siedzibę w Fleurus, Belgia.

 4. COMPAGNIE DE L'HERMITAGE SARL

  Francja

  Firma COMPAGNIE DE L'HERMITAGE SARL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wina doliny Loary (Val de Loire). Jest również obecna w dziedzinach Wina - Francja, i Wina - Francja. Ma siedzibę w Tain L Hermitage, Francja.