• Europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • gabinety lekarskie

Wyniki dla

Gabinety lekarskie - Import eksport

 1. GAVA GIANNICOLA

  Włochy

  Verified by Europages badge
 2. DR. FABRIZIO GALEOTTI AMBULATORIO MEDICO FISIOTERAPICO E DI AGOPUNTURA

  Włochy

  Verified by Europages badge
 3. STUDIO MEDICO SPECIALISTICO PELAGALLI DR. MAURO

  Włochy

  Verified by Europages badge
 4. STUDIO MEDICO DI NEFROLOGIA E DIALISI

  Włochy

  Verified by Europages badge
 5. CECCHET DI BONOMI FEDERICA & C.

  Włochy

  Verified by Europages badge
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie Europages.
 1. CHIRURGIA PLASTYCZNA HORIZON MEDICAL CENTER

  Polska

  Klinika chirurgii plastycznej Horizon Medical Center jest certyfikowaną przez Ministerstwo Zdrowia i Poltransplant kliniką do wykonywania autologicznych zabiegów regeneracyjnych z wykorzystaniem komórek macierzystych pozyskiwanych z tkanki tłuszczowej pacjenta. Certyfikat ten posiada tylko kilka klinik na terenie Polski. O bezpieczeństwo pacjentów naszej kliniki dba doświadczony personel medyczny oraz wykwalifikowana kadra zarządzająca. Zapewniamy usługi medyczne o najwyższej jakości. Operacje i zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej wykonywane przez naszą klinikę: - powiększanie biustu - powiększanie biustu własnym tłuszczem - implanty piersi - lifting piersi - zmniejszanie piersi - ginekomastia (usuwanie przerostu gruczołu piersiowego u mężczyzn) - lifting twarzy - plastyka powiek - operacja plastyczna nosa (nos chrzęstny, nos kostnym, przegroda nosa ) - operacja plastyczna uszu (odstające uszy) - liposukcja (wodna Body Jet polega na usunięciu tkanki tłuszczowej, jest bezpieczniejszą i mniej inwazyjną metodą niż odsysanie tkanki tłuszczowej) - plastyka brzucha (abdominoplastyka) - implanty twarzy - podniesienie brwi - lipofilling (modelowanie twarzy tkanką tłuszczową, wcześniej pobraną od pacjenta) - modelowanie ciała własnym tłuszczem Zapraszamy do odwiedzenia kliniki i strony internetowej, na której są dokładne opisy zabiegów i ich ceny.

 2. LAR-MED

  Polska

  Działalność naszą prowadzimy od 2002 roku. Przez te wszystkie lata LAR-MED zyskał sobie zaufanie rzeszy pacjentów z Żywiecczyzny i okolic, głównie za sprawą profesjonalnej obsługi laryngologicznej i pediatrycznej. Oferujemy: alergologię dzieci i dorosłych, aparaty słuchowe, preluksację, diagnostykę audiologiczną u niemowląt, dzieci i dorosłych, laryngologię dziecięcą i dorosłych, neurologię, pediatrię, odział pediatryczny dzienny, pulmonologię, zabiegi laryngologiczne u dzieci, chirurgię ogólną, Doppler, USG, medycynę pracy, logopedię.

 3. OKULUS

  Polska

  Serdecznie Państwa witamy na stronie internetowej Kliniki Medycznej Okulus. Nasza Klinika powstała w 1999 roku i zlokalizowana jest w samym centrum Kalisza. Zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług medycznych związanych z leczeniem schorzeń z zakresu chirurgii ogólnej i dziecięcej, ortopedii oraz leczeniem zachowawczym i zabiegowym schorzeń oczu. Oprócz tego zajmujemy się również świadczeniem usług z zakresu profesjonalnej opieki pielęgniarskiej oraz koordynujemy i przeprowadzamy zabiegi rehabilitacyjne. Dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowników, na którą składają się doświadczeni lekarze specjaliści, rehabilitanci, pielęgniarki oraz pracownicy obsługi, a także doskonale wyposażonym gabinetom medycznym, wszystkie wykonywane przez nas zabiegi medyczne są na najwyższym poziomie. Nasza klinika składa się z pięciu oddziałów. Wśród nich są oddział okulistyczny, w którym zajmujemy się m.in. leczeniem jaskry, zaćmy oraz zeza, odziały chirurgiczny, chirurgii urazowo-ortopedycznej.

 4. MED-EXPERT SP. Z O.O.

  Polska

  Przychodnia Med - Expert mieści się w Warszawie na Pradze. Oferuje podstawową opiekę zdrowotną, proponujemy bezpłatną pomoc lekarzy rodzinnych i pediatrów w ramach podpisanej umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Prowadzimy także płatne konsultacje lekarzy specjalistów. U nas wykonają Państwo badania kierowców, szczepienia i inne badania laboratoryjne. Usługi: medycyna pracy, ekspertyzy powypadkowe, badania kierowców, usługi w ramach NFZ (lekarz pierwszego kontaktu oraz pediatra), lekarze specjaliści prywatnie, lekarze rodzinni na NFZ, dietetyk, dermatolog-wenerolog, chirurg ogólny, endokrynolog, ginekolog-położnik, kardiolog, laryngolog, okulista.

 5. STEFAŃCZYK AGNIESZKA, LEK. STOMATOLOG. GABINET

  Polska

  Od ponad dziesięciu lat prowadzę własny gabinet, w którym świadczę szereg usług stomatologicznych. Jestem lekarzem dentystą z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Zajmuję się leczeniem zębów dzieci oraz dorosłych. Podejmuję się prac związanych z leczeniem próchnicy zęba oraz plombowaniem. Przygotowałam ofertę z zakresu leczenia kanałowego. Dokonuję borowania zębów podczas którego usuwam zmienione chorobowo tkanki zęba i zastępuje je materiałem do wypełnień. Skutecznie usuwam kamień nazębny. Oferuję ekstrakcję oraz pedodoncję. Specjalizuję się również w zabiegach z zakresu stomatologii estetycznej. Zajmuję się wybielaniem zębów. Potrafię pomóc w odzyskaniu zdrowego i pięknego uśmiechu. W gabinecie świadczę usługi w zakresie piaskowania oraz usuwania ósemek. W dodatku oferuję skuteczne metody leczenia chorób przyzębia. Udzielam porad związanych z pielęgnacją zębów oraz jamy ustnej. Proponuję lakowanie zębów stałych. Mam sporą wiedzę w dziedzinie stomatologii. Potrafię ją wykorzystać w swojej praktyce zawodowej. Dzięki temu w łatwy i szybki sposób mogę dokonać diagnozy. Podejmuję się nawet najtrudniejszych zadań. Ze szczególną dbałością podchodzę do pacjenta. Staram się spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Przyjmuję w swoim gabinecie także dzieci oraz młodzież. Kontroluję ich stan zębów dokonując przeglądów stomatologicznych. Zajmuję się usuwaniem zębów mlecznych. Staram się robić to z ogromną dbałością i starannością.

 1. POZNANSKIE CENTRUM OTOLARYNGOLOGII

  Polska

  NZOZ Poznańskie Centrum Otolaryngologii to prywatna placówka o profilu zabiegowym, która rozpoczęła swoją działalność w lipcu 2011r. Na powierzchni 1000 m2 przygotowaliśmy dla naszych pacjentów gabinety konsultacyjne, klimatyzowane jedno- i dwuosobowe pokoje z węzłami sanitarnymi, gabinety zabiegowe i nowoczesny blok chirurgiczny. Spełniająca wszelkie normy aparatura medyczna pozwala na przeprowadzanie operacji m.in. przy użyciu skalpela plazmowego (koblatora), jak i mikroskopu operacyjnego czy sialoendoskopu. Zespół lekarzy przeprowadzający zabiegi w Centrum posiada bardzo wysokie kwalifikacje i długoletnie doświadczenie kliniczne poparte praktyką w wielu ośrodkach europejskich i amerykańskich.

 2. DENTAL KNAP

  Polska

  W naszym gabinecie stomatologicznym w Warszawie łączymy skuteczność z pasją oraz chęcią pomocy potrzebującym wsparcia stomatologa. Aby zapewnić Państwu najwyższej jakości usługi stomatologiczne, cały czas inwestujemy w nowoczesny sprzęt, sprawdzone materiały medyczne oraz polecane przez światowych specjalistów metody leczenia. Implant jest najbardziej naturalnym i najnowocześniejszym rozwiązaniem w przypadku braków w uzębieniu. Dotyczy to zarówno braku jednego zęba, jak i większych ubytków. W naszym gabinecie stomatologicznym w Warszawie oferujemy Państwu korony porcelanowe, które odbudowują uszkodzony ząb i chronią go przed próchnicą. Stomatologia estetyczna to rozwiązanie dla osób, które chciałyby poprawić wygląd swoich zębów poprzez skorygowanie ich kształtu, wszelkiego rodzaju przekrzywień, rotacji, koloru, przebarwień itp. Aby zapewnić zdrowie i dobry stan jamie ustnej, należy pamiętać o zabiegach higienizacyjnych wykonywanych rutynowo w gabinecie stomatologicznym.

 3. HIGH-MED. PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA

  Polska

  Oferujemy szeroki wachlarz usług medycznych, dzięki temu że zatrudniamy grono lekarzy różnych specjalności. Specjalizujemy się w leczeniu problemów skórnych, dlatego podstawę naszego zespołu stanowią lekarze dermatolodzy, lekarze medycyny estetycznej oraz chirurdzy ogólni i naczyniowi. Ponadto zatrudniamy doświadczonych ginekologów i wenerologów. W naszym zespole znalazło się też miejsce dla specjalistów chorób wewnętrznych, specjalistów genetyki klinicznej oraz specjalistów chorób psychicznych. W naszym centrum medycznym przyjmuje grono doświadczonych lekarzy specjalistów – obok lekarzy medycyny estetycznej zatrudniamy również specjalistów z innych dziedzin, w tym dermatologa, wenerologa, ginekologa czy psychiatrę. To zespół składający się z przyjaciół i rodziny, co pozwala nam na połączenie wysokich umiejętności zawodowych z doskonałą atmosferą pracy. Chcemy, aby czuli się Państwo u nas swobodnie – i co najważniejsze – bezpiecznie.

 4. DENTICAL.

  Polska

  W stomatologii najważniejsze są dwie rzeczy: umiejętności lekarza oraz sprzęt. Zadbaliśmy o to aby oba te czynniki były na najwyższym możliwym poziomie. Nasze gabinety gwarantują że czasy stresu związanego z wizytą u stomatologa skończyły się. W Dentical poczujecie się Państwo komfortowo, a wszelkie problemy z zębami będą stopniowo rozwiązywane w przyjaznej atmosferze. Kompleksowa obsługa i szeroka gama usług wykonywanych w naszej praktyce daje możliwość ustalenia indywidualnego planu leczenia. Jakość przeprowadzanych przez nas zabiegów oraz nacisk na rozwój wiedzy i technologii naszej praktyki przekłada się na pełne zadowolenie naszych pacjentów. Pamiętajmy, że zdrowe zęby to nie tylko piękny uśmiech, ale też zdrowie całego organizmu.

 5. AFFIDEA

  Polska

  Affidea Polska jest pierwszą w Polsce firmą sektora medycznego nastawioną na ścisłą współpracę z publiczną służbą zdrowia. Korzystanie z usług wyspecjalizowanych, a więc tanich firm zewnętrznych staje się coraz powszechniejsze w krajach rozwiniętych. Korzystamy z tych wzorów. Nasze Centra lokowane są zazwyczaj na terenach przylegających lub należących do szpitali. Skraca to drogę pacjenta od lekarza do pracowni diagnostycznej. Szpitale, które wydzierżawiły teren affidea mogą liczyć na tańsze badania dla swoich pacjentów, a także na wzrastającą konkurencyjność swoich usług. Wiele szpitali publicznych w czasach stałego niedofinansowania nie ma - niestety - szans na kompletowanie sprzętu diagnostycznego wysokiej jakości. Affidea ściśle współpracuje z firmą General Electric Medical Systems. Dzięki temu wszystkie Centra wyposażone są w sprzęt wysoko specjalistyczny i na bieżąco unowocześniany (Onkologia, Radioterapia, Tomografia, Rezonans)

 6. GALENA SPECJALISTYCZNE GABINETY LEKARSKIE

  Polska

  Specjalista chirurgii dziecięcej, w tym chirurgii onkologicznej pediatrycznej – dr hab. nauk medycznych Przemysław Mańkowski oferuje pełen zakres usług medycznych, począwszy od szczegółowych konsultacji, przez diagnostykę, aż po przeprowadzenie zabiegów chirurgicznych. Każdy zabieg chirurgiczny poprzedzony jest szczegółową diagnostyką. W trakcie wykonywania operacji chirurgicznych wykorzystywany jest nowoczesny specjalistyczny sprzęt. Połączenie wiedzy i doświadczenia, które posiada chirurg Przemysław Mańkowski, to gwarancja najwyższego standardu usług medycznych. Dr Przemysław Mańkowski zajmuje się także diagnostyką zmian nowotworowych oraz leczeniem guzów litych u dzieci i młodzieży. Chirurg wykonuje operacje onkologiczne w zakresie jamy brzusznej, układu moczowo-płciowego oraz skóry. Należy pamiętać, że wczesne wykrycie zmian nowotworowych u dziecka zwiększa szansę na całkowite wyleczenie choroby.

 7. DENTARAMA SP.J. CENTRUM STOMATOLOGICZNE

  Polska

  Od początku naszym celem jest leczenie kompleksowe. Pracujemy według najlepszych standardów. Do Państwa dyspozycji oddajemy 7 profesjonalnych gabinetów, pracownię rentgenowską, salę zabiegową do leczenia w znieczuleniu ogólnym z pokojem dziennego pobytu, obszerną poczekalnię, recepcję oraz sklep ze specjalistycznymi artykułami do higieny jamy ustnej. Gabinety zostały wyposażone w sprzęt najnowszej generacji, który umożliwia naszym lekarzom pracę według europejskich standardów. To z kolei sprawia, że jakość naszych usług jest na bardzo wysokim poziomie, a efekt długotrwały i estetyczny. apewniamy kompleksową opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie, co pozwala skrócić czas wizyty i wybrać najkorzystniejszą metodę leczenia. Oferujemy Państwu zarówno dokładną diagnostykę, dzięki precyzyjnej i bezpiecznej cyfrowej aparaturze rentgenowskiej, jak i pełno-zakresowe leczenie w każdej z dyscyplin stomatologicznych. Zatrudniamy doskonałych lekarzy.

 8. DENTAL COMPLEX

  Polska

  Gabinet stomatologiczny Dental Complex w Rudzie Śląskiej od wielu już lat świadczy usługi związane z rekonstrukcją braków w uzębieniu poprzez wszczepianie implantów zębowych. Doświadczony zespół pracowników oraz nowoczesne wyposażenie naszych gabinetów sprawia, że dzięki nam będziesz mógł się znów cieszyć pięknym i zdrowym uśmiechem. Nie zwlekaj i umów się na wizytę już dziś! Nasz gabinet specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej i implantologii. Oprócz tego świadczymy także usługi obejmujące stomatologię ogólną, endodoncję mikroskopową, chirurgię szczękową, zabiegi profilaktyczne, leczenie paradontozy oraz wiele innych. Od 2002 roku zajmujemy się wszczepianiem implantów zębowych. Jesteśmy autoryzowanym gabinetem tak znakomitych firm, jak Nobel Biocare oraz Alpha Bio.

 9. INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA JAROSŁAW STANKIEWICZ

  Polska

  Mając świadomość jak istotne jest systematyczne dbanie o stan uzębienia oferuję Pacjentom kompleksowe usługi związane ze stomatologią. Stosuję skuteczne metody leczenia zębów, zapewniając opiekę w każdym aspekcie, od profilaktyki, poprzez protetykę, aż po chirurgię. Do każdego Pacjenta podchodzę indywidualnie. Dużą wagę przywiązuję do profilaktyki stomatologicznej, w szczególności do zabiegów lakowania, lakierowania i piaskowania zębów. Sprawnie usuwam kamień nazębny. Regularne wykonywanie tego typu zabiegów pozwala uniknąć w przyszłości poważnych problemów. W ramach stomatologii zachowawczej leczę uzębienie z wykorzystaniem wypełnień koronowych. Jestem również w stanie modelować kształt zębów. Zajmuję się również stomatologią estetyczną, umożliwiając skorzystanie z usług wybielania nakładkowego. Pomagam w uzyskaniu śnieżnobiałych i pięknych zębów. Ponadto oferuję usługi związane z protetyką, leczeniem kanałowym oraz chirurgią stomatologiczną. Gwarantuję najwyższą jakość i skuteczność prowadzonego leczenia. Opieką otaczam również najmłodszych Pacjentów.

 10. KAWIORSKI WOJCIECH, SPECJALISTYCZNY GABINET LEKARSKI

  Polska

  Moją specjalizacją jest diagnostyka i leczenie schorzeń układu pokarmowego, w szczególności zaburzeń motoryki jego górnego i dolnego odcinka, oraz diagnostyka i leczenie chorób proktologicznych. Oferuję pomoc medyczną i leczenie chirurgiczne. Nowoczesny sprzęt, w który wyposażony jest gabinet, pozwala na wykonywanie szczegółowych badań oraz szybkie rozpoznawanie przyczyn dolegliwości chorych. Diagnozowanie i leczenie chirurgiczne - porady i konsultacje dotyczące chirurgii ogólnej, gastroenterologicznej i nowotworowej - szczegółowa diagnostyka schorzeń górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego - badanie manometryczne przełyku oraz kompleksu zwieraczy odbytu - badanie pH-metryczne przełykowo-żołądkowe - diagnostyka i leczenie uchyłków przełyku - badanie manometryczne kompleksu zwieraczy odbytu - kwalifikacja zabiegowa do leczenia operacyjnego - badanie retroskopowe odbytnicy - leczenie zgagi - leczenie schorzeń odbytu i odbytnicy - farmakoterapia, biofeedback

 1. EWA DENT

  Polska

  Gabinet stomatologiczny Ewa-Dent zlokalizowany jest w Łazach, w województwie śląskim. Działamy na rynku od 1999 roku, a od 2001 roku funkcjonujemy jako Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej. Zajmujemy się świadczeniem usług dentystycznych. Specjalizujemy się w profilaktyce, w ramach której wykonujemy lakierowanie, lakowanie i usuwanie kamienia nazębnego. Przeprowadzamy leczenie kanałowe, zajmujemy się usuwaniem zębów, w tym zębów zatrzymanych. Ponadto świadczymy usługi protetyczne. W naszej ofercie znaleźć można protezy, korony, mosty, licówki i uzupełnienia ceramiczne. Zapraszamy!

 2. STOMATOLOGIA RODZINNA

  Polska

  O pięknym uśmiechu marzy wiele osób. To symbol zdrowia i atrakcyjności. Jednak uzyskanie nieskazitelnego uśmiechu kojarzon się z bólem i dyskomfortem. Jesteśmy przekonani, że wizyta w naszym gabinecie stomatologicznym zdecyduje o porzuceniu takich poglądów. Stosowane przez nas techniki znieczulające zapewniają bezbolesne i bezstresowe leczenie zębów, w tym również leczenie kanałowe. Chcemy, by odtąd dobry dentysta kojarzył się Państwu tylko ze zdrowymi i białymi zębami oraz bezbolesnym leczeniem i przyjemną, życzliwą atmosferą. Zajmujemy się: STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA: leczenie w znieczuleniu, bezbolesne leczenie dzieci i dorosłych, leczenie kanałowe w znieczuleniu. PROFILAKTYKA: profesjonalne czyszczenie zębów, usuwanie kamienia, piaskowanie, lakowanie, lakierowanie, wybielanie. PROTETYKA: korony porcelanowe na stali i złocie, korony pelnoceramiczne InCeram, mosty, licówki, inlay, onlay, wkłady koronowo-korzeniowe.

 3. CENTRUM STOMATOLOGII I MEDYCYNY "B-DENTAL"

  Polska

  Bdental to specjalistyczne centrum stomatologii i medycyny, w którym kompleksowo leczymy pacjentów z problemami stomatologicznymi oraz bólami głowy i bruksizmem. Od kilkunastu lat z powodzeniem stosujemy implantologię jako metodę uzupełniania braków w uzębieniu. Stosujemy przy tym zarówno: -implanty jednofazowe - dwufazowe systemy implantologiczne - protezy całkowite oparte na implantach które w przypadku bezzębia, są najbardziej komfortowym uzupełnieniem protetycznym. Choć trudno w to pewnie uwierzyć zabieg implantacji jest całkowicie bezbolesny! W bardzo precyzyjny sposób planujemy umiejscowienie implantów. Optymalną pozycję implantu, biorąc pod uwagę zarówno aspekty kliniczne jak i estetyczne, ustala się planując zabieg za pomocą programu komputerowego 3D – SimPlant.

 4. AMBULATORIO DENTISTICO DR. PICCARDO U. SRL

  Włochy

  Od 1998 roku, Dr. Piccardo kontynuuje rozbudowę swojego gabinetu, który obecnie zajmuje 250 m² na parterze, z miejscami parkingowymi i dostępem dla osób niepełnosprawnych. Trzy dostępne fotele, pomieszczenia z wyposażeniem najnowszej generacji zapewniającym bezwzględny poziom higieny, najwyższą jakość i precyzję. Sala rentgenowska wyposażona jest w cyfrowe urządzenia do zdjęć panoramicznych, teleradiograficznych i stomatologicznych.

 5. PRO-DENT

  Polska

  Miła i fachowa obsługa oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta to wizytówka naszej firmy. Prowadzimy także wizyty adaptacyjne dla najmłodszych. Wykonujemy usługi z zakresu: - stomatologii zachowawczej: - protetyki - chirurgii stomatologicznej - implantologii - kosmetologii lekarskiej

 6. PROF. DR HAB. N. MED. ZIEMOWIT ZIĘTKOWSKI

  Polska

  W gabinecie alergologicznym Prof. dr hab. Ziemowita Ziętkowskiego każdy Pacjent może być pewien, iż uzyska fachową i szybką pomoc, a jeżeli będzie tego wymagał, zostanie objęty długoterminową, profesjonalną i kompleksową opieką lekarską. Alergia i astma uznawane są za najbardziej rozpowszechnione choroby cywilizacyjne obecnych czasów. W gabinecie Prof. dr hab. Ziemowita Ziętkowskiego kompleksową pomoc medyczną uzyskają zarówno dzieci, jak i dorośli.

 7. STUDIO ODONTOIATRICO BRESCIA DR. NICOLA

  Włochy

  Wchodząc do gabinetu dentystycznego Dr. Nicola Brescii, klienci mogą wyzbyć się poczucia obcości i obaw, jakie wywołuje nieznane otoczenie, i poczuć od razu, że otacza ich klimat pełnej zainteresowania gościnności i ludzkiego ciepła. Dzięki temu mogą korzystać z usług, które są najlepiej dostosowane i odpowiednie do własnej sytuacji.

 8. STUDIO DENTISTICO COMAZZI DI COMAZZI DR.SSA MARIA CRISTINA

  Włochy

  Gabinet dentystyczny Comazzi, który prowadzi dr Maria Cristina Comazzi specjalizuje się w protezach dentystycznych i ortodoncji dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Gabinet w Novare przeprowadza zabiegi higieny jamy ustnej, czyszczenia i wybielania zębów. Zajmuje się także leczeniem bruksizmu, wykonuje protezy dentystyczne i zabiegi plombowania zębów.

 9. PIGNALOSA PROF. BRUNO

  Włochy

  Prof. Pignalosa Bruno i dr. Giuseppe. Gabinet oftalmologiczny. Gabinet oftalmologiczny jest prywatną strukturą wyspecjalizowaną w badaniu chorób okulistycznych. Prowadzimy pełne badania kontrolne okulistyczne dla dorosłych i dzieci współpracując z ortoptykami. Wykonujemy następujące badania: topografia powierzchni, topografia orbscan z pachymetrią ultradźwiękową, badnie tomograficzne nerwu wzrokowego, badanie pola widzenia z perymetrem i techniką częstotliwości w przypadku jaskry.

 10. MEDICO ALLERGOLOGO DOTT.SSA CAREN UASUF

  Włochy