• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • energia odnawialna

Wyniki dla

Energia odnawialna - Import eksport

 1. ZWP ZAHNRADWERK PRITZWALK GMBH

  Niemcy

  Postrzegamy siebie jako rozbudowany stół warsztatowy, jesteśmy dostawcą inżynierii mechanicznej, a także dostawcą dla przemysłu, który potrzebuje poszczególnych części przekładni. Klienci pochodzą z branży morskiej, kolejowej, energetyki wiatrowej, przekładni specjalnych / przekładni specjalnych i budowy instalacji. Nasza firma nieustannie inwestuje w nowe technologie produkcyjne, aby być przygotowanym na przyszłe wyzwania. Realizujemy znormalizowane, ale również bardzo skomplikowane i niezwykle wymagające koła zębate i wały oraz koła koronowe (retrofit i także ciężkie maszyny! ). Dlatego ZWP, zatrudniający ponad 200 pracowników, jest liderem w produkcji precyzyjnych produktów dla inżynieria mechaniczna „Made in Germany”. Nasza lokalizacja to 200 km na zachód od Szczecina. Jesteśmy kontaktem w zakresie technologii kół zębatych, napędów głównych, elementów maszyn, przekładni okrętowych, dużych kół zębatych, techniki górniczej, ogólnie produkcji kół zębatych, wałów zębatych dla znanych firm, a także oferujemy strategiczne partnerstwo jako niezawodny dostawca inżynierii mechanicznej. Jako eksperci już teraz podejmujemy się outsourcingu firm produkcyjnych. Nierzadko jesteśmy strategicznym dostawcą turbin wiatrowych, elektrowni wodnych, sprężarek gazu czy centralnych części przesyłowych. Na przykład nasze produkty są również wykorzystywane do przekładni kolejowych, przekładni planetarnych, napędów okrętowych, przekładni przemysłowych i sprzęgieł koronowych itp.

 2. DOSPEL POLAND

  Polska

  DOSPEL, założony w 1974 roku w Częstochowie, jest uznaną marką z 46-letnim doświadczeniem w dziedzinie systemów wentylacyjnych. Firma eksportuje swoje produkty do ponad 50 krajów i jest znana z nastawienia na innowacje i nowoczesne procesy produkcyjne. DOSPEL posiada w swojej ofercie turbiny wiatrowe dla zielonej energii i dominuje na polskim rynku wentylacji. Oferta Dospel zawiera: Wentylatory domowe dla wysokiej jakości powietrza, wentylatory przemysłowe, wentylatory łazienkowe, wentylatory łazienkowe wyciągowe, wentylatory łazienkowe wentylacyjne, elementy systemów wentylacyjnych, systemy wentylacyjne z rekuperacją, urządzenia wentylacyjne i klimatyzacyjne dla Państwa firmy, systemy wentylacyjne do zastosowania w domach oraz rozwiązania wentylacji przemysłowej do zastosowania w dużych zakładach. Nasz zespół badawczo-rozwojowy, podążając za nowymi rozwiązaniami technicznymi i technologicznymi, stale udoskonala konstrukcję, trwałość i funkcjonalność naszych produktów. Prosimy skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

  Wszystkie wyroby na "energia odnawialna"

 3. GRETO

  Polska

  Firma GRETO POLSKA jest autoryzowanym dystrybutorem zaopatrującym firmy instalacyjne i wykonawców w Europie w komponenty do instalacji fotowoltaicznych i grzewczych. Oferujemy moduły fotowoltaiczne, falowniki, ładowarki EV, pompy ciepła oraz zbiorniki CWU. Naszym produktom zaufały już setki klientów w ponad 21 krajach. Firma posiada biura w Gdyni i Berlinie oraz gwarantuje szybką dostawę z 5 magazynów w całej Europie.

 4. CHAROT SA

  Francja

  Od 1932 roku CHAROT projektuje, produkuje i sprzedaje we Francji i za granicą. Jesteśmy jednym z francuskich liderów w dziedzinie zbiorników powlekanych lub ze stali nierdzewnej do gorącej wody, odnawialnych źródeł energii i zbiorników do magazynowania wszystkich cieczy. Nasz katalog oferuje dla sektora zbiorowego, usługowego, przemysłowego i domowego, elektryczne zbiorniki ciepłej wody, zbiorniki gazowe, zbiorniki solarne, termodynamiczne podgrzewacze wody, elektryczne podgrzewacze pętlowe, urządzenia pasteryzacji ciepłej wody użytkowej, wymienniki płytowe, wymienniki odsprzęgające, wymienniki solarne, kotły elektryczne, kotły na drewno, akumulatory elektryczne i gazowe, podgrzewacze c.w.u., podgrzewacze półchłanialne, filtry magnetyczne, jednostki utrzymujące ciśnienie, uniwersalny regulator sterujący pakietem, elektryczna szafa sterowniczo-energetyczna, zasobnik mieszający, zbiornik buforowy, zbiorniki na węglowodory, zbiorniki przeciwpożarowe, zbiorniki na nawozy płynne...

 5. VIBRAFLOOR

  Francja

  VIBRAFLOOR jest specjalistą w produkcji systemów opróżniania produktw luzem, płynnnych i sypkich. System VIBRAFLOOR można dostosować do wszystkich rodzajów przechowywania, takich jak: silosy metalowe lub betonowe, zbiorniki z lejem, wagony, kontenery auutonomiczne, statki, niezależnie od ich kształtu i rozmiarów. Vibrafloor instaluje swój system opróżniania gwarantujący całkowite oczyszczenie w silosach cylindrycznych, prostokątnych, betonowych, stalowych, na kopułach, statkach, wagonach, ciężarówkach itp.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ECOCYCLE HEAT PUMPS

  Turcja

  Firma ECOCYCLE HEAT PUMPS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja i wentylacja - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Energia odnawialna, Pompy cieplne ogrzewcze do użytku domowego, Klimatyzacja - urządzenia, Pompy cieplne przemysłowe, instalacje do konfekcjonowania pomp cieplnych, montaż pomp cieplnych, heat pump heating, Energia odnawialna, i ogrzewanie przemysłowe. Ma siedzibę w Antalya, Turcja.

 2. KIESELBACH MASCHINENBAUTEILE GMBH

  Niemcy

  Firma KIESELBACH MASCHINENBAUTEILE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Energia odnawialna. Ma siedzibę w Soest, Niemcy.

 3. GREENENERGY DEUTSCHLAND

  Niemcy

  Firma GREENENERGY DEUTSCHLAND, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energia odnawialna. Ma siedzibę w Dreieich, Niemcy.

 4. MÜNCHEN ENERGIEPRODUKTE GMBH

  Niemcy

  Firma MÜNCHEN ENERGIEPRODUKTE GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Energia odnawialna. Ma siedzibę w Landshut, Niemcy.

 5. TTE-ENERGIEBERATUNG

  Niemcy

  Firma TTE-ENERGIEBERATUNG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Energia odnawialna. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 1. BENZ ALUSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Firma BENZ ALUSYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia odnawialna. Ma siedzibę w Pleidelsheim, Niemcy.

 2. RCB CALDERAS DE VAPOR

  Hiszpania

  Firma RCB CALDERAS DE VAPOR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotły przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Energia odnawialna, kotły na pelety, split air conditioners, Energia odnawialna, gas boilers, kotły rurowe wysokiej temperatury, i kotły kogeneracyjne. Ma siedzibę w Catarroja-Valencia, Hiszpania.

 1. KELLER FEINWERKTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma KELLER FEINWERKTECHNIK GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Energia odnawialna. Ma siedzibę w Elmshorn, Niemcy.

 2. POLARSTERN GMBH

  Niemcy

  Firma POLARSTERN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energia odnawialna. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 3. STADTWERKE DÜSSELDORF AG

  Niemcy

  Firma STADTWERKE DÜSSELDORF AG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Energia odnawialna. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 4. E&B KANTTEILE GMBH

  Austria

  Firma E&B KANTTEILE GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Energia odnawialna. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 5. ELEKTRO REISS GMBH

  Niemcy

  Firma ELEKTRO REISS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energia odnawialna. Ma siedzibę w Spiesen-Elversberg, Niemcy.

 6. EILT E.U.

  Austria

  Firma EILT E.U., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energia odnawialna. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 7. HARDY SCHMITZ GMBH

  Niemcy

  Firma HARDY SCHMITZ GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Energia odnawialna. Ma siedzibę w Rheine, Niemcy.

 8. ELEKTRO HECHT GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma ELEKTRO HECHT GMBH & CO KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energia odnawialna. Ma siedzibę w Pfullingen, Niemcy.

 1. CIE

  Francja

  Firma CIE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Energia odnawialna, konstrukcje przemysłowe, industrial building, platforma logistyczna, parking, Energia odnawialna, i płyty fotowoltaiczne / baterie słoneczne. Ma siedzibę w Lille, Francja.

 2. ACTIV-ENERGIE

  Francja

  Firma ACTIV-ENERGIE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Produkcja energii słonecznej. Jest również obecna w dziedzinach Energia odnawialna, centrale fotowoltaiczne, Energia odnawialna, doradztwo ds. energii słonecznej, i energia słoneczna fotowoltaiczna. Ma siedzibę w Fontenay Le Comte, Francja.

 3. ETESS - ELEKTROTHERMOGRAFIE, ELEKTROSICHERHEIT, SACHVERSTAND DIPL. ING. (FH) THILO SCHRAMMEN

  Niemcy

  Firma ETESS - ELEKTROTHERMOGRAFIE, ELEKTROSICHERHEIT, SACHVERSTAND DIPL. ING. (FH) THILO SCHRAMMEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energia odnawialna. Ma siedzibę w Castrop-Rauxel, Niemcy.

 4. ISOOF SERVICES

  Francja

  Firma ISOOF SERVICES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Płyty grzewcze z ogniwami słonecznymi. Jest również obecna w dziedzinach Energia odnawialna, Energia słoneczna, Panele słoneczne, montaż baterii słonecznych, płyty z ogniwami fotowoltaicznymi, Energia odnawialna, Energia słoneczna, elektryczność, i płyty fotowoltaiczne / baterie słoneczne. Ma siedzibę w Colmar, Francja.

 5. SPIE SAG GMBH REGION SÜD-OST

  Niemcy

  Firma SPIE SAG GMBH REGION SÜD-OST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia odnawialna. Ma siedzibę w Ergolding, Niemcy.

 6. PHAMEO GMBH

  Austria

  Firma PHAMEO GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia odnawialna. Ma siedzibę w Wolfsberg, Austria.

 7. MS BLITZSCHUTZ GMBH

  Niemcy

  Firma MS BLITZSCHUTZ GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energia odnawialna. Ma siedzibę w Aspach, Niemcy.

 8. RUTZ GRUPPE AG

  Szwajcaria

  Firma RUTZ GRUPPE AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia odnawialna. Ma siedzibę w Rumlang, Szwajcaria.

 9. ARMBRUSTER MULLER

  Belgia

  Firma ARMBRUSTER MULLER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energia odnawialna. Jest również obecna w dziedzinach Kable elektryczne, Biura opracowań projektów przemysłowych, dystrybucja energii elektrycznej, Kable elektryczne, Biura opracowań projektów przemysłowych, i badania inżynieryjne instalacji elektrycznych prywatnych i przemysłowych. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 10. KUNTSCHAR + SCHLÜTER GMBH

  Niemcy

  Firma KUNTSCHAR + SCHLÜTER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia odnawialna. Ma siedzibę w Wolfhagen, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Energia odnawialna - Import eksport

Liczba wyników

854 Przedsiębiorstwa