• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - części zamienne

Wyniki dla

Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - części zamienne - Import eksport

 1. NORA MAKINA SAN.TIC .LTD.STI.

  Turcja

  Verified by europages badge

  Nora Makina to firma specjalizująca się w rozdzielaczach do urządzeń gazowych i pieców oraz rurach do gazu, założona w 2018 roku w Kayseri, w Turcji. Rozpoczęła ona swoją działalność specjalistyczną w zakresie produktów o cechach specjalnych. Niektóre z naszych produktów to aluminiowe rury gazowe, kolektory gazowe, świece zapłonowe do kuchenek gazowych i pieców gazowych. Naszym celem jest seryjna produkcja wysokiej jakości wyrobów. Jakość tej produkcji jest na poziomie światowych standardów jakości dla międzynarodowych producentów AGD.

 2. CMI - CERNIERE MECCANICHE INDUSTRIALI SRL

  Włochy

  C.M.I. produkuje zawiasy mechaniczne do sprzętu gospodarstwa domowego. Zawiasy mechaniczne C.M.I. od zawsze wyróżniają się swą innowacyjnością technologiczną i jakością. Zawiasy do piekarników, zmywarek, pokryw, blatów kuchennych i pralek. Firma należy do pierszoplanowych, stanowiąc punkt odniesienia w dziedzinie zawiasów mechanicznych. W ciągu ostatniej dekady C.M.I. rozwinęła także nowe produkty o wysokiej technologii, estetyczne i funkcjonalne w dziedzinie bezpieczeństwa i oszczędności energii.

 3. ALLSERVICE TELEL S.R.O

  Polska

  Nasz serwis świadczy usługi w zakresie napraw pogwarancyjnych urządzeń elektronicznych. Naprawiamy telefony komórkowe, laptopy, komputery, tablety, kindle, ekspresy do kawy, urządzenia iRobot, kamery aparaty fotograficzne. Działamy na terenie całej Polski. Oferujemy szybkie i profesjonalne naprawy, posiadamy doświadczonych pracowników, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje. Dodatkowym atutem jest bezpłatna diagnostyka i bezpłatny transport urządzenia do naszego oddziału. Pracujemy również na zasadzie b2b.

 4. ELDOM. ZHU

  Polska

  Zepsuta lodówka, pralka, kuchenka mikrofalowa lub inny sprzęt AGD? Szukasz solidnych fachowców, którzy szybko uporają się z tymi problemami? Jesteś na dobrej stronie www! Gwarantujemy profesjonalną i kompleksową naprawę AGD! Nasz serwis od wielu lat zajmuje się naprawą sprzętu gospodarstwa domowego. Specjalizujemy się w naprawie zmywarek, pralek, lodówek oraz piekarników. Naprawiamy elementy elektroniczne oraz usterki typowo mechaniczne. Ofertę kierujemy do osób prywatnych, jak również firm i instytucji. Działamy na terenie Wadowic, Bielska-Białej i w pobliskich miejscowościach. Na wykonane usługi udzielamy gwarancji. Serdecznie zapraszamy do współpracy z firmą Eldom! Firma Eldom posiada autoryzację: BOSCH SIEMENS, CANDY, HOOVER, GORENJE, ELECTROLUX, AEG, ZELMER, DELONGHI, KENWOOD. Posiadamy nowoczesne zaplecze techniczne, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu i umiejętnościom nie boimy się podejmować nawet najtrudniejszych zadań.

 5. NORTH.PL

  Polska

  Zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości części zamiennych do sprzętów RTV i AGD. Oprócz tego w naszym sklepie mogą Państwo znaleźć produkty niezbędne do naprawy tych sprzętów. Nasze produkty pochodzą od najlepszych, europejskich producentów. W naszej bazie znajdziecie Państwo bez wychodzenia z domu, wszystkie części jakich potrzebujecie, a jeżeli tak nie jest, sprowadzimy ja na specjalne życzenie.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ELOKSI ANKASTRE MUTFAK VE MOB. AKS. HIRD. PAZ. SAN. TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma ELOKSI ANKASTRE MUTFAK VE MOB. AKS. HIRD. PAZ. SAN. TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - części zamienne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. IBR - IBÉRICA DE REPUESTOS DE ELECTRODOMÉSTICOS

  Hiszpania

  Firma IBR - IBÉRICA DE REPUESTOS DE ELECTRODOMÉSTICOS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego - części zamienne. Jest również obecna w dziedzinach Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - części zamienne, oryginalne akcesoria do sprzętu elektrycznego gospodarstwa domowego, akcesoria do sprzętu agd, hinges for domestic appliances, i Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - części zamienne. Ma siedzibę w Badajoz, Hiszpania.

 3. AMPI

  Belgia

  Firma AMPI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - części zamienne. Jest również obecna w dziedzinach Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, maszyny do gofrów, gofry, i Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Hannut, Belgia.

 4. MURITEC

  Hiszpania

  Firma MURITEC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - części zamienne. Ma siedzibę w Murcia, Hiszpania.

 5. A.T.A SNC DI PADOVANI DANIELE & C.

  Włochy

  Firma A.T.A SNC DI PADOVANI DANIELE & C., roku i działającą w sektorze Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - części zamienne. Jest również obecna w dziedzinach naprawa drobnego sprzętu elektrycznego gospodarstwa domowego electromenager. Ma siedzibę w Lippo Di Calderara Di Reno, Włochy.

 1. ALEPH S.A.S.

  Włochy

  Firma ALEPH S.A.S., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - części zamienne. Jest również obecna w dziedzinach szafy chłodnicze dla sklepów, barów, restauracji, szafa chłodnicza, szafy chłodnicze dla restauracji, i szafy chłodnicze do suchego lodu. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 2. SERVICIO TÉCNICO MALLORCA

  Hiszpania

  Firma SERVICIO TÉCNICO MALLORCA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - części zamienne. Ma siedzibę w Palma De Mallorca, Hiszpania.

 1. TECNI-RECAMBIO SL

  Hiszpania

  Firma TECNI-RECAMBIO SL, roku i działającą w sektorze Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - części zamienne. Jest również obecna w dziedzinach Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - import-eksport, Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego - części zamienne, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - import-eksport, Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego - części zamienne, i Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego. Ma siedzibę w Sevilla, Hiszpania.

 2. CLIMART

  Włochy

  Firma CLIMART, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - części zamienne. Ma siedzibę w Taranto, Włochy.

 3. ELECTRO-PLUS

  Belgia

  Firma ELECTRO-PLUS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - części zamienne. Jest również obecna w dziedzinach naprawa w domu, części zamienne do elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego, small household appliances, i drobny sprzęt agd kuchenny. Ma siedzibę w Bleharies, Belgia.

 4. IADC GMBH

  Niemcy

  Firma IADC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - części zamienne. Ma siedzibę w Ratingen, Niemcy.

 5. MEGALEC

  Belgia

  Firma MEGALEC, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Akcesoria do audio i wideo. Jest również obecna w dziedzinach Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - części zamienne, GPS (Global Positioning System ), Telekomunikacja, łączność, transmisja danych - sprzęt i systemy, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - części zamienne, GPS (Global Positioning System ), i Telekomunikacja, łączność, transmisja danych - sprzęt i systemy. Ma siedzibę w Poperinge, Belgia.

 6. TECHNICAL SERVICE SRL

  Włochy

  Firma TECHNICAL SERVICE SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - części zamienne. Jest również obecna w dziedzinach centrum napraw sprzętu agd, interwencje w domu, oryginalne części zamienne do sprzętu agd, i instalacja. Ma siedzibę w Biandronno, Włochy.

 7. EMBEGA

  Hiszpania

  Firma EMBEGA, roku i działającą w sektorze Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego - części zamienne. Jest również obecna w dziedzinach Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - części zamienne, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - części zamienne, uszczelki do sprzętu agd, uszczelki, i uszczelka płaska. Ma siedzibę w Villatuerta - Navarra, Hiszpania.

 8. FRIGOVITTA SPA

  Włochy

  Firma FRIGOVITTA SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego. Jest również obecna w dziedzinach Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - części zamienne, i Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - części zamienne. Ma siedzibę w Moncalieri, Włochy.

 1. SIEMENS HOME

  Belgia

  Firma SIEMENS HOME, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - części zamienne. Jest również obecna w dziedzinach agd, drobny sprzęt agd kuchenny, zmywarka, i terma. Ma siedzibę w Jette, Belgia.

 2. EMCCONS DR. RASEK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma EMCCONS DR. RASEK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - części zamienne. Jest również obecna w dziedzinach Diagnostyka i regulacja silników - urządzenia elektroniczne, Transport samochodów i łodzi, Diagnostyka i regulacja silników - urządzenia elektroniczne, i Transport samochodów i łodzi. Ma siedzibę w Ebermannstadt, Niemcy.

 3. TERMOSTAR ISI SAN LTD STI

  Turcja

  Firma TERMOSTAR ISI SAN LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - części zamienne. Jest również obecna w dziedzinach drobny sprzęt kuchenny agd, i urządzenia do gotowania do użytku domowego. Ma siedzibę w Catalca/istanbul, Turcja.

 4. SWISSLOG TELELIFT GMBH

  Niemcy

  Firma SWISSLOG TELELIFT GMBH, roku i działającą w sektorze Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - części zamienne. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym, Technika otrzymywania obrazów medycznych - aparaty i instrumenty, Naprawa urządzeń przemysłowych, Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym, Technika otrzymywania obrazów medycznych - aparaty i instrumenty, i Naprawa urządzeń przemysłowych. Ma siedzibę w Puchheim, Niemcy.

 5. ERSATZTEILECENTER.DE

  Niemcy

  Firma ERSATZTEILECENTER.DE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - części zamienne. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 6. MANN & HUMMEL GMBH

  Niemcy

  Firma MANN & HUMMEL GMBH, roku i działającą w sektorze Medyczno-chirurgiczne narzędzia. Jest również obecna w dziedzinach Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - części zamienne, Naprawa urządzeń przemysłowych, Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - części zamienne, Naprawa urządzeń przemysłowych, i Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym. Ma siedzibę w Marklkofen, Niemcy.

 7. EV24.GR

  Grecja

  Firma EV24.GR, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - części zamienne. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria i elementy opcyjne do maszyn do kawy. Ma siedzibę w Iraklio Creta, Grecja.

 8. DGR ELEKTROTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma DGR ELEKTROTECHNIK GMBH, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja, łączność, transmisja danych - sprzęt i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - części zamienne, Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym, i Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - części zamienne. Ma siedzibę w Oberpframmern, Niemcy.

 9. EBH ELEKTRONIK BAUTEILE GMBH

  Niemcy

  Firma EBH ELEKTRONIK BAUTEILE GMBH, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - części zamienne, Sieć cyfrowa z integracją usług (RNIS) - urządzenia i systemy, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - części zamienne, i Sieć cyfrowa z integracją usług (RNIS) - urządzenia i systemy. Ma siedzibę w Röttenbach, Niemcy.

 10. HÖCHERL & HACKL GMBH

  Niemcy

  Firma HÖCHERL & HACKL GMBH, roku i działającą w sektorze Handel detaliczny. Jest również obecna w dziedzinach Technika otrzymywania obrazów medycznych - aparaty i instrumenty, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - części zamienne, Technika otrzymywania obrazów medycznych - aparaty i instrumenty, i Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - części zamienne. Ma siedzibę w Konzell, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - części zamienne - Import eksport

Liczba wyników

1145 Przedsiębiorstwa