• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • energia elektryczna - dystrybucja

Wyniki dla

Energia elektryczna - dystrybucja - Import eksport

 1. INDUCTOHEAT EUROPE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  6 dziesięcioleci kompetencji w dziedzinie indukcji, witamy! Inductoheat Europe to partner w zakresie rozwiązań związanych z indukcyjnym podgrzewaniem i obróbką cieplną! Jako część działającej globalnie grupy Inductotherm jesteśmy w Europie liderem technologicznym w dziedzinie indukcyjnego podgrzewania. W naszym głównym zakładzie w Reichenbach tworzymy, produkujemy i sprzedajemy instalacje podgrzewania indukcyjnego dla różnych zastosowań przemysłowych. Produkujemy standardowe oraz specjalne instalacje do hartowania, jak również szeroką gamę przetwornic. Oprócz tego Inductoheat Europe dysponuje dwoma hartowniami usługowymi w Reichenbach i w Darmstadt, w których są hartowane małe i duże serie dla naszych klientów. Nasza produkcja indukcyjna produkuje dla specyficznych zastosowań części eksploatacyjne w jakości części oryginalnych, na życzenie również w terminach ekspresowych!

 2. J. SCHNEIDER ELEKTROTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma J. SCHNEIDER ELEKTROTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - dystrybucja. Ma siedzibę w Offenburg, Niemcy.

 3. MTM POWER MESSTECHNIK MELLENBACH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MTM POWER MESSTECHNIK MELLENBACH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - dystrybucja. Ma siedzibę w Mellenbach-Glasbach, Niemcy.

 4. HVP HIGH VOLTAGE PRODUCTS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HVP HIGH VOLTAGE PRODUCTS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - dystrybucja. Ma siedzibę w Planegg, Niemcy.

 5. MARX TRANSFORMATORENBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MARX TRANSFORMATORENBAU GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - dystrybucja. Ma siedzibę w Wittlich, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. WIELAND ELECTRIC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WIELAND ELECTRIC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - dystrybucja. Ma siedzibę w Bamberg, Niemcy.

 2. WEIDMÜLLER GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WEIDMÜLLER GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - dystrybucja. Ma siedzibę w Detmold, Niemcy.

 3. HY-LINE POWER COMPONENTS VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HY-LINE POWER COMPONENTS VERTRIEBS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - dystrybucja. Ma siedzibę w Unterhaching, Niemcy.

 4. ERFI ERNST FISCHER GMBH & CO KG.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ERFI ERNST FISCHER GMBH & CO KG., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - dystrybucja. Ma siedzibę w Freudenstadt, Niemcy.

 5. ELTRA ELEKTROMASCHINEN U. TRANSFORMATORENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ELTRA ELEKTROMASCHINEN U. TRANSFORMATORENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - dystrybucja. Ma siedzibę w Osann-Monzel, Niemcy.

 1. TRANSTEC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TRANSTEC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - dystrybucja. Ma siedzibę w Hilden, Niemcy.

 2. ICS SCHNEIDER MESSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ICS SCHNEIDER MESSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - dystrybucja. Ma siedzibę w Hohen Neuendorf Ot Bergfelde, Niemcy.

 1. MARTIN KAISER GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MARTIN KAISER GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - dystrybucja. Ma siedzibę w Hochstadt, Niemcy.

 2. TRAFTA SP. Z O. O.

  Polska

  Trafta - producent transformatorów specjalnych i dławików. Oferujemy: - transformatory uziemiające olejowe i suche żywiczne - dławiki gaszące olejowe i suche żywiczne - dławiki kompensacyjne olejowe i suche żywiczne - transformatory dystrybucyjne - transformatory dla górnictwa do obudów ognioszczelnych - transformatory, współpracujące z przekształtnikami, falownikami oraz prostownikami 6, 12 i więcej plusowymi, zgodnie z potrzebami klienta, głównie do zasilania: - trakcji kolejowej, trolejbusowej i tramwajowej, - napędów maszyn elektrycznych, - układów wzbudzenia generatorów, - pieców indukcyjnych, - układów do elektrolizy; - autotransformatory do rozruchu silników asynchronicznych; - transformatory do zasilania układów sterów strumieniowych statków; - transformatory potrzeb własnych stacji również w wykonaniu specjalnym; - wykonania niestandardowe transformatorów i dławików dostosowane do potrzeb klienta.

 3. KNIEL SYSTEM-ELECTRONIC GMBH

  Niemcy

  Kniel robi różnicę. Jakość bez kompromisów, wysoko wykwalifikowana inżynieria, nienaganny serwis – zasilacze Kniel ustanawiają standard rynkowy. Dla waszego sukcesu. Kniel System-Electronic GmbH to wiodący, zaawansowany technologicznie producent zasilaczy w zakresie mocy od 7 do 3000 watów. Założona w 1975 roku firma rozwinęła się przez lata od standardowego producenta w dostawcę innowacyjnych, niestandardowych zasilaczy, z dużym doświadczeniem w dziedzinach takich technologii, jak automatyzacja, pomiar i testowanie, czujniki, budowa pojazdów oraz technika medyczna i laboratoryjna. Oferta produktów Kniel podzielona jest na trzy główne obszary: zasilacze i akcesoria do systemu 19”, do szyn DIN i do montażu ściennego. Klienci mogą wybierać spośród ponad 10.000 różnych urządzeń standardowych. Siedziba firmy znajduje się w Karlsruhe, a zasilacze Kniel są w 100% wyprodukowane w Niemczech.

 4. PGNIG TERMIKA SA

  Polska

  PGNiG TERMIKA to największy w Polsce producent ciepła i energii elektrycznej wytwarzanych efektywną metodą kogeneracji. Nasza firma posiada kilka zakładów w Warszawie: Ciepłownię Kawęczyn, Elektrociepłownię Siekierki, Elektrociepłownię Żerań, Ciepłownię Wola, Ciepłownię Regaty oraz Elektrociepłownię Pruszków w Pruszkowie. PGNiG TERMIKA jest tanim dostawcą ogrzewania i ciepłej wody użytkowej, który świadczy swoje usługi na terenie Warszawy i Pruszkowa. Jesteśmy również odbiorcą biomasy – zajmujemy się skupem wierzby energetycznej. Nasze zakłady produkują 11% całego wytwarzanego w Polsce ciepła. Dociera ono już do 70% warszawiaków i 60% mieszkańców Pruszkowa, Piastowa i Michałowic. PGNiG TERMIKA korzysta z produkcji w kogeneracji. Ta efektywna metoda sprawia, że nasza firma pokrywa w przybliżeniu 65% całkowitego zapotrzebowania Warszawy na energię elektryczną. Podstawowym paliwem, które wykorzystujemy w PGNiG TERMIKA, jest węgiel kamienny. Stopniowo zastępujemy go jednak biomasą.

 5. PGE POLSKA GRUPA ENERGETYCZNA S.A.

  Polska

  PGE Obrót to nasza spółka którą wliczamy do Polskiej Grupy Energetycznej. Jej zadaniem ma być obrót energii elektrycznej w całym kraju . Jesteśmy największym dostawcą prądu w Polsce i chcemy rozwijać naszą ofertę i polepszać naszą pozycja na rynku. Cały czas inwestujemy w nowe technologie które pozwalają na dostarczanie coraz lepszego i tańszego prądu. Dużą uwagę poświęcamy też na rozwój technologi która pozwala na uzyskiwanie energii elektrycznej z odnawialnych źródeł, które zapewniają niższe koszty przy zachowaniu dbałości o środowisko naturalne. Naszą dewiza to współpraca i otwartość, pasja i determinacja, bezpieczeństwo i odpowiedzialność. Jesteśmy otwarci frontem do klienta co zapewnia nam zaufanie coraz większej grupie klientów.

 6. GUARCONSA

  Hiszpania

  Magazynowanie i dystrybucja sprzętu elektrycznego i oświetleniowego. Dostawa sprzętu elektrycznego dla firm budowlanych, instalatorów, przedsiębiorstw sprzątających, instytucji publicznych oraz szpitali.

 7. PKP ENERGETYKA S.A.

  Polska

  PKP Energetyka prowadzi sprzedaż energii elektrycznej dla klientów indywidualnych i przewoźników kolejowych. Dostawca prądu oferuje także usługi oświetleniowe i prowadzi całodobowy serwis awaryjny urządzeń energetycznych. Na stronie www opisane są szczegółowo taryfy energetyczne (różne ceny energii w zależności od pory dostawy prądu i zapotrzebowania) oraz zasady zmiany sprzedawcy energii elektrycznej. PKP Energetyka świadczy usługi elektroenergetyczne na terenie całej Polski.

 8. POLAMP

  Polska

  Firma Polamp działa w branży elektrotechnicznej. Jako jeden z wiodących dystrybutorów, producentów i importerów na rynku polskim, zapewnia usługi na najwyższym poziomie. Nasza oferta to m.in. produkcja dekoracji, iluminacji, oświetlenia, obudów, rozdzielnic, dystrybucja artykułów instalacyjnych, kompensacja mocy biernej Gruppo Energia oraz Ducati, fachowe doradztwo, wyceny, projektowanie. Zachęcamy do odwiedzania naszego e-sklepu

 1. TAVRIDA ELECTRIC

  Niemcy

  Firma TAVRIDA ELECTRIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektryczność - instalacje przesyłania prądu. Jest również obecna w dziedzinach ELECTRIC EQUIPMENT, Energia elektryczna - dystrybucja, ELECTRIC EQUIPMENT, Energia elektryczna - dystrybucja, Bezpieczniki, i aparaty elektryczne. Ma siedzibę w Tettnang, Niemcy.

 2. ROLLER & FISCHER TRANSFORMATORENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma ROLLER & FISCHER TRANSFORMATORENBAU GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - dystrybucja. Ma siedzibę w Oberriexingen, Niemcy.

 3. BLUM GERMANY GMBH

  Niemcy

  Firma BLUM GERMANY GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - dystrybucja. Ma siedzibę w Krumbach, Niemcy.

 4. EKIP ELEKTROMEKANIK LTD.

  Turcja

  Firma EKIP ELEKTROMEKANIK LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - dystrybucja. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 5. ACAL BFI GERMANY GMBH

  Niemcy

  Firma ACAL BFI GERMANY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - dystrybucja. Ma siedzibę w Gröbenzell, Niemcy.

 6. AKKUTRON HANDELS GMBH

  Austria

  Firma AKKUTRON HANDELS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - dystrybucja. Ma siedzibę w Wolkersdorf Im Weinviertel, Austria.

 7. OMNI RAY AG

  Szwajcaria

  Firma OMNI RAY AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - dystrybucja. Ma siedzibę w Dübendorf, Szwajcaria.

 8. OSWALD-HINGER ELECTRONIC E.K.

  Niemcy

  Firma OSWALD-HINGER ELECTRONIC E.K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - dystrybucja. Ma siedzibę w Rottenburg, Niemcy.

 9. GRUPOJAB

  Hiszpania

  Firma GRUPOJAB, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - dystrybucja. Ma siedzibę w Zaragoza, Hiszpania.

 10. MITTER - ELEKTRO, S. R. O.

  Słowacja

  Firma MITTER - ELEKTRO, S. R. O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach centrale elektroniczne, i produkcja na zamówienie klienta. Ma siedzibę w Lučenec, Słowacja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Energia elektryczna - dystrybucja - Import eksport

Liczba wyników

15 567 Przedsiębiorstwa