• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • energia i surowce - usługowe firmy przemysłowe

Wyniki dla

Energia i surowce - usługowe firmy przemysłowe - Import eksport

 1. GEORG H. LUH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Dla zespołu firmy LUH w Walluf świat nie jest czarno-biały mimo, że specializuje się w graficie i mice. Nasze serc bije dla surowców mineralnych i ich wielu możliwych zastosowań: bezhalogenowa osłona przed płomieniem, przewodnictwo, smary, antystatyka i izolacja akustyczna. Zaleta: Wszystko pochodzi z jednego źródła. Doradzamy, znajdujemy rozwiązania, wspólnie opracowujemy pomysły, nawiązujemy właściwe kontakty, dostarczamy niezbędne surowce i testujemy je zgodnie z niemieckimi standardami. Niezależnie od tego, czy klient, dostawca czy partner biznesowy, partnerstwo na równych warunkach jest dla nas ważne. Jesteśmy partnerem, na którego nasi klienci zawsze mogą liczyć. Kompleksowy know-how oraz różnorodny zakres usług dodatkowych pozwalają nam na szybką i niezawodną realizację niestandardowych projektów. Mamy rozwiązanie na każde wyzwanie: innowacja i indywidualizacja.

  Witryna www Open In New icon
 2. THERMOTEC PRODUKTIONSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Thermotec GmbH ist ein Betrieb jest firmą działającą w dziedzinie aparatury i inżynierii mechanicznej. W szczególności w dziedzinie odzysku ciepła. Głównym przedmiotem naszego rozwoju i produkcji są płytowe wymienniki ciepła do wymiany ciepła pomiędzy dwoma strumieniami gazu. Innym ważnym produktem jest 3-warstwowa klapa przepstu powietrza. Oprócz tych głównych dziedzin isnieje szereg innych produktów, które opracowujemy, produkujemy i dostarczamy. Produkty wykonane są niemal wyłącznie ze STALI NIERDZEWNEJ, a zwłaszcza rodzajów typu 1.4301, 1.4306, 1.4541, 1.4571, lecz także z innych gatunków stali. Dzięki dostępnemu zapleczu produkcyjnemu obejmującemu powierzchnię 1740 m² z centrami obróbki CNC, maszynami stacjionarnymi, stanowiskami komputerowymi, a także rysunkm CAD i stosowaniu systemu zapewniania jakości zgodnie z normą ISO 9001, zawsze wyprzedzamy konkurencję.

  Witryna www Open In New icon
 3. PURVENTUS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. TEDDINGTON LUFTSCHLEIERANLAGEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. MASCHINEN- UND APPARATEBAU HAGEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PROGRAPHITE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 2. INLUTEC SANDRO GNEUSS

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. ENERGIEKOSTENMANAGEMENT INH. STEPHAN BEHRENDT

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. AGU UMWELTTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. COFERMIN ROHSTOFFE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 1. INVER GMBH

  Niemcy

  Nasze biuro inżynieryjne zajmuje się przede wszystkim pośrednictwem i dystrybucją produktów przemysłowych wymagających precyzji i zostało założone w 1977 roku. Główny nacisk kładziemy na inżynierię procesową, szczególnie w instalacjach i agregatach do wytwarzania pary, ciepła i energii elektrycznej. Dzięki doświadczonym inżynierom i ścisłej współpracy z innymi biurami inżynieryjnymi jesteśmy w stanie wykonać następujące usługi: Realizacja i kalkulacja efektywności ekonomicznej, projektowanie i planowanie instalacji oraz doradztwo w zakresie procedur zatwierdzania. Pomagamy również w przeglądzie i wdrażaniu dotacji na finansowanie projektów inwestycyjnych. Dotacje te mogą być udzielane na poziomie UE, federalnym lub stanowym.

 2. ASPANGER BERGBAU UND MINERALWERKE GMBH & CO KG

  Austria

  Aspanger Bergbau GmbH produkuje od roku 1856 zarówno czysty łyszczyk muskowitowy (Aspanger MICA), jak również mieszankę łyszczyku i piasku kwarcowego (Aspanger ASPOLIT). Specyfik łyszczyka Aspanger to z jednej strony wysoka czystość minerału, a z drugiej ekstremalnie drobne uziarnienie. Obydwa główne produkty Aspanger MICA i Aspanger ASPOLIT są skutecznie stosowane na całym świecie jako wypełniacze wysokiej wydajności w najróżniejszych zastosowaniach przemysłowych. Obydwa wypełniacze są w dużej mierze skutecznie sprzedawane poprzez ekskluzywnych partnerów handlowych nie tylko na głównym rynku europejskim, ale również w Ameryce Północnej i Południowej oraz od wielu lat w Azji. Oprócz głównego zastosowania w przemyśle farb i lakierów obydwa wypełniacze są z sukcesem stosowane z powodu ich wszechstronnych pozytywnych właściwości w dziedzinach tworzyw sztucznych i klejów, rolnictwa biologicznego, kosmetyków, chemii budowlanej, przemysłu odlewniczego oraz papierniczego.

 3. STÄDTLER + BECK GMBH PRÜF- UND ABSPERRTECHNIK

  Niemcy

  Perfekcyjne systemy i indywidualne rozwiązania | Städtler + Beck jest średniej wielkości przedsiębiorstwem rzemieślniczym z wieloletnim doświadczeniem w rozwoju i produkcji technik kontrolnych i grodziowych dla instalacji kanalizacyjnych i gazowych. Jako rodzinne przedsiębiorstwo z tradycjami jesteśmy dumni, że samodzielnie produkujemy nasze produkty w Spirze i wciąż je udoskonalamy. Nasze certyfikowane produkty i usługi przekonują klientów w Niemczech i na całym świecie.

 4. KLIVATEC GMBH

  Niemcy

 5. TEPSOL - CREATE SOLUTIONS

  Portugalia

 6. KÜHLERBAU SCHNEIDER GMBH & CO. BETRIEBS- KG

  Niemcy

 7. HELLWIG & LÜNENSCHLOSS GMBH

  Niemcy

 8. REGATHERM GMBH FLÄCHENHEIZSYSTEME

  Niemcy

 9. INTELMANN GMBH

  Niemcy

 10. FRESH AERTEC GMBH & CO. KG

  Niemcy

 1. AIR+ S.O.E. GMBH

  Niemcy

 2. MAGNOSPHERE

  Niemcy

 3. SCHALLBOX DEUTSCHLAND E.K.

  Niemcy

 4. EURODUNA FOOD INGREDIENTS GMBH

  Niemcy

 5. HÜTZ + BAUMGARTEN GMBH & CO KG WERKZEUGFABRIK

  Niemcy

 6. ZORKO GMBH

  Niemcy

 7. HOOYBERGHS

  Belgia

 8. JANSENS

  Belgia

 9. EJ SERVIÇOS INDUSTRIAIS EIRELI

  Brazylia

 10. DITESA EUROPEAN GROUP S.L.

  Hiszpania

Filtry

Wyniki dla

Energia i surowce - usługowe firmy przemysłowe - Import eksport

Liczba wyników

7307 przedsiębiorstwa