• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • fibrocement - wyroby na pokrycia dachowe

Wyniki dla

Fibrocement - wyroby na pokrycia dachowe - Import eksport

 1. SYNBUILD LTD.

  Cypr

  Firma SYNBUILD LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Fibrocement - wyroby na pokrycia dachowe, płyty z fibrocementu, materiał azbestocementowy, i Fibrocement - wyroby na pokrycia dachowe. Ma siedzibę w Limassol, Cypr.

 2. REMATEC AG

  Szwajcaria

  Firma REMATEC AG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Fibrocement - wyroby na pokrycia dachowe. Ma siedzibę w Cham, Szwajcaria.

 3. ART PHOTONICS GMBH

  Niemcy

  Firma ART PHOTONICS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fibrocement - wyroby na pokrycia dachowe. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 4. MINFORM UK

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MINFORM UK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fibrocement - wyroby na pokrycia dachowe. Jest również obecna w dziedzinach płytki z ceramiki, acoustic insulation - materials, i sanitary ware. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 5. DNIPRO METIZ WORK LLC

  Ukraina

  Firma DNIPRO METIZ WORK LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fibrocement - wyroby na pokrycia dachowe. Ma siedzibę w Dnipro, Ukraina.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CEMBLOC

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CEMBLOC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fibrocement - wyroby na pokrycia dachowe. Jest również obecna w dziedzinach materiały z fibrocementu do asonoryzacji, wyroby z fibrocementu dla budownictwa, płyty z fibrocementu, i materiał azbestocementowy. Ma siedzibę w Nottingham, Zjednoczone Królestwo.

 2. MÄRKISCHE ZIEGEL GMBH KLAUSDORF

  Niemcy

  Firma MÄRKISCHE ZIEGEL GMBH KLAUSDORF, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dachówki kamienne. Jest również obecna w dziedzinach Płytki dachowe łupkowe, Pokrycia dachowe, Fibrocement - wyroby na pokrycia dachowe, Blacha dachówkowa, Płytki dachowe łupkowe, Pokrycia dachowe, Fibrocement - wyroby na pokrycia dachowe, i Blacha dachówkowa. Ma siedzibę w Am Mellensee, Niemcy.

 3. TEPE BETOPAN YAPI MALZEMELERI SAN. VE TIC.A.S.

  Turcja

  Firma TEPE BETOPAN YAPI MALZEMELERI SAN. VE TIC.A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fibrocement - wyroby na pokrycia dachowe. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 4. CEMVIN A.S

  Republika Czeska

  Firma CEMVIN A.S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fibrocement - wyroby na pokrycia dachowe. Jest również obecna w dziedzinach płyty z fibrocementu, i przewiewny system pokrycia dachowego. Ma siedzibę w Cernousy, Republika Czeska.

 5. ANYTECH SOLAR AG

  Szwajcaria

  Firma ANYTECH SOLAR AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fibrocement - wyroby na pokrycia dachowe. Ma siedzibę w Huttwil, Szwajcaria.

 1. ARGILIERES HINS

  Belgia

  Firma ARGILIERES HINS, roku i działającą w sektorze Wyroby garncarskie dekoracyjne. Jest również obecna w dziedzinach Fibrocement - wyroby na pokrycia dachowe, Ceramika, porcelana i fajans przemysłowy, Fibrocement - wyroby na pokrycia dachowe, i Ceramika, porcelana i fajans przemysłowy. Ma siedzibę w St-Aubin, Belgia.

 2. VISO DESAMIANTA SL

  Hiszpania

  Firma VISO DESAMIANTA SL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Fibrocement - wyroby na pokrycia dachowe. Jest również obecna w dziedzinach transport odpadów niebezpiecznych, i usuwanie azbestu. Ma siedzibę w Salamanca, Hiszpania.

 1. ICOPAL S.A.

  Polska

  Firma ICOPAL S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokrycia dachowe. Jest również obecna w dziedzinach Surowce i materiały budowlane, Fibrocement - wyroby na pokrycia dachowe, Surowce i materiały budowlane, i Fibrocement - wyroby na pokrycia dachowe. Ma siedzibę w Zdunska Wola, Polska.

 2. ZHONGSHAN GOOD LIFE SUN SHEET CO.,LTD

  Chiny

  Firma ZHONGSHAN GOOD LIFE SUN SHEET CO.,LTD, roku i działającą w sektorze Fibrocement - wyroby na pokrycia dachowe. Ma siedzibę w Zhongshan, Chiny.

 3. THERMOFIBERS S.R.L.

  Włochy

  Firma THERMOFIBERS S.R.L., roku i działającą w sektorze Azbest - wyroby zastępcze. Jest również obecna w dziedzinach Fibrocement - wyroby na pokrycia dachowe, włókna tekstylne sztuczne i syntetyczne, i Fibrocement - wyroby na pokrycia dachowe. Ma siedzibę w Lanzo Torinese, Włochy.

 4. FOSHAN SHANGPIN PANEL INDUSTRY CO.,LTD.

  Chiny

  Firma FOSHAN SHANGPIN PANEL INDUSTRY CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fibrocement - wyroby na pokrycia dachowe. Jest również obecna w dziedzinach wewnętrzne płyty dekoracyjne. Ma siedzibę w Foshan, Chiny.

 5. HEBEI HUIJINFENG FIBRE PRODUCTS CO.,LTD.

  Chiny

  Firma HEBEI HUIJINFENG FIBRE PRODUCTS CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fibrocement - wyroby na pokrycia dachowe. Ma siedzibę w Cangzhou, Chiny.

 6. ZHEJIANG BOEN METAL PRODUCTS CO.,LTD.

  Stany Zjednoczone

  Firma ZHEJIANG BOEN METAL PRODUCTS CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fibrocement - wyroby na pokrycia dachowe. Ma siedzibę w Zhejiang, Stany Zjednoczone.

 7. DURAPACT GESELLSCHAFT FÜR FASERBETON-TECHNOLOGIE GMBH

  Niemcy

  Firma DURAPACT GESELLSCHAFT FÜR FASERBETON-TECHNOLOGIE GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pokrycia dachowe. Jest również obecna w dziedzinach Fibrocement - wyroby na pokrycia dachowe, i Fibrocement - wyroby na pokrycia dachowe. Ma siedzibę w Haan, Niemcy.

 8. CHANGZHOU KAMA INTERNATIONAL CO.,LTD

  Chiny

  Firma CHANGZHOU KAMA INTERNATIONAL CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fibrocement - wyroby na pokrycia dachowe. Ma siedzibę w Changzhou City, Chiny.

 1. VEST-FIBER APS

  Dania

  Firma VEST-FIBER APS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokrycia dachowe. Jest również obecna w dziedzinach Fibrocement - wyroby na pokrycia dachowe, i Fibrocement - wyroby na pokrycia dachowe. Ma siedzibę w Tarm, Dania.

 2. HOLCIM GROUP SUPPORT LTD.

  Szwajcaria

  Firma HOLCIM GROUP SUPPORT LTD., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pokrycia dachowe. Jest również obecna w dziedzinach Fibrocement - wyroby na pokrycia dachowe, i Fibrocement - wyroby na pokrycia dachowe. Ma siedzibę w Holderbank, Szwajcaria.

 3. HOLLYBUSH BUILDINGS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HOLLYBUSH BUILDINGS, roku i działającą w sektorze Fibrocement - wyroby na pokrycia dachowe. Ma siedzibę w Longfield, Zjednoczone Królestwo.

 4. THE BEAMLOCK BUILDING CO

  Zjednoczone Królestwo

  Firma THE BEAMLOCK BUILDING CO, roku i działającą w sektorze Fibrocement - wyroby na pokrycia dachowe. Ma siedzibę w Caldicot, Zjednoczone Królestwo.

 5. SCOTT (TOOMEBRIDGE) LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SCOTT (TOOMEBRIDGE) LTD, roku i działającą w sektorze Fibrocement - wyroby na pokrycia dachowe. Jest również obecna w dziedzinach Pustaki ścienne betonowe, i Pustaki ścienne betonowe. Ma siedzibę w Antrim, Zjednoczone Królestwo.

 6. DANISH FIBER PRODUCTION APS

  Dania

  Firma DANISH FIBER PRODUCTION APS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokrycia dachowe. Jest również obecna w dziedzinach Fibrocement - wyroby na pokrycia dachowe, i Fibrocement - wyroby na pokrycia dachowe. Ma siedzibę w Varde, Dania.

 7. COMPTOIR DU BATIMENT

  Belgia

 8. RAIDTEC CORPORATION LTD

  Irlandia

 9. GARZI ITALO

  Włochy

 10. TUBEX SA

  Hiszpania

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo