• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • gazy i paliwa biologiczne - zastosowania energetyczne

Wyniki dla

Gazy i paliwa biologiczne - zastosowania energetyczne - Import eksport

 1. DREWNEX POLAND

  Polska

  Szukasz hurtowych ilości drewna opałowego? Drewnex zapewni stałe dostawy drewna do Twojego składu opału, hurtowni lub sklepu. Jesteśmy jednym z największych PRODUCENTÓW DREWNA KOMINKOWEGO W POLSCE. Od dwóch dekad zaopatrujemy krajowych i zagranicznych odbiorców hurtowych z aż 10 krajów, takich jak NIEMCY, AUSTRIA, HOLANDIA, BELGIA, FRANCJA, WŁOCHY. Używamy najwyższej jakości drewna pochodzącego z Lasów Państwowych w całej Polsce, certyfikowanego przez FSC. W całorocznej ofercie hurtowej posiadamy drewno z najpopularniejszych gatunków drzew liściastych: DĄB, BRZOZA, BUK, JESION, GRAB, oraz iglaste SOSNA i ŚWIERK. Drewno kominkowe i opałowe firmy Drewnex doskonale nadaje się do kominków, kotłów i pieców na drewno zarówno nowoczesnych, ekologicznych jak i tradycyjnych. Rocznie przerabiamy 150000m3 drewna, kubatura naszej suszarni wynosi 2000m3, a nad najwyższą jakością naszych produktów pracuje zespół ponad pół tysiąca wykwalifikowanych pracowników. Posiadamy nowoczesną i innowacyjną linię produkcyjną wyposażoną w 10 pilarek Hakki Pilke, co pozwala nam na realizację niemal każdego zamówienia. W zależności od życzeń klienta drewno dzielone jest na trzy lub więcej kawałków o średniej długości 30 cm. Przywiązujemy również dużą wagę do pakowania i transportu naszych produktów. W tym celu opracowaliśmy formułę skrzyniopalet. Serdecznie zapraszamy Ekipa DREWNEX Ps. Informujemy, iż produkujemy również fryzę i graniaka dębowego do produkcji klejonki na meble i klejonkę dębową.

 2. LIA MOOS

  Holandia

  LIA MOOS specjalizuje się w eksporcie i imporcie produktów drewnianych, takich jak palety epal, europalety, produkty związane z biopaliwami, takie jak palety drewniane, palety einplus, kłody drewniane, kłody świerkowe, tarcica, słodycze, kosmetyki, pszenica, cukier, oleje spożywcze, nasiona oleiste, ekstrakty śruty oleistej, rośliny strączkowe, soczewica, przyprawy, materiały opakowaniowe, orzechy jadalne i wszelkiego rodzaju towary rolno-produkcyjne i inne różne rodzaje surowców i towarów. Działamy w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Azji, Afryce i Ameryce Północnej.

 3. C-DEG ENVIRONMENTAL ENGINEERING GMBH

  Niemcy

 4. A. ARNEGGER GMBH

  Niemcy

 5. INDUSTRIE-KÄLTE-LUFTTECHNIK SCHIMONEK GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SELECTA BIOENERGIE GMBH

  Niemcy

 2. SILCARBON AKTIVKOHLE GMBH

  Niemcy

 3. WOLFMAIER HAUSTECHNIK GMBH

  Niemcy

 4. ABWASSER KÖNIG INGENIEURBÜRO FÜR BETRIEBLICHES ABWASSER DIPL.-ING. VERFAHRENSTECHNIK ERWIN KÖNIG

  Niemcy

 5. BIG SOLAR S.A.

  Grecja

  Firma BIGSOLAR S.A. została założona w 2009 roku i działa w branży źródeł energii odnawialnej i rozwiązań w dziedzinie oszczędzania energii. To największy dystrybutor sprzętu do systemów PV w Grecji, z zakładami w Atenach i Salonikach. Portfel wyrobów obejmuje: systemy PV, pompy powietrze-woda i geotermalne, systemy centralnego ogrzewania i chłodzenia, bojlery gazowe i na biomasę, kombinowane generatory ciepła i mocy (CHP), słoneczno-termiczne lub hybrydowe systemy PV, systemy składowania energii, oświetlenie LED do każdego zastosowania. BIG SOLAR to jeden z największych punktów kompleksowej obsługi („one-stop-shop”) w dziedzinie systemów PV, systemów chłodząco-grzewczych i rozwiązań w dziedzinie oszczędzania energii. Firma współpracuje z godnymi zaufania producentami i utrzymuje poziom zapasów magazynowych umożliwiający natychmiastowe dostawy. Specjalizujemy się i działamy w takich dziedzinach jak: Projektowanie, badania, budowa i zarządzanie stacjami PV, Badania i budowa projektów oszczędzających energię, Budowa i zarządzanie jednostkami biomasy i biogazu

 1. ATM JACEK SZYMKOWIAK

  Polska

  Firma ATM jest liderem na rynku krajowym w zakresie sprzedaży produktów z branży gazowniczej i ciepłowniczej. Mamy w ofercie produkty najwyższej jakości renomowanych marek polskich oraz zagranicznych producentów. Oferujemy usługi: - gazownictwo (elementy sieci i przyłączy gazowych, stacje i punkty gazowe, urządzenia kontrolno-pomiarowe, zgrzewarki i akcesoria pomocnicze). - ciepłownictwo - armatura, pomiar ciśnienia i temperatury, automatyka, urządzenia do kotłowni i węzłów cieplnych, produkty do pomiaru poziomu. U nas znajdziecie Państwo: skrzynki gazowe, stojaki do skrzynek, kolumny przyłącza do gazu, monozłącza, trójniki pod monozłącze, stabilizatory do gazu, zawory, armaturę zaporową i zwrotną, odwadniacze, armaturę wodociągową, akcesoria mechaniczne, stacje gazowe.

 2. GLOBECORE

  Stany Zjednoczone

 1. SOLE PROPRIETORSHIP OF ALEXADROV A. A.

  Rosja

 2. MY COMPANY POLAND SP. Z O.O.

  Polska

 3. JANSENS

  Belgia

 4. EKOSTANDART

  Ukraina

 5. CORVERS BIOFUEL BENELUX

  Belgia

 6. AGENEX EXTREMADURA ENERGY AGENCY

  Hiszpania

 7. PROMTECHSERVICE

  Rosja

 8. BURKHIM-RESURS LLC

  Rosja

 1. GARTON TRACTOR INC

  Stany Zjednoczone

 2. HDMS

  Francja

 3. LLC KHIMPRAKTIKA

  Rosja

 4. MEGA VENTURE LLC

  Włochy

 5. ENERGY BY

  Białoruś

 6. GREEN BIOFUELS IRELAND

  Irlandia

 7. EWERS ENERGI

  Dania

 8. GORPYNICH

  Ukraina

 9. DUBAI

  Ukraina

 10. BIONEERS

  Egypt