• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • fajans przemysłowy

Wyniki dla

Fajans przemysłowy - Import eksport

 1. COMERCIALIZADORA TORNINORTE

  Meksyk

  Firma COMERCIALIZADORA TORNINORTE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Fajans przemysłowy. Ma siedzibę w Metepec, Meksyk.

 2. CHRICADO

  Niemcy

  Firma CHRICADO, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Fajans przemysłowy. Ma siedzibę w Saldenburg, Niemcy.

 3. ETS CIFFREO ET BONA

  Francja

  Firma ETS CIFFREO ET BONA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Kamień ogniotrwały, Ceramika przemysłowa, Fajans przemysłowy, Kamień ogniotrwały, Ceramika przemysłowa, i Fajans przemysłowy. Ma siedzibę w Nice, Francja.

 4. CERAMAR IMPORT EXPORT

  Algieria

  Firma CERAMAR IMPORT EXPORT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Fajans przemysłowy. Jest również obecna w dziedzinach wholesale. Ma siedzibę w blida, Algieria.

 5. AIDISHENG INTERNATIONAL LIGHTING ELECTRIC CO., LTD

  Chiny

  Firma AIDISHENG INTERNATIONAL LIGHTING ELECTRIC CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fajans przemysłowy. Ma siedzibę w Dongguan City, Chiny.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BETONMORTELCENTRALE DE MARK B.V.

  Holandia

  Firma BETONMORTELCENTRALE DE MARK B.V., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ceramika, porcelana i fajans przemysłowy. Jest również obecna w dziedzinach Fajans przemysłowy, i Fajans przemysłowy. Ma siedzibę w Oud Gastel, Holandia.

 2. CAPRICE S.R.L.

  Rumunia

  Firma CAPRICE S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ceramika, porcelana i fajans przemysłowy. Jest również obecna w dziedzinach Fajans przemysłowy, i Fajans przemysłowy. Ma siedzibę w Ramnicu Valcea, Rumunia.

 3. VECCHIA CERRETO

  Włochy

  Firma VECCHIA CERRETO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fajans przemysłowy. Jest również obecna w dziedzinach kursy ceramiki, i kropielnice. Ma siedzibę w Cerretosannita, Włochy.

 4. CHAOZHOU JINYUAN ART CERAMICS MANUFACTORY

  Chiny

  Firma CHAOZHOU JINYUAN ART CERAMICS MANUFACTORY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fajans przemysłowy. Ma siedzibę w Chaozhou, Chiny.

 5. AUDEBUT

  Australia

  Firma AUDEBUT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fajans przemysłowy. Jest również obecna w dziedzinach ośrodki ceramiki rzemieślniczej. Ma siedzibę w Canberra, Australia.

 1. QUIMILEON HIGIENE INDUSTRIAL, S.L.

  Hiszpania

  Firma QUIMILEON HIGIENE INDUSTRIAL, S.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Fajans przemysłowy. Ma siedzibę w Valverde De La Virgen, Hiszpania.

 2. CERAMICA FLAVIENSE, LDA

  Portugalia

  Firma CERAMICA FLAVIENSE, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Glina i glinka kaolinowa. Jest również obecna w dziedzinach Fajans przemysłowy, i Fajans przemysłowy. Ma siedzibę w Chaves, Portugalia.

 1. KUMKWANG EARTHENWARE CO., LTD

  Korea Południowa

  Firma KUMKWANG EARTHENWARE CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fajans przemysłowy. Ma siedzibę w Hamyang-gun Gyeongsangnam-do Korea, Korea Południowa.

 2. ASDOAF ONASDF

  Georgia Południowa i Sandwich Południowy

  Firma ASDOAF ONASDF, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Fajans przemysłowy. Ma siedzibę w Asdf, Georgia Południowa i Sandwich Południowy.

 3. JOMAFEL - SOCIEDADE DE EXPLORACAO HOTELEIRA DA BENEDITA, S.A.

  Portugalia

 4. DOBON Y CIA SA

  Hiszpania

 5. SAVAR SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma Savar znajduje się w Stezzano, w prowincji Bergamo, i działa na rynku włoskim oraz europejskim. Produkuje szeroką gamę wyrobów ceramicznych, izolatorów porcelanowych, kordierytów i materiałów ogniotrwałych o różnej zawartości tlenku glinu. Produkuje skomplikowane technicznie części według rysunków klientów, aby zaspokoić potrzeby najbardziej zróżnicowanych sektorów. Zespół profesjonalistów z branży, gotowych udostępnić klientom swoje bogate doświadczenie.

 6. HARTSTOFFTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma sd Hartstofftechnik GmbH specjalizuje się w ceramice technicznej. Nasza działalność obejmuje obróbkę wysokowytrzymałych materiałów ceramicznych, doradztwo materiałowe i techniczne dotyczące stosowania różnych materiałów ceramicznych. Projektowanie i produkcja elementów dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta ze szczególnym uwzględnieniem ceramiki precyzyjnej, produkcja prętów ceramicznych, płyt ceramicznych i kulek precyzyjnych z różnych rodzajów ceramiki. Kulki ceramiczne stosowane w technice pomiarowej, łożyska kulkowe i prowadnice liniowe, technika zaworów i dozowania. Komponenty z wysokowytrzymałej ceramiki do produkcji pomp, tłoków ceramicznych i zaworów. Płyty ceramiczne i listwy prowadzące do zastosowań wymagających wysokiej odporności na zużycie. Dostawca krążków prowadzących i rolek spawalniczych z azotku krzemu oraz producent dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów elementów do użytku przemysłowego, projektant pierścieni izolacyjnych i uszczelniających z tlenku cyrkonu (ZrO₂), import i eksport elementów na zamówienie, wykonanych z azotku krzemu, tlenku cyrkonu i tlenku glinu.

 7. WWS KERAMIK NEUHAUS GMBH

  Niemcy

  Produkcja, obróbka i sprzedaż ceramiki technicznej. Obróbka ceramiki technicznej: wytłaczanie suszące do 100 t, wytłaczarki o maks. średnicy 150 mm, tokarki i frezarki, gwinciarki, automaty glazurujące, przecinarki do cięcia na mokro, szlifowanie w zakresie parametru µ. Ceramika do zastosowań technicznych: bezpieczniki NH, izolatory, przewody grzejne, zaciski skręcane, tuleje i przeciwtuleje, izolatory żeberkowe, łączówki zaciskowe, perły izolacyjne, ceramika termoizolacyjna, ceramika do budowy systemów grzewczych. Wyroby ceramiczne na zamówienie : przełączniki (wyłączniki światła), uchwyty do kadzidełek, maszynki i pędzle do golenia, osłony, płytki do mieszania dla techniki medycznej, różnego rodzaju przepusty, artykuły dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Rury z ceramiki: rury 0, 6 -150 mm z C130, C410, C520 oraz C610, rury wielootworowe o długości do 1500 mm.

 8. ZPUH GOSIA M.WOZNICA, M.GRUSZKA S.J.

  Polska

  Zakład produkcji ceramiki ozdobnej GOSIA w Tarnowskich Górach powstał w 1994 roku jako jedno z nielicznych przedsiębiorstw o tym profilu w Polsce. Asortyment obejmuje różnorodne pod względem kształtu i kolorystyki rodzaje wyrobów. Ogólnie asortyment można podzielić na kilka grup: wystrój ogrodu, wystrój domu, skarbonki, wzory bożonarodzeniowe, wzory wielkanocne, dewocjonalia, podstawy do lamp i wzory do kompozycji. Wszystkie wyroby produkowane są ręcznie, a materiały używane do produkcji są wysokiej klasy wyrobami polskich i zagranicznych producentów. Wszystkie stosowane farby są wodorozcieńczalene i ekologiczne. Ciągła dbałość o oryginalny i niepowtarzalny charakter projektowanych wzorów, idąc w parze z najwyższą jakością stosowanej masy ceramicznej, spełnia oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Zdobione wyroby ceramiczne z powodzeniem spełniają wszelkie gusta naszych Klientów. Zachęcamy Państwa do współpracy z nami.

 1. FABRYKA NACZYŃ KAMIONKOWYCH MANUFAKTURA SP. J. SMOLEŃSKI & ZWIERZ

  Polska

  Nasze ręcznie formowane naczynia kamionkowe są zdobione unikatową, charakterystyczną dla Bolesławca, metodą stempelkową, a współpracujący z nami artyści czerpią inspiracje z czterech żywiołów: ziemi, wody, wiatru i ognia, tworząc niepowtarzalne wzory dla naszych naczyń. Oferujemy zastawy stołowe, serwisy kawowe, tortownice, wazony, kubki i inne naczynia ceramiczne, które ozdobią Państwa stoły w stylu „Manufaktury”. Tworzymy wyjątkowe kolekcje – tradycyjne, modern, oferujemy również naczynia unikatowe. Szczególną pozycję w naszej ofercie zajmują akcesoria i ozdoby świąteczne: bombki, jajka wielkanocne, łyżki, akcesoria na Halloween, a nawet tekstylia inspirowane bolesławieckimi zdobieniami. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów w sklepie internetowym

 2. CG PIOTR KUJAWA

  Polska

  Home and Passion - sklep internetowy, który od 2012 roku działa z myślą o dostarczaniu wyjątkowych naczyń i dodatków do kuchni i jadalni. Wszystkie nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów - porcelany, ceramiki bądź melaminy. Oferujemy szeroki wybór kubków, filiżanek, talerzy, misek czy akcesoriów do przechowywania w zróżnicowanej stylistyce - skandynawskiej, angielskiej, prowansalskiej, vintage czy orientalnej. U nas znajdziesz produkty od kilkunastu znanych projektantów z Polski i zagranicy.

 3. FCT INGENIEURKERAMIK GMBH

  Niemcy

  Nasza działalność skupia się na rozwoju i produkcji części z wysoko wytrzymałej ceramiki. Oferujemy również wsparcie na każdym etapie procesowym.

 4. BADIART

  Hiszpania

  Dostawca: Ceramika, porcelana i fajans: produkty dla przemysłu. Ceramika: Płyty i wykładziny. Ceramika do dekoracji. Ceramika dekoracyjna. Druk cyfrowy na ceramice.Relief z ceramiki.

 5. ARFAI CERAMICS PORTUGAL

  Portugalia

  Firma ARFAI CERAMICS PORTUGAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ceramika, porcelana i fajans przemysłowy. Jest również obecna w dziedzinach decorative accessories, Home accessories, i wykonanie na miarę. Ma siedzibę w Alcobaça, Portugalia.

 6. FUJI PORCELAIN ENAMEL CO., LTD

  Japonia

  Firma FUJI PORCELAIN ENAMEL CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ceramika, porcelana i fajans przemysłowy. Ma siedzibę w Tokyo, Japonia.

 7. DE OLDE KRUYK UTRECHT

  Holandia

  Firma DE OLDE KRUYK UTRECHT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Projektanci mody. Jest również obecna w dziedzinach Ceramika, porcelana i fajans przemysłowy, Ceramika, porcelana i fajans przemysłowy, i projektowanie akcesoriów. Ma siedzibę w Utrecht, Holandia.

 8. RODAART

  Turcja

  Firma RODAART, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ceramika, porcelana i fajans przemysłowy. Jest również obecna w dziedzinach biała porcelana wyceniona, porcelana dla dystrybucji gotowych dań, i porcelana dla hoteli. Ma siedzibę w Nevsehir, Turcja.

 9. P & J CERAMICS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma P & J CERAMICS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ceramika, porcelana i fajans przemysłowy. Ma siedzibę w Newton Abbot, Zjednoczone Królestwo.

 10. CERAMICA PLANAS S.L.

  Hiszpania

  Firma CERAMICA PLANAS S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ceramika, porcelana i fajans przemysłowy. Jest również obecna w dziedzinach garnki z terakoty, garnki, tacki na sery, i naczynia stołowe. Ma siedzibę w Breda, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Fajans przemysłowy - Import eksport

Liczba wyników

1819 Przedsiębiorstwa