• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • energia wiatru - produkcja

Wyniki dla

Energia wiatru - produkcja - Import eksport

 1. NEUHÄUSER GRUPPE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma NEUHÄUSER GRUPPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia wiatru - produkcja. Ma siedzibę w Lünen, Niemcy.

 2. STEAG NEW ENERGIES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma STEAG NEW ENERGIES GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energia wiatru - produkcja. Ma siedzibę w Saarbrücken, Niemcy.

 3. ADC AERO DYNAMIK CONSULT INGENIEURSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Aero Dynamik Consult Ingenieurgesellschaft mbH. Jako partner branży wiatrowej oferujemy zintegrowane rozwiązania w dziedzinie turbin wiatrowych w naszych obszarach biznesowych, takich jak symulacja obciążenia, łopaty wirnika, wieże i konstrukcje. Know-how z ponad 30-letniej działalnności świadczenia usług inżynierskich w dziedzinie energii wiatrowej oraz doświadczenie naszych pracowników stanowią solidną podstawę sukcesu naszych projektów. Dzięki pasji do energii wiatrowej, współpracy naszych inżynierów z różnych dziedzin i ich wszechstronnej wiedzy na temat energii wiatrowej, tworzymy produkty dla czystej, regenerującej się przyszłości. Bliska współpraca z naszymi klientami, otwarta komunikacja oraz szybkie i kompetentne odpowiedzi na zapytania to nasze priorytety. Elastyczność i kreatywne myślenie prowadzą do zadowolenia wszystkich zaangażowanych.

 4. REBO

  Belgia

  Terminal REBO w porcie w Ostendzie to samo serce instalacji oraz systemu konserwacji farm wiatrowych offshore na Morzu Północnym. Przez ostatnich 10 lat, port w Ostendzie bardzo aktywnie angażował się w budowę i konserwację belgijskim farm wiatrowych offshore: C-Power, Belwind 1, Northwind i Nobelwind. Zaplanowanych zostało jeszcze pięć farm: Rentel, Norther, Northwester 2, Mermaid i Seastar. W Holandii Dong wybuduje Borssele 1 & 2. Port w Ostendzie zajmuje strategiczną pozycję w stosunku do Borssele i, jako przystań, jest kandydatem na miejsce budowy oraz port usługowy do konserwacji Borssele. Różnorodność możliwych realizacji z terminalu REBO, strategiczna pozycja oraz łatwy dostęp sprawiają, że port w Ostendzie to solidny partner: 800 m nadbrzeży, terminal o powierzchni 15 h o pojemności ładunkowej 20 ton/m², oraz platformami samowznoszącymi dla statków instalacyjnych.

 5. SPARES IN MOTION

  Holandia

  Spares in Motion jest niezależną witryną handlową online, kontaktującą sprzedających i nabywców części zamiennych do turbin wiatrowych, serwisów napraw lub remontów, turbin wiatrowych nowych i używanych, a także różnych usług. Dzięki liście części nowych i używanych, zaoferowanych do sprzedaży, Spares in Motion pomaga operatorom i przedsiębiorstwom konserwacji turbin wiatrowych w optymalizacji wiarygodności i możliwie największym ograniczeniu kosztów.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HIFI WIND SPA

  Włochy

  Pracujemy nad naszym nowym prototypem do odzyskiwania energii, którego produkcja rozpocznie się niebawem. Umożliwi on naszej firmie na wyróżnienie się na rynku światowym. Stworzyliśmy innowacyjny system hamujący do kontroli mocy na wszystkie turbiny rekondycjonowane. Zgodnie z nowymi zasadami Enel Energia kontrola mocy jest istotna dla dobrego funkcjonowania turbin wiatrowych.

 2. ENERTEC

  Polska

  Działalność firmy Enertec obejmuje kompleksowe usługi w zakresie przygotowania inwestycji związanych z energią wiatrową. Służymy doradztwem w wyborze odpowiedniego miejsca pod przyszłą farmę wiatrową. Oferujemy sprzedaż oraz instalację masztów i urządzeń pomiarowych, a także gromadzenie i przetwarzanie danych. Pomagamy w uzyskaniu odpowiednich pozwoleń. Zapraszamy do współpracy.

 3. LUVSIDE GMBH

  Niemcy

  Firma LUVSIDE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energia wiatru - produkcja. Ma siedzibę w Diessen Am Ammersee, Niemcy.

 4. VESTAS WIND SYSTEM A/S

  Dania

  Firma VESTAS WIND SYSTEM A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia wiatru - produkcja. Ma siedzibę w Aarhus N, Dania.

 5. PALS

  Grecja

  Firma PALS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Energia wiatru - produkcja. Ma siedzibę w Athens, Grecja.

 1. EPSILINE

  Francja

  Firma EPSILINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Anemometry, wiatromierze. Jest również obecna w dziedzinach Energia wiatru - produkcja, energia z turbiny wiatrowej, i Energia wiatru - produkcja. Ma siedzibę w Toulouse, Francja.

 2. EUROGUS - INTERNATIONALE SPEDITION

  Niemcy

  Firma EUROGUS - INTERNATIONALE SPEDITION, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energia wiatru - produkcja. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 1. EDPR - EDP RENOVÁVEIS PORTUGAL, S.A.

  Portugalia

  Firma EDPR - EDP RENOVÁVEIS PORTUGAL, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia odnawialna. Jest również obecna w dziedzinach Energia wiatru - produkcja, Energia - instalacje i urządzenia do produkcji, energia z turbiny wiatrowej, Energia wiatru - produkcja, i Energia - instalacje i urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Porto, Portugalia.

 2. SUD CONCEPT

  Francja

  Firma SUD CONCEPT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia odnawialna. Jest również obecna w dziedzinach Produkcja energii słonecznej, Energia wiatru - produkcja, Energia słoneczna, Produkcja energii słonecznej, Energia wiatru - produkcja, i Energia słoneczna. Ma siedzibę w Vedene, Francja.

 3. KUKATE WINDROTORPROFILE

  Niemcy

  Firma KUKATE WINDROTORPROFILE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - wytwarzanie i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Energia wiatru - produkcja, Stal, Budownictwo przemysłowe, Alternatywne źródła energii - systemy i urządzenia, Energia wiatru - produkcja, Stal, Budownictwo przemysłowe, i Alternatywne źródła energii - systemy i urządzenia. Ma siedzibę w Bremen, Niemcy.

 4. EDF BELGIUM

  Belgia

  Firma EDF BELGIUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - wytwarzanie i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Gaz ziemny - produkcja i dystrybucja, Elektrownie wodne, Energia wiatru - produkcja, Gaz ziemny - produkcja i dystrybucja, Elektrownie wodne, i Energia wiatru - produkcja. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 5. NITIDE ENERGY SAVING

  Hiszpania

  Firma NITIDE ENERGY SAVING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia wiatru - produkcja. Ma siedzibę w Getafe, Hiszpania.

 6. LTN SERVOTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma LTN SERVOTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia wiatru - produkcja. Ma siedzibę w Otterfing, Niemcy.

 7. WIND-TURBINE.COM

  Niemcy

  Firma WIND-TURBINE.COM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - wytwarzanie i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Energia wiatru - produkcja, Alternatywne źródła energii - systemy i urządzenia, Turbiny wiatrowe, Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej, Energia wiatru - produkcja, Alternatywne źródła energii - systemy i urządzenia, Turbiny wiatrowe, i Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej. Ma siedzibę w Gelnhausen, Niemcy.

 8. EHK UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT) & CO. KG

  Niemcy

  Firma EHK UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT) & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - wytwarzanie i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Energia wiatru - produkcja, Stal, Budownictwo przemysłowe, Alternatywne źródła energii - systemy i urządzenia, Energia wiatru - produkcja, Stal, Budownictwo przemysłowe, i Alternatywne źródła energii - systemy i urządzenia. Ma siedzibę w Halle (westfalen), Niemcy.

 1. ELEKTROTECHNIKFERTIGUNG MAGDEBURG GMBH

  Niemcy

  Firma ELEKTROTECHNIKFERTIGUNG MAGDEBURG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - wytwarzanie i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Energia wiatru - produkcja, Alternatywne źródła energii - systemy i urządzenia, Turbiny wiatrowe, Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej, Energia wiatru - produkcja, Alternatywne źródła energii - systemy i urządzenia, Turbiny wiatrowe, i Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej. Ma siedzibę w Magdeburg, Niemcy.

 2. ESTUDENER

  Hiszpania

  Firma ESTUDENER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia wiatru - produkcja. Jest również obecna w dziedzinach Energia odnawialna, centrum dystrybucji, equipment design and manufacture, i Energia odnawialna. Ma siedzibę w Saragosse, Hiszpania.

 3. CROSSWIND ENERGY SYSTEMS

  Niemcy

  Firma CROSSWIND ENERGY SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia wiatru - produkcja. Jest również obecna w dziedzinach Turbiny wiatrowe. Ma siedzibę w Würzburg, Niemcy.

 4. LUVSIDE GMBH

  Niemcy

  Firma LUVSIDE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - wytwarzanie i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Energia wiatru - produkcja, Alternatywne źródła energii - systemy i urządzenia, Transformatory, przetwornice i prostowniki, Silniki elektryczne i części do silników, Energia wiatru - produkcja, Alternatywne źródła energii - systemy i urządzenia, Transformatory, przetwornice i prostowniki, i Silniki elektryczne i części do silników. Ma siedzibę w Grünwald, Niemcy.

 5. WITTENBAUER WINDKRAFT

  Niemcy

  Firma WITTENBAUER WINDKRAFT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - wytwarzanie i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Energia odnawialna, Energia wiatru - produkcja, Alternatywne źródła energii - systemy i urządzenia, Turbiny wiatrowe, Energia odnawialna, Energia wiatru - produkcja, Alternatywne źródła energii - systemy i urządzenia, i Turbiny wiatrowe. Ma siedzibę w Deggendorf, Niemcy.

 6. VOL-V

  Francja

  Firma VOL-V, roku i działającą w sektorze Energia wiatru - produkcja. Jest również obecna w dziedzinach Energia biomasy - produkcja, Produkcja energii słonecznej, Energia biomasy - produkcja, i Produkcja energii słonecznej. Ma siedzibę w MONTPELLIER, Francja.

 7. EOS HOLDING

  Szwajcaria

  Firma EOS HOLDING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - wytwarzanie i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Energia wiatru - produkcja, Energia słoneczna, energia alternatywna, Renewable energies, Energia wiatru - produkcja, i Energia słoneczna. Ma siedzibę w Lausanne, Szwajcaria.

 8. WINDEPENDENCE UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Niemcy

  Firma WINDEPENDENCE UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - wytwarzanie i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Energia odnawialna, Energia wiatru - produkcja, Stal, Alternatywne źródła energii - systemy i urządzenia, Energia odnawialna, Energia wiatru - produkcja, Stal, i Alternatywne źródła energii - systemy i urządzenia. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 9. C-POWER

  Belgia

  Firma C-POWER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - wytwarzanie i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Energia wiatru - produkcja, energia z turbiny wiatrowej, i Energia wiatru - produkcja. Ma siedzibę w Oostende, Belgia.

 10. WINDRADPLANUNG

  Niemcy

  Firma WINDRADPLANUNG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - wytwarzanie i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Energia odnawialna, Energia wiatru - produkcja, Alternatywne źródła energii - systemy i urządzenia, Turbiny wiatrowe, Energia odnawialna, Energia wiatru - produkcja, Alternatywne źródła energii - systemy i urządzenia, i Turbiny wiatrowe. Ma siedzibę w Lilienthal, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo