• Europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rzeźby

Wyniki dla

Hurtownik - Rzeźby

Hurtownik
 1. TSAI

  Niemcy

 2. SC NE&RO INVEST SRL

  Rumunia

 3. THE ANCIENT HOME LTD

  Węgry

 4. BRONZES D'AFRIQUE

  Francja

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie Europages.
 1. ART BRONZE SCULPTURES

  Niemcy

 2. INNOV ART CO., LIMITED

  Chiny

 3. CARTEL COMPRAVENTA PINTURA S.L.

  Hiszpania

 4. STONECRAFT DESIGN

  Zjednoczone Królestwo

 5. AC IMPORT

  Francja

 6. ANTICHITA' CIRO GUARRACINO

  Włochy

  Antykwariusz Ciro Guarracino proponuje stare meble, meble z epoki, przedmioty artystyczne, antyki, dawne malowidła, obrazy z epoki, stare żyrandole, lustra, stare brązy, stare komody, starą porcelanę, stare srebro stołowe, rzeźby, panneau rzeźbione, sekretarzyki, berżery, szopki, stare majoliki z każdej epoki, styl i pochodzenie. Wybór mebli z epoki Ludwika XV, Ludwika XVI, XIX-ego wieku w stylu neapolitańskim, XVII-ego wieku w stylu neapolitańskim, styl barokowy, styl Empire, styl Liberty, styl wiktoriański.

 1. KAMIŃSKI MACIEJ. ZAKŁAD KAMIENIARSKI

  Polska

  Specjalizujemy się w usługach kamieniarskich, takich jak projektowanie i budowanie nagrobków i pomników czy układanie nowych i renowacja starszych posadzek. Wykonujemy również m.in. blaty, schody, kominki oraz rzeźby do wnętrz i ogrodów. Korzystając z naszego doradztwa i usług, zapewniają sobie Państwo gwarancję realizacji zamówienia na najwyższym poziomie i w niebanalnej stylistyce. Doskonałe obycie z materiałami i wzorcami pozwala nam na realizację projektów, które innym wydają się niemożliwe do zrealizowania. Nasz zakład kamieniarski specjalizuje się w mniej lub bardziej nietypowych zamówieniach. Tuż przy Powązkach prowadzimy również kwiaciarnię. Nasz zakład kamieniarski specjalizuje się w wylewaniu schodów i posadzek z lastryko. Mogą nam Państwo powierzyć także ich renowację czy wytworzenie kominków lub blatów kamiennych.

 2. JOANNA JANUSZKIEWICZ-WĘCŁAWOWICZ PRACOWNIA ARTYSTYCZNA

  Polska

  Twoornia oferuje wyjątkowe rękodzieło. Ta pracownia artystyczna z Krakowa, która cieszy się dużym zaufaniem wśród klientów i ceniona jest ze względu na indywidualne podejście do każdego zamówienia. W ramach współpracy można zamówić różnego rodzaju przedmioty. Wykonywane są między innymi witraże, mozaiki, popiersia i dekoracje ścienne. Oferowane są również rzeźby, portrety i stylowe lampy. Warto nawiązać kontakt i opowiedzieć o swoich potrzebach, a projekt zostanie maksymalnie dopasowany do oczekiwań i gustu zleceniodawcy. Jednocześnie artyści dbają o wysoką jakość rękodzieła, dobór odpowiednich materiałów i zachowanie wartości artystycznej. Nawet przedmioty codziennego użytku mogą zachwycać estetyką i niebanalnym wykończeniem. Pracownia prowadzi własny sklep internetowy, w którym dostępne są oryginalne torebki. Każda z nich została starannie opisana i zilustrowana zdjęciem. W razie pytań wystarczy nawiązać kontakt. Indywidualne projekty realizowane są z pasją i zaangażowaniem, a zarazem można skorzystać z nich w dobrej cenie.

 3. ART VIP

  Polska

  ART VIP to galeria malarstwa z siedzibą w Poznaniu, w której można kupić i wypożyczyć dzieła sztuki współczesnych polskich autorów. Różnorodność form i tematów podejmowanych w ramach oferowanych konstrukcji sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Poza malarstwem można skorzystać także z: rzeźby, fotografii, designu. Dzięki dziełom sztuki sprzedawanym i wypożyczanym przez galerię ART VIP można udekorować dowolne pomieszczenie niezależnie od stylu jego wykończenia. Klasyczny salon w drewnianym domu, nowoczesna sypialnia w niewielkim mieszkaniu, eleganckie biuro czy gabinet - w tych i wielu innych miejscach warto posłużyć się obrazami i dziełami sztuki, aby ozdobić wnętrze i wprowadzić do niego dodatkowy, atrakcyjny, designerski element. Wysoka jakość wykonania egzemplarzy oferowanych przez sklep z obrazami ART. VIP jest gwarantowana przez doświadczonych i cenionych autorów. Wystarczy przejrzeć stronę internetową firmy i upubliczniony w jej ramach wykaz twórców, żeby spostrzec, że są to profesjonalne i warte swojej ceny prace.

 4. VIVA ZIELONY OGRÓD

  Polska

  Firma viva zielony ogród prowadzi hurtową i detaliczna sprzedaż kamienia naturalnego- okładziny, kruszywa, płyty, rzeźby kamienne, otoczaki, słupy kamienne. Zajmujemy się również projektowaniem i zakładaniem ogrodów, budową murów, altan, ogrodów zimowych. Zapraszamy do współpracy! ! ! !

 5. CHRISTINE JEMMET

  Włochy

  Przed wielu już laty, Christine Jemmett rozpoczęła karierę malarza. Z powodzeniem uczestniczyła w wystawach w prestiżowych galeriach w ramach ekspozycji stałych sztuki wypółczesnej (Arte 54, Formaquattro, la Vernissage, la Panchetta, la Bonomo, la Vallisa, la Vernice). Współpracowała z domem wydawniczym Franco Maria Ricci. Obecnie, działa w branży sprzedaży dzieł sztuki w ramach "Nov'Arte Italia", młodego prężnie rozwijającego się przedsiębiorstwa, które sprzedaje, na skalę krajową, dzieła Romano, rzeźbiarza Watykanu.