• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • folia stalowa walcowana na zimno

Wyniki dla

Folia stalowa walcowana na zimno - Import eksport

 1. FLENDER-STAHL GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy Twoim dostawcą stali z Sauerlandu. Zgodnie ze zwyczajem z Sauerlandu, filozofia naszego przedsiębiorstwa Flander bazuje na czterech cechach: Jesteśmy elastyczni, wyjątkowi, szybcy i godni zaufania! Te cechy chętnie dajemy sprawdzić. Jesteśmy szczególnie silni w dostwie małych ilości stali sprężynowych utwardzanych i nieutwardzanych, a także taśm stalowych mikro-stopowych. Duża pojemność magazynowania i krótkie terminy dostaw czynią Flender-Stahl wiarygodnym partnerem wielu stałych klientów w Niemczech i Europie. Często pomijaną kwestią są materiały w nadmiarze! Potrzebujecie więcej miejsca w magazynie? Flender-Stahl kupuje zwoje i arkusze materiałów - co stwarza cenną przestrzeń magazynową i przynosi gotówkę. Poinformuj nas o nadmiernych ilościach materiałów, których chcesz się pozbyć, a my chętnie przedstawimy interesującą ofertę na ich zakup. Nasze produkty: taśma stalowa walcowana na zimno, taśma stalowa walcowana na gorąco, stal szlachetna budowlana, stal hartowana, stal sprężynowa

 2. HFP BANDSTAHL GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  W naszej firmie HFP Bandstahl z siedzibą w Bad Salzungen możemy pochwalić się ponad 100-letnim doświadczeniem w walcowaniu na zimno i prawie 150-letnim doświadczeniem w branży metalowej. To także nasz największy zakład, zatrudniający ponad 250 pracowników. Taśma stalowa walcowana na zimno zgodna z normą EN 10139/10140, walcowana na każdy wymiar, grubości 0, 20-2, 50 mm, szerokości 4-525 mm, stal obrabiana na zimno i ciepło, stal sprężynowa walcowana na zimno zgodna z normą EN 10132 T1-4/10140, wytrzymałość G m.in. G + K, grubości 0, 20-1, 80 mm, szerokości 10-370 mm wykończenie powierzchniowe: wyżarzana standardowo, specjalnie matowiona, wykańczana na połysk, wolna o rys i porów, rolki, stal walcowana, odtłuszczona.

 3. VINCO

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma VINCO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Folia stalowa walcowana na zimno. Jest również obecna w dziedzinach blacha taśmowa stal nierdzewna, i taśma. Ma siedzibę w Larrabetzu (bizkaia), Hiszpania.

 4. BANDSTAHLHANDEL A.F. HOFMANN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BANDSTAHLHANDEL A.F. HOFMANN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Folia stalowa walcowana na zimno. Ma siedzibę w Kaufbeuren, Niemcy.

 5. XIAMEN NINESUN IMP. & EXP. CO., LTD

  Chiny

  Verified by europages badge

  Firma XIAMEN NINESUN IMP. & EXP. CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Folia stalowa walcowana na zimno. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport stali i metali, węglik wolframu, stal węglowa, brąz aluminiowy, i Import-eksport stali i metali. Ma siedzibę w Xiamen, Chiny.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. RISSE + WILKE KALTBAND GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RISSE + WILKE KALTBAND GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Folia stalowa walcowana na zimno. Jest również obecna w dziedzinach Taśma stalowa, i stal do ulepszania cieplnego. Ma siedzibę w Iserlohn, Niemcy.

 2. GENERALACCIAI

  Włochy

  Generalacciai prowadzi sprzedaż następujących produktów: pręty ze stali hartowanej, pręty ze stali podwójnie hartowanej, pręty do zasłon żelaznych, taśmy ze stali hartowanej, drut harmoniczny w wiązce, pręty ze stali węglowej szlifowane, blachy tytanowe. Specjalizujemy się również w sprzedaży detalicznej i dostarczamy pręty na metry oraz taśmy, wiązki drutu i prętów, na sztukę.

 3. TITANIUM METAL CO.,LTD.

  Chiny

  Roczna produkcja firmy wynosi 10.000 ton tytanu w postaci zwojów taśmy, firma posiada również 21 opatentowanych taśm tytanowych i opracowała formułę 7 standardów krajowych lub standardów branżowych. Ponadto uzyskała certyfikację urządzeń ciśnieniowych PED, BV i certyfikację systemu zarządzaniaDNV.

 4. ALL MÉTAL SERVICE

  Francja

  Firma ALL MÉTAL SERVICE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Folia stalowa walcowana na zimno. Jest również obecna w dziedzinach Stal obręczowa na resory, Stal obręczowa na resory, taśmy ze stali walcowane na gorąco, i stainless steel, special and common steels. Ma siedzibę w Beauvais, Francja.

 5. ZMM POBEDA S.A.

  Bułgaria

  Firma ZMM POBEDA S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Folia stalowa walcowana na zimno. Ma siedzibę w Sliven, Bułgaria.

 1. BÜRGER + ALTHOFF GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma BÜRGER + ALTHOFF GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Folia stalowa walcowana na zimno. Ma siedzibę w Gelsenkirchen, Niemcy.

 2. VALENCIANA DE FABRICACIÓN DE SIERRAS, S.L.

  Hiszpania

  Firma VALENCIANA DE FABRICACIÓN DE SIERRAS, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piły taśmowe i przecinarki. Jest również obecna w dziedzinach Folia stalowa walcowana na zimno, Tartaki - maszyny i sprzęt, piły taśmowe, piła do kości, Folia stalowa walcowana na zimno, i Tartaki - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Quart De Poblet, Hiszpania.

 1. EBAT METAL TICARET LTD.

  Turcja

  Firma EBAT METAL TICARET LTD., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Folia stalowa walcowana na zimno. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. ZHEJIANG JINGGONG SCIENCE & TECHNOLOGY CO., LTD

  Stany Zjednoczone

  Firma ZHEJIANG JINGGONG SCIENCE & TECHNOLOGY CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Folia stalowa walcowana na zimno. Ma siedzibę w Newyork, Stany Zjednoczone.

 3. APEX STEEL INTERNATIONAL

  Republika Czeska

  Firma APEX STEEL INTERNATIONAL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Hutnictwo i metalurgia - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Folia stalowa walcowana na zimno, Folia stalowa walcowana na zimno, i taśmy ze stali walcowane na gorąco. Ma siedzibę w Ostrava, Republika Czeska.

 4. TDV PROFILE

  Francja

  Firma TDV PROFILE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Folia stalowa walcowana na zimno. Jest również obecna w dziedzinach Stal kształtowa walcowana na zimno, drut nierdzewny, i Stal kształtowa walcowana na zimno. Ma siedzibę w Plombières-les-bains, Francja.

 5. AZIENDA METALLI LAMINATI S.P.A.

  Włochy

  Firma AZIENDA METALLI LAMINATI S.P.A., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Blacha taśmowa żelazna i stalowa. Jest również obecna w dziedzinach Stal obręczowa na resory, Folia stalowa walcowana na zimno, Stal obręczowa na resory, Folia stalowa walcowana na zimno, i taśmy miedziane. Ma siedzibę w Quargnento, Włochy.

 6. SAVOJNI SRL

  Włochy

  Firma SAVOJNI SRL, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Blachy - rury. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma żelazna, Blacha i taśma z metali kolorowych, Folia stalowa walcowana na zimno, Blacha i taśma żelazna, Blacha i taśma z metali kolorowych, usługi cięcia, i Folia stalowa walcowana na zimno. Ma siedzibę w Moncalieri, Włochy.

 7. BONIXOENERGY

  Republika Południowej Afryki

  Firma BONIXOENERGY, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Folia stalowa walcowana na zimno. Jest również obecna w dziedzinach obróbka CNC, Części składane CNC, i blachy stalowe - stopy. Ma siedzibę w Parklands Cape Town, Republika Południowej Afryki.

 8. WUXI YUANDING SCIENCE AND TECHNOLOGY CO., LTD

  Chiny

  Firma WUXI YUANDING SCIENCE AND TECHNOLOGY CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Folia stalowa walcowana na zimno. Ma siedzibę w Wuxi, Chiny.

 1. CLUB BUSINESS

  Tunezja

  Firma CLUB BUSINESS, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Import-eksport - przedstawiciele. Jest również obecna w dziedzinach Folia stalowa walcowana na zimno, cegły klinkierowe, banjo, Folia stalowa walcowana na zimno, i Zawór wtryskujący głowicy. Ma siedzibę w Kairouan, Tunezja.

 2. SAMSUNG C&T DEUTSCHLAND GMBH (OTELINOX S.A.)

  Niemcy

  Firma SAMSUNG C&T DEUTSCHLAND GMBH (OTELINOX S.A.), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Folia stalowa walcowana na zimno. Ma siedzibę w Schwalbach, Niemcy.

 3. LAMINCER THYSSENKRUPP

  Hiszpania

  Firma LAMINCER THYSSENKRUPP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Folia stalowa walcowana na zimno. Jest również obecna w dziedzinach taśmy miernicze węglowe. Ma siedzibę w Munguia, Hiszpania.

 4. AMI EXPORT-IMPORT D.O.O.

  Serbia

  Firma AMI EXPORT-IMPORT D.O.O., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Import-eksport stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Folia stalowa walcowana na zimno, Stal narzędziowa, Folia stalowa walcowana na zimno, i Stal narzędziowa. Ma siedzibę w Novi Sad, Serbia.

 5. GUANG WEI YOU LIANG TRADING CO.,LTD.

  Chiny

  Firma GUANG WEI YOU LIANG TRADING CO.,LTD., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Folia stalowa walcowana na zimno. Jest również obecna w dziedzinach Taśmy i blachy żelazne. Ma siedzibę w Guangzhou, Chiny.

 6. LUCICORP

  Turcja

  Firma LUCICORP, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Folia stalowa walcowana na zimno. Jest również obecna w dziedzinach taśmy metalowe walcowane na zimno. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. LAMINCER SA

  Hiszpania

  Firma LAMINCER SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Folia stalowa walcowana na zimno. Jest również obecna w dziedzinach blacha w arkuszach, i stal węglowa. Ma siedzibę w Mungia, Hiszpania.

 8. EGYPTIAN ITALIAN COMPANY FOR SUPPLEMENTARY INDUSTRIES

  Egypt

  Firma EGYPTIAN ITALIAN COMPANY FOR SUPPLEMENTARY INDUSTRIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Folia stalowa walcowana na zimno. Jest również obecna w dziedzinach obróbka metali, cold drawn steel, i cienka blacha cięta. Ma siedzibę w Baltim City Egypt, Egypt.

 9. XIAMEN YU HENGDA INDUSTRY&TRADE CO., LTD

  Chiny

  Firma XIAMEN YU HENGDA INDUSTRY&TRADE CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Folia stalowa walcowana na zimno. Ma siedzibę w Xiamen, Chiny.

 10. HI-SPAN LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HI-SPAN LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma żelazna. Jest również obecna w dziedzinach Folia stalowa walcowana na zimno, Transport lotniczy pasażerski, Folia stalowa walcowana na zimno, i Transport lotniczy pasażerski. Ma siedzibę w Wymondham, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo