• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • energia odnawialna

Wyniki dla

Energia odnawialna - Import eksport

 1. ZWP ZAHNRADWERK PRITZWALK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Postrzegamy siebie jako rozbudowany stół warsztatowy, jesteśmy dostawcą inżynierii mechanicznej, a także dostawcą dla przemysłu, który potrzebuje poszczególnych części przekładni. Klienci pochodzą z branży morskiej, kolejowej, energetyki wiatrowej, przekładni specjalnych / przekładni specjalnych i budowy instalacji. Nasza firma nieustannie inwestuje w nowe technologie produkcyjne, aby być przygotowanym na przyszłe wyzwania. Realizujemy znormalizowane, ale również bardzo skomplikowane i niezwykle wymagające koła zębate i wały oraz koła koronowe (retrofit i także ciężkie maszyny! ). Dlatego ZWP, zatrudniający ponad 200 pracowników, jest liderem w produkcji precyzyjnych produktów dla inżynieria mechaniczna „Made in Germany”. Nasza lokalizacja to 200 km na zachód od Szczecina. Jesteśmy kontaktem w zakresie technologii kół zębatych, napędów głównych, elementów maszyn, przekładni okrętowych, dużych kół zębatych, techniki górniczej, ogólnie produkcji kół zębatych, wałów zębatych dla znanych firm, a także oferujemy strategiczne partnerstwo jako niezawodny dostawca inżynierii mechanicznej. Jako eksperci już teraz podejmujemy się outsourcingu firm produkcyjnych. Nierzadko jesteśmy strategicznym dostawcą turbin wiatrowych, elektrowni wodnych, sprężarek gazu czy centralnych części przesyłowych. Na przykład nasze produkty są również wykorzystywane do przekładni kolejowych, przekładni planetarnych, napędów okrętowych, przekładni przemysłowych i sprzęgieł koronowych itp.

 2. DOSPEL POLAND

  Polska

  Verified by europages badge

  DOSPEL, założony w 1974 roku w Częstochowie, jest uznaną marką z 46-letnim doświadczeniem w dziedzinie systemów wentylacyjnych. Firma eksportuje swoje produkty do ponad 50 krajów i jest znana z nastawienia na innowacje i nowoczesne procesy produkcyjne. DOSPEL posiada w swojej ofercie turbiny wiatrowe dla zielonej energii i dominuje na polskim rynku wentylacji. Oferta Dospel zawiera: Wentylatory domowe dla wysokiej jakości powietrza, wentylatory przemysłowe, wentylatory łazienkowe, wentylatory łazienkowe wyciągowe, wentylatory łazienkowe wentylacyjne, elementy systemów wentylacyjnych, systemy wentylacyjne z rekuperacją, urządzenia wentylacyjne i klimatyzacyjne dla Państwa firmy, systemy wentylacyjne do zastosowania w domach oraz rozwiązania wentylacji przemysłowej do zastosowania w dużych zakładach. Nasz zespół badawczo-rozwojowy, podążając za nowymi rozwiązaniami technicznymi i technologicznymi, stale udoskonala konstrukcję, trwałość i funkcjonalność naszych produktów. Prosimy skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. GRETO

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma GRETO POLSKA jest autoryzowanym dystrybutorem zaopatrującym firmy instalacyjne i wykonawców w Europie w komponenty do instalacji fotowoltaicznych i grzewczych. Oferujemy moduły fotowoltaiczne, falowniki, ładowarki EV, pompy ciepła oraz zbiorniki CWU. Naszym produktom zaufały już setki klientów w ponad 21 krajach. Firma posiada biura w Gdyni i Berlinie oraz gwarantuje szybką dostawę z 5 magazynów w całej Europie.

 4. CHAROT SA

  Francja

  Verified by europages badge

  Od 1932 roku CHAROT projektuje, produkuje i sprzedaje we Francji i za granicą. Jesteśmy jednym z francuskich liderów w dziedzinie zbiorników powlekanych lub ze stali nierdzewnej do gorącej wody, odnawialnych źródeł energii i zbiorników do magazynowania wszystkich cieczy. Nasz katalog oferuje dla sektora zbiorowego, usługowego, przemysłowego i domowego, elektryczne zbiorniki ciepłej wody, zbiorniki gazowe, zbiorniki solarne, termodynamiczne podgrzewacze wody, elektryczne podgrzewacze pętlowe, urządzenia pasteryzacji ciepłej wody użytkowej, wymienniki płytowe, wymienniki odsprzęgające, wymienniki solarne, kotły elektryczne, kotły na drewno, akumulatory elektryczne i gazowe, podgrzewacze c.w.u., podgrzewacze półchłanialne, filtry magnetyczne, jednostki utrzymujące ciśnienie, uniwersalny regulator sterujący pakietem, elektryczna szafa sterowniczo-energetyczna, zasobnik mieszający, zbiornik buforowy, zbiorniki na węglowodory, zbiorniki przeciwpożarowe, zbiorniki na nawozy płynne...

 5. VIBRAFLOOR

  Francja

  Verified by europages badge

  VIBRAFLOOR jest specjalistą w produkcji systemów opróżniania produktw luzem, płynnnych i sypkich. System VIBRAFLOOR można dostosować do wszystkich rodzajów przechowywania, takich jak: silosy metalowe lub betonowe, zbiorniki z lejem, wagony, kontenery auutonomiczne, statki, niezależnie od ich kształtu i rozmiarów. Vibrafloor instaluje swój system opróżniania gwarantujący całkowite oczyszczenie w silosach cylindrycznych, prostokątnych, betonowych, stalowych, na kopułach, statkach, wagonach, ciężarówkach itp.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BENZ ALUSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BENZ ALUSYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia odnawialna. Ma siedzibę w Pleidelsheim, Niemcy.

 2. RCB CALDERAS DE VAPOR

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma RCB CALDERAS DE VAPOR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotły przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Energia odnawialna, kotły na pelety, split air conditioners, Energia odnawialna, gas boilers, kotły rurowe wysokiej temperatury, i kotły kogeneracyjne. Ma siedzibę w Catarroja-Valencia, Hiszpania.

 3. KELLER FEINWERKTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KELLER FEINWERKTECHNIK GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Energia odnawialna. Ma siedzibę w Elmshorn, Niemcy.

 4. KIESELBACH MASCHINENBAUTEILE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KIESELBACH MASCHINENBAUTEILE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Energia odnawialna. Ma siedzibę w Soest, Niemcy.

 5. EILT EU

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma EILT EU, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energia odnawialna. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 1. ELEKTRO REISS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ELEKTRO REISS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energia odnawialna. Ma siedzibę w Spiesen-Elversberg, Niemcy.

 2. ECOCYCLE HEAT PUMPS

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma ECOCYCLE HEAT PUMPS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja i wentylacja - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Energia odnawialna, Pompy cieplne ogrzewcze do użytku domowego, Klimatyzacja - urządzenia, Pompy cieplne przemysłowe, instalacje do konfekcjonowania pomp cieplnych, montaż pomp cieplnych, heat pump heating, Energia odnawialna, i ogrzewanie przemysłowe. Ma siedzibę w Antalya, Turcja.

 1. HARDY SCHMITZ GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HARDY SCHMITZ GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Energia odnawialna. Ma siedzibę w Rheine, Niemcy.

 2. ELEKTRO HECHT GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ELEKTRO HECHT GMBH & CO KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energia odnawialna. Ma siedzibę w Pfullingen, Niemcy.

 3. CIE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CIE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Energia odnawialna, konstrukcje przemysłowe, industrial building, platforma logistyczna, parking, Energia odnawialna, i płyty fotowoltaiczne / baterie słoneczne. Ma siedzibę w Lille, Francja.

 4. ACTIV-ENERGIE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ACTIV-ENERGIE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Produkcja energii słonecznej. Jest również obecna w dziedzinach Energia odnawialna, centrale fotowoltaiczne, Energia odnawialna, doradztwo ds. energii słonecznej, i energia słoneczna fotowoltaiczna. Ma siedzibę w Fontenay Le Comte, Francja.

 5. PHAMEO GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma PHAMEO GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia odnawialna. Ma siedzibę w Wolfsberg, Austria.

 6. SPIE SAG GMBH REGION SÜD-OST

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SPIE SAG GMBH REGION SÜD-OST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia odnawialna. Ma siedzibę w Ergolding, Niemcy.

 7. ISOOF SERVICES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ISOOF SERVICES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Płyty grzewcze z ogniwami słonecznymi. Jest również obecna w dziedzinach Energia odnawialna, Energia słoneczna, Panele słoneczne, montaż baterii słonecznych, płyty z ogniwami fotowoltaicznymi, Energia odnawialna, Energia słoneczna, elektryczność, i płyty fotowoltaiczne / baterie słoneczne. Ma siedzibę w Colmar, Francja.

 8. LINC TECHNOLOGIES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma LINC TECHNOLOGIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - produkcja. Jest również obecna w dziedzinach Energia odnawialna, Produkcja energii słonecznej, Energia słoneczna, Płyty grzewcze z ogniwami słonecznymi, Kolektory słoneczne, instalacje fotoelektryczne, energia słoneczna fotowoltaiczna, płyty z ogniwami fotowoltaicznymi, i dachy fotowoltaiczne. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 1. MS BLITZSCHUTZ GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MS BLITZSCHUTZ GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energia odnawialna. Ma siedzibę w Aspach, Niemcy.

 2. AUSTRIAN POWER TECHNOLOGIES GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma AUSTRIAN POWER TECHNOLOGIES GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia odnawialna. Ma siedzibę w Weigelsdorf, Austria.

 3. TRACKERS FEINA S.L.

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma TRACKERS FEINA S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia odnawialna. Jest również obecna w dziedzinach Energia słoneczna, Płyty grzewcze z ogniwami słonecznymi, Alternatywne źródła energii - systemy i urządzenia, Kolektory słoneczne, Energia słoneczna, Panele słoneczne, Płyty grzewcze z ogniwami słonecznymi, Alternatywne źródła energii - systemy i urządzenia, i Kolektory słoneczne. Ma siedzibę w Sant Martí De Torruella, Hiszpania.

 4. RUTZ GRUPPE AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma RUTZ GRUPPE AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia odnawialna. Ma siedzibę w Rumlang, Szwajcaria.

 5. KUNTSCHAR + SCHLÜTER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KUNTSCHAR + SCHLÜTER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia odnawialna. Ma siedzibę w Wolfhagen, Niemcy.

 6. ARMBRUSTER MULLER

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma ARMBRUSTER MULLER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energia odnawialna. Jest również obecna w dziedzinach Kable elektryczne, Biura opracowań projektów przemysłowych, dystrybucja energii elektrycznej, Kable elektryczne, Biura opracowań projektów przemysłowych, i badania inżynieryjne instalacji elektrycznych prywatnych i przemysłowych. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 7. SOLAR-BAU SP. Z O.O.

  Polska

  Przedsiębiorstwo Solar-Bau powstało w 2014 roku. Siedziba zlokalizowana jest w Katowicach. Zajmujemy się świadczeniem usług z zakresu energii odnawialnej. Głównym profilem naszej działalności jest projektowanie i pozyskiwanie energii odnawialnej. Posiadamy 5-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Ofertę kierujemy zarówno do klientów prywatnych i firm. Proponujemy: - panele fotowoltaiczne, - falowniki, - okablowanie dla projektów PV, - transformatory, - montaż systemów fotowoltaicznych, - moduły polikrystaliczne, - moduły monokrystaliczne, - moduły szklane. Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem technicznym na każdym kroku. Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń i sprzętów, które pozwalają nam na wielozadaniowość. Dodatkowo specjalizujemy się w dystrybucji systemów fotowoltaicznych. Dzięki temu można w efektywny sposób wykorzystać słońce. To pozwala na otrzymanie ciepła i wytwarzanie energii elektrycznej. Do naszych zadań należy również montaż systemów i paneli fotowoltaicznych. Najczęściej systemy są montowane do podłoża lub na dachu. Chętnie podpowiemy Państwu przy wyborze odpowiedniej instalacji, która spełni Państwa oczekiwania. Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zapraszamy do kontaktu

 8. ATLAS NRG TECH, S.L.

  Hiszpania

  W ATLAS NRG, S.L., produkujemy zespoły prądotwórcze o mocy od 5 do 2 500 KVA. Współpracujemy z największymi markami na rynku, takimi jak PERKINS, KOHLER, IVECO ou VOLVO. Doradzamy Ci bezpłatnie w kwestii najlepszego rozwiązania dla Twoich potrzeb: Przewoźne systemy produkcji energii, z przeczepą budowlaną lub przyczepą homologowaną. Systemy hybrydowe w celu zapewnienia ciągłej produkcji energii elektrycznej, skutecznej i zrównoważonej dla telekomunikacji, obszarów odizolowanych, do których nie docierają sieci elektryczne lub w których często występują przerwy w dostawie energii. Aby ułatwić naszym klientom prawidłową konserwację maszyny, posiadamy dział części zamiennych, który oferuje elementy zarówno mechaniczne, jak i elektryczne. Proponujemy obsługę techniczną i serwis posprzedażny, usługę instalacji, uruchomienia i konserwacji.

 9. MP-TEC GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Od ponad dziesięciu lat firma mp-tec jako międzynarodowy dostawca systemów zrównoważonej energii specjalizuje się w rozwiązaniach opartych na instalacjach fotowoltaicznych. Założone w 2002 roku brandenburskie przedsiębiorstwo zajmuje się projektowaniem i sprzedażą modularnych systemów do szybkiego i niezawodnego montażu instalacji solarnych na dachach i na otwartych przestrzeniach w oparciu o własny system montażu QUICK.LINE. Obecnie firma mp-tec jest liderem w dziedzinie instalacji do wytwarzania prądu z energii słonecznej, które są montowane na dachach, fasadach oraz na wolnej przestrzeni. Oferta usług oferowanych przez mp-tec obejmuje trzy główne obszary: sprzedaż komponentów fotowoltaicznych, dystrybucja starannie opracowanych systemów fotowoltaicznych, jak również projektowanie i realizacja elektrowni fotowoltaicznych jako partner EPCM. Firma mp-tec dostarcza rozwiązania dla klientów prywatnych i komercyjnych, realizuje duże projekty instalacji solarnych, oferuje klientom kompleksowe usługi na każdym etapie realizacji projektu.

 10. NET INGENIERÍA

  Hiszpania

  Net Ingeniería powstała jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w styczniu 1999 roku. Firma ma na celu zapewnienie najlepszych usług inżynieryjnych w dziedzinie efektywności energetycznej i audytu, zarządzania środowiskiem, pełnego zarządzania projektami konstrukcji przemysłowych i instalacji wytwarzania, dystrybucji i konsumpcji energii; działa na etapach projektowania, wykonania i negocjacji; doradztwo techniczne, dokumentacja w zakresie bezpieczeństwa urządzeń - oznakowanie CE - raporty z ekspertyzy technicznej.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Energia odnawialna - Import eksport

Liczba wyników

890 Przedsiębiorstwa