• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • gaz ziemny - produkcja i dystrybucja

Wyniki dla

Gaz ziemny - produkcja i dystrybucja - Import eksport

 1. LEMVIG GAS DISTRIBUTION A/S

  Dania

  Verified by europages badge

  LEMVIG GASTRIBUTION A/S to duński dystrybutor gazu działający jako pojedyncza jednostka butelkująca, która zapewnia czyste i przenośnie rozwiązania paliwowe. Dzięki jakości naszych produktów i usług doświadczyliśmy błyskawicznego wzrostu naszej działalności do naszej obecnej pozycji wiodącego dostawcy rozwiązań LPG i gazów przemysłowych na całym świecie. Bezkonkurencyjna i wyjątkowa mieszanka: LEMVIG GASTRIBUTION A/S jest JEDYNĄ firmą, która oferuje kompleksowe rozwiązanie dla wszystkich rodzajów gazów, chemikaliów i rozwiązań inżynieryjnych ze zintegrowanym modelem biznesowym. W ramach naszego szerokiego portfolio, LEMVIG GASTRIBUTION A/S zajmuje się dystrybucją płynów luzem, butli, zbiorników ISO itp. Dzisiaj LEMVIG GASTRIBUTION A/S jest strategicznie zlokalizowana w różnych częściach świata, aby obsługiwać szeroką bazę klientów. Obsługujemy miliony klientów rocznie dzięki rozbudowanej infrastrukturze obejmującej ogromne pojemności magazynowe w instalacjach LPG i kriogeniki, instalacje do napełniania oraz flotę dystrybucyjną składającą się z ponad 100 ciężarówek do przewozu gazów luzem i w opakowaniach. Wejdż na naszą stronę i znajdż najlepsze rozwiązanie dla swojej firmy!

 2. INGAS LLC

  Ukraina

  Verified by europages badge

  INGAS zyskał uznanie na światowym rynku produkcji i dostaw gazów obojętnych i mieszanin gazowych o wysokiej czystości jako jedyny ukraiński producent i dostawca gazów obojętnych o wysokiej czystości. W 1994 roku INGAS rozpoczął produkcję własnego sprzętu do produkcji gazów obojętnych o wysokiej czystości, co przyczyniło się do szybkiego wzrostu i rozwoju firmy. W 2002 roku firma uzyskała certyfikat ISO 9001: 2000, a w 2010 roku - ISO 9001: 2008, co odzwierciedla wysoki poziom jakości i standardów, których przestrzega firma. W 2015 roku zbudowano nową jednostkę produkcyjną kryptonu i ksenonu, a w 2016 roku zbudowano i uruchomiono nową jednostkę produkcyjną neonu. Projekty te wyróżniały się tym, że wszystkie prace od początku do uruchomienia zostały wykonane we własnym zakresie, co świadczy o wysokich kwalifikacjach i potencjale firmy. W 2017 roku spółka uzyskała certyfikację zgodnie z normami ISO 9001: 2015, a także certyfikację laboratorium produkcyjnego zgodnie z normami ISO 17025. W 2020 roku INGAS LLC rozpoczęła produkcję i sprzedaż ksenonu medycznego własnej marki „XeLife”. Ten nowy produkt pozwolił firmie dostarczyć nowe rozwiązania w branży medycznej. INGAZ produkuje i dostarcza gazy obojętne o wysokiej czystości, takie jak ksenon, krypton, neon i hel, mieszaniny gazów, a także świadczy usługi inżynieryjne w zakresie konserwacji i regulacji instalacji kriogenicznych, naprawy i certyfikacji butli, usług dostawczych.

 3. MTI INDUSTRIEGASE AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MTI INDUSTRIEGASE AG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Gaz ziemny - produkcja i dystrybucja. Ma siedzibę w Neu-Ulm, Niemcy.

 4. GIACOLETTI SALDATURA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma GIACOLETTI SALDATURA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Spawanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Gaz ziemny - produkcja i dystrybucja, spawanie tig, Gaz ziemny - produkcja i dystrybucja, pałeczki do spawania tig, i dystrybucja gazu. Ma siedzibę w Vercelli, Włochy.

 5. GASKLAR GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GASKLAR GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gaz ziemny - produkcja i dystrybucja. Ma siedzibę w Wiesmoor, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DEUSTE GAS SOLUTIONS GMBH

  Niemcy

  Jesteśmy Twoim specjalistą od gazów, pojemników i armatury. Nasz zakres usług obejmuje: - produkcję gazów testowych i kalibracyjnych oraz mieszanin gazowych w stanie gazowym i ciekłym w pojemnikach na sprzedaż, wynajem i w butlach zastrzeżonych - testowanie i czyszczenie gazów w puszkach ciśnieniowych i jednorazowych butlach gazowych o pojemności 12, 34, 60 lub 110 l. Na życzenie otrzymać możecie armaturę ciśnieniową do gazów i mieszanek gazów odpowiadnio do indywidualnych życzeń. Deuste Gas Solutions GmbH to średniej wielkości firma z północnego Schwarzwaldu, która od ponad 40 lat prowadzi działalność w zakresie produkcji gazów testowych i kalibracyjnych, a także sprzedaży zbiorników gazu pod ciśnieniem i armatury ciśnieniowej. Do połowy 2016 roku firma produkowała pod nazwą Deuste Steininger GmbH w Mühlhausen/Kraichgau.

 2. GASPOL

  Polska

  Firma Gaspol to przyszłościowy i fachowy dostawca gazu płynnego. Nasza propozycja obejmuje spersonalizowane, kompleksowe rozwiązania energetyczne, które sprawdzą się zarówno w sytuacji domów, jak i spółek. Gaz, który Państwu proponujemy może być magazynowany na kilka sposobów. Dysponujemy zbiornikami naziemnymi albo podziemnymi o zróżnicowanych pojemnościach standardowych, jednak propozycja Gaspol przewiduje też niestandardowe pojemności zbiorników, dla instalacji o większym zapotrzebowaniu mocy. Bogate spektrum nowoczesnych rozwiązań przejawia się też w katalogu usług/produktów na nowoczesne kotły gazowe, kolektory słoneczne, czy parasole grzewcze. Wychodząc naprzeciwko potrzebom i oczekiwaniom naszych Nabywców, wprowadziliśmy też preferencyjne oferty kredytowe oraz możliwość miesięcznego rozliczenia za zużyty gaz.Gaspol stawia sobie za cele zasadnicze bezpieczeństwo i wygodę Nabywców.

 3. EUROTECH SP. Z O.O.

  Polska

  EUROTECH Sp. z o.o. specjalizuje się w projektowaniu i produkcji DEDYKOWANYCH urządzeń dla poszukiwań, stymulacji, serwisowania i eksploatacji ropy i gazu ziemnego.EUROTECH oferuje szeroki zakres specjalizowanych urządzeń: • FRAC TANK• MANIFOLD TRAILER• HYDRATION UNIT• FRAC PUMPER 2250 HP• FRAC HEATER• MOBILE PUMPING UNIT MPU - 400• HOT OIL UNIT KDR - 35• CEMENT PUMPING TRUCK• MOBILE 3 PHASE SEPARATOR• WIRELINE UNIT• PORTABLE FLARE STACK• 4x4 WORKOVER MSC - 160• MOBILE SERVICE CENTER MSC - 250• DATA ACQUISITION SYSTEM RMC SERIESDoświadczony zespół specjalistów firmy EUROTECH zapewnia kompleksową obsługę od projektu koncepcyjnego poprzez produkcję do obsługi serwisowej.Firma działa również w przemyśle lotniczym. Zaprojektowaliśmy, a obecnie produkujemy samoloty bezzałogowe oraz podzespoły i wyposażenie do systemów bezzałogowych. Ponadto oferujemy moduły awioniki do zabudowy na samolotach załogowych.

 4. OPEN GRID EUROPE GMBH

  Niemcy

  Firma OPEN GRID EUROPE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Gaz ziemny - produkcja i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach działanie przeciwkorozyjne, gas compressors, i nasadki. Ma siedzibę w Essen, Niemcy.

 5. IBB ENERGIE AG

  Szwajcaria

  Firma IBB ENERGIE AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Gaz ziemny - produkcja i dystrybucja. Ma siedzibę w Brugg, Szwajcaria.

 1. INMATEC GASE TECHNOLOGIE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma INMATEC GASE TECHNOLOGIE GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gaz ziemny - produkcja i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Generator tlenu, nitrogen generators, i Gaz dla szpitali. Ma siedzibę w Herrsching A. Ammersee, Niemcy.

 2. SOL FRANCE

  Francja

  Firma SOL FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gaz ziemny - produkcja i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach biogaz, gaz naturalny, i gnl. Ma siedzibę w Saint Ouen L'aumone, Francja.

 1. WEP WÄRME-, ENERGIE- UND PROZESSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma WEP WÄRME-, ENERGIE- UND PROZESSTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Gaz ziemny - produkcja i dystrybucja. Ma siedzibę w Hückelhoven, Niemcy.

 2. FIRST ENERGY GMBH

  Niemcy

  Firma FIRST ENERGY GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Gaz ziemny - produkcja i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach optymalizacja energetyczna. Ma siedzibę w Kaufungen, Niemcy.

 3. ANTARGAZ

  Belgia

  Firma ANTARGAZ, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Gaz ziemny - produkcja i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Butan, Propan, Butan, Propan, dystrybucja gazu, i dystrybutory gazu naturalnego. Ma siedzibę w Diegem, Belgia.

 4. ILZHÖFERS NACHF. INH. WALCH KG

  Niemcy

  Firma ILZHÖFERS NACHF. INH. WALCH KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Gaz ziemny - produkcja i dystrybucja. Ma siedzibę w Augsburg, Niemcy.

 5. QAZVIN TOOS GAS

  Iran

  Firma QAZVIN TOOS GAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gaz ziemny - produkcja i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach argon, i tlen. Ma siedzibę w Qazvin, Iran.

 6. OHRA ENERGIE GMBH

  Niemcy

  Firma OHRA ENERGIE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Gaz ziemny - produkcja i dystrybucja, Gaz ziemny - produkcja i dystrybucja, i dystrybucja gazu. Ma siedzibę w Fröttstädt, Niemcy.

 7. HIELO SECO

  Hiszpania

  Firma HIELO SECO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Gaz ziemny - produkcja i dystrybucja. Ma siedzibę w Cornellà De Llobregat, Hiszpania.

 8. FRIEDRICH RATH GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma FRIEDRICH RATH GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Gaz ziemny - produkcja i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Węgiel - pochodne, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Benzyna, paliwa silnikowe, Olej gazowy, ropa, Węgiel - pochodne, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Benzyna, paliwa silnikowe, i Olej gazowy, ropa. Ma siedzibę w Langenburg, Niemcy.

 1. GAS SERVEI S.A.

  Hiszpania

  Firma GAS SERVEI S.A., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Gaz ziemny - produkcja i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Chłodzenie - środki gazowe, gazy i płyny chłodnicze do urzadzeń i instalacji chłodniczych, i zarządzanie odpadami. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 2. BOTTLE GASES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BOTTLE GASES, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Gaz ziemny - produkcja i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach wynajem butli z helem, i butle gazowe. Ma siedzibę w Margate, Zjednoczone Królestwo.

 3. GILABERT MIRO

  Hiszpania

  Firma GILABERT MIRO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Gaz ziemny - produkcja i dystrybucja. Ma siedzibę w Reus, Hiszpania.

 4. JINHUA GAFLE AUTO MAINTENANCE SUPPLIES PLANT

  Chiny

  Firma JINHUA GAFLE AUTO MAINTENANCE SUPPLIES PLANT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gaz ziemny - produkcja i dystrybucja. Ma siedzibę w Jinhua, Chiny.

 5. MEISTRO ENERGIE GMBH

  Niemcy

  Firma MEISTRO ENERGIE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energia odnawialna. Jest również obecna w dziedzinach Gaz ziemny - produkcja i dystrybucja, Alternatywne źródła energii - systemy i urządzenia, Usługi ponownej gazyfikacji - Energia alternatywna, Elektryczne roboty instalacyjne, Gaz ziemny - produkcja i dystrybucja, Alternatywne źródła energii - systemy i urządzenia, Usługi ponownej gazyfikacji - Energia alternatywna, i Elektryczne roboty instalacyjne. Ma siedzibę w Ingolstadt, Niemcy.

 6. CLIMA 45 SBD,S.L.

  Hiszpania

  Firma CLIMA 45 SBD,S.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Gaz ziemny - produkcja i dystrybucja. Ma siedzibę w Sabadell, Hiszpania.

 7. SPAZIO ENEL MISILMERI

  Włochy

  Firma SPAZIO ENEL MISILMERI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energia - instalacje i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Energia elektryczna - dystrybucja, Elektryczne roboty instalacyjne, Gaz ziemny - produkcja i dystrybucja, Energia elektryczna - dystrybucja, Elektryczne roboty instalacyjne, Komponenty do wyświetlaczy LED, i Gaz ziemny - produkcja i dystrybucja. Ma siedzibę w Misilmeri, Włochy.

 8. GAZ GROUP

  Polska

  Firma GAZ GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gaz ziemny - produkcja i dystrybucja. Ma siedzibę w Białystok, Polska.

 9. SCHICK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma SCHICK GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - wytwarzanie i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, Gaz ziemny - produkcja i dystrybucja, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, Gaz ziemny - produkcja i dystrybucja, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, i Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Ma siedzibę w Vaihingen/enz, Niemcy.

 10. PETRO-CENTER

  Luksemburg

  Firma PETRO-CENTER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw. Jest również obecna w dziedzinach Olej opałowy, mazut, Gaz ziemny - produkcja i dystrybucja, Olej opałowy, mazut, substancje smarującyce, dystrybutor paliwa, i Gaz ziemny - produkcja i dystrybucja. Ma siedzibę w Leudelange, Luksemburg.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Gaz ziemny - produkcja i dystrybucja - Import eksport

Liczba wyników

30 722 Przedsiębiorstwa