• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • fleksografia - maszyny

Wyniki dla

Fleksografia - maszyny - Import eksport

 1. ROTOMETAL

  Polska

  Rotometal jest jednym z największych producentów cylindrów drukarskich w Europie. Naszymi klientami są głównie drukarnie, ale też najwięksi światowi producenci maszyn poligraficznych. Precyzja wykonania, zachowanie wysokiej jakości na każdym etapie produkcji oraz konkurencyjna cena umożliwiły firmie konkurowanie z największymi dostawcami tego typu narzędzi na świecie. Szeroko rozwinięty park maszynowy, dobra organizacja oraz trzyzmianowy system pracy pozwoliły szybko reagować na potrzeby odbiorców. Priorytetem firmy jest jakość, terminowość oraz dbałość o zadowolenie klienta. Obecnie firma Rotometal skupia się na poszerzeniu swojej oferty i przedstawieniu jej na rynkach międzynarodowych. Nasz dział innowacji codziennie stara się, aby produkty, które produkujemy były najwyższej jakości i spełniały wszelkie wymagania klientów. W celu wygody dla naszych klientów uruchomiliśmy sklep internetowy rotoSHOP który umożliwia zakupy internetowe części do maszyn. W naszej ofercie znajdziesz m.in.: cylindry drukarskie, cylindry magnetyczne, cylindry nożowe, cylindry powietrzne, bazy pod cylindry i inne części. Jeżeli masz pytania to zapraszamy do kontaktu, nasz wielojęzyczny zespół jest gotowy do pomocy.

 2. WAWMAR

  Polska

  Zajmujemy się usługową destylacją i regeneracją rozpuszczalników, w tym wymywaczy flexograficznych (Solvit, Nylosolv, Flexosol). W ramach usługi zapewniamy: - destylacje próżniową, w pełnym zakresie temperaturowym - separację wody zawartej w rozpuszczalniku- przywrócenie pierwotnych właściwości rozpuszczalnika w procesie regeneracji za pomocą odpowiednich komponentów- zwrot rozpuszczalnika w takiej ilości jak przekazana do destylacji (dotyczy tylko wymywaczy flexograficznych)- utylizację powstałego odpadu- transport rozpuszczalników- spełnienie specyficznych wymagań np. pomiary laboratoryjne- konkurencyjne ceny- szybką realizację zamówieniaW przypadku zainteresowania się naszą informacją, przedstawimy szczegółowąofertę cenową po uzyskaniu dodatkowych danych.

 3. ZRM LEDZIŃSCY SPÓŁKA JAWNA TOMASZ LEDZIŃSKI AGNIESZKA HOFMAN

  Polska

 4. PRESS & FROMM VERARBEITUNGSTECHNOLOGIE GMBH

  Niemcy

  Firma PRESS & FROMM VERARBEITUNGSTECHNOLOGIE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fleksografia - maszyny. Ma siedzibę w Pfungstadt, Niemcy.

 5. I FLEX DOO

  Serbia

  Firma I FLEX DOO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Fleksografia - maszyny. Ma siedzibę w Novi Sad, Serbia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CCM MACHINERY GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Firma CCM MACHINERY GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fleksografia - maszyny. Ma siedzibę w Remscheid, Niemcy.

 2. YENIADA FLEXO PRINTING MACHINERY

  Turcja

  Firma YENIADA FLEXO PRINTING MACHINERY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fleksografia - maszyny. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 3. TLS ANILOX GMBH

  Niemcy

  Firma TLS ANILOX GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druk fleksograficzny. Jest również obecna w dziedzinach Fleksografia - maszyny, Fleksografia - maszyny, wałki rastrowe, heliograwiura, i wałki odciążone. Ma siedzibę w Salzkotten, Niemcy.

 4. INELME

  Hiszpania

  Firma INELME, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fleksografia - maszyny. Ma siedzibę w El Puig De Santa Maria, Hiszpania.

 5. SCHMIDT VERPACKUNGSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma SCHMIDT VERPACKUNGSTECHNIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fleksografia - maszyny. Ma siedzibę w Hagen, Niemcy.

 1. ALLSTEIN GMBH

  Niemcy

  Firma ALLSTEIN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fleksografia - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach flexographic printing. Ma siedzibę w Herford, Niemcy.

 2. OMSO S.P.A.

  Włochy

  Firma OMSO S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fleksografia - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Sitodruk - maszyny, Sitodruk - maszyny, i maszyny do druku offsetowego. Ma siedzibę w Reggio Emilia, Włochy.

 1. FLEXOTEKNIK

  Turcja

  Firma FLEXOTEKNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fleksografia - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach zestawy do druku fleksograficznego, maszyny i urządzenia do druku fleksograficznego, i fleksografia. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. RELIANT MACHINERY LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma RELIANT MACHINERY LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fleksografia - maszyny. Ma siedzibę w Luton, Zjednoczone Królestwo.

 3. FLEXOFEM S.R.L.

  Włochy

  Firma FLEXOFEM S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fleksografia - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach maszyny i urządzenia do druku fleksograficznego, zestawy do druku fleksograficznego, drukowanie fleksograficzne, i flexographic printing. Ma siedzibę w San Martino Buon Albergo, Włochy.

 4. ERYILDIZ MAKINA SAN.VE IC VE DIS TIC.LTD.STI

  Turcja

  Firma ERYILDIZ MAKINA SAN.VE IC VE DIS TIC.LTD.STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fleksografia - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach flexography - machines. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. ATOM GROUP

  Hiszpania

  Firma ATOM GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fleksografia - maszyny. Ma siedzibę w Sant Julià De Ramis, Hiszpania.

 6. VARGA-FLEXO KFT.

  Węgry

  Firma VARGA-FLEXO KFT., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fleksografia - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach maszyny i urządzenia do druku fleksograficznego, i laminatory profesjonalne. Ma siedzibę w Budapest, Węgry.

 7. ECO MECCANICA SRL

  Włochy

  Firma ECO MECCANICA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fleksografia - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach konstrukcje mechaniczne. Ma siedzibę w Lonate Pozzolo, Włochy.

 8. KOLESNIK

  Ukraina

  Firma KOLESNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fleksografia - maszyny. Ma siedzibę w Cherkasy, Ukraina.

 1. REPROGRAPHIC SYSTEMS LIMITED

  Irlandia

  Firma REPROGRAPHIC SYSTEMS LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Fleksografia - maszyny, i Fleksografia - maszyny. Ma siedzibę w Dublin, Irlandia.

 2. DISTRIBUCIONES Y REPRESENTACIONES RENGEL, S.L.

  Hiszpania

  Firma DISTRIBUCIONES Y REPRESENTACIONES RENGEL, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fleksografia - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach przecinaki, i nawijarki wtórne. Ma siedzibę w ONTINYENT, Hiszpania.

 3. MUSSAN MOULD

  Turcja

  Firma MUSSAN MOULD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fleksografia - maszyny. Ma siedzibę w a, Turcja.

 4. T M B TRANSPORTGERÄTE- UND MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma T M B TRANSPORTGERÄTE- UND MASCHINENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Fleksografia - maszyny, i Fleksografia - maszyny. Ma siedzibę w Osnabrück, Niemcy.

 5. FOTOMECANICA MAGENTA SA

  Hiszpania

 6. COMEXI SAU

  Hiszpania

 7. GRAPHEX EXPORT GRAPHISCHER MASCHINEN GMBH

  Niemcy