• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • energetyka - szafy i skrzynki

Wyniki dla

Energetyka - szafy i skrzynki - Import eksport

 1. ERA - CONTACT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma era-contact GmbH, należąca do grupy Aichele, jest firmą działającą na skalę międzynarodową zarządzaną przez właścicieli w drugim pokoleniu i posiadającą ponad 90-letnie doświadczenie w branży kolejowej, motoryzacyjnej, pojazdów użytkowych, maszyn budowlanych, techniki pomiarowej i medycznej, budowy maszyn i urządzeń. Jako światowy lider w dziedzinie elektrycznych sprzęgόw kolejowych oraz innowacyjny dostawca systemów dla zaawansowanych technologicznie produktów i rozwiązań w zakresie montażu kabli, systemów złączy UIC i systemów styków, opracowujemy i projektujemy dla wiodących producentów pojazdów oraz wiodących na rynku firm. Nasi klienci czerpią korzyści z naszego doświadczenia i znajomości rynku, organizacji procesów zorientowanej na klienta i ciągłego doskonalenia jakości. Wspieramy Państwa w zakresie tworzenia pomysłów, koncepcji, projektowania, modelowania 3D i rysowania, obliczeń FEM, jak również w produkcji prototypów i seryjnej.

 2. JS INTEGRAL SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  JS Integral sp. z o.o. produkuje i prefabrykuje: szafy sterownicze i automatyki, pulpity sterownicze do maszyn i urządzeń (samojezdnych i stacjonarnych); szafy i skrzynki kablowe – górnicze; złącza kablowo – pomiarowe . Ponadto wykonujemy obudowy i konstrukcje metalowe: obudowy na aparaturę elektryczną, elektroniczną czy telekomunikacyjną, w tym obudowy szaf sterowniczych i automatyki, pulpitów sterowniczych itp.; szafki i obudowy gazowe; szafy magazynowe; drzwiczki rewizyjne i obudowy pionów.

  Wszystkie wyroby na "energetyka - szafy i skrzynki"

 3. SCHAUWECKER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHAUWECKER GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Energetyka - szafy i skrzynki. Ma siedzibę w Wain, Niemcy.

 4. WHP SOLUTIONS OG

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma WHP SOLUTIONS OG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energetyka - szafy i skrzynki. Ma siedzibę w Hallwang, Austria.

 5. SIELE

  Tunezja

  Verified by europages badge

  Firma SIELE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automatyzacja - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Energetyka - szafy i skrzynki, tablice synoptyczne, tablice elektryczne, control cabinets - electricity, Energetyka - szafy i skrzynki, i automatyzacja za pomocą specjalnych maszyn. Ma siedzibę w SFAX, Tunezja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. EPZ INDUSTRIETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EPZ INDUSTRIETECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energetyka - szafy i skrzynki. Ma siedzibę w Arnstadt, Niemcy.

 2. PTP HOLDING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PTP HOLDING GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energetyka - szafy i skrzynki. Ma siedzibę w Ehringshausen-Kölschhausen, Niemcy.

 3. JAFO MARAT GROUP JAROCINSKA FABRYKA OBRABIAREK

  Polska

  Jarocińska Fabryka Obrabiarek Machinetools Factory - JAFO is a company with tradition, acting in machinetool branch for almost 70 years. Enormous experience and competence of qualified employees enable manufacturing of high class milling machines for metal working. In the enterprise produced are conventional and CNC milling machines and a wide assortment of its accessories. These machinetools are dedicated for toolrooms, service rooms, production sites, and educational workshops in schools. Own design office what allows to actively work in range of introducing new products in the market. Production and sale of machinetools however is not the only form of company business. Demand on market and possesed specialistic machinery park created opportunities to actively join the segment of industrial services. The company has enormous possibilities in range of mechanical machining, production of gear wheels, welding, painting or final assembly of machines and equipment. Thanks to that JAFO have possibility of professional and complex making various sort of task machines, and also capital overhauls of machinetools for metal, and aswell of own as of other producers.These machines are adapted to the so called minimum requirements. In the area of industrial services the company cooperates with many reknown firms of Western Europe. Presently the firm develops in all areas of its activity. For further growth and development the firm does not stop in searching for new partners.

  Wszystkie wyroby na "energetyka - szafy i skrzynki"

 4. INFO CONSULTING & ENGINEERING CO.LTD.

  Turcja

  Specjalizujemy się w doradztwie budowlanym i inżynieryjnym, doradztwie w zarządzaniu i handlu zagranicznym. INFO jest partnerem biznesowym EUROPAGES od 1995 roku. Świadczymy usługi w dziedzinie inżynierii i doradztwa dla firm budowlanych w zakresie kontraktów budowy insfastruktury i superkonstrukcji. Rurociągi gazowe i wodne, tunele, nawadnianie, projektowanie i budowa dróg i tuneli, produkcji i eksporcie wyrobów stalowych. W szczególności stalowe bramy przesuwane wysokiego bezpieczeństwa oraz obudowy i szafy stalowe

 5. ECKART-ANLAGENBAU GMBH

  Niemcy

  Jesteśmy średniej wielkości firmą rodzinną, która została założona w 1986 roku przez Wernera Eckarta. Po rozbudowie w 1991 roku do 175 m2 i zatrudnieniu 6 pracowników, w 2004 roku firma wraz z 12 już pracownikami przeniosła się na 500 m2 do obecnej siedziby w Berg/Meilenhofen. Wraz z wejściem do firmy pana Steffena Eckarta w 2006 r. można było jeszcze bardziej przyspieszyć rozwój firmy. Nasz zakres usług jest zasadniczo podzielony na dwa główne obszary: Produkcja elektroniki i budowa maszyn. Jako partner klientów przemysłowych z różnych branż produkujemy podzespoły elektroniczne i opracowujemy indywidualne maszyny specjalne. Filozofia naszego przedsiębiorstwa obejmuje intensywną współpracę z partnerami w celu zaoferowania przekonujących technologicznie i ekonomicznie kompletnych rozwiązań. Dla naszych dostawców jesteśmy godni zaufania i uczciwi.

 1. PARUS ELECTRO

  Rosja

  Parus Electro opracowuje i produkuje systemy zasilaczy bezprzerwowych, przetwornice oraz inne urządzenia elektryczne pod marką Svyaz Engineering: Zasilacze bezprzerwowe AC DC (UPS), akumulatory, urządzenia elektryczne do dezynfekcji powietrza UV, szafy na sprzęt telekomunikacyjny do rozdzielnic, itp. Urządzenia UPS firmy Svyaz Engineering są oparte na technologii podwójnej konwersji zapewniającej wysoką jakość napięcia wyjściowego i zapezpieczenie przed awariami sieci energetycznej. Firma ma bogate doświadczenie w zakresie kompleksowych rozwiązań "pod klucz" i oferuje swoim partnerom i klientom wydajne systemy bezprzerwowego zasilania AC, energooszczędne oprawy wpuszczane downlight LED, stacje ładowania pojazdów elektrycznych oraz wiele innych rodzajów sprzętu i urządzeń elektrycznych. Parus Electro zajmuje się również rozwojem, produkcją, dostawą, instalacją i rozruchem oraz serwisem systemów zasilania do urządzeń i wyposażenia infrastruktur.

 2. ZMER SP. Z O.O.

  Polska

  Zapewniamy nowoczesne, bezpieczne produkty i usługi najwyższej jakości w korzystnych cenach. Nasze wyroby są zabezpieczane antykorozyjnie poprzez cynkowanie ogniowe i galwaniczne. Sterowane numerycznie wykrawarki, gilotyny oraz zaginarki do blach oraz roboty spawalnicze, na których w sposób powtarzalny są spawane ramy łączników oraz konstrukcje energetyczne zapewniają naszym wyrobom dużą dokładność wykonania i uznanie Klientów. Potwierdzeniem naszych starań stało się przyznanie przez TŰV NORD w 2002 r. certyfikatu ISO 9001: 2000. Od 2010 roku projektujemy i produkujemy zgodnie z wymogami normy EN ISO 9001: 2008. W 2015 Nasza Firma wdrożyła Certyfikowaną Zakładową Kontrolę Produkcji zgodnie z PN-EN 1090 w zakresie produkcji konstrukcji energetycznych niskiego, średniego i wysokiego napięcia oraz stacji transformatorowych. Certyfikację Systemu ZKP przeprowadził Polski Rejestr Statków S.A.

 1. A2S

  Francja

  A2S to francuski ekspert w dziedzinie bezpieczeństwa przemysłowego i ochrony w atmosferze wybuchowej. A2S produkuje i rozprowadza szeroką gamę sprzętu do ochrony osób i dóbr. Dzięki innowacyjnej ofercie i wysokiej jakości obsługi klienta, A2S potrafił zdobyć we Francji i za granicą pozycję gracza nie do ominięcia na swoim rynku. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i ekspertyzie, A2S potrafił przekonać i zdobyć wierność swoich klientów w dziedzinie realizacji poważnych projektów dla międzynarodowych firm przemysłowych specjalizujących się w gazie, petrochemii, energii elektrycznej, metalurgii, transporcie i budownictwie.

 2. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ALGRA-KRÓL SP. JAWNA

  Polska

  W początkowym okresie swej działalności zaopatrywała hurtownie w wyroby Fael obecny Legrand na obszarze północnej Polski od Szczecina po Suwałki, na południu do Płocka. W 1997 roku wybudowała budynek obecnej hurtowni i zajęła się handlem hurtowym artykułów elektrycznych. Firma znana jest z najlepiej zaopatrzonego magazynu w województwie w wyroby Legrand. W maju 2002 roku Firma Legrand nagrodziła ALGRA-KRÓL samochodem marki Renault Kangoo za największą sprzedaż aparatury modułowej w Polsce. Firma posiada własne środki transportu, a zamawiane towary dostarcza bezpłatnie do Klienta. Wyroby Legrand wysyła również firmą kurierską na terenie całego kraju. W ofercie: kable i przewody: energetyczne, teletechniczne, informatyczne, osprzęt kablowy - instalacyjny, teletechniczny, energetyczny, rury, osłony i kanały kablowe, szafy, rozdzielnice i obudowy, osprzęt elektroinstalacyjny, oprawy oświetleniowe, źródła światła, słupy energetyczne i oświetleniowe.

 3. ZAKLAD PRODUKCJI AUTOMATYKI SIECIOWEJ S A

  Polska

  ZPAS to lider produkcji szaf i obudów teleinformatycznych, sterowniczych i automatyki. Ponadto firma produkuje infokioski, rozwiązania depozytowo-wendingowe, pulpity sterownicze oraz wyposaża stanowiska dyspozytorskie. Firma od ponad 45 lat dostarcza produkty, które swoją wysoką jakością zdobyły nie tylko rynek polski, ale również podbijają rynki zagraniczne. Firma eksportuje swoje wyroby do ponad 40 krajów świata. Przedsiębiorstwo zatrudnia ponad 550 pracowników w czterech zakładach produkcyjnych w Przygórzu, Słupcu oraz w Nowej Rudzie. Produkty i rozwiązania: Szafy teleinformatyczne i serwerowe Obudowy energetyczne i automatyki Szafy sterownicze i rozdzielnie elektryczne Kioski multimedialne Urządzenia depozytowo-wendingowe Nowoczesne systemy chłodzenia i grzania szaf Pulpity sterownicze Szafy zewnętrzne Stanowiska dyspozytorskie

 4. RITTAL

  Belgia

  Na całym świecie Rittal oferuje systemy technologiczne do szaf i szafek elektrycznych, do dystrybucji prądu elektrycznego, klimatyzacji i infrastruktury dla technologii informatycznych IT. Kompleksowe rozwiązania Rittal stosowane są we wszystkich sektorach przemysłu, w branży budowy maszyn i instalacji oraz w sektorze informatycznym i telekomunikacji. Firma Rittal prowadzi działalność w oparciu o 13 zakładów produkcyjnych, 58 filii i 40 agencji.

 5. BELTRANSFO

  Maroko

  Firma Beltransfo od początku swego istnienia w roku 1989 zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą transformatorów rozdzielczych niskiego i średniego napięcia. Dziś, firma Beltransfo produkuje i rozprowadza rozłączniki napowietrzne, odłączniki, elektryczne tablice rozdzielcze średniego napięcia, stacje przenośne oraz piorunochrony itd

 6. SCHMERSAL BELGIUM N.V.

  Belgia

  Bezpieczeństwo systemu. Ochrona ludzi i maszyn. Jesteśmy partnerem Schmersal Group na rynku belgijskim i luksemburskim. Pod hasłem "Bezpieczeństwo systemu - ochrona ludzi i maszyn" oferujemy najszerszą gamę przełączników bezpieczeństwa na świecie. Schmersal rozwija i produkuje szeroki asortyment urządzeń przełączających przeznaczonych do zapewnienia bezpieczeństwa maszyn i urządzeń, jak również automatyki przemysłowej i dla branży wind i dźwigów.

 7. ERA-BOX SP. Z O.O.

  Polska

  Zapoznaj się z ofertą firmy produkcyjnej Era-Box, która od wielu lat zajmuje się wytwarzaniem elementów z blachy. Posiadamy w swojej ofercie skrzynki telekomunikacyjne, szafki ubraniowe oraz wiele innych. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług oraz profesjonalne wsparcie specjalistów. Zapraszamy do współpracy!

 8. CENCO

  Francja

  Firma CENCO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej. Jest również obecna w dziedzinach Energetyka - szafy i skrzynki, i Energetyka - szafy i skrzynki. Ma siedzibę w Vonnas, Francja.

 1. ECLAIR

  Tunezja

  Firma ECLAIR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energetyka - szafy i skrzynki. Ma siedzibę w Sfax, Tunezja.

 2. ERIB

  Francja

  Firma ERIB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energetyka - szafy i skrzynki. Ma siedzibę w Fontenay Sur Loing, Francja.

 3. CLAUX

  Francja

  Firma CLAUX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacharstwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Energetyka - szafy i skrzynki, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, Wytłaczanie stali i metali, Energetyka - szafy i skrzynki, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, wykrawanie metali, i Wytłaczanie stali i metali. Ma siedzibę w Brive-La-Gaillarde, Francja.

 4. M.D.W. S.R.L.

  Włochy

  Firma M.D.W. S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energetyka - szafy i skrzynki. Ma siedzibę w Casalecchio Di Reno, Włochy.

 5. MTS - MÜLLER TECHNICAL SUPPORT INH.: STEPHAN MÜLLER

  Niemcy

  Firma MTS - MÜLLER TECHNICAL SUPPORT INH.: STEPHAN MÜLLER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energetyka - szafy i skrzynki. Ma siedzibę w Kaufbeuren, Niemcy.

 6. SRE ELEKTROTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma SRE ELEKTROTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energetyka - szafy i skrzynki. Ma siedzibę w Fuldabrück, Niemcy.

 7. ALTER ENERGY

  Algieria

  Firma ALTER ENERGY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energetyka - szafy i skrzynki. Ma siedzibę w Alger, Algieria.

 8. PHU SAW TECH

  Polska

  Firma PHU SAW TECH, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Energetyka - szafy i skrzynki. Jest również obecna w dziedzinach naprawa maszyn, Szafy sterownicze, i programowanie PLC. Ma siedzibę w Bełsznica, Polska.

  Wszystkie wyroby na "energetyka - szafy i skrzynki"

 9. SV STEUERUNGSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma SV STEUERUNGSTECHNIK GMBH & CO. KG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Energetyka - szafy i skrzynki. Ma siedzibę w Düren, Niemcy.

 10. ELLER-INDUSTRIESTEUERUNGEN

  Niemcy

  Firma ELLER-INDUSTRIESTEUERUNGEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energetyka - szafy i skrzynki. Ma siedzibę w Bielefeld, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Energetyka - szafy i skrzynki - Import eksport

Liczba wyników

497 Przedsiębiorstwa