• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • gps (global positioning system )

Wyniki dla

Gps (global positioning system ) - Import eksport

 1. GEOSAT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GEOSAT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze GPS (Global Positioning System ). Ma siedzibę w Muelheim An Der Ruhr, Niemcy.

 2. AGOSTEC GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AGOSTEC GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze GPS (Global Positioning System ). Ma siedzibę w Melle, Niemcy.

 3. ILI GIS-SERVICES

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ILI GIS-SERVICES, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze GPS (Global Positioning System ). Jest również obecna w dziedzinach Smartfon. Ma siedzibę w Freising, Niemcy.

 4. 4GNSS (ORIENT SYSTEMS GROUP)

  Zjednoczone Emiraty Arabskie

  Orient Systems LLC jest producentem precyzyjnego sprzętu GNSS. Przedsiębiorstwo zostało założone w 2014 roku. Obecnie firma jest zlokalizowana w Centrum Innowacji Skolkovo, gdzie odbywa się rozwój sprzętu i nowoczenych technologii. Głównymi produktami Orient Systems są odbiorniki GNSS, modemy GSM / UHF i systemy nawigacyjne do integracji z różnymi projektami. 4GNSS to marka zależna z linią obejmującą nowoczesny, wydajny i niedrogi sprzęt i urządzenia. Wszyscy nasi specjaliści mają wyższe wykształcenie specjalistyczne, a niektórzy ponad dziesięcioletnie doświadczenie w dziedzinie GNSS. Orient Systems świadczy również usługi w zakresie rozwoju i produkcji urządzeń GNSS według specyficznych idnywidualnych potrzeb klientów. Jesteśmy zawsze gotowi do zapewnienia pomocy i wsparcia naszym klientom. Zawsze gotowi na spotkanie i dyskusję, więc skontaktuj się z nami w dogodny sposób.

 5. ROUND SOLUTIONS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma Round Solutions GmbH & Co. KG entwickelt opracowuje hardware i usługi w Internecie rzeczy (Internet of Things, w skrócie IoT) oraz dostarcza rozwiązań w dziedzinie podzespołów do komunikacji bezprzewodowej maszyna-maszyna (M2M). Moduły, anteny i usługi zaprojektowane specjalnie dla firm poprawiają przebieg procesów i wytwarzają wartość dodaną dla klientów, niezależnie od ich wielkości i branży oraz spełniają niezbędne wymagania technologiczne niezbędne dla rozwoju nowych produktów opartych na modelach biznesowych Internetu przedmiotów - takie jak dla zastosowania w przemyśle 4.0. Round Solutions: Hardware i usługi z jednego źródła Gotowe hardware takie jak modułowa rozszerzalna platforma PingPong z kartą SIM i chmurą jak i bezprzewodowy zestaw IoT-Quick Start, umożliwiający programistom łatwą digitalizację procesów biznesowych. W naszym katalogu produktów posiadamy również anteny o wysokiej wydajności (w czterech i pięciu zakresach, zewnętrzne, wbudowane).

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HITACHI HIGH-TECHNOLOGIES EUROPE GMBH

  Niemcy

  Hitachi High-Technologies Co. , Ltd. Japan jest przedsiębiorstwem handlowym ukierunkowanym na kreatywność i zaawansowaną technologię. Hitachi High-Technologies Co. , Ltd. należy do grupy Hitachi. Przedsiębiorstwo oferuje na terenie Europy szeroki wybór produktów: od komputerów i urządzeń peryferyjnych, przez instrumenty i systemy naukowe, po urządzenia elektroniczne, maszyny przemysłowe i materiały. Certyfikaty: DIN EN ISO 14001: 2009

 2. VIMCAR GMBH

  Niemcy

  Firma VIMCAR GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze GPS (Global Positioning System ). Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 3. FLEETGO DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma FLEETGO DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze GPS (Global Positioning System ). Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 4. MOBILZEIT GMBH

  Niemcy

  Firma MOBILZEIT GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze GPS (Global Positioning System ). Ma siedzibę w Winsen, Niemcy.

 5. SONNENSCHEIN KOMMUNIKATIONSTECHNIK E.K.

  Niemcy

  Firma SONNENSCHEIN KOMMUNIKATIONSTECHNIK E.K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze GPS (Global Positioning System ). Ma siedzibę w Lindau, Niemcy.

 1. B & H SRL

  Włochy

  Firma B & H SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze GPS (Global Positioning System ). Jest również obecna w dziedzinach Pierścienie uszczelniające, dalmierze, instrumenty do pomiaru długości, powierzni i objętości, Pierścienie uszczelniające, i poziomnice. Ma siedzibę w Livorno, Włochy.

 2. NIBBLE

  Portugalia

  Firma NIBBLE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Domotyka. Jest również obecna w dziedzinach GPS (Global Positioning System ), instalacje, urządzenia i materiały do komunikacji mobilnej, i GPS (Global Positioning System ). Ma siedzibę w Trofa, Portugalia.

 1. RICHY

  Hong Kong

  Firma RICHY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze GPS (Global Positioning System ). Jest również obecna w dziedzinach akcesoria myśliwskie, i obroże dla psów. Ma siedzibę w Shenzhen, Hong Kong.

 2. CAPTRACK

  Belgia

  Firma CAPTRACK, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze GPS (Global Positioning System ). Jest również obecna w dziedzinach trasowanie, i Kartografia i Geolokalizacja. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 3. I TRACK DIRECT

  Zjednoczone Królestwo

  Firma I TRACK DIRECT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze GPS (Global Positioning System ). Ma siedzibę w Bearsted, Zjednoczone Królestwo.

 4. MOBILTEK

  Turcja

  Firma MOBILTEK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze GPS (Global Positioning System ). Jest również obecna w dziedzinach systemy zbierania informacji, i oprogramowania aplikacyjne dla technologii wspomaganych komputerowo. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. KEATECH

  Dania

  Firma KEATECH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze GPS (Global Positioning System ). Jest również obecna w dziedzinach przyrządy gps ( global positioning system ). Ma siedzibę w Hjørring, Dania.

 6. QUATENUS

  Portugalia

  Firma QUATENUS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oprogramowanie zarządzania dla przedsiębiorstw. Jest również obecna w dziedzinach GPS (Global Positioning System ), GPS (Global Positioning System ), Fleet management, i lokalizacja przez satelitę. Ma siedzibę w Amadora, Portugalia.

 7. ACR BRÄNDLI UND VÖGELI AG

  Szwajcaria

  Firma ACR BRÄNDLI UND VÖGELI AG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze GPS (Global Positioning System ). Jest również obecna w dziedzinach systemy i urządzenia multimedialne, radioodbiorniki samochodowe, i instalacja audio do samochodu. Ma siedzibę w Bad Zurzach, Szwajcaria.

 8. BEYNE

  Belgia

  Firma BEYNE, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach GPS (Global Positioning System ), części do maszyn rolniczych, GPS (Global Positioning System ), i Konstruktor maszyn rolniczych. Ma siedzibę w Ichtegem, Belgia.

 1. ACAPELA GROUP

  Belgia

  Firma ACAPELA GROUP, roku i działającą w sektorze GPS (Global Positioning System ). Jest również obecna w dziedzinach Administracja i serwis sieci informatycznych, embedded software, e-learning, Administracja i serwis sieci informatycznych, i multimedia. Ma siedzibę w Mons, Belgia.

 2. KONI ENGINEERING SURVEYOR

  Turcja

  Firma KONI ENGINEERING SURVEYOR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach GPS (Global Positioning System ), Mapy geograficzne fizyczne i polityczne, odczyty katastrowe, wiercenie, GPS (Global Positioning System ), i Mapy geograficzne fizyczne i polityczne. Ma siedzibę w Çankaya, Turcja.

 3. SPIECE

  Luksemburg

  Firma SPIECE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze GPS (Global Positioning System ). Jest również obecna w dziedzinach Informacja o ruchu drogowym i stanie dróg, Informacja o ruchu drogowym i stanie dróg, automaty, road signs, i zdalne odczytywanie liczników. Ma siedzibę w Rodange, Luksemburg.

 4. ORBITAL INSTALLATION TECHNOLOGIES, LLC

  Stany Zjednoczone

  Firma ORBITAL INSTALLATION TECHNOLOGIES, LLC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze GPS (Global Positioning System ). Ma siedzibę w Noblesville In, Stany Zjednoczone.

 5. DE DECKER

  Belgia

  Firma DE DECKER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Hi-fi - aparatura audio stereofoniczna. Jest również obecna w dziedzinach GPS (Global Positioning System ), mieszanie dźwięku audio-wideo, GPS (Global Positioning System ), agd do zabudowy, i telefonia. Ma siedzibę w Londerzeel, Belgia.

 6. MEGALEC

  Belgia

  Firma MEGALEC, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Akcesoria do audio i wideo. Jest również obecna w dziedzinach Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - części zamienne, GPS (Global Positioning System ), Telekomunikacja, łączność, transmisja danych - sprzęt i systemy, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - części zamienne, GPS (Global Positioning System ), i Telekomunikacja, łączność, transmisja danych - sprzęt i systemy. Ma siedzibę w Poperinge, Belgia.

 7. BROADGATE GENERAL PRACTICE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BROADGATE GENERAL PRACTICE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze GPS (Global Positioning System ). Ma siedzibę w City Of London, Zjednoczone Królestwo.

 8. KOUKA

  Belgia

  Firma KOUKA, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze GPS (Global Positioning System ). Jest również obecna w dziedzinach urządzenie do geolokalizacji, i Fleet management. Ma siedzibę w Ittre, Belgia.

 9. MOBILEOBJECTS AG

  Niemcy

  Firma MOBILEOBJECTS AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze GPS (Global Positioning System ). Ma siedzibę w Büren, Niemcy.

 10. TRAXXEO

  Belgia

  Firma TRAXXEO, roku i działającą w sektorze GPS (Global Positioning System ). Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy - systemy nawigacji, embedded software, oprogramowanie administracyjne, Pojazdy - systemy nawigacji, i Zarządzanie zasobami ludzkimi. Ma siedzibę w Ottignies-louvain-la-neuve, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Gps (global positioning system ) - Import eksport

Liczba wyników

144 Przedsiębiorstwa