• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • gumowe części i artykuły do samochodów i pojazdów transportowych

Wyniki dla

Gumowe części i artykuły do samochodów i pojazdów transportowych - Import eksport

 1. GEFICCA SA

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma GEFICCA SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kauczuk - przeróbka i półprodukty. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby gumowe, Techniczne wyroby gumowe, Gumowe części i artykuły do samochodów i pojazdów transportowych, Gumowe artykuły medyczne, Gąbki gumowe przemysłowe, Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie, Wyroby gumowe, Techniczne wyroby gumowe, i Gumowe części i artykuły do samochodów i pojazdów transportowych. Ma siedzibę w Cosne Sur Loire Cedex, Francja.

 2. STABITEC STANZ-BIEGE-TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma STABITEC STANZ-BIEGE-TECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gumowe części i artykuły do samochodów i pojazdów transportowych. Ma siedzibę w Wülfrath, Niemcy.

 3. NUOKA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma NUOKA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opony - materiały do napraw i wulkanizacji. Jest również obecna w dziedzinach Opony, Opony i akcesoria, Gumowe części i artykuły do samochodów i pojazdów transportowych, Koła samochodowe i samolotowe, naprawa opon, koła z oponami, Opony, Opony i akcesoria, i Gumowe części i artykuły do samochodów i pojazdów transportowych. Ma siedzibę w Rohrbach, Niemcy.

 4. ALLIGATOR POLSKA SP. Z O.O.

  Polska

  Alligator Polska Sp. z o.o. oferuje: - zawory do dętek (rowerowych, motorowerowych, samochodowych, ciągników)- zawory do opon bezdętkowych (samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych)- elementy złączne, toczone z mosiądzu, stali, aluminium wg rysunku klienta- elementy gumowe i gumowo-metalowe tłumiące drgania wg życzeń Klienta. Spółka produkuje kompletny asortyment zaworów oraz akcesoriów do zaworów. Jesteśmy dostawcą części metalowych i gumowych dla światowych liderów z branży samochodowej, energetycznej, wibroizolacyjnej oraz wielu innych. Firma jest nastawiona na ciągły rozwój, rocznie wprowadzamy do produkcji kilkaset nowych artykułów. Ponad 90% naszej produkcji wysyłamy na eksport. Oprócz tego dostarczamy wyroby metalowe dla branży motoryzacyjnej. Alligator Polska Sp. z o.o. posiada Certyfikat ISO 9001 od 1998 roku. Spółka została nagrodzona wielokrotnie Certyfikatem Fair Play.

 5. MAG RUBBER LTD

  Turcja

  MAG Rubber Ltd. to jeden z wiodących producentów i dostawców wysokiej jakości części zamiennych do ciężkiego sprzętu dla rynku wtórnego: Caterpillar, Komatsu, Volvo, Bomag, Dynapac, Vibromax, Hamm, Sakai, etc. Dzięki bardzo zaawansowanemu technologicznie parkowi maszynowemu oraz wysoko wykwalifikowanej ekipie inżynierów i techników MAG produkuje wysokiej jakości części zamienne do sprzętu do robót ziemnych, przemysłu obronnego, medycznego oraz innych dziedzin. MAG eksportuje bezpośrednio do ponad 50 krajów na całym świecie.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PHROMAC

  Belgia

  Strona internetowa z ofertą gąsienic i części do koparek oraz sprzętu budowlanego! Szukasz gąsienic lub części zamiennych do koparek lub sprzętu budowlanego? W Phromac jest dostępna szeroka oferta, sklasyfikowana według kategorii cenowych. Wystarczy złożyć zamówienie on-line, a my gwarantujemy szybką dostawę. Phromac zapewnia doradztwo niezależne od oferowanych marek i realizuje dostawy bezpośrednio z magazynów dostawców. Na życzenie dostępna jest usługa montażu zamówionych części. Nasze atuty: Szeroki asortyment: około 200 marek. Ceny niezwykle konkurencyjne. Dostawa w ciągu 3 dni po złożeniu zamówienia. Dostawa bezpłatna w krajach Beneluksu na zamówienia od 300 € netto. Gwarancja na 1000 godzin działania.

 2. GUMA POMORSKA

  Polska

  Guma Pomorska jest prywatną firmą produkującą wyroby gumowe i gumowo-metalowe. Specjalizujemy się w produktach przeznaczonych do hydrauliki siłowej. Ponadto produkujemy również techniczne wyroby z gumy i gumy łączonej z metalem takie jak: amortyzatory cylindryczne, amortyzatory płaskie, silnetblocki, odboje dokowe, części gumowe do przyczep, O-ringi od 25" do 39", kompletne koła do wózków podnośnikowych, opony pełnogumowe. Posiadamy również dział Poliuretanu, gdzie na życzenie klienta realizujemy zamówienia nie tylko seryjne ale i jednostkowe, niestandardowe.

 3. HAFMANN POLSKA

  Polska

  Sprzedaż i serwis narzędzi, dorabianie części, frezowanie, spawanie, toczenie, szlifowanie, laser, utrzymanie ruchu, dokumentacje techniczne, elektronarzędzia, usługi tokarskie, części zamienne do pojazdów komunalnych, dźwigów, wind.

 4. GEYER & HOSAJA SP. Z O.O. ZAKLADY GUMOWE

  Polska

  W naszej ofercie są: mieszanki gumowe, dywaniki samochodowe uniwersalne i modelowe marki Gepard, opony bieżnikowane, maty legowiskowe, elementy bezpieczeństwa ruchu drogowego, produkty z granulatu

 5. GUMEXIM BOGUSŁAW PACIORKOWSKI

  Polska

  Sprzedajemy od ponad 20 lat mieszanki gumowe.

 1. HPAMPA COMERCIO INTERNACIONAL

  Hiszpania

  Firma HPAMPA COMERCIO INTERNACIONAL, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Żywność - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Napoje - import-eksport, Gumowe części i artykuły do samochodów i pojazdów transportowych, Konstruktor maszyn rolniczych, Napoje - import-eksport, Gumowe części i artykuły do samochodów i pojazdów transportowych, i mięso argentyńskie. Ma siedzibę w La Muela, Zaragoza, Hiszpania.

 2. A&S TIRE CO. LTD.

  Chiny

  Firma A&S TIRE CO. LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gumowe części i artykuły do samochodów i pojazdów transportowych. Ma siedzibę w Chengdu, Chiny.

 1. GEPARD OTOMOTIV IC VE DIS TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcja

  Firma GEPARD OTOMOTIV IC VE DIS TICARET LIMITED SIRKETI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Gumowe części i artykuły do samochodów i pojazdów transportowych. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 2. VULKANIZACIJA KOREN

  Słowenia

  Firma VULKANIZACIJA KOREN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe do budownictwa. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby gumowe, Amortyzatory do samochodów, Gumowe części i artykuły do samochodów i pojazdów transportowych, Wyroby gumowe, Amortyzatory do samochodów, i Gumowe części i artykuły do samochodów i pojazdów transportowych. Ma siedzibę w Cirkovce, Słowenia.

 3. FLEXOCOL - FABRICA DE ARTEFACTOS DE BORRACHA, LDA

  Portugalia

  Firma FLEXOCOL - FABRICA DE ARTEFACTOS DE BORRACHA, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gumowe części i artykuły do samochodów i pojazdów transportowych. Jest również obecna w dziedzinach Części z gumy do pojazdów, podpory przeciwwstrząsowe z kauczuku do różnych silników i maszyn, i produkty formowane z kauczuku. Ma siedzibę w Leça Do Balio, Portugalia.

 4. BORFLEX LILLE - GROUPE BORFLEX

  Francja

  Firma BORFLEX LILLE - GROUPE BORFLEX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gumowe części i artykuły do samochodów i pojazdów transportowych. Jest również obecna w dziedzinach Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie, Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie, materiały kompozytowe z żywicami, i taśmy przenośnikowe z poliuretanu do użytku spożywczego. Ma siedzibę w Lille, Francja.

 5. NORKA GT D.O.O.

  Słowenia

  Firma NORKA GT D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wulkanizacja kauczuku - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Gumowe części i artykuły do samochodów i pojazdów transportowych, uszczelki z kauczuku, Gumowe rury i węże, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, i Gumowe części i artykuły do samochodów i pojazdów transportowych. Ma siedzibę w Lenart, Słowenia.

 6. PIN HSIU RUBBER CO., LTD.

  Tajwan R.O.C.

  Firma PIN HSIU RUBBER CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gumowe części i artykuły do samochodów i pojazdów transportowych. Ma siedzibę w Changhua, Tajwan R.O.C..

 7. ISKOM RUBBER METAL PLASTIC

  Turcja

  Firma ISKOM RUBBER METAL PLASTIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gumowe części i artykuły do samochodów i pojazdów transportowych. Ma siedzibę w Hatay, Turcja.

 8. R&L PARTS

  Turcja

  Firma R&L PARTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gumowe części i artykuły do samochodów i pojazdów transportowych. Jest również obecna w dziedzinach Części zamienne do samochodów ciężarowych i przyczep, Sprężyny płytkowe, Części zamienne do samochodów ciężarowych i przyczep, pompy do wody, Sprężyny płytkowe, i zawieszenie silnika. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. ÖZTUG OTOMOTIV MAMÜLLERI SAN. VE TIC. A.S.

  Turcja

  Firma ÖZTUG OTOMOTIV MAMÜLLERI SAN. VE TIC. A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Powlekanie tworzywami sztucznymi stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Gumowe części i artykuły do samochodów i pojazdów transportowych, Formy do tworzyw sztucznych, Części plastikowe do przemysłu samochodowego, Gumowe części i artykuły do samochodów i pojazdów transportowych, i Formy do tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 2. KREMENCHUKGUMOTECHNIKA P.P.

  Ukraina

  Firma KREMENCHUKGUMOTECHNIKA P.P., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gumowe części i artykuły do samochodów i pojazdów transportowych. Jest również obecna w dziedzinach Uszczelnianie mechaniczne, Wyroby gumowe, kauczukowy półfabrykat i połączony według rysunku, Uszczelnianie mechaniczne, Wyroby gumowe, i pierścienie uszczelniające dla wałów obrotowych. Ma siedzibę w Pischane, Kremenchuk District, Poltava Region, Ukraina.

 3. GÜLHAN RUBBER INC.

  Turcja

  Firma GÜLHAN RUBBER INC., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gumowe części i artykuły do samochodów i pojazdów transportowych. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 4. XINGTAI JIEXIN SEAL COMPONENTS CO., LTD

  Chiny

  Firma XINGTAI JIEXIN SEAL COMPONENTS CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gumowe części i artykuły do samochodów i pojazdów transportowych. Jest również obecna w dziedzinach pierścienie uszczelniające okrągłe, i Samochody - części składowe i części mechaniczne. Ma siedzibę w Xingtai,hebei, Chiny.

 5. ESGA OTOMOTIV LTD STI

  Turcja

  Firma ESGA OTOMOTIV LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gumowe części i artykuły do samochodów i pojazdów transportowych. Jest również obecna w dziedzinach Części formowane z gumy. Ma siedzibę w BURSA, Turcja.

 6. QINGHE JIUYI AUTO SPARE PARTS CO.,LTD

  Chiny

  Firma QINGHE JIUYI AUTO SPARE PARTS CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gumowe części i artykuły do samochodów i pojazdów transportowych. Jest również obecna w dziedzinach zawieszenie silnika, filtre powietrza, i Części samochodowe. Ma siedzibę w Xingtai, Chiny.

 7. ZONG YIH RUBBER INDUSTRIAL CO., LTD.

  Tajwan R.O.C.

  Firma ZONG YIH RUBBER INDUSTRIAL CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gumowe części i artykuły do samochodów i pojazdów transportowych. Jest również obecna w dziedzinach Drobne części do zastosowań przemysłowych, i części zamienne do maszyn przemysłowych. Ma siedzibę w Taichung City, Tajwan R.O.C..

 8. M.C.M. S.P.A.

  Włochy

  Firma M.C.M. S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gumowe części i artykuły do samochodów i pojazdów transportowych. Jest również obecna w dziedzinach uszczelki, uszczelki z kauczuku, przeguby samochodowe, i uszczelki przemysłowe. Ma siedzibę w Adrara San Martino, Włochy.

 9. BORFLEX HERMES - GROUPE BORFLEX

  Francja

  Firma BORFLEX HERMES - GROUPE BORFLEX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Techniczne wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji, Wyroby gumowe, Kauczuk i wyroby pochodne, Gumowe części i artykuły do samochodów i pojazdów transportowych, Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji, Wyroby gumowe, Kauczuk i wyroby pochodne, i Gumowe części i artykuły do samochodów i pojazdów transportowych. Ma siedzibę w Hermes, Francja.

 10. VAJRA RUBBER PRODUCTS (P) LTD.

  Indie

  Firma VAJRA RUBBER PRODUCTS (P) LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gumowe części i artykuły do samochodów i pojazdów transportowych. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport gumy i tworzyw sztucznych, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, produkty formowane z kauczuku, produkty ciągnione z kauczuku, Import-eksport gumy i tworzyw sztucznych, i Wtryskiwanie tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Thrissur, Indie.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Gumowe części i artykuły do samochodów i pojazdów transportowych - Import eksport

Liczba wyników

208 Przedsiębiorstwa