• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • energia wiatru - produkcja

Wyniki dla

Energia wiatru - produkcja - Import eksport

 1. NEUHÄUSER GRUPPE

  Niemcy

 2. STEAG NEW ENERGIES GMBH

  Niemcy

 3. ADC AERO DYNAMIK CONSULT INGENIEURSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Aero Dynamik Consult Ingenieurgesellschaft mbH. Jako partner branży wiatrowej oferujemy zintegrowane rozwiązania w dziedzinie turbin wiatrowych w naszych obszarach biznesowych, takich jak symulacja obciążenia, łopaty wirnika, wieże i konstrukcje. Know-how z ponad 30-letniej działalnności świadczenia usług inżynierskich w dziedzinie energii wiatrowej oraz doświadczenie naszych pracowników stanowią solidną podstawę sukcesu naszych projektów. Dzięki pasji do energii wiatrowej, współpracy naszych inżynierów z różnych dziedzin i ich wszechstronnej wiedzy na temat energii wiatrowej, tworzymy produkty dla czystej, regenerującej się przyszłości. Bliska współpraca z naszymi klientami, otwarta komunikacja oraz szybkie i kompetentne odpowiedzi na zapytania to nasze priorytety. Elastyczność i kreatywne myślenie prowadzą do zadowolenia wszystkich zaangażowanych.

 4. REBO

  Belgia

  Terminal REBO w porcie w Ostendzie to samo serce instalacji oraz systemu konserwacji farm wiatrowych offshore na Morzu Północnym. Przez ostatnich 10 lat, port w Ostendzie bardzo aktywnie angażował się w budowę i konserwację belgijskim farm wiatrowych offshore: C-Power, Belwind 1, Northwind i Nobelwind. Zaplanowanych zostało jeszcze pięć farm: Rentel, Norther, Northwester 2, Mermaid i Seastar. W Holandii Dong wybuduje Borssele 1 & 2. Port w Ostendzie zajmuje strategiczną pozycję w stosunku do Borssele i, jako przystań, jest kandydatem na miejsce budowy oraz port usługowy do konserwacji Borssele. Różnorodność możliwych realizacji z terminalu REBO, strategiczna pozycja oraz łatwy dostęp sprawiają, że port w Ostendzie to solidny partner: 800 m nadbrzeży, terminal o powierzchni 15 h o pojemności ładunkowej 20 ton/m², oraz platformami samowznoszącymi dla statków instalacyjnych.

 5. SPARES IN MOTION

  Holandia

  Spares in Motion jest niezależną witryną handlową online, kontaktującą sprzedających i nabywców części zamiennych do turbin wiatrowych, serwisów napraw lub remontów, turbin wiatrowych nowych i używanych, a także różnych usług. Dzięki liście części nowych i używanych, zaoferowanych do sprzedaży, Spares in Motion pomaga operatorom i przedsiębiorstwom konserwacji turbin wiatrowych w optymalizacji wiarygodności i możliwie największym ograniczeniu kosztów.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HIFI WIND SPA

  Włochy

  Pracujemy nad naszym nowym prototypem do odzyskiwania energii, którego produkcja rozpocznie się niebawem. Umożliwi on naszej firmie na wyróżnienie się na rynku światowym. Stworzyliśmy innowacyjny system hamujący do kontroli mocy na wszystkie turbiny rekondycjonowane. Zgodnie z nowymi zasadami Enel Energia kontrola mocy jest istotna dla dobrego funkcjonowania turbin wiatrowych.

 2. LUVSIDE GMBH

  Niemcy

 3. VESTAS WIND SYSTEM A/S

  Dania

 4. EPSILINE

  Francja

 5. EUROGUS - INTERNATIONALE SPEDITION

  Niemcy

 1. SHANGHAI NOULEI AUTOMATION EQUIPMENT CO.,LTD

  Chiny

 2. SUD CONCEPT

  Francja

 1. EDPR - EDP RENOVÁVEIS PORTUGAL, S.A.

  Portugalia

 2. PALS

  Grecja

 3. LTN SERVOTECHNIK GMBH

  Niemcy

 4. ESTUDENER

  Hiszpania

 5. CROSSWIND ENERGY SYSTEMS

  Niemcy

 6. EOS HOLDING

  Szwajcaria

 7. C-POWER

  Belgia

 8. INFINITE RENEWABLES LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

 1. QINGDAO CTTURBINE NEW ENERGY CO., LTD

  Chiny

 2. NINGXIA JUNJIE IMPORT AND EXPORT CO., LTD

  Chiny

 3. SOCIETÀ ELETTRICA ITALIANA

  Włochy

 4. ENGIE GREEN

  Francja

 5. YANGZHOU SHENZHOU WIND-DRIVEN GENERATOR CO., LTD

  Chiny

 6. OVERLINE

  Chile

 7. NEOWIND

  Belgia

 8. SOCER

  Tunezja

 9. QINGDAO RICHUAN PRECISION MACHINERY CO., LTD

  Chiny

 10. BRAUN WINDTURBINEN GMBH

  Niemcy