• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • energetyka - tablice rozdzielcze

Wyniki dla

Energetyka - tablice rozdzielcze - Import eksport

 1. EDIT ELEKTRONIK SIST SAN VE TIC LTD STI

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma EDIT ELEKTRONIK SIST SAN VE TIC LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej. Jest również obecna w dziedzinach ELECTRIC EQUIPMENT, Energetyka - tablice rozdzielcze, Stabilizatory napięcia, Transformatory, przetwornice i prostowniki, Ładowanie akumulatorów, urządzenia, Podzespoły elektroniczne aktywne, Regulatory napięcia, prostowniki prądu, i zespoły podtrzymania napięcia. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. JS INTEGRAL SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge
 3. HANS BOHNENBLUST AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma HANS BOHNENBLUST AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energetyka - tablice rozdzielcze. Ma siedzibę w Dietikon, Szwajcaria.

 4. PERFOITALIA S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma PERFOITALIA S.R.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pompy odśrodkowe. Jest również obecna w dziedzinach Kotły przemysłowe, Energetyka - tablice rozdzielcze, Geotermika - instalacje, Rury ze stali nierdzewnej, pompy podwodne, elektropompy, Kotły przemysłowe, tablice elektryczne, i Energetyka - tablice rozdzielcze. Ma siedzibę w Bari, Włochy.

 5. COSTRUZIONI ELETTROTECNICHE CEAR

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma COSTRUZIONI ELETTROTECNICHE CEAR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energetyka - tablice rozdzielcze. Jest również obecna w dziedzinach projektowanie tablic elektrycznych, projektowanie instalacji elektrycznych, tablice rozdzielcze, sterownicze i kontrolne, i tablice elektryczne rozdziału energii - rozdzielnie elektryczne. Ma siedzibę w Gessate, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GRUPPO SEI S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma GRUPPO SEI S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energetyka - tablice rozdzielcze. Jest również obecna w dziedzinach kabiny elektryczne, tablice rozdzielcze, sterownicze i kontrolne, instalacja przeciwkradzieżowa, i szafa automatyzacyjna. Ma siedzibę w Olgiate Molgora, Włochy.

 2. SC ELECTRONICS SERVICE SYSTEM SRL

  Rumunia

  Verified by europages badge

  Firma SC ELECTRONICS SERVICE SYSTEM SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energetyka - tablice rozdzielcze. Jest również obecna w dziedzinach Automatyzacja - maszyny i urządzenia, ELECTRIC EQUIPMENT, Kable elektryczne, Budownictwo - maszyny i sprzęt, tablice elektryczne rozdziału energii - rozdzielnie elektryczne, Automatyzacja maszyn, programowanie PLC, Automatyzacja - maszyny i urządzenia, i Automatyka. Ma siedzibę w Sibiu, Rumunia.

 3. HÄWA (SCHWEIZ) AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma HÄWA (SCHWEIZ) AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energetyka - tablice rozdzielcze. Ma siedzibę w Widen, Szwajcaria.

 4. PERSPECTIVA SOLUTIONS SP. Z O.O.

  Polska

  Perspectiva Solutions zajmuje się produkcją wiązek kablowych, elementów i urządzeń optoelektronicznych oraz dystrybucją złączy, konektorów specjalnego przeznaczenia. Podstawowym obszarem działalności naszej firmy jest produkcja kontraktowa urządzeń elektronicznych oraz wiązek kablowych. Wytwarzamy urządzenia powszechnego użytku, jak również dla zastosowań specjalnych. Obejmują one m. in. technikę próżniową, lotnictwo, aplikacje kosmiczne, tekstronikę, rozwiązania do zastosowań naukowych. Dzięki naszym korzeniom ze świata nauki z zainteresowaniem i otwartością rozważamy projekty wymagające, w których kluczowa jest szeroka wiedza specjalistyczna. Zakres naszej oferty obejmuje montaż końcowy: - urządzeń elektronicznych - wyrobów medycznych - urządzeń i aparatury dla fotoniki i optoelektroniki - modułów dla automatyki przemysłowej - szaf sterowniczych - oświetlenia - elektroniki użytkowej - prototypów Jednym z głównych obszarów działalności naszej firmy jest produkcja wiązek elektrycznych. Dostarczamy rozwiązania nie tylko standardowe, ale także wiązki kablowe specjalnego przeznaczenia. Nasze produkty z powodzeniem znajdują zastosowanie głównie w sektorze elektroniki profesjonalnej, automatyce przemysłowej, maszynach przemysłowych, przemyśle kosmicznym, motoryzacyjnym, chemicznym i farmaceutycznym.

  Wszystkie wyroby na "energetyka - tablice rozdzielcze"

 5. D E G GROUP SRL

  Włochy

  D. e G. Group S.r.l. jest przedsiębiorstwem działającym w dziedzinie projektowania, produkcji i instalowania rozdzielnic elektrycznych do dystrybucji i kontroli energii oraz rozdzielnic do automatyzacji procesów przemysłowych. Przedsiębiorstwo produkuje urządzenia na miejscu lub u klienta, do nowych maszyn przemysłowych i do modernizacji maszyn przestarzałych. Przedsiębiorstwo projektuje i rozwija oprogramowania specjalne do automatyzacji przemysłowej na platformach API, IHM i SCADA, używając głównych systemów automatyzacji w handlu. Produkujemy urządzenia do kontroli dostępu w newralgicznych obszarach wraz z zarządzaniem połączeniami i otwarciami, zarówno z pomieszczenia kontrolnego, jak i z wejść na tereny kontrolowane przez RFID (identyfikacja radiowa). Urządzenia te można zintegrować z kamerami wideo HDMI, z możliwością zarejestrowania historii zdarzeń.. Dzięki użyciu systemów technologicznych, opracowujemy aplikacje do systemów wizyjnych w środowisku przemysłowym .

 1. ZAKLAD PRODUKCJI AUTOMATYKI SIECIOWEJ S A

  Polska

  ZPAS to lider produkcji szaf i obudów teleinformatycznych, sterowniczych i automatyki. Ponadto firma produkuje infokioski, rozwiązania depozytowo-wendingowe, pulpity sterownicze oraz wyposaża stanowiska dyspozytorskie. Firma od ponad 45 lat dostarcza produkty, które swoją wysoką jakością zdobyły nie tylko rynek polski, ale również podbijają rynki zagraniczne. Firma eksportuje swoje wyroby do ponad 40 krajów świata. Przedsiębiorstwo zatrudnia ponad 550 pracowników w czterech zakładach produkcyjnych w Przygórzu, Słupcu oraz w Nowej Rudzie. Produkty i rozwiązania: Szafy teleinformatyczne i serwerowe Obudowy energetyczne i automatyki Szafy sterownicze i rozdzielnie elektryczne Kioski multimedialne Urządzenia depozytowo-wendingowe Nowoczesne systemy chłodzenia i grzania szaf Pulpity sterownicze Szafy zewnętrzne Stanowiska dyspozytorskie

 2. INTELI

  Polska

  Firma Inteli oferuje kompleksową usługę planowania, montażu i konfigurowania inteligentnego domu. Świadczymy usługi na terenie Wrocławia oraz całego Dolnego Śląska. Chcesz sterować oświetleniem z telefonu lub tabletu? Dla nas to żadne problem, jednym kliknięciem wyłączysz lub włączysz oświetlenie w całym domu lub mieszkaniu. Chcesz, aby rolety okienne automatycznie podnosiły się wraz ze wschodem słońca lub opuszczały się po zmierzchu? Ustawimy wszystko, aby dom dostosował się do Ciebie i Twojego planu dnia. Istnieje możliwość automatycznego ustawienia temperatury w każdym z pomieszczeń, aby temperatura regulowała się automatycznie w zależności od warunków pogodowych w każdym z pomieszczeń. Jeśli wychodzisz do pracy to temperatura automatycznie się obniży, a pół godziny przed powrotem do mieszkania zostanie ustawiona komfortowa temperatura. Prefabrykujemy i sprzedajemy rozdzielnice elektryczne dla domów prywatnych oraz klientów biznesowych. Zapewniamy projekt, wykonanie oraz administrowanie naszych

 1. «ROBOTKOMPLEKT» LLC (DKR GROUP)

  Rosja

  ROBOTKOMPLEKT LLC (DKR GROUP) projektuje i dostarcza urządzenia do myjni samochodowych, zapewnia wyposażenie i instalację myjni samochodowych samoobsługowych w Rosji i krajach WNP. Przedsiębiorstwo oferuje opracowanie projektu, konstrukcję, oddanie do użytku, instalacją i kontrolę samoobsługowych myjni samochodowych w terminie do 3 tygodni; produkcja i dostawa urządzeń do myjni samochodowych w ciągu 7 dni; dostarczanie rocznego planu rozwoju przedsiębiorstwa, wsparcie marketingowe, strategia szybkiego zwrotu kosztów, zamknięte oprogramowanie do śledzenia efektywności obiektu; obsługa posprzedażna, w tym całodobowe wsparcie klienta (konserwatorzy są do dyspozycji w całej Rosji i krajach WNP); modernizacja istniejących obiektów poprzez wprowadzanie zaawansowanych instalacji i urządzeń do mycia samochodów; konserwacja techniczna, szkolenie personelu myjni samochodowych z rozwiązywania drobnych problemów. Wszystkie maszyny i akcesoria myjni samochodowej, wyprodukowane przez ROBOTKOMPLEKT LLC (DKR GROUP), są objęte 12-miesięczną gwarancją.

 2. ERREBI GROUP SRL

  Włochy

  Firma ErreBi Cablaggi została założona w Reggello, w roku 2009 i działa w branży okablowań i rozdzielnic elektrycznych. Przedsiębiorstwo proponuje swoje duże doświadczenie w dziedzinie urządzeń elektrycznych, okablowań sieci i montażu elementów elektrycznych. Nasi technicy podejmują się również, śledząc wskazania klientów, projektowania i zakupu niezbędnych materiałów. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i maksymalny profesjonalizm na każdym etapie projektu.

 3. PRISMA DIEMME SNC

  Włochy

  Główną produkcją przedsiębiorstwa Prisma Diemme snc di De Nicolò e Martano, obecnie Prisma Diemme snc, jest produkcja rozdzielnic elektrycznych NN (niskiego napięcia). Do produkcji tych rozdzielnic, przedsiębiorstwo używa standardowych komponentów, które, wykraczając poza tradycyjną koncepcję, doprowadziły do normalizacji akcesoriów, frontów z lub bez możliwości otwierania i zawiasów, paneli wewnętrznych do umieszczania urządzeń, systemów szyn i listw zaciskowych, profili i nośników.

 4. ZAKŁAD USŁUGOWY ELPOL PIOTR PATECKI

  Polska

  ELPOL jest firmą działającą na rynku krakowskim oraz ogólnopolskim od 1998 roku i specjalizującą się głównie w prefabrykacji rozdzielnic elektrycznych niskiego napięcia oraz wykonywaniu inteligentnych instalacji elektrycznych w standardzie EIB/KNX.

 5. ARE AUTOMATIZACIÓN S.L.

  Hiszpania

  Firma zajmująca się przemysłowym montażem elektrycznym i proponująca usługi inżynierskie, tworzenie szaf, instalacje na miejscu i uruchamianie. Ponad 20 lat doświadczenia.

 6. ASPEL ELEKTRIK ELEKTRONIK SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma ASPEL ELEKTRIK ELEKTRONIK SAN. VE TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energetyka - tablice rozdzielcze. Jest również obecna w dziedzinach sterownik do napędów przemysłowych, systemy alarmowe do wind, Szafy sterownicze do wind, i Sprzęt oświetleniowy LED. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. ESB ROZVADECE A.S.

  Republika Czeska

  Firma ESB ROZVADECE A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektryczność - aparatura. Jest również obecna w dziedzinach Lakierowanie stali i metali, Energetyka - tablice rozdzielcze, Oczyszczanie wody - aparaty i urządzenia, Lakierowanie stali i metali, Energetyka - tablice rozdzielcze, i Oczyszczanie wody - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Brno, Republika Czeska.

 8. IBAL ELECTRIC

  Jordania

  Firma IBAL ELECTRIC, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Energetyka - tablice rozdzielcze, automaty elektromechaniczne, Crushers, i Energetyka - tablice rozdzielcze. Ma siedzibę w Amman, Jordania.

 1. KAS METAL ELEKTRONIK

  Turcja

  Firma KAS METAL ELEKTRONIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energetyka - tablice rozdzielcze. Jest również obecna w dziedzinach Kable, przewody i osprzęt, Wyposażenie data center, Kable, przewody i osprzęt, i szafy dla elektrotechniki. Ma siedzibę w Eskişehir, Turcja.

 2. OZAS

  Litwa

  Firma OZAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energetyka - tablice rozdzielcze. Ma siedzibę w Vilnius, Litwa.

 3. TEMPA PANO SAN. VE TIC.A.S.

  Turcja

  Firma TEMPA PANO SAN. VE TIC.A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energetyka - tablice rozdzielcze. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 4. ELECTROSLUZBA

  Białoruś

  Firma ELECTROSLUZBA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energetyka - tablice rozdzielcze. Jest również obecna w dziedzinach Czujniki ciśnieniowe, i tablice elektryczne rozdziału energii - rozdzielnie elektryczne. Ma siedzibę w Minsk, Białoruś.

 5. KONELMAK ELEKTRIK OTOMASYON MAKINA SAN. TIC. LTD. STI

  Turcja

  Firma KONELMAK ELEKTRIK OTOMASYON MAKINA SAN. TIC. LTD. STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energetyka - tablice rozdzielcze. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 6. D-J-S ELECTRICITE

  Francja

  Firma D-J-S ELECTRICITE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze INSTALACJE ELEKTRYCZNE. Jest również obecna w dziedzinach Energetyka - tablice rozdzielcze, okablowanie elektryczne, Energetyka - tablice rozdzielcze, i lampy ozdobne. Ma siedzibę w Hirtzfelden, Francja.

 7. TERMINALSAN

  Turcja

  Firma TERMINALSAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energetyka - tablice rozdzielcze. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. MARIN METAL CELIK ELEKTRIK SAN. TIC. A.S

  Turcja

  Firma MARIN METAL CELIK ELEKTRIK SAN. TIC. A.S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energetyka - tablice rozdzielcze. Jest również obecna w dziedzinach control cabinets - electricity. Ma siedzibę w Kahramanmaraş, Turcja.

 9. RAK HENRYK RAK

  Polska

  Firma RAK HENRYK RAK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energetyka - tablice rozdzielcze. Ma siedzibę w Siedlec, Polska.

 10. BF DI BOTTA FRANCESCO

  Włochy

  Firma BF DI BOTTA FRANCESCO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energetyka - tablice rozdzielcze. Jest również obecna w dziedzinach Automatyzacja - maszyny i urządzenia, okablowanie elektryczne, okablowanie do instalacji elektrycznych, Automatyzacja - maszyny i urządzenia, i control cabinets - electricity. Ma siedzibę w Brescia, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Energetyka - tablice rozdzielcze - Import eksport

Liczba wyników

680 Przedsiębiorstwa