• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • granulaty do tworzyw sztucznych

Wyniki dla

Granulaty do tworzyw sztucznych - Import eksport

 1. FT-TEC GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się międzynarodowym doradztwem, handlem i produkcją specjalistycznych elementów wykorzystywanych przy budowie statków, samochodów ciężarowych oraz taboru kolejowego. Nasz sukces tkwi w jakości naszych zaawansowanych technologicznie produktów oraz elastycznym dostosowywaniu się naszej firmy do potrzeb klienta. Doradzamy naszym klientom w zakresie opracowywania nowych części i wspólnie decydujemy o zastosowaniu różnych materiałów. Dzięki dobrym kontaktom w wielu różnych dziedzinach jesteśmy w stanie zaoferować produkty wykonane z różnych materiałów. Są to arkusze z tworzyw sztucznych, części formowane wtryskowo lub wytłaczane, ale także stalowe produkty konstrukcyjne, takie jak blacha stalowa. Nasze produkty: • elastomery • elementy formowane wtryskowo z tworzyw sztucznych • wagi osiowe i kołowe • projektowanie instalacji przemysłowych • druk UV • pomiary 3D • pomiary analityczne • systemy bezpieczeństwa na statkach i łodziach • urządzenia monitorujące do łodzi sportowych

 2. INFINEX REPOLY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  REPOLY | Global Solutions GmbH jest firmą produkcyjną i handlową w branży tworzyw sztucznych z siedzibą w Gera we Wschodniej Turyngii. Naszą podstawową kompetencją jest opracowywanie na zamówienie klienta zindywidualizowanych mieszanek głównie polipropylenu. Przetwarzanie, udoskonalanie i handel nowymi towarami z tworzyw sztucznych oraz towarami B uzupełniają odpowienio naszą ofertę. Dzięki naszej silnej sieci partnerskiej w handlu, ale także w przetwarzaniu kontraktowym jesteśmy w stanie reagować w krótkim czasie na zapytania klientów dotyczące najróżniejszych tworzyw sztucznych, dodatków lub materiałów opakowaniowych. Certyfikaty zgodne z normą DIN EN ISO 9001: 2015 oraz gospodarka odpadami z końcowym systemem odbiorczym dodatkowo umożliwiają firmie REPOLY oferowanie kompleksowych usług przemysłowych, takich jak n.p. odzyskiwanie materiałów od innych firm w branży tworzyw sztucznych w celu wykorzystywania ich jako surowców wysokiej jakości w naszym własnym procesie produkcyjnym.

 3. INNOPLASTICS AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma InnoPlastics AG przekształca dzięki zaawansowanej technologii odpady z tworzyw sztucznych w najwyższej jakości regranulat. Firma produkuje rocznie około 16.000 ton regranulatu. Do standardowych produktów należą: folie LDPE, folie na otuliny do rur przezroczyste, wielokolorowe lub barwione; HDPE lub mieszanki HDPE i LDPE, kolorowe i czarne, do zastosowań rurowych. Na życzenie mielimy, myjemy i produkujemy granulat. Firma InnoPlastics AG, następca firma Poly Recycling AG, opiera się na 30-letnim doświadczeniu w recyklingu tworzyw sztucznych! Dziś jest to jedna z najbardziej profesjonalnych i najbardziej cenionych firm w branży. Nabywcami regranulatu produkowanego przez InnoPlastics regranulatu są producenci przewodów, folii oraz form do formowania wtryskowego w Szwajcarii oraz w krajach UE.

 4. YAVUZ PACK

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założona w 1995 roku firma Yavuz PACK jest turecką firmą zajmującą się recyklingiem tworzyw sztucznych i produkcją granulatów. Nasze rozszerzone portfolio produktów obejmuje również produkcję toreb plastikowych i stało się liderem sektora w Turcji. Nasza gama granulatów obejmuje kolor czarny, biały, miodowy i niebieski. Ponadto nasze torby plastikowe są dostępne w wielu rozmiarach, w tym torby na odpady medyczne, torby delikatesowe, na koszulki, na śmieci i wiele innych! Prowadzimy dystrybucję naszych produktów na cały świat.Prosimy skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

 5. RECYKLON SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CD PLASTIK

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma CD PLASTIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - odzysk i użycie jako surowiec wtórny. Jest również obecna w dziedzinach Granulaty do tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, Pudła z tworzyw sztucznych, Skrzynki z tworzyw sztucznych, Obróbka tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu, Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych, Formowanie tworzyw sztucznych, i recykling. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 2. LITCHEMA, UAB

  Litwa

  Verified by europages badge

  Firma LITCHEMA, UAB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polimery. Jest również obecna w dziedzinach Granulaty do tworzyw sztucznych, Import-eksport gumy i tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, Polistyren, Tworzywa sztuczne - opakowania, Polietylen, Tworzywa sztuczne - półprodukty, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, i Granulaty do tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Kaunas, Litwa.

 3. COLOR SERVICE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma COLOR SERVICE GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Granulaty do tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach ppigmenty masterbatch dla tworzyw sztucznych, i smarownice. Ma siedzibę w Karlstein, Niemcy.

 4. COBEPLAST-CRI

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma COBEPLAST-CRI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - odzysk i użycie jako surowiec wtórny. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Granulaty do tworzyw sztucznych, kupno tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, sprzedaż tworzyw sztucznych, Granulaty do tworzyw sztucznych, recykling plastikowych odpadów przemysłowych, import eksport tworzyw sztucznych, i Handel tworzywami sztucznymi. Ma siedzibę w Mont, Francja.

 5. NATUREPLAST

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma NATUREPLAST, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Granulaty do tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Produkty biochemiczne, i Produkty biochemiczne. Ma siedzibę w Mondeville, Francja.

 1. NEWOS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma NEWOS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Granulaty do tworzyw sztucznych, Additives for polyurethane, środki antystatyczne, Granulaty do tworzyw sztucznych, i Środki chemiczne dla przemysłu budowlanego. Ma siedzibę w Geretsried, Niemcy.

 2. QUALITRIPLAST

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma QUALITRIPLAST, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Granulaty do tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - odzysk i użycie jako surowiec wtórny, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne - odzysk i użycie jako surowiec wtórny, tworzywa sztuczne - produkcja i obróbka, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, materiały z tworzyw sztucznych dla budownictwa, recykling plastikowych odpadów przemysłowych, rozdrabnianie tworzyw sztucznych na zamówienie, i rozdrabnianie tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Mirebeau-Sur-Bèze, Francja.

 1. K&K RECYKLING SYSTEM SP. Z O.O.

  Polska

  K&K Recykling System Sp. z o.o. to wiodący producent wysokiej klasy linii do recyklingu tworzyw sztucznych. Firma skutecznie realizuje oczekiwania przetwórców względem zwiększonej wydajności i ograniczonego zużycia energii oferując nowatorskie i indywidualne rozwiązania w branży recyklingowej. W ofercie: innowacyjne modele myjek dynamicznych, wanny flotacyjne, podajniki taśmowe, podajniki ślimakowe, piaskowniki, sita wibracyjne. Firma oferuje również szeroki wachlarz produktowo-usługowy obejmujący produkcję wysokiej jakości regranulatów LDPE. Materiał ten jest idealny do wytwarzania wyrobów foliowych i opakowaniowych od 18 µm. Dodatkowo w ofercie: usługi mycia i regranulacji powierzonego materiału.

  Wszystkie wyroby na "granulaty do tworzyw sztucznych"

 2. WW EKOCHEM SP. Z O.O. SP. K

  Polska

  Jesteśmy Producentem wysokiej klasy Maszyn i kompletnych Linii technologicznych wykonanych z użyciem znanych i cenionych podzespołów europejskich marek. Urządzenia wyposażamy w wiele opcji dodatkowych wykonywanych standardowo, a także indywidualnie zgodnie z oczekiwaniami klienta. Rozległa wiedza branżowa, a przede wszystkim długoletnie doświadczenie pozwalają nam na produkowanie a także doradztwo techniczne i technologiczne z szerokiego zakresu zagadnień związanych z Przetwórstwem Tworzyw Sztucznych. Naszym najnowszym a jednocześnie najbardziej zaawansowanym produktem jest rodzina elastomerów termoplastycznych TPE, TPV, TPU. Naszą zdecydowaną przewagą konkurencyjną jest indywidualne podejście do Klienta oraz szybkie reakcje na zmieniające się potrzeby rynku - jest to możliwe dzięki stale prowadzonym pracom badawczo-rozwojowym w działach Konstrukcyjnym i Laboratorium.

  Wszystkie wyroby na "granulaty do tworzyw sztucznych"

 3. KRONOS POLYMER SP. Z O.O.

  Polska

  Firma Kronos Polymer powstała w myśl idei gospodarki o obiegu zamkniętym. Zastosowana technologia wytwarzania regranulatu w Kronos Polymer została objęta patentem. Wprowadzone innowacje pozwalają nam wytwarzać regranulat o wyjątkowo dobrych parametrach przetwórczych z folii odpadowych, których przetwórstwo dotychczas uważane było za wysoce problematyczne. Jest to nasz autorski wkład w gospodarkę o obiegu zamkniętym. Jednoczenie wdrożyliśmy systemy ISO 9001, 14001 oraz jesteśmy tuż przez audytem EuCertPlast. Posiadamy własne laboratorium B+R, które służy nie tylko do bieżącego monitorowania i kontroli produktu gotowego, ale też do badania tworzyw i poszczególnych etapów przetwórstwa w procesie recyklingu.

  Wszystkie wyroby na "granulaty do tworzyw sztucznych"

 4. POLYPLAST MÜLLER GMBH

  Niemcy

  Firma Polyplast Müller GmbH została założona w 1981 roku w Straelen/D i ma tam swoją siedzibę do dziś. W 100% rodzinna grupa Polyplast Müller jest specjalistą w zakresie przedmieszek i mieszanek dla całego przemysłu przetwórstwa tworzyw sztucznych. Dysponując 6 fabrykami w 5 lokalizacjach w Niemczech i Ameryce Północnej orzaz zdolnością produkcyjną przekraczającą ponad 250 tys. ton/rok na całym świecie, firma elastycznie reaguje na potrzeby naszych klientów. Zatrudnia ponad 700 pracowników, a obrót firmy wynosi ok. 350 mln. €. Naszą podstawową działalnością jest uszlachetnianie granulatów tworzyw sztucznych poprzez wprowadzanie dodatków, wypełniaczy i barwników. Zdolność produkcyjna w Niemczech wynosi ok. 110 tys. ton/rok przy zatrudnieniu ponad 240 pracowników. Wyróżniają nas podejście i myślenie oparte na partnerstwie i zorientowane na klienta, kompleksowe usługi, zrównoważony i ponadprzeciętny wzrost, nowoczesny park technologiczny oraz certyfikaty w zakresie jakości, środowiska i zarządzania energią!

 5. HANSA POLYMERS SP Z O.O.

  Polska

  Firma Hansa Polymers Sp. z o.o. - sprzedaż granulatów PE i PP , regranulatów, folii PE, Przedzy PP i sznurka (RAFia) parafin zniczowych, gaczy do zastosowań technicznych. Profesjonalizm, doświadczenie w branży oraz obsługa skierowana indywidualnie na każdego klienta. Misją naszej firmy jest oferowanie i sprzedaż Klientom, produktów najwyższej jakości, spełniających najnowsze standardy technologiczne. Atutem Naszej Firmy jest wiedza i wieloletnie doświadczenie handlowe pracowników w branży Petrochemicznej i Chemicznej. Skuteczność pozwoliła Naszej Firmie w nawiązaniu kontaktów handlowych z największymi producentami opakowań , folii , rafii. Odbiorcy docenili sprawność działania, profesjonalna obsługe i rzetelność realizująca się w dostawach i sprawnym przepływie informacji . Naszym celem jest nieustanny rozwój sieci handlowej i pozyskiwanie Partnerów handlowych na Świecie. Pragniemy, aby nasza marka była najchętniej wybierana przez Klientów, dążąc do tego, aby oferowane przez Nas produkty umożliwiały im osiąganie ponadprzeciętnych wyników.

 6. GRANPOL SP. Z O.O.

  Polska

  GRANPOL Sp. z o.o. jest producentem granulatów: - GRANWIN – na bazie polichlorku winylu (PVC), dla obuwnictwa, branży motoryzacyjnej (uszczelki), budowlanej (narzędzia) - GRANTER – na bazie kauczuków SBS – głównie dla obuwnictwa - GRANSEB – na bazie kauczuków SEBS – granulaty techniczne dla branży narzędziowej, uszczelki eksploatowane w warunkach atmosferycznych. Potrzebujesz tworzywa na uruchomienie nowej produkcji? My opracujemy dla Ciebie indywidualną recepturę!

 7. KMS-PT, S.R.O.

  Słowacja

  Firma KMS-PT, S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Granulaty do tworzyw sztucznych, Obróbka tworzyw sztucznych, Formowanie tworzyw sztucznych, Granulaty do tworzyw sztucznych, producent ekologicznych środków czyszczących dla przemysłu, Obróbka tworzyw sztucznych, i Formowanie tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Presov, Słowacja.

 8. MINE COLOURS

  Turcja

  Firma MINE COLOURS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Granulaty do tworzyw sztucznych, ppigmenty masterbatch dla tworzyw sztucznych, sprzęt samochodowy, barwniki do tworzyw sztucznych, i Granulaty do tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 1. EKOC GROUP DIS TICARET LTD STI

  Turcja

  Firma EKOC GROUP DIS TICARET LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Granulaty do tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach taśmy samoprzylepne nasycone ptfe, i podłoża wytłaczane. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. FANLIN RECYCLING SRL

  Rumunia

  Firma FANLIN RECYCLING SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Granulaty do tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach recykling tworzyw sztucznych, i Recykling granulatów z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Lugoj, Rumunia.

 3. SCHAUCH GROUP

  Niemcy

  Firma SCHAUCH GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Granulaty do tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Kruszywo. Ma siedzibę w Lauffen, Niemcy.

 4. DESPRIET GEBROEDERS NV - LOOPLIFE POLYMERS UNIT

  Belgia

  Firma DESPRIET GEBROEDERS NV - LOOPLIFE POLYMERS UNIT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Granulaty do tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - odzysk i użycie jako surowiec wtórny, Tworzywa sztuczne - odzysk i użycie jako surowiec wtórny, związki termoplastyczne, Tworzywa sztuczne - surowce, i tworzywa sztuczne granulowane. Ma siedzibę w Hulshout, Belgia.

 5. ERSEM PLASTIK VE GRANÜL LTD.

  Turcja

  Firma ERSEM PLASTIK VE GRANÜL LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Granulaty do tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. THEES PLASTICS

  Niemcy

  Firma THEES PLASTICS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - odzysk i użycie jako surowiec wtórny. Jest również obecna w dziedzinach Granulaty do tworzyw sztucznych, Granulaty do tworzyw sztucznych, produkcja granulatu hdpe, i Produkcja tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Dinklage, Niemcy.

 7. NACER PLASTIK SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma NACER PLASTIK SAN. VE TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Granulaty do tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Recykling granulatów z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. ARDA SEMPLIFICATA

  Włochy

  Firma ARDA SEMPLIFICATA, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu. Jest również obecna w dziedzinach Granulaty do tworzyw sztucznych, tworzywa sztuczne granulowane, i Granulaty do tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Trieste, Włochy.

 9. ZERAK PLASTIK

  Turcja

  Firma ZERAK PLASTIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Granulaty do tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - odzysk i użycie jako surowiec wtórny, obróbka polietylenu, recycled materials, Tworzywa sztuczne - odzysk i użycie jako surowiec wtórny, i produkcja granulatu hdpe. Ma siedzibę w Gaziantep, Turcja.

 10. PLAGESA, S.L.

  Hiszpania

  Firma PLAGESA, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Granulaty do tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach powlekanie tworzyw sztucznych, recykling tworzyw sztucznych, wytłaczanie walcowane plastikowe, i surowce dla przetwórstwa tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Palau-Solità i Plegamans, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Granulaty do tworzyw sztucznych - Import eksport

Liczba wyników

1251 Przedsiębiorstwa