• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • gospodarka miejska - zagospodarowanie i wyposażenie miejsc publicznych

Wyniki dla

Gospodarka miejska - zagospodarowanie i wyposażenie miejsc publicznych - Import eksport

 1. ABADECOM MANUFACTURER SL

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Abadecom to firma ze 100% kapitałem hiszpańskim, specjalizująca się w produkcji, eksporcie, komercjalizacji i dystrybucji produktów w 100% przyjaznych środowisku, takich jak np : tworzywa sztuczne z odzysku i fotoluminescencje. Abadecom jest również silnie zaangażowany w sektor przemysłowy i ma na celu ułatwianie małym i średnim przedsiębiorstwom importu i eksportu towarów, tworząc możliwości do ich wzrostu i konkurencyjności.

 2. JAD GROUPE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma JAD GROUPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gospodarka miejska - zagospodarowanie i wyposażenie miejsc publicznych. Ma siedzibę w Les Angles, Francja.

 3. ANDRYS SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma ANDRYS SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gospodarka miejska - zagospodarowanie i wyposażenie miejsc publicznych. Jest również obecna w dziedzinach Sport i wypoczynek czynny, Sport motocyklowy - akcesoria, Akcesoria rowerowe, Parkingi - wyposażenie, dostawy wyposażenia miejskiego, ANDRYS SRL, Sport i wypoczynek czynny, Sport motocyklowy - akcesoria, i Akcesoria rowerowe. Ma siedzibę w Castello Di Godego, Włochy.

 4. BARSKI DESIGN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BARSKI DESIGN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Gospodarka miejska - zagospodarowanie i wyposażenie miejsc publicznych. Jest również obecna w dziedzinach oprawy oświetleniowe dizajnerskie. Ma siedzibę w Frankfurt, Niemcy.

 5. GRASSO PIETRA LAVICA E MARMI S.R.L.S.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma GRASSO PIETRA LAVICA E MARMI S.R.L.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Porfir. Jest również obecna w dziedzinach Marmur, Gospodarka miejska - zagospodarowanie i wyposażenie miejsc publicznych, obróbka kamienia wulkanicznego, obróbka marmurów i granitów, Marmur, i Gospodarka miejska - zagospodarowanie i wyposażenie miejsc publicznych. Ma siedzibę w Belpasso, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SCHAKE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHAKE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gospodarka miejska - zagospodarowanie i wyposażenie miejsc publicznych. Jest również obecna w dziedzinach Budownictwo - roboty wykończeniowe, Roboty publiczne, Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy, Pojemniki transportowe kołowe, budowanie dróg, Budownictwo - roboty wykończeniowe, Roboty publiczne, Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy, i Pojemniki transportowe kołowe. Ma siedzibę w Hagen, Niemcy.

 2. VISUAL CREATION GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma VISUAL CREATION GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gospodarka miejska - zagospodarowanie i wyposażenie miejsc publicznych. Ma siedzibę w Mannheim, Niemcy.

 3. MORAVIA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MORAVIA GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Gospodarka miejska - zagospodarowanie i wyposażenie miejsc publicznych. Ma siedzibę w Wiesbaden, Niemcy.

 4. AGGÉRES

  Belgia

  Firma Aggéres rozwija rozwiązania na miarę w dziedzinie powodzi, doskonale przystosowane do każdej sytuacji. Sukces naszych wyrobów wynika z wielkiej uwagi z jaką zajmujemy się kwestiami badań i innowacji. Wyroby Aggéres chronią miasta, mieszkania, firmy i własności ziemskie przed problemami związanymi z szybkimi zmianami klimatycznymi. Dzięki tym wyrobom już nigdy nie zaskoczy Cię żadna powódź. Aggéres chce uczulić rynek europejski i przygotować do niebezpieczeństw, które mogą zostać spowodowane przez powodzie. Poza tym firma chce sprawić, żeby społeczeństwo zdało sobie sprawę, że tradycyjne rozwiązania w postaci toreb z piaskiem, często okazują niewystarczające.

 5. PUNTO DESIGN

  Rosja

  Punto Design projektuje i produkuje wyróżniające się i wygodne wyposażenie outdoorowe i małą architekturę miejską. Oferta wyposażenia parków i obiektów użyteczności publicznej firmy Punto Design obejmuje także tablice nawigacyjne do parków; posągi; meble HoReCa; sprzęt do parkour; siłownie plenerowe, ławki ogrodowe i parkowe, kosze zewnętrzne, obiekty artystyczne, stojaki na rowery, altany, huśtawki, leżaki, ogrodzenia itp. Firma wykonuje również meble miejskie ocynkowane robione na wymiar. Punto Design zajmuje się projektowaniem przestrzeni miejskich od 2002 roku i jako pierwsza w Rosji zastosowała stal COR-TEN®. W skład Punto Design wchodzi firma Aludeko-K, która produkuje standardowe elementy metalowe dla architektury miejskiej, zajmuje się obróbką metali i blach. Aludeko-K wykorzystuje najnowsze technologie i własne zakłady produkcyjne, aby wytwarzać produkty wysokiej jakości. Wyroby Punto Design stały się bardzo popularne wśród urbanistów i projektantów przestrzeni miejskiej w Moskwie i całej Rosji.

 1. FOUNTAIN FACTORY

  Rosja

  Fountain Factory jest producentem i dostawcą fontann ulicznych i parkowych do zagospodarowania terenów miejskich, a także akcesoriów do fontann oraz prefabrykowanych zestawów fontannowych. Firma działa od 2007 roku i skupia się na profesjonalnie wykonanych elementach fontann z wysokiej jakości mosiądzu i stali nierdzewnej. Fountain Factory produkuje fontanny klasyczne, fontanny na suchym pokładzie, fontanny pływające i ogrodowe dla przestrzeni publicznych i prywatnych. Firma świadczy również powiązane usługi: produkcja fontann i ich elementów, dobór i dostosowywanie elementów fontann, nadzór nad montażem i instalacją fontann. Prefabrykowane zestawy fontann firmy Fountain Factory umożliwiają montaż fontanny jako zestawu konstrukcyjnego — wystarczy kupić komplet elementów i zmontować je zgodnie z instrukcją. Produkty firmy są kontrolowane pod względem jakości w zakładowym ośrodku testowym, gdzie zespół projektowy i inżynieryjny oblicza ich właściwości hydrauliczne, upewniając się, że wysokość dysz i strumienia wody oraz inne parametry dokładnie odpowiadają specyfikacjom technicznym

 2. AMCO LES ESCAMOTABLES

  Francja

  Założone w 1992 roku, przedsiębiorstwo AMCO, producent i dystrybutor słupków składanych, wspiera Twoje projekty zagospodarowania przestrzennego, kontroli dostępu i bezpieczeństwa. Od zaprojektowania po instalację i konserwację słupków, AMCO działa w wielu branżach: Dystrubucja energii, zapobieganie włamaniom, parkowanie minutowe, kontrola dostępu. AMCO udostępnia Ci swoje doświadczenie i swoje know-how, aby zaproponować Ci rozwiązanie dostosowane do każdego z Twoich projektów.

 1. CITINNOV

  Francja

  Pachołki wysuwane z odpowiednimi narzędziami do zarządzania umożliwiających efektywne zarządzanie uprawnieniami posiadaczy praw, obsługę i utrzymanie systemu. CITINNOV to: doświadczenie wyspecjalizowanego francuskiego producenta, uznanego w branży import/eksport od ponad 20 lat, pełna gama produktów wysokiej jakości, rozwiązania dostosowane do Państwa kontekstu operacyjnego i odpowiednie narzędzia zarządzania ułatwiających organizację.

 2. ATECH SAS

  Francja

  Stylista producent mebli do dekoracji kwietnych. Atech współpracuje z miastami, architektami pejzażystami, centrami handlowymi, dworcami i parkami tematycznych: Pojemniki do oranżerii, Maszty do kwietników wiszących, Kolumny kwietne, Bariery kwietne, Duże pojemniki, Obrzeża krajobrazowe, Półki na rośliny, Wyposażenie miejskie z plastiku odzyskanego

 3. CRÉATIV'INNOVATION AMÉNAGEMENT

  Francja

  Firma CRÉATIV'INNOVATION AMÉNAGEMENT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Parki miejskie - urządzenia do gier i zabaw. Jest również obecna w dziedzinach Urządzenia i wyposażenie dla parków wypoczynkowych, Gospodarka miejska - zagospodarowanie i wyposażenie miejsc publicznych, Urządzenia i wyposażenie dla parków wypoczynkowych, i Gospodarka miejska - zagospodarowanie i wyposażenie miejsc publicznych. Ma siedzibę w Marseille, Francja.

 4. KIRKUS

  Hiszpania

  Firma KIRKUS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ławki do parków i miejsc publicznych. Jest również obecna w dziedzinach Gospodarka miejska - zagospodarowanie i wyposażenie miejsc publicznych, Gospodarka miejska - zagospodarowanie i wyposażenie miejsc publicznych, dostawy wyposażenia miejskiego, wyposażenie miejskie, i prefabrykaty z betonu. Ma siedzibę w Sant Cugat Del Valles, Hiszpania.

 5. MONIZ DIAS - TECNOLOGIA INDUSTRIAL, LDA.

  Portugalia

  Firma MONIZ DIAS - TECNOLOGIA INDUSTRIAL, LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gospodarka miejska - zagospodarowanie i wyposażenie miejsc publicznych. Jest również obecna w dziedzinach oznakowanie. Ma siedzibę w Braga, Portugalia.

 6. SERGIN MOBILIARIO URBANO

  Hiszpania

  Firma SERGIN MOBILIARIO URBANO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Gospodarka miejska - zagospodarowanie i wyposażenie miejsc publicznych. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 7. HANGSOFA® INH. TOBIAS SEBASTIAN MUELLER

  Niemcy

  Firma HANGSOFA® INH. TOBIAS SEBASTIAN MUELLER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gospodarka miejska - zagospodarowanie i wyposażenie miejsc publicznych. Ma siedzibę w Pfaffenhofen An Der Ilm, Niemcy.

 8. POLIDESIGN STADTMOBILIAR GMBH

  Niemcy

  Firma POLIDESIGN STADTMOBILIAR GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gospodarka miejska - zagospodarowanie i wyposażenie miejsc publicznych. Ma siedzibę w Mammendorf, Niemcy.

 1. DALEO

  Portugalia

  Firma DALEO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Gospodarka miejska - zagospodarowanie i wyposażenie miejsc publicznych. Ma siedzibę w Lisboa, Portugalia.

 2. AUTASI GMBH

  Niemcy

  Firma AUTASI GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gospodarka miejska - zagospodarowanie i wyposażenie miejsc publicznych. Ma siedzibę w Stuttgart, Niemcy.

 3. MABEG KREUSCHNER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma MABEG KREUSCHNER GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gospodarka miejska - zagospodarowanie i wyposażenie miejsc publicznych. Ma siedzibę w Soest, Niemcy.

 4. MEIERGUSS LIMBURG GMBH

  Niemcy

  Firma MEIERGUSS LIMBURG GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Gospodarka miejska - zagospodarowanie i wyposażenie miejsc publicznych. Ma siedzibę w Limburg, Niemcy.

 5. TOPAZ PRECAST & TERRAZZO TILES

  Turcja

  Firma TOPAZ PRECAST & TERRAZZO TILES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podłogi i posadzki przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Gospodarka miejska - zagospodarowanie i wyposażenie miejsc publicznych, i Gospodarka miejska - zagospodarowanie i wyposażenie miejsc publicznych. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 6. LIGNIT KG

  Niemcy

  Firma LIGNIT KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gospodarka miejska - zagospodarowanie i wyposażenie miejsc publicznych. Ma siedzibę w Spangenberg, Niemcy.

 7. ENHANCE INDUSTRIES, S.L.

  Hiszpania

  Firma ENHANCE INDUSTRIES, S.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Gospodarka miejska - zagospodarowanie i wyposażenie miejsc publicznych. Jest również obecna w dziedzinach eksport. Ma siedzibę w Vic, Hiszpania.

 8. CONTI KUNSTSTOFFPRODUKTE GMBH

  Niemcy

  Firma CONTI KUNSTSTOFFPRODUKTE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gospodarka miejska - zagospodarowanie i wyposażenie miejsc publicznych. Jest również obecna w dziedzinach Zieleńce i parki - zagospodarowanie i wyposażenie, i Zieleńce i parki - zagospodarowanie i wyposażenie. Ma siedzibę w Berglen, Niemcy.

 9. NORCOR

  Francja

  Firma NORCOR, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Gospodarka miejska - zagospodarowanie i wyposażenie miejsc publicznych. Jest również obecna w dziedzinach Słupki wyjmowane ręczne. Ma siedzibę w Coquainvilliers, Francja.

 10. HELIOS ARREDO URBANO SRL

  Włochy

  Firma HELIOS ARREDO URBANO SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gospodarka miejska - zagospodarowanie i wyposażenie miejsc publicznych. Jest również obecna w dziedzinach markizy. Ma siedzibę w Loria, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Gospodarka miejska - zagospodarowanie i wyposażenie miejsc publicznych - Import eksport

Liczba wyników

865 Przedsiębiorstwa