• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • fryzy i kantówka

Wyniki dla

Fryzy i kantówka - Import eksport

 1. SARGAM MENUISERIE INDUSTRIELLE BOIS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SARGAM MENUISERIE INDUSTRIELLE BOIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rama i ościeżnica. Jest również obecna w dziedzinach Fryzy i kantówka, ramy drewniane, stolarka, Fryzy i kantówka, okna z litego drewna, Wyroby drewniane, Drewno na MEBLE I do STOLARKi, wyposażenie bibliotek, i profile z drewna. Ma siedzibę w Val En Vignes, Francja.

 2. JOSEVALE - MADEIRAS

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma JOSEVALE - MADEIRAS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Import-eksport drewna. Jest również obecna w dziedzinach Fryzy i kantówka, Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie, okleiny drewniane, Podłogi drewniane, konstrukcja drewniana, Sklejka, drewno laminowane i drewno warstwowe sprężone, Drewno stolarskie, Fryzy i kantówka, i Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie. Ma siedzibę w Valongo, Portugalia.

 3. DIMOLDURA IBÉRICA

  Hiszpania

  Bogata w 25-letnie doświadczenie w sektorze, firma DIMOLDURA jest numerem jeden w dziedzinie listew i profili wszelkiego typu z powłokami wysokiej jakości. Produkujemy szeroką gamę listew pokrytych MDF z okleiną lakierowaną lub nie, okleiną z melaminy, fornirem odtworzonym lub perłami pokrytymi. Produkujemy także listwy ze sprasowanych płyt wiórowych, cienkich desek drewnianych, z litego drewna sosnowego lub MDF wodoodpornego.

 4. DREWUP SP. Z O.O.

  Polska

  Firma DREWUP sp. z o.o. z posiada ponad 20 lat doświadczenia w branży drzewnej. Zajmuje się produkcją różnego rodzaju wyrobów z drewna na zamówienie, w tym stołów drewnianych, frontów meblowych, kantówki okiennej, a także skrzyń i opakowań drewnianych. Firma współpracuje z partnerami z całej Polski dostarczając półprodukty do fabryk mebli oraz okien drewnianych. Swoje wyroby eksportuje również do fabryk w Niemczech, Austrii, Danii, Szwecji oraz Belgii.

 5. WOODZ LLC

  Estonia

  Firma WOODZ LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fryzy i kantówka. Jest również obecna w dziedzinach cokoły z drewna, Drewno strugane, i element heblowany. Ma siedzibę w Tallinn, Estonia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PERFIMUEBLE

  Hiszpania

  Firma PERFIMUEBLE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fryzy i kantówka. Jest również obecna w dziedzinach Płyty drewniane, Ramy do obrazów i akcesoria ramiarskie, Płyty drewniane, i Ramy do obrazów i akcesoria ramiarskie. Ma siedzibę w Mancha Real-Jaén, Hiszpania.

 2. HOKA GMBH GERMANY

  Niemcy

  Firma HOKA GMBH GERMANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fryzy i kantówka. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 3. SKIRTING 4 U

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SKIRTING 4 U, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fryzy i kantówka. Ma siedzibę w Walsall, Zjednoczone Królestwo.

 4. CLAES-VLOEBERGS INLIJSTINGEN

  Belgia

  Firma CLAES-VLOEBERGS INLIJSTINGEN, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Ramy do obrazów i akcesoria ramiarskie. Jest również obecna w dziedzinach Fryzy i kantówka, oprawa dzieł, taśmy do ramek, Fryzy i kantówka, i ramki. Ma siedzibę w Kessel-Lo, Belgia.

 5. ARTRAM

  Polska

  Firma ARTRAM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Listwy i profile ramiarskie. Jest również obecna w dziedzinach Fryzy i kantówka, ramy do obrazów, i Fryzy i kantówka. Ma siedzibę w Rudniki, Polska.

 1. CARPIALBA, S.L.

  Hiszpania

  Firma CARPIALBA, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fryzy i kantówka. Ma siedzibę w Albacete, Hiszpania.

 2. PERIOD MOULDINGS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PERIOD MOULDINGS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fryzy i kantówka. Ma siedzibę w Ripon, Zjednoczone Królestwo.

 1. IMTEXS GMBH

  Niemcy

  Firma IMTEXS GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Fryzy i kantówka. Ma siedzibę w Hohenlinden, Niemcy.

 2. BEYER ING.- HOLZBAU GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma BEYER ING.- HOLZBAU GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fryzy i kantówka. Ma siedzibę w Dittersdorf, Niemcy.

 3. HORNBAEK BALTIC A/S

  Łotwa

  Firma HORNBAEK BALTIC A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fryzy i kantówka. Ma siedzibę w Adazi, Łotwa.

 4. ETABLISSEMENTS BAREYRE

  Francja

  Firma ETABLISSEMENTS BAREYRE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fryzy i kantówka. Jest również obecna w dziedzinach Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, i Parkiet, klepka i mozaika podłogowa. Ma siedzibę w Le Passage, Francja.

 5. ENLES D.O.O.

  Słowenia

  Firma ENLES D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fryzy i kantówka. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport drewna, Ścier drzewny, Tarcica strugana, Import-eksport drewna, Ścier drzewny, i Tarcica strugana. Ma siedzibę w Zrece, Słowenia.

 6. UYSAL MERMER

  Turcja

  Firma UYSAL MERMER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fryzy i kantówka. Jest również obecna w dziedzinach biały marmur, marmurowy blat łazienkowy, bloki marmuru, i marmury i podobne. Ma siedzibę w Afyonkarahisar, Turcja.

 7. MOLDURAS MOLDUFLOR, CB

  Hiszpania

  Firma MOLDURAS MOLDUFLOR, CB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fryzy i kantówka. Jest również obecna w dziedzinach drewno na panele, i okleiny drewniane. Ma siedzibę w Jaen, Hiszpania.

 8. PROFILRE.IT

  Włochy

  Firma PROFILRE.IT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Fryzy i kantówka. Jest również obecna w dziedzinach cokoły, i cokoły z drewna. Ma siedzibę w Bibbiano, Włochy.

 1. ATELIER STECK

  Belgia

  Firma ATELIER STECK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fryzy i kantówka. Jest również obecna w dziedzinach restaurowanie starych budynków i zabytków. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 2. LTD. "DENZA KRICHETA"

  Białoruś

  Firma LTD. "DENZA KRICHETA", jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fryzy i kantówka. Jest również obecna w dziedzinach blaty do krojenia. Ma siedzibę w Mikhalkovskaya Mit a / C, 31/1, Białoruś.

 3. MOLDURAS J. MARTIN CALLEJA, S.L.

  Hiszpania

  Firma MOLDURAS J. MARTIN CALLEJA, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fryzy i kantówka. Jest również obecna w dziedzinach profile z drewna. Ma siedzibę w Iscar (valladolid), Hiszpania.

 4. SHERBORNE RUBBER CO. LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SHERBORNE RUBBER CO. LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie. Jest również obecna w dziedzinach Fryzy i kantówka, Wyroby gumowe, Fryzy i kantówka, i Wyroby gumowe. Ma siedzibę w Birmingham, Zjednoczone Królestwo.

 5. CORELL TIMBER LTD

  Irlandia

  Firma CORELL TIMBER LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fryzy i kantówka. Jest również obecna w dziedzinach Drewno UWARSTWIONE. Ma siedzibę w Athlone, Irlandia.

 6. ADIM ORMAN URUNLERI LTD

  Turcja

  Firma ADIM ORMAN URUNLERI LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fryzy i kantówka. Jest również obecna w dziedzinach sklejka drewniana. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. AFRICAN BAMBOO

  Holandia

  Firma AFRICAN BAMBOO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fryzy i kantówka. Jest również obecna w dziedzinach bambus. Ma siedzibę w Delft, Holandia.

 8. DETTLING HOLZBAU AG

  Szwajcaria

  Firma DETTLING HOLZBAU AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie. Jest również obecna w dziedzinach Fryzy i kantówka, Listwy i podkładki drewniane, Fryzy i kantówka, i Listwy i podkładki drewniane. Ma siedzibę w Brunnen, Szwajcaria.

 9. MOULURES DU NORD

  Francja

  Firma MOULURES DU NORD, roku i działającą w sektorze Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie. Jest również obecna w dziedzinach Fryzy i kantówka, i Fryzy i kantówka. Ma siedzibę w Ennevelin, Francja.

 10. TORNERIA LEGNO MORATO SNC

  Włochy

  Firma TORNERIA LEGNO MORATO SNC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fryzy i kantówka. Ma siedzibę w Campodarsego, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo