• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • energia biomasy - produkcja

Wyniki dla

Energia biomasy - produkcja - Import eksport

 1. ESAVER GMBH

  Niemcy

  Głównym produktem eSavers jest specjalny transformator o wysokiej gęstości mocy i niewielkich rozmiarach. eSaver działa według unikalnej zasady, którą charakteryzują znaczne różnice w technologii i efektywności kosztowej w porównaniu z innymi urządzeniami do oszczędzania energii dostępnymi na rynku. Dzięki odzyskaniu znacznej ilości energii uprzednio spisywanej na straty, inwestycja przestaje być na pierwszym miejscu wydatków, ponieważ eServer finansuje się sam poprzez obniżenie kosztów operacyjnych. W przeciwieństwie do transformatorów konwencjonalnych, transformator eSavera ma znacznie mniejszy rozmiar, tak aby nawet duże pojemności można było osiągnąc przy niewielkich rozmiarach. Aby utrzymać stabilność całej sieci zasilającej, operatorzy sieci dostarczają przepięcie, które jest znacznie wyższe niż wymagane napięcie użyteczne dla odbiorców. Zapewnia to utrzymanie napięcia w granicach tolerancji nawet w ostatnim zakątku kraju.

 2. TEMKOM PELLET

  Turcja

  Temkom Elektronik A.S (Temkom Electronics Inc) została założona w 2007 roku. Od lat zajmujemy się głównie importem i eksportem elektroniki użytkowej. Od pięciu lat prowadzimy badania w dziedzinie technologii biomasy. Jesteśmy producentem pelletu drzewnego z własnymi, opracowanymi przez nas technologiami, skoncentrowanym głównie na ekologicznych i w 100% czystych ekologicznie i wydajnych procesach produkcyjnych. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji!

 3. BLECHINGER METALLBAU GMBH

  Niemcy

  Firma BLECHINGER METALLBAU GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energia biomasy - produkcja. Ma siedzibę w Klettgau, Niemcy.

 4. SYSTEM WOLF AG

  Szwajcaria

  Firma SYSTEM WOLF AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia biomasy - produkcja. Ma siedzibę w Rüthi, Szwajcaria.

 5. RVT RÜHR- UND VERFAHRENSTECHNIK MAIER & RICHTER GMBH

  Niemcy

  Firma RVT RÜHR- UND VERFAHRENSTECHNIK MAIER & RICHTER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia biomasy - produkcja. Ma siedzibę w Töging, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SCHANDL GMBH

  Niemcy

  Firma SCHANDL GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energia biomasy - produkcja. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 2. DUHA FERTIGTEILBAU GMBH SPANNBETONWERK

  Niemcy

  Firma DUHA FERTIGTEILBAU GMBH SPANNBETONWERK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia biomasy - produkcja. Ma siedzibę w Haselünne, Niemcy.

 3. BIOGAS HÖRE GMBH

  Niemcy

  Firma BIOGAS HÖRE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Energia biomasy - produkcja. Ma siedzibę w Orsingen-Nenzingen, Niemcy.

 4. BEHÄLTERBAU HACKER GMBH

  Niemcy

  Firma BEHÄLTERBAU HACKER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia biomasy - produkcja. Ma siedzibę w Heinersreuth, Niemcy.

 5. TRIPTISER EDELSTAHL GMBH

  Niemcy

  Firma TRIPTISER EDELSTAHL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia biomasy - produkcja. Ma siedzibę w Triptis, Niemcy.

 1. OSMO-ANLAGENBAU GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma OSMO-ANLAGENBAU GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia biomasy - produkcja. Ma siedzibę w Georgsmarienhütte, Niemcy.

 2. HANS ABEL GMBH & CO. KG BETONWERK KÖTHEN

  Niemcy

  Firma HANS ABEL GMBH & CO. KG BETONWERK KÖTHEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia biomasy - produkcja. Ma siedzibę w Köthen, Niemcy.

 1. BEKOM CO

  Włochy

  Firma BEKOM CO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surowce energetyczne stałe. Jest również obecna w dziedzinach Energia biomasy - produkcja, eksport paliw grzewczych, BEKOM, paliwo do pieców grzewczych, Energia biomasy - produkcja, drewno do przetwarzania, drewno, i paliwa. Ma siedzibę w Bari, Włochy.

 2. BIG SOLAR S.A.

  Grecja

  Firma BIGSOLAR S.A. została założona w 2009 roku i działa w branży źródeł energii odnawialnej i rozwiązań w dziedzinie oszczędzania energii. To największy dystrybutor sprzętu do systemów PV w Grecji, z zakładami w Atenach i Salonikach. Portfel wyrobów obejmuje: systemy PV, pompy powietrze-woda i geotermalne, systemy centralnego ogrzewania i chłodzenia, bojlery gazowe i na biomasę, kombinowane generatory ciepła i mocy (CHP), słoneczno-termiczne lub hybrydowe systemy PV, systemy składowania energii, oświetlenie LED do każdego zastosowania. BIG SOLAR to jeden z największych punktów kompleksowej obsługi („one-stop-shop”) w dziedzinie systemów PV, systemów chłodząco-grzewczych i rozwiązań w dziedzinie oszczędzania energii. Firma współpracuje z godnymi zaufania producentami i utrzymuje poziom zapasów magazynowych umożliwiający natychmiastowe dostawy. Specjalizujemy się i działamy w takich dziedzinach jak: Projektowanie, badania, budowa i zarządzanie stacjami PV, Badania i budowa projektów oszczędzających energię, Budowa i zarządzanie jednostkami biomasy i biogazu

 3. KORTRANS - KORA SOSNOWA, BIOMASA

  Polska

  Chcesz kupić wysokiej jakości korę sosnową do swojego ogrodu? Poznaj naszą ofertę. Od ponad 30 lat zajmujemy się produkcją asortymentu do ogrodu jak np. podłoża, zrębki dekoracyjne, kora sosnowa, biomasa. Oferujemy również transport biomasy, drewna lub innego asortymentu na terenie Polski oraz poza granicami. Jesteśmy sprawdzonym dostawcą tych produktów a dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy wysoką jakość produktów. Posiadamy własną halę produkcyjną i zaawansowany park maszynowy. Sprawdź naszą ofertę na stronie: https: //kortrans.pl/

 4. ULTIMA CARBON SP.Z.O.O.

  Polska

 5. BRIXPOL

  Polska

 6. DUNAMIS GROUP

  Polska

 7. BIOMASA DEL ANETO SL

  Hiszpania

 8. HEYDE ENERGIE GMBH

  Niemcy

 1. E-PIC S.R.L.

  Włochy

 2. ECCAL

  Łotwa

 3. OLIVKETTS GLOBAL ENERGY LTD.

  Austria

 4. BIO-ECO LEÑAS EL PELAO S.L.

  Hiszpania

 5. IFP

  Niemcy

 6. NEWTEC ENERGY SOLUTIONS GMBH

  Niemcy

 7. REACT SRL

  Włochy

 8. BIOAK PELET ENERJI SANAYI ANONIM ŞIRKETI

  Turcja

 9. UNI ENERGY

  Portugalia

 10. ENERLINC ENERJI BIOGAS & COGENERATION

  Turcja

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Energia biomasy - produkcja - Import eksport

Liczba wyników

588 Przedsiębiorstwa