• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • fontanny i wodotryski miejskie

Wyniki dla

Fontanny i wodotryski miejskie - Import eksport

 1. REPRESENTACIONES MARTÍN MENA, S.L.

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma REPRESENTACIONES MARTÍN MENA, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fontanny i wodotryski miejskie. Jest również obecna w dziedzinach wyposażenie miejskie, Śmietniczki z tworzyw sztucznych, ławki drewniane, stoły na zewnątrz, markizy do autobusów, krzesła ogrodowe, children's games, i skrzynia drewniana. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 2. GLASDON EUROPE SARL

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma GLASDON EUROPE SARL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Fontanny i wodotryski miejskie. Jest również obecna w dziedzinach Street furniture, i stół do pikniku. Ma siedzibę w Villeneuve D'ascq, Francja.

 3. FOUNTAIN FACTORY

  Rosja

  Fountain Factory jest producentem i dostawcą fontann ulicznych i parkowych do zagospodarowania terenów miejskich, a także akcesoriów do fontann oraz prefabrykowanych zestawów fontannowych. Firma działa od 2007 roku i skupia się na profesjonalnie wykonanych elementach fontann z wysokiej jakości mosiądzu i stali nierdzewnej. Fountain Factory produkuje fontanny klasyczne, fontanny na suchym pokładzie, fontanny pływające i ogrodowe dla przestrzeni publicznych i prywatnych. Firma świadczy również powiązane usługi: produkcja fontann i ich elementów, dobór i dostosowywanie elementów fontann, nadzór nad montażem i instalacją fontann. Prefabrykowane zestawy fontann firmy Fountain Factory umożliwiają montaż fontanny jako zestawu konstrukcyjnego — wystarczy kupić komplet elementów i zmontować je zgodnie z instrukcją. Produkty firmy są kontrolowane pod względem jakości w zakładowym ośrodku testowym, gdzie zespół projektowy i inżynieryjny oblicza ich właściwości hydrauliczne, upewniając się, że wysokość dysz i strumienia wody oraz inne parametry dokładnie odpowiadają specyfikacjom technicznym

 4. DECO-RELAX S.C. FIGURY FONTANNY OGRODOWE

  Polska

  Podstawą naszej działalności jest produkcja i sprzedaż wyrobów dekoracyjnych przeznaczonych między innymi do urządzania ogrodów, terenów rekreacyjnych, budynków mieszkalnych. W ofercie naszej znajdziecie Państwo między innymi: fontanny, wazony, kwietniki, figury ogrodowe, figury do oczek wodnych, elementy architektoniczne, wyroby wykończeniowe dla budownictwa. Profesjonalizm i kompetencja to dodatkowe atuty naszej firmy w obsłudze każdego Klienta.

 5. TÔLERIE FORÉZIENNE

  Francja

  Firma TÔLERIE FORÉZIENNE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fontanny i wodotryski miejskie. Jest również obecna w dziedzinach Tablice sygnalizacji wewnętrznej, Street furniture, urządzenia do placówek zbiorowych, Tablice sygnalizacji wewnętrznej, i materiały do zagospodarowania miejskiego. Ma siedzibę w BONSON, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. STONEDILGROUP SRL

  Włochy

  Firma STONEDILGROUP SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Fontanny i wodotryski miejskie. Jest również obecna w dziedzinach kwietniki, latarnie uliczne, Piece na drzewo do pizzy, i barbecue na węgiel drzewny. Ma siedzibę w Maida, Włochy.

 2. BULUS FISKIYE

  Turcja

  Firma BULUS FISKIYE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fontanny i wodotryski miejskie. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria do fontann, tańczące fontanny, fontanny, i FONTANNY ogrodowe. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 3. NORMEQUIP

  Francja

  Firma NORMEQUIP, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Fontanny i wodotryski miejskie. Jest również obecna w dziedzinach alarm przeciwpożarowy, waste containers, słupki ograniczające parkowanie do miejskiego zagospodarowania przestrzeni, i farby pęczniejące. Ma siedzibę w Canejan, Francja.

 4. AUGA

  Holandia

  Firma AUGA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fontanny i wodotryski miejskie. Ma siedzibę w Hengelo (gld.), Holandia.

 5. ROTS MAATWERK

  Holandia

  Firma ROTS MAATWERK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fontanny i wodotryski miejskie. Jest również obecna w dziedzinach fontanny, tańczące fontanny, fontanny grające, i konserwacja fontann. Ma siedzibę w Brummen, Holandia.

 1. DECORLUX

  Belgia

  Firma DECORLUX, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Fontanny i wodotryski miejskie. Jest również obecna w dziedzinach Ławki do parków i miejsc publicznych, Ławki do parków i miejsc publicznych, i montaż dźwigów w branży budowlanej. Ma siedzibę w Temse, Belgia.

 2. BOSQUET

  Belgia

  Firma BOSQUET, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Gospodarka miejska - zagospodarowanie i wyposażenie miejsc publicznych. Jest również obecna w dziedzinach Fontanny i wodotryski miejskie, Street furniture, wyposażenie miejsc publicznych z żeliwa, i Fontanny i wodotryski miejskie. Ma siedzibę w Floreffe, Belgia.

 1. AQUAFONTAL

  Belgia

  Firma AQUAFONTAL, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Fontanny i wodotryski miejskie. Jest również obecna w dziedzinach street furniture, i fontanna. Ma siedzibę w Pittern, Belgia.

 2. VELOPA

  Belgia

  Firma VELOPA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Fontanny i wodotryski miejskie. Jest również obecna w dziedzinach Okapy metalowe, street furniture, i Okapy metalowe. Ma siedzibę w Leuven, Belgia.

 3. LANPEZ EQUIPAMIENTOS Y SERVICIOS, S. L.

  Hiszpania

  Firma LANPEZ EQUIPAMIENTOS Y SERVICIOS, S. L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fontanny i wodotryski miejskie. Jest również obecna w dziedzinach Ławki do parków i miejsc publicznych, Parki miejskie - urządzenia do gier i zabaw, Śmietniczki z tworzyw sztucznych, Ławki do parków i miejsc publicznych, wyposażenie miejsc publicznych z żeliwa, i Parki miejskie - urządzenia do gier i zabaw. Ma siedzibę w Sevilla, Hiszpania.

 4. WALFILII

  Belgia

  Firma WALFILII, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fontanny i wodotryski miejskie. Jest również obecna w dziedzinach street furniture, i kwietniki. Ma siedzibę w Hoevenen, Belgia.

 5. LUMIARTECNIA INTERNACIONAL

  Hiszpania

  Firma LUMIARTECNIA INTERNACIONAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fontanny i wodotryski miejskie. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 6. METALCOLUX

  Luksemburg

  Firma METALCOLUX, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Gospodarka miejska - zagospodarowanie i wyposażenie miejsc publicznych. Jest również obecna w dziedzinach Fontanny i wodotryski miejskie, Street furniture, i Fontanny i wodotryski miejskie. Ma siedzibę w Roullingen, Luksemburg.

 7. OMOS LIMITED

  Irlandia

  Firma OMOS LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fontanny i wodotryski miejskie. Jest również obecna w dziedzinach Ławki do parków i miejsc publicznych, legowiska dla kotów, sadzarki, Ławki do parków i miejsc publicznych, i seats. Ma siedzibę w Naas, Irlandia.

 8. PUBLIC OUTDOOR CREATIONS

  Holandia

  Firma PUBLIC OUTDOOR CREATIONS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Fontanny i wodotryski miejskie. Jest również obecna w dziedzinach street furniture, i meble zewnętrzne. Ma siedzibę w Maarssen, Holandia.

 1. ADO CERRAMIENTOS METÁLICOS SA

  Hiszpania

  Firma ADO CERRAMIENTOS METÁLICOS SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fontanny i wodotryski miejskie. Jest również obecna w dziedzinach wyposażenie miejskie, i automaty. Ma siedzibę w Badalona, Hiszpania.

 2. SINEU GRAFF

  Francja

  Firma SINEU GRAFF, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fontanny i wodotryski miejskie. Jest również obecna w dziedzinach Street furniture, i wyposażenie miejskie. Ma siedzibę w Benfeld, Francja.

 3. EKOL

  Belgia

  Firma EKOL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fontanny i wodotryski miejskie. Ma siedzibę w Houthalen-Helchteren, Belgia.

 4. WEWACVO (WELL AND WATER CONSULTANTS)

  Niemcy

  Firma WEWACVO (WELL AND WATER CONSULTANTS), jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Fontanny i wodotryski miejskie. Jest również obecna w dziedzinach konserwacja studzien. Ma siedzibę w Heide, Niemcy.

 5. KOPPEN.BE

  Belgia

  Firma KOPPEN.BE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Fontanny i wodotryski miejskie. Ma siedzibę w Schoten, Belgia.

 6. TERRACOTTA D'ARTE

  Belgia

  Firma TERRACOTTA D'ARTE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Fontanny i wodotryski miejskie. Jest również obecna w dziedzinach cynk. Ma siedzibę w Verlaine, Belgia.

 7. XINLEI CARVING GROUP CO.,LTD

  Chiny

  Firma XINLEI CARVING GROUP CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fontanny i wodotryski miejskie. Jest również obecna w dziedzinach Paleniska kominków domowych, rzeźba w marmurze, i Paleniska kominków domowych. Ma siedzibę w Baoding, Chiny.

 8. INTERDESIGN

  Portugalia

  Firma INTERDESIGN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fontanny i wodotryski miejskie. Jest również obecna w dziedzinach design, i SEKTOR DekoracjI wnętrz, MEBLI I dywanÓW. Ma siedzibę w Rebordosa, Portugalia.

 9. XUZHOU WONDERFUL INFRASTRUCTURE MANUFACTURING CO.,LTD

  Chiny

  Firma XUZHOU WONDERFUL INFRASTRUCTURE MANUFACTURING CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fontanny i wodotryski miejskie. Jest również obecna w dziedzinach waste containers. Ma siedzibę w Xuzhou city, Chiny.

 10. DAMLA ŞELALE

  Turcja

  Firma DAMLA ŞELALE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fontanny i wodotryski miejskie. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo