• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • energetyka - akcesoria sterujące

Wyniki dla

Energetyka - akcesoria sterujące - Import eksport

 1. RAFI GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  RAFI projektuje i wytwarza komponenty elektromechaniczne i systemy komunikacji operator-maszyna, jak również podzespoły i urządzenia elektroniczne. Do grupy komponentów elektromechanicznych należą przełączniki dotykowe, przełączniki naciskowe i urządzenia sterujące (np. wyłączniki awaryjne). Obszar systemów obejmuje systemy wprowadzania danych, projektowane według potrzeb klienta, jak np. klawiatury szklane i foliowe oraz ekrany dotykowe, włącznie z elektroniką oraz interfejsami elektronicznymi do wprowadzania danych, przełączania i wyświetlania informacji. Realizacja specjalnych zamówień na podzespoły i urządzenia elektroniczne, włącznie ze sprowadzaniem komponentów z całego świata, testowanie i obsługa posprzedażowa, zostały połączone w obszar EMS (Electronic Manufacturing Services).

 2. ELTEN D.O.O.

  Słowenia

  Verified by europages badge

  Jesteśmy firmą rodzinną, która już od ponad 30 lat z powodzeniem zajmuje się produkcją elementów sygnalizacyjnych i przełączających (przyciski sterujące do przełączników elektrycznych, przyciski grzybkowe, przełączniki selekcyjne, lampki pilotowe monoblokowe, lampki pilotowe, przełączniki selekcyjne typu joystick, obudowy plastikowe i metalowe do elektroniki, plastikowe i metalowe jednostki sterujące i sygnalizacyjne, bloki styków, potencjometry ...), które są przeznaczone do zarządzania i sterowania obwodami elektrycznymi - DC i AC.. Niektóre z naszych produktów mogą również nadawać się do niektórych zaworów pneumatycznych. Współpracujemy z większością firm zagranicznych, które stosują nasze elementy w połączeniu z zaworami pneumatycznymi, takich jak Metal Work, Camozzi, Pse, Stampotecnica, Aignep … Skupiamy się na jakości i przystępnych cenach. Nieustannie poszerzamy sieć partnerów, aby umożliwić naszym klientom krótkie terminy dostaw i łatwy dostęp do naszych produktów. Elementy są testowane przez słoweński instytut SIQ i spełniają następujące normy: (ROHS, REACH, UKCE).

 3. STIL ELEKTRONIK

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma STIL ELEKTRONIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane. Jest również obecna w dziedzinach Sitodruk na plastiku i PCV, Komponenty elektroniczne, Energetyka - akcesoria sterujące, Ekrany płaskie, klawiatura elektroniczna, ekran dotykowy, Membrane switch components, Przełączniki membranowe, i Wyłączniki kontrolne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. BERNSTEIN GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma BERNSTEIN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energetyka - akcesoria sterujące. Ma siedzibę w Leobersdorf, Austria.

 5. IDEC ELEKTROTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Sprzedaż produktów i systemów sterowania i automatyki do następujących kluczowych obszarów zastosowania: Systemy sterowania i automatyki z głównymi produktami w postaci sterowników z pamięcią programowalną w zakresie 10 EA do 512 EA. Sterowniki kompaktowe SmartAXIS z wejściem ethernet na szynie zgodne z normą DIN dostępne 12, 24, 40 lub 48 EA jak również ekran dotykowy Touchdisplay 3, 8"" ze zintegrowanym sterownikiem 12 EA. Uzupełnieniem oferty są modułowe sterowniki typu SPS MicroSmart od 10 do 512 EA z ekranem dotykowym od 4, 8"" do 12, 1"". Elektryczne komponenty sterowania z grupą produktów do urządzeń kontrolnych i sygnalizacyjnych o różnych średnicach montażowych, przyciski zatrzymania awaryjnego w różnych wersjach, 3-pozycyjne przełączniki regulacyjne, wieże sygnalizacyjne, przekaźniki wszelkiego rodzaju oraz przełączniki zasilania. Czujniki optyczne z naciskiem na wykrywaniem kolorów, czujniki wody, laserowe czujniki odległości oraz inne czujniki specjalne i bariery świetlne.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SERWIS GRZEWCZY DARIUSZ OLESZEK

  Polska

  Zajmujemy się usługami dotyczącymi kotłów: - wykonujemy pierwsze uruchomienia - gdy kocioł jest zamontowany dokonujemy regulacji, czyszczenia i ewentualnej wymiany sprzętu: - sprawdzenie czy kocioł jest zamontowany zgodnie z warunkami polskiego prawa - dokonujemy regulacji działania i pomiaru spalin - regulujemy zależnie od pomiarów na zaworze gazowym - kocioł działa wtedy ekonomicznie - warto pamiętać o tym, że w trakcie zużycia kocioł się brudzi, bo gaz może być zanieczyszczony - po roku należy dokonać przeglądu - przy pierwszym uruchomieniu robimy też przeszkolenie użytkownika. Warto dokonywać regulacji, jeśli zauważy się nieprawidłowości w jego działaniu - na przykład by się za dużo nie włączał i nie spalał zbyt wiele paliwa. W trakcie przeglądu czyścimy i konserwujemy kotły. Przegląd zawsze jest połączony z oczyszczaniem kotła lub podgrzewacza Po czyszczeniu ponownie przechodzimy do uruchomienia kotła a także jego regulacji. Sprawdzamy jego wydajność. Jesteśmy jedynym autoryzowanym serwisem kotłów takich marek jak Beretta, Ariston, Junkers, Termet, Kospel. Swoje usługi oferujemy w Malborku oraz okolicach do 50 kilometrów. Cennik usług znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej Zapraszamy do kontaktu.

 2. SCHMERSAL BELGIUM N.V.

  Belgia

  Bezpieczeństwo systemu. Ochrona ludzi i maszyn. Jesteśmy partnerem Schmersal Group na rynku belgijskim i luksemburskim. Pod hasłem "Bezpieczeństwo systemu - ochrona ludzi i maszyn" oferujemy najszerszą gamę przełączników bezpieczeństwa na świecie. Schmersal rozwija i produkuje szeroki asortyment urządzeń przełączających przeznaczonych do zapewnienia bezpieczeństwa maszyn i urządzeń, jak również automatyki przemysłowej i dla branży wind i dźwigów.

 3. NINGBO WELL ELECTRIC APPLIANCE CO.,LTD.

  Chiny

  Firma NINGBO WELL ELECTRIC APPLIANCE CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energetyka - akcesoria sterujące. Ma siedzibę w Yuyao, Chiny.

 4. SYSTEMTEQ

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SYSTEMTEQ, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energetyka - akcesoria sterujące. Jest również obecna w dziedzinach Control of air-conditioners, pomiar regulacji temperatury, urządzenia do projekcji światła, i kontrola dostępu fizycznego. Ma siedzibę w Watford, Zjednoczone Królestwo.

 5. YUEQING SONOR IMP. & EXP. CO., LTD.

  Chiny

  Firma YUEQING SONOR IMP. & EXP. CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energetyka - akcesoria sterujące. Ma siedzibę w Wenzhou, Chiny.

 1. WISAR, WYSER + ANLIKER AG

  Szwajcaria

  Firma WISAR, WYSER + ANLIKER AG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Energetyka - akcesoria sterujące. Ma siedzibę w Kloten, Szwajcaria.

 2. NLD ELECTRONIC GMBH

  Niemcy

  Firma NLD ELECTRONIC GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Energetyka - akcesoria sterujące. Ma siedzibę w Grünstadt, Niemcy.

 1. PILZ INDUSTRIEELEKTRONIK GMBH

  Szwajcaria

  Firma PILZ INDUSTRIEELEKTRONIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Energetyka - akcesoria sterujące. Ma siedzibę w Mägenwil, Szwajcaria.

 2. BROYCE CONTROL LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BROYCE CONTROL LTD, roku i działającą w sektorze Energetyka - akcesoria sterujące. Ma siedzibę w Wolverhampton, Zjednoczone Królestwo.

 3. BEIJING COLLIHIGH SENSOR TECHNOLOGY CO, LTD.

  Chiny

  Firma BEIJING COLLIHIGH SENSOR TECHNOLOGY CO, LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czujniki indukcyjne. Jest również obecna w dziedzinach Pomiary - instrumenty i aparaty, Energetyka - akcesoria sterujące, Komponenty elektroniczne do technologii sensor, Pomiary - instrumenty i aparaty, Energetyka - akcesoria sterujące, i Monitory PRZEMYSŁOWE. Ma siedzibę w Beijing, Chiny.

 4. ALTHEN SENSORS & CONTROLS

  Holandia

  Firma ALTHEN SENSORS & CONTROLS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Energetyka - akcesoria sterujące. Ma siedzibę w Rijswijk, Holandia.

 5. ZODIAC METAL STRIPS LTD

  Indie

  Firma ZODIAC METAL STRIPS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energetyka - akcesoria sterujące. Jest również obecna w dziedzinach stalowe, nierdzewne taśmy precyzyjne, i taśmy ze stali walcowane na zimno. Ma siedzibę w BAHADURGARH, Indie.

 6. ETL SYSTEMS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ETL SYSTEMS LTD, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Energetyka - akcesoria sterujące. Ma siedzibę w Hereford, Zjednoczone Królestwo.

 7. EAO LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma EAO LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energetyka - akcesoria sterujące. Jest również obecna w dziedzinach Silniki krokowe, odkurzacze osiowe, i przełączniki obrotowe. Ma siedzibę w Burgess Hill, Zjednoczone Królestwo.

 8. BOCOVA

  Belgia

  Firma BOCOVA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Domki prefabrykowane. Jest również obecna w dziedzinach Elektryczność - instalacje przesyłania prądu, Energetyka - akcesoria sterujące, Remonty i renowacje, general renovation work, Elektryczność - instalacje przesyłania prądu, Energetyka - akcesoria sterujące, i Remonty i renowacje. Ma siedzibę w Renaix, Belgia.

 1. SWEL AB

  Szwecja

  Firma SWEL AB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektrownie. Jest również obecna w dziedzinach Energetyka - akcesoria sterujące, electrical generator, kable do zasilania elektrycznego, Energetyka - akcesoria sterujące, i stacje transformatorowe przenośne. Ma siedzibę w Karlskrona, Szwecja.

 2. ELECTRO-FYM

  Tunezja

  Firma ELECTRO-FYM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energetyka - akcesoria sterujące. Jest również obecna w dziedzinach Aplikacje procesów produkcji, i productivity increase. Ma siedzibę w Nabeul, Tunezja.

 3. EVIP

  Belgia

  Firma EVIP, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energetyka - akcesoria sterujące. Jest również obecna w dziedzinach okablowanie do instalacji elektrycznych, normalizacja instalacji elektrycznych, i doradztwo w dziedzinie oprzyrządowania elektrycznego i elektronicznego. Ma siedzibę w Kontich, Belgia.

 4. DRIX

  Belgia

  Firma DRIX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energetyka - akcesoria sterujące. Jest również obecna w dziedzinach tranzystory, i zwierciadła optyczne. Ma siedzibę w Mortsel, Belgia.

 5. AGEMA

  Belgia

  Firma AGEMA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Energetyka - akcesoria sterujące. Ma siedzibę w Wavre, Belgia.

 6. ENGINEERCY

  Cypr

  Firma ENGINEERCY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energetyka - akcesoria sterujące. Jest również obecna w dziedzinach elektrotechnika, akcesoria elektryczne i elektroniczne, i Systemy automatyzacji. Ma siedzibę w Nicosia, Cypr.

 7. HUAIAN BAOKAI ELECTRIC APPLIANCE CO.,LTD

  Chiny

  Firma HUAIAN BAOKAI ELECTRIC APPLIANCE CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energetyka - akcesoria sterujące. Ma siedzibę w Huaian, Chiny.

 8. E.D. & A.

  Belgia

  Firma E.D. & A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energetyka - akcesoria sterujące. Jest również obecna w dziedzinach elektroniczne systemy automatyki przemysłowej, i tablica sterownicza. Ma siedzibę w Kalmthout, Belgia.

 9. INVERTERS

  Chiny

  Firma INVERTERS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energetyka - akcesoria sterujące. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 10. UNITED AUTOMATION LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma UNITED AUTOMATION LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energetyka - akcesoria sterujące. Ma siedzibę w Southport, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo