• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • gabinety lekarskie

Wyniki dla

Gabinety lekarskie - Import eksport

 1. GAVA GIANNICOLA

  Włochy

 2. DR. FABRIZIO GALEOTTI AMBULATORIO MEDICO FISIOTERAPICO E DI AGOPUNTURA

  Włochy

 3. STUDIO MEDICO SPECIALISTICO PELAGALLI DR. MAURO

  Włochy

 4. CHIRURGIA PLASTYCZNA HORIZON MEDICAL CENTER

  Polska

  Klinika chirurgii plastycznej Horizon Medical Center jest certyfikowaną przez Ministerstwo Zdrowia i Poltransplant kliniką do wykonywania autologicznych zabiegów regeneracyjnych z wykorzystaniem komórek macierzystych pozyskiwanych z tkanki tłuszczowej pacjenta. Certyfikat ten posiada tylko kilka klinik na terenie Polski. O bezpieczeństwo pacjentów naszej kliniki dba doświadczony personel medyczny oraz wykwalifikowana kadra zarządzająca. Zapewniamy usługi medyczne o najwyższej jakości. Operacje i zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej wykonywane przez naszą klinikę: - powiększanie biustu - powiększanie biustu własnym tłuszczem - implanty piersi - lifting piersi - zmniejszanie piersi - ginekomastia (usuwanie przerostu gruczołu piersiowego u mężczyzn) - lifting twarzy - plastyka powiek - operacja plastyczna nosa (nos chrzęstny, nos kostnym, przegroda nosa ) - operacja plastyczna uszu (odstające uszy) - liposukcja (wodna Body Jet polega na usunięciu tkanki tłuszczowej, jest bezpieczniejszą i mniej inwazyjną metodą niż odsysanie tkanki tłuszczowej) - plastyka brzucha (abdominoplastyka) - implanty twarzy - podniesienie brwi - lipofilling (modelowanie twarzy tkanką tłuszczową, wcześniej pobraną od pacjenta) - modelowanie ciała własnym tłuszczem Zapraszamy do odwiedzenia kliniki i strony internetowej, na której są dokładne opisy zabiegów i ich ceny.

 5. MED-EXPERT SP. Z O.O.

  Polska

  Przychodnia Med - Expert mieści się w Warszawie na Pradze. Oferuje podstawową opiekę zdrowotną, proponujemy bezpłatną pomoc lekarzy rodzinnych i pediatrów w ramach podpisanej umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Prowadzimy także płatne konsultacje lekarzy specjalistów. U nas wykonają Państwo badania kierowców, szczepienia i inne badania laboratoryjne. Usługi: medycyna pracy, ekspertyzy powypadkowe, badania kierowców, usługi w ramach NFZ (lekarz pierwszego kontaktu oraz pediatra), lekarze specjaliści prywatnie, lekarze rodzinni na NFZ, dietetyk, dermatolog-wenerolog, chirurg ogólny, endokrynolog, ginekolog-położnik, kardiolog, laryngolog, okulista.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DENTAL KNAP

  Polska

  W naszym gabinecie stomatologicznym w Warszawie łączymy skuteczność z pasją oraz chęcią pomocy potrzebującym wsparcia stomatologa. Aby zapewnić Państwu najwyższej jakości usługi stomatologiczne, cały czas inwestujemy w nowoczesny sprzęt, sprawdzone materiały medyczne oraz polecane przez światowych specjalistów metody leczenia. Implant jest najbardziej naturalnym i najnowocześniejszym rozwiązaniem w przypadku braków w uzębieniu. Dotyczy to zarówno braku jednego zęba, jak i większych ubytków. W naszym gabinecie stomatologicznym w Warszawie oferujemy Państwu korony porcelanowe, które odbudowują uszkodzony ząb i chronią go przed próchnicą. Stomatologia estetyczna to rozwiązanie dla osób, które chciałyby poprawić wygląd swoich zębów poprzez skorygowanie ich kształtu, wszelkiego rodzaju przekrzywień, rotacji, koloru, przebarwień itp. Aby zapewnić zdrowie i dobry stan jamie ustnej, należy pamiętać o zabiegach higienizacyjnych wykonywanych rutynowo w gabinecie stomatologicznym.

 2. POZNANSKIE CENTRUM OTOLARYNGOLOGII

  Polska

  NZOZ Poznańskie Centrum Otolaryngologii to prywatna placówka o profilu zabiegowym, która rozpoczęła swoją działalność w lipcu 2011r. Na powierzchni 1000 m2 przygotowaliśmy dla naszych pacjentów gabinety konsultacyjne, klimatyzowane jedno- i dwuosobowe pokoje z węzłami sanitarnymi, gabinety zabiegowe i nowoczesny blok chirurgiczny. Spełniająca wszelkie normy aparatura medyczna pozwala na przeprowadzanie operacji m.in. przy użyciu skalpela plazmowego (koblatora), jak i mikroskopu operacyjnego czy sialoendoskopu. Zespół lekarzy przeprowadzający zabiegi w Centrum posiada bardzo wysokie kwalifikacje i długoletnie doświadczenie kliniczne poparte praktyką w wielu ośrodkach europejskich i amerykańskich.

 3. AFFIDEA

  Polska

  Affidea Polska jest pierwszą w Polsce firmą sektora medycznego nastawioną na ścisłą współpracę z publiczną służbą zdrowia. Korzystanie z usług wyspecjalizowanych, a więc tanich firm zewnętrznych staje się coraz powszechniejsze w krajach rozwiniętych. Korzystamy z tych wzorów. Nasze Centra lokowane są zazwyczaj na terenach przylegających lub należących do szpitali. Skraca to drogę pacjenta od lekarza do pracowni diagnostycznej. Szpitale, które wydzierżawiły teren affidea mogą liczyć na tańsze badania dla swoich pacjentów, a także na wzrastającą konkurencyjność swoich usług. Wiele szpitali publicznych w czasach stałego niedofinansowania nie ma - niestety - szans na kompletowanie sprzętu diagnostycznego wysokiej jakości. Affidea ściśle współpracuje z firmą General Electric Medical Systems. Dzięki temu wszystkie Centra wyposażone są w sprzęt wysoko specjalistyczny i na bieżąco unowocześniany (Onkologia, Radioterapia, Tomografia, Rezonans)

 4. GALENA SPECJALISTYCZNE GABINETY LEKARSKIE

  Polska

  Specjalista chirurgii dziecięcej, w tym chirurgii onkologicznej pediatrycznej – dr hab. nauk medycznych Przemysław Mańkowski oferuje pełen zakres usług medycznych, począwszy od szczegółowych konsultacji, przez diagnostykę, aż po przeprowadzenie zabiegów chirurgicznych. Każdy zabieg chirurgiczny poprzedzony jest szczegółową diagnostyką. W trakcie wykonywania operacji chirurgicznych wykorzystywany jest nowoczesny specjalistyczny sprzęt. Połączenie wiedzy i doświadczenia, które posiada chirurg Przemysław Mańkowski, to gwarancja najwyższego standardu usług medycznych. Dr Przemysław Mańkowski zajmuje się także diagnostyką zmian nowotworowych oraz leczeniem guzów litych u dzieci i młodzieży. Chirurg wykonuje operacje onkologiczne w zakresie jamy brzusznej, układu moczowo-płciowego oraz skóry. Należy pamiętać, że wczesne wykrycie zmian nowotworowych u dziecka zwiększa szansę na całkowite wyleczenie choroby.

 5. DENTAL COMPLEX

  Polska

  Gabinet stomatologiczny Dental Complex w Rudzie Śląskiej od wielu już lat świadczy usługi związane z rekonstrukcją braków w uzębieniu poprzez wszczepianie implantów zębowych. Doświadczony zespół pracowników oraz nowoczesne wyposażenie naszych gabinetów sprawia, że dzięki nam będziesz mógł się znów cieszyć pięknym i zdrowym uśmiechem. Nie zwlekaj i umów się na wizytę już dziś! Nasz gabinet specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej i implantologii. Oprócz tego świadczymy także usługi obejmujące stomatologię ogólną, endodoncję mikroskopową, chirurgię szczękową, zabiegi profilaktyczne, leczenie paradontozy oraz wiele innych. Od 2002 roku zajmujemy się wszczepianiem implantów zębowych. Jesteśmy autoryzowanym gabinetem tak znakomitych firm, jak Nobel Biocare oraz Alpha Bio.

 1. KAWIORSKI WOJCIECH, SPECJALISTYCZNY GABINET LEKARSKI

  Polska

  Moją specjalizacją jest diagnostyka i leczenie schorzeń układu pokarmowego, w szczególności zaburzeń motoryki jego górnego i dolnego odcinka, oraz diagnostyka i leczenie chorób proktologicznych. Oferuję pomoc medyczną i leczenie chirurgiczne. Nowoczesny sprzęt, w który wyposażony jest gabinet, pozwala na wykonywanie szczegółowych badań oraz szybkie rozpoznawanie przyczyn dolegliwości chorych. Diagnozowanie i leczenie chirurgiczne - porady i konsultacje dotyczące chirurgii ogólnej, gastroenterologicznej i nowotworowej - szczegółowa diagnostyka schorzeń górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego - badanie manometryczne przełyku oraz kompleksu zwieraczy odbytu - badanie pH-metryczne przełykowo-żołądkowe - diagnostyka i leczenie uchyłków przełyku - badanie manometryczne kompleksu zwieraczy odbytu - kwalifikacja zabiegowa do leczenia operacyjnego - badanie retroskopowe odbytnicy - leczenie zgagi - leczenie schorzeń odbytu i odbytnicy - farmakoterapia, biofeedback

 2. EWA DENT

  Polska

  Gabinet stomatologiczny Ewa-Dent zlokalizowany jest w Łazach, w województwie śląskim. Działamy na rynku od 1999 roku, a od 2001 roku funkcjonujemy jako Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej. Zajmujemy się świadczeniem usług dentystycznych. Specjalizujemy się w profilaktyce, w ramach której wykonujemy lakierowanie, lakowanie i usuwanie kamienia nazębnego. Przeprowadzamy leczenie kanałowe, zajmujemy się usuwaniem zębów, w tym zębów zatrzymanych. Ponadto świadczymy usługi protetyczne. W naszej ofercie znaleźć można protezy, korony, mosty, licówki i uzupełnienia ceramiczne. Zapraszamy!

 1. INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA JAROSŁAW STANKIEWICZ

  Polska

  Mając świadomość jak istotne jest systematyczne dbanie o stan uzębienia oferuję Pacjentom kompleksowe usługi związane ze stomatologią. Stosuję skuteczne metody leczenia zębów, zapewniając opiekę w każdym aspekcie, od profilaktyki, poprzez protetykę, aż po chirurgię. Do każdego Pacjenta podchodzę indywidualnie. Dużą wagę przywiązuję do profilaktyki stomatologicznej, w szczególności do zabiegów lakowania, lakierowania i piaskowania zębów. Sprawnie usuwam kamień nazębny. Regularne wykonywanie tego typu zabiegów pozwala uniknąć w przyszłości poważnych problemów. W ramach stomatologii zachowawczej leczę uzębienie z wykorzystaniem wypełnień koronowych. Jestem również w stanie modelować kształt zębów. Zajmuję się również stomatologią estetyczną, umożliwiając skorzystanie z usług wybielania nakładkowego. Pomagam w uzyskaniu śnieżnobiałych i pięknych zębów. Ponadto oferuję usługi związane z protetyką, leczeniem kanałowym oraz chirurgią stomatologiczną. Gwarantuję najwyższą jakość i skuteczność prowadzonego leczenia. Opieką otaczam również najmłodszych Pacjentów.

 2. DENTARAMA SP.J. CENTRUM STOMATOLOGICZNE

  Polska

  Od początku naszym celem jest leczenie kompleksowe. Pracujemy według najlepszych standardów. Do Państwa dyspozycji oddajemy 7 profesjonalnych gabinetów, pracownię rentgenowską, salę zabiegową do leczenia w znieczuleniu ogólnym z pokojem dziennego pobytu, obszerną poczekalnię, recepcję oraz sklep ze specjalistycznymi artykułami do higieny jamy ustnej. Gabinety zostały wyposażone w sprzęt najnowszej generacji, który umożliwia naszym lekarzom pracę według europejskich standardów. To z kolei sprawia, że jakość naszych usług jest na bardzo wysokim poziomie, a efekt długotrwały i estetyczny. apewniamy kompleksową opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie, co pozwala skrócić czas wizyty i wybrać najkorzystniejszą metodę leczenia. Oferujemy Państwu zarówno dokładną diagnostykę, dzięki precyzyjnej i bezpiecznej cyfrowej aparaturze rentgenowskiej, jak i pełno-zakresowe leczenie w każdej z dyscyplin stomatologicznych. Zatrudniamy doskonałych lekarzy.

 3. AMBULATORIO DENTISTICO DR. PICCARDO U. SRL

  Włochy

  Od 1998 roku, Dr. Piccardo kontynuuje rozbudowę swojego gabinetu, który obecnie zajmuje 250 m² na parterze, z miejscami parkingowymi i dostępem dla osób niepełnosprawnych. Trzy dostępne fotele, pomieszczenia z wyposażeniem najnowszej generacji zapewniającym bezwzględny poziom higieny, najwyższą jakość i precyzję. Sala rentgenowska wyposażona jest w cyfrowe urządzenia do zdjęć panoramicznych, teleradiograficznych i stomatologicznych.

 4. PRO-DENT

  Polska

  Miła i fachowa obsługa oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta to wizytówka naszej firmy. Prowadzimy także wizyty adaptacyjne dla najmłodszych. Wykonujemy usługi z zakresu: - stomatologii zachowawczej: - protetyki - chirurgii stomatologicznej - implantologii - kosmetologii lekarskiej

 5. PROF. DR HAB. N. MED. ZIEMOWIT ZIĘTKOWSKI

  Polska

  W gabinecie alergologicznym Prof. dr hab. Ziemowita Ziętkowskiego każdy Pacjent może być pewien, iż uzyska fachową i szybką pomoc, a jeżeli będzie tego wymagał, zostanie objęty długoterminową, profesjonalną i kompleksową opieką lekarską. Alergia i astma uznawane są za najbardziej rozpowszechnione choroby cywilizacyjne obecnych czasów. W gabinecie Prof. dr hab. Ziemowita Ziętkowskiego kompleksową pomoc medyczną uzyskają zarówno dzieci, jak i dorośli.

 6. STUDIO ODONTOIATRICO BRESCIA DR. NICOLA

  Włochy

  Wchodząc do gabinetu dentystycznego Dr. Nicola Brescii, klienci mogą wyzbyć się poczucia obcości i obaw, jakie wywołuje nieznane otoczenie, i poczuć od razu, że otacza ich klimat pełnej zainteresowania gościnności i ludzkiego ciepła. Dzięki temu mogą korzystać z usług, które są najlepiej dostosowane i odpowiednie do własnej sytuacji.

 7. STUDIO DENTISTICO COMAZZI DI COMAZZI DR.SSA MARIA CRISTINA

  Włochy

  Gabinet dentystyczny Comazzi, który prowadzi dr Maria Cristina Comazzi specjalizuje się w protezach dentystycznych i ortodoncji dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Gabinet w Novare przeprowadza zabiegi higieny jamy ustnej, czyszczenia i wybielania zębów. Zajmuje się także leczeniem bruksizmu, wykonuje protezy dentystyczne i zabiegi plombowania zębów.

 8. PIGNALOSA PROF. BRUNO

  Włochy

  Prof. Pignalosa Bruno i dr. Giuseppe. Gabinet oftalmologiczny. Gabinet oftalmologiczny jest prywatną strukturą wyspecjalizowaną w badaniu chorób okulistycznych. Prowadzimy pełne badania kontrolne okulistyczne dla dorosłych i dzieci współpracując z ortoptykami. Wykonujemy następujące badania: topografia powierzchni, topografia orbscan z pachymetrią ultradźwiękową, badnie tomograficzne nerwu wzrokowego, badanie pola widzenia z perymetrem i techniką częstotliwości w przypadku jaskry.

 1. MEDICO ALLERGOLOGO DOTT.SSA CAREN UASUF

  Włochy

 2. DOTT.SSA BARBARA SABIU ODONTOIATRA

  Włochy

 3. LUCA MORSELLI PSICOLOGO

  Włochy

 4. MEDCO - MEDICAL TECHNOLOGY SOLUTIONS

  Grecja

 5. SCIENTIFIC ANIMATIONS

  Stany Zjednoczone

 6. PHARMACIES POPULAIRES VERVIERS & ARRONDISSEMENT

  Belgia

 7. STUDIO ODONTOIATRICO DR.SSA DONATELLA & FURLANI DR. PAOLO

  Włochy

 8. COUNSELLING NEAR ME

  Zjednoczone Królestwo

 9. ZAD INDUSTRIAL PHARMA

  Egypt

 10. CORAZON HEALTH LTD

  Zjednoczone Królestwo