• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • gumowe artykuły medyczne

Wyniki dla

Gumowe artykuły medyczne - Import eksport

 1. PROGRESS SILICONES

  Francja

  Verified by europages badge

  PROGRESS SILICONES specjalizuje się w produkcji elementów z silikonu oraz innych elastomerów dla przemysłu i sektora medycznego od roku 1985. PROGRESS SILICONES projektuje, produkuje i sprzedaje elementy z silikonu dla najbardziej wymagających gałęzi przemysłu. Obsługuje takie sektory, jak: rolno-spożywczy, nuklearny, kosmetyczny, lotniczy, farmaceutyczny i biomedyczny. Począwszy od pojedynczych części, aż po produkcję wielkoseryjną, wykonujemy wszelkie typy elementów poprzez odlewanie, formowanie, wytłaczanie, współwytłaczanie, konfekcjonowanie i wycinanie. Wszystkie te rodzaje produkcji można powiązać z określonymi procesami znakowania i kondycjonowania, zgodnie z założeniami technicznymi klienta. Posiadamy 2 pomieszczenia czyste o łącznej powierzchni 550 m2, sklasyfikowane jako ISO 7 i ISO 8, przystosowane do produkcji wyrobów medycznych i farmaceutycznych. Nasz system zarządzania jakością posiada certyfikat ISO 9001 i ISO 13485.

 2. STR BIOTECHNOLOGY MEDICAL LTD

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założona w 2017 roku, firma STR Biotechnology działa w zakresie projektowania, produkcji, sprzedaży i marketingu zaawansowanych technologicznie produktów biomedycznych. Posiadamy cztery różne modele PRP pod marką S&M PRP. Ponadto nasz asortyment obejmuje zestaw do przygotowania CGF pod marką GrowthCell oraz wirówkę marki LABFUGE. Dzięki stworzonemu przez nas PRF Box, nasi dentyści wyprodukowali zestaw do przygotowania fibryny bogatopłytkowej i wprowadzili go na rynek. Ponadto w naszym portfolio produktów znajduje się zestaw do przygotowania komórek macierzystych STEMMEX. Naszym celem jest oferowanie wysokiej jakości produktów biomedycznych, łatwych w użyciu w kraju i za granicą, w przystępnych cenach. Nasza produkcja przestrzega normy ISO 13485: System zarządzania jakością, GMP, oraz dyrektywy 93/42 / UE. Ponadto wszystkie nasze produkty zostały przetestowane i zatwierdzone zgodnie z normami Unii Europejskiej. Przyjmujemy zasadę ciągłego doskonalenia i ciągłego zadowolenia klienta poprzez mieszanie wiedzy. W STR Biotechnology, starannie oceniamy opinie otrzymane od naszych klientów i lekarzy i przenosimy je na nasze produkty. Dzięki pracującym w naszej strukturze inżynierom, skrupulatnie zaplanowaliśmy powstawanie nowych produktów i postawiliśmy sobie za cel oferowanie najbardziej odpowiednich i jakościowych produktów w najbardziej przystępnych cenach pod względem komfortu użytkowania. Wiemy, że ciągłość w zadowoleniu klienta rozpoczyna się już na etapie R&D i projektowania, czyli pierwszego etapu produkcji. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami aby uzyskać więcej informacji!

 3. GEFICCA SA

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma GEFICCA SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kauczuk - przeróbka i półprodukty. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby gumowe, Techniczne wyroby gumowe, Gumowe części i artykuły do samochodów i pojazdów transportowych, Gumowe artykuły medyczne, Gąbki gumowe przemysłowe, Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie, Wyroby gumowe, Techniczne wyroby gumowe, i Gumowe części i artykuły do samochodów i pojazdów transportowych. Ma siedzibę w Cosne Sur Loire Cedex, Francja.

 4. MEDI-SIL ORTHOPÄDISCHE PRODUKTE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MEDI-SIL ORTHOPÄDISCHE PRODUKTE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gumowe artykuły medyczne. Jest również obecna w dziedzinach wkładki ortopedyczne, i produkty do higieny stóp. Ma siedzibę w Raubling, Niemcy.

 5. ITALGOMMA2

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma ITALGOMMA2, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Techniczne wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Gumowe artykuły medyczne, złączki z kauczuku, AWH, artykuły techniczne z kauczuku, Gumowe artykuły medyczne, WSG, i artykuły techniczne. Ma siedzibę w Collecchio, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SCEROX ERODIERTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCEROX ERODIERTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gumowe artykuły medyczne. Ma siedzibę w Redwitz A. D. Rodach, Niemcy.

 2. SMS SPEZIAL-MASCHINENFABRIK- SCHONUNGEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SMS SPEZIAL-MASCHINENFABRIK- SCHONUNGEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gumowe artykuły medyczne. Ma siedzibę w Schonungen, Niemcy.

 3. VR-PLAST, LLC

  Rosja

  Przedsiębiorstwo produkcyjne Standart Prof wytwarza elastomery termoplastyczne w formie zgranulowanych surowców i uszczelnienia termoizolacyjne wykonane z wytłaczanych TPE. Gama produktów firmy zawiera: uszczelnienia okienne i drzwiowe, uszczelnienia do samochodów i mebli, uszczelnienia budowlane, uszczalniacze medyczne i do przemysłu spożywczego, ognioodporne uszczelnienia i ognioochronne złącza, rury gumowe i węże, węże elastyczne dla przetwórstwa spożywczego, do dostarczania tlenu pod ciśnieniem. Produkty Standart Prof wyróżniają się podwyższonym zakresem temperatur stosowania i odpornością na promieniowanie UV. Wszystkie wyroby są poddane kontroli Działu Kontroli Jakości. Od 2016 roku, firma utrzymuje system zarządzania jakością ISO/TS 16949. Laboratorium przedsiębiorstwa opracowało ponad 1000 kompozycji elastomerów termoplastycznych. Fabryka Standart Prof oferuje super elastyczne uszczelnienia, węże i elastomery termoplastyczne, dostarczając do 1100 ton miesięcznie i gwarantując konkurencyjne ceny dla dowolnej ilości produktów.

 4. FLUORTEK INC.

  Niemcy

  Od 1980 roku FLUORTEK dostarcza węże i przewody precyzyjne wiodącym na świecie producentom urządzeń medycznych. Specjalizujemy się w wyrobie i rozwoju niestandardowych elementów tłoczonych. Nasz zespół towarzyszy Ci od etapu rozwoju po etap produkcji, kładąc nacisk na szybkie i ekonomiczne rozwiązania. Każdy wytłoczony produkt jest wykonany według specyfikacji klienta. Jako jeden z wiodących na świecie producentów niestandardowych rur i przewodów z PTFE dla branży medycznej FLUORTEK oferuje wyjątkową gamę wytłoczek z PTFE. FLUORTEK jest jedną z niewielu firm na świecie, która wytłacza szeroki asortyment elementów z tworzyw fluoropolimerowych, takich jak FEP, PFA, PCTFE, ETFE, PVDF, ECTEF i EFEP. Uwzględniamy przy tym specyficzne wymagania klienta dotyczące kolorów i wypełniaczy nieprzepuszczających promieniowania. FLUORTEK jest jedną z niewielu firm na świecie, która wytłacza szeroki asortyment elementów z tworzyw fluoropolimerowych, takich jak FEP, PFA, PCTFE, ETFE, PVDF, ECTEF i EFEP.

 5. SPCV - TETINES POUR BEBES

  Francja

  Od momentu swego powstania w 1972 r. SPCV specjalizuje się w sektorze przetwórstwa gumy i silikonu (przez formowania uciskowe i wtryskiwanie). Głównym sektorem działalności SPCV jest produkcja smoczków dla dzieci, smoczków silikonowych, smoczków gumowych, smoczków silikonowych leczniczych itp. To, że możemy wykonywać wszystkie zamówienia specjalne stawia SPCV na pozycji lidera na rynku krajowym i europejskim. Firma z certyfikatem ISO 9001: 2008 i ISO 13485: jest głęboko zaangażowana we wszystkie nowe projekty bezpośrednio związane z normami dla sprzętu medycznego.

 1. SAAFI FOR IMPORT AND EXPORT.

  Turcja

  Firma SAAFI FOR IMPORT AND EXPORT., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęt medyczny. Jest również obecna w dziedzinach Gumowe artykuły medyczne, Gumowe artykuły medyczne, fartuchy lekarskie, kombinezony ochronne, i Rękawice lekarskie. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. VEPMED MEDİKAL

  Turcja

  Firma VEPMED MEDİKAL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Gumowe artykuły medyczne. Jest również obecna w dziedzinach Gaz medyczny - aparaty, centrale wytwarzania próżni medycznej, i Gaz medyczny - aparaty. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. CKF FRÄSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma CKF FRÄSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gumowe artykuły medyczne. Ma siedzibę w Prutting, Niemcy.

 2. KERN MICROTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma KERN MICROTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale. Jest również obecna w dziedzinach Toczenie stali i metali, Gumowe artykuły medyczne, Sprężyny i części do zegarków, Toczenie stali i metali, Gumowe artykuły medyczne, i Sprężyny i części do zegarków. Ma siedzibę w Murnau, Niemcy.

 3. ZKU JSCO

  Bułgaria

  Firma ZKU JSCO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Krążki i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Sylikony, Wyroby gumowe, Techniczne wyroby gumowe, Gumowe artykuły medyczne, Sylikony, Wyroby gumowe, Techniczne wyroby gumowe, i Gumowe artykuły medyczne. Ma siedzibę w Gorno Botevo, Bułgaria.

 4. EMR

  Turcja

  Firma EMR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gumowe artykuły medyczne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. CHYNAR IC DIS A.S

  Turcja

  Firma CHYNAR IC DIS A.S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gumowe artykuły medyczne. Jest również obecna w dziedzinach oprzyrządowanie chirurgiczne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. CENTRAL SWISS SARL

  Szwajcaria

  Firma CENTRAL SWISS SARL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Gumowe artykuły medyczne. Jest również obecna w dziedzinach rękawice nitrylowe. Ma siedzibę w Lausanne, Szwajcaria.

 7. JÜRGEN BACHER

  Niemcy

  Firma JÜRGEN BACHER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gumowe artykuły medyczne. Ma siedzibę w Rietheim-Weilheim, Niemcy.

 8. EKIN MEDICAL CHEMICALS

  Turcja

  Firma EKIN MEDICAL CHEMICALS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gumowe artykuły medyczne. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 1. DIAFARMA PHARMACEUTICALS AND MEDICAL PRODUCTS

  Turcja

  Firma DIAFARMA PHARMACEUTICALS AND MEDICAL PRODUCTS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Leki. Jest również obecna w dziedzinach Produkty farmaceutyczne - import-eksport, Leki - preparaty podstawowe i dodatkowe, Gumowe artykuły medyczne, Tworzywa sztuczne w medycynie, Produkty farmaceutyczne - import-eksport, Leki - preparaty podstawowe i dodatkowe, Gumowe artykuły medyczne, i Tworzywa sztuczne w medycynie. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. RUBITEKS TEXTILE AND RUBBER COMPANY

  Turcja

  Firma RUBITEKS TEXTILE AND RUBBER COMPANY, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Gumowe artykuły medyczne. Jest również obecna w dziedzinach lateks, podeszwy do obuwia, i paski do ubrań. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. MONDO SP. Z O.O.

  Polska

  Firma MONDO SP. Z O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gumowe artykuły medyczne. Ma siedzibę w Bielsko-Bia?a, Polska.

 4. A.S.T. DI ZAGANELLI BRUNO & C. S.N.C.

  Włochy

  Firma A.S.T. DI ZAGANELLI BRUNO & C. S.N.C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gumowe artykuły medyczne. Jest również obecna w dziedzinach naparstki. Ma siedzibę w Quarto Inferiore, Włochy.

 5. BIG SEVEN SAGL

  Szwajcaria

  Firma BIG SEVEN SAGL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Gumowe artykuły medyczne. Jest również obecna w dziedzinach rękawice medyczne do jednorazowego użytku, Rękawiczki JEDNORAZOWEGO UŻYTKU, i artykuły medyczne i sanitarne. Ma siedzibę w Lugano, Szwajcaria.

 6. SEMPERIT TECHNISCHE PRODUKTE GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Firma SEMPERIT TECHNISCHE PRODUKTE GESELLSCHAFT M.B.H., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gumowe artykuły medyczne. Ma siedzibę w Wimpassing, Austria.

 7. HEISSER HAMSTER

  Niemcy

  Firma HEISSER HAMSTER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gumowe artykuły medyczne. Jest również obecna w dziedzinach termofory. Ma siedzibę w Bremen, Niemcy.

 8. SANTEMEDIKAL

  Turcja

  Firma SANTEMEDIKAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gumowe artykuły medyczne. Jest również obecna w dziedzinach ogrodniczki ochronne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 9. INFINITYMED GMBH

  Niemcy

  Firma INFINITYMED GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Gumowe artykuły medyczne. Jest również obecna w dziedzinach Rękawiczki JEDNORAZOWEGO UŻYTKU, rękawice medyczne do jednorazowego użytku, i rękawice ochronne. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 10. SHENZHEN HONG YE JIE TECHONOLOGY CO., LTD.

  Chiny

  Firma SHENZHEN HONG YE JIE TECHONOLOGY CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gumowe artykuły medyczne. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo