• Europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • elektryczność - instalacje przesyłania prądu

Wyniki dla

Elektryczność - instalacje przesyłania prądu - Import eksport

 1. ANTRAKS RESEARCH, DEVELOPMENT & MANUFACTURING CO.

  Rosja

  Grupa ANTRAKS (lub A3) koncentruje się na projektowaniu i produkcji rozwiązań Smart Grid w zakresie przesyłu i dystrybucji energii elektrycznej. Jej specjalnością jest kontrola zakłóceń, zarządzanie i automatyzacja linii. W swoim portfolio posiada wskaźniki awarii dla linii napowietrznych "Lodestar", wskaźniki awarii uziemienia dla linii podziemnych, monitory podajników, rozwiązania automatyzacji sieci, rozwiązania zarządzania awariami mini-SCADA KOMORSAN i OLTC: Monitory położenia OLTC, sterowniki i czujniki OLTC. Grupa A3 działa na rynku energii elektrycznej od 1991 roku. Dziś jest "Najbardziej innowacyjną firmą" w rosyjskim sektorze energetycznym z międzynarodowym doświadczeniem w 35 krajach na całym świecie. Wśród jej ponad 80 pracowników ponad 20 pracuje w dziale badawczo-rozwojowym tworząc unikalne rozwiązania na poziomie rosyjskim i międzynarodowym (otrzymano 12 patentów). Naszą MISJĄ jest uczynienie dystrybucji energii elektrycznej bezpieczną, niezawodną i efektywną.

 2. MOSER SYSTEMELEKTRIK GMBH

  Niemcy

  Twój partner w zakresie nowoczesnej i przyszłościowej techniki połączeń do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych. Moser Systemelektrik od ponad 40 lat jest jedną z wiodących firm w dziedzinie systemów podłogowych (chowane słupy zasilające) i specjalnych kolumn przyłączeniowych. Asortyment produktów został poszerzony o kolejne nowości. Obecnie obejmuje ona kompletny asortyment wysokiej jakości technologii połączeń, który optymalnie spełnia wymagania nowoczesnego biurowego stanowiska pracy, jak również wymagania przemysłu. W latach 1967-1975 firma MOSER rozszerzyła swoją działalność o instalację elektryczną i montaż elektryczny oraz opracowała pierwsze kolumny łączące. Wsuwane urządzenia przyłączeniowe zostały zastosowane w 1985 roku. Technologia ta była udoskonalana do 1988 roku i w rezultacie MOSER jako pierwsza firma na świecie zaprezentowała swoje chowane słupki zasilające, które idealnie nadają się do użytku komunalnego, ale także do zastosowań w przemyśle lotniczym.

 3. INBU. ELEKTROINSTALACJE PIOTR SITEK

  Polska

  Nasza firma InBu Elektroinstalacje pracuje z klientami biznesowymi i indywidualnymi w ramach prac związanych z instalacjami elektrycznymi. Do naszych zamówień możemy wliczyć realizację, modernizację, naprawy i rozbudowę instalacji elektrycznych, a także oświetleniowych i ogromowych. W skład naszej oferty wchodzą też instalacje niskoprądowe dla domów i mieszkań tj. zakładanie domofonów, montaż anten SAT i DVBT, okablowanie do monitoringu, podłączanie płyt elektrycznych, indukcyjnych, piekarników elektrycznych. Na każdą usługi firma InBu Elektroinstalacje udziela gwarancji i świadczy serwis pogwarancyjny. Głównym miejscem działalności firmy InBu Elektroinstalacje jest powiat chrzanowski i jego okoliczne powiaty jak i teren Krakowa i Katowic. Zapraszamy serdecznie do zaznajomienia się z pełną ofertą pokazaną na stronie! InBu. Elektroinstalacje Piotr Sitek

 4. FIRMA PROJEKTOWO WYKONAWCZA EJS JAN STANCZAK

  Polska

  Pracujemy przy pomocy specjalistycznego i nowoczesnego sprzętu, który umożliwia nam wielozadaniowość, a także ułatwia i skraca nasz czas pracy. Do każdego zlecenia podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem. Ściśle trzymamy się wszystkich ustaleń i wskazówek zawartych w projekcie, a także ustalanych ze zleceniodawcą. Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, posiadająca wieloletnie doświadczenie oraz niezbędną wiedzę, która umożliwia wykonawstwo prac. Nasi pracownicy zdobyli także wymagane certyfikaty i uprawnienia. Dzięki temu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość usług. Wykonujemy różne prace, od łatwych okablowań po skomplikowane instalacje elektryczne w całym budynku. Wszystkie montowane przez nas sieci oraz instalacje są zarówno bezpieczne, jak i funkcjonalne. Specjalizujemy się w modernizacji starych okablowań, ale kładziemy również całkiem nowe. Zdobytą przez lata wiedzę skutecznie wykorzystujemy podczas realizacji zleceń. Po zakończeniu wszystkich prac przeprowadzane są testy i nadzory w trosce o Państwa bezpieczeństwo. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Gwarantujemy terminowość oraz profesjonalne wykonawstwo. Liczy się dla nas Państwa zadowolenie z wykonywanych przez nas usług. Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagającego klienta. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

 5. SKLEP INTERNETOWY 230VOLT.PL

  Polska

  Sklep internetowy 230volt.pl jest własnością istniejącej od ponad 20 lat firmy PROJEKT Automatyka i Elektrotechnika Sp. z o.o. z Opola zajmującej się dystrybucją komponentów elektrotechniki i automatyki przemysłowej. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, wyspecjalizowanej kadrze techniczno-handlowej oraz świetnej znajomości krajowego i lokalnego rynku elektrotechnicznego, dokładamy wszelkich starań aby obsługa naszych Klientów odbywała się na najwyższym poziomie. Sklep internetowy 230volt.pl prezentuje tylko część naszej oferty. W przypadku gdy nie znajdziecie Państwo interesującego Was elementu, prosimy o kontakt z naszymi handlowcami.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie Europages.
 1. ELEKTROMONTAŻ GDYNIA

  Polska

  Wykonawstwo i projektowanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych w obiektach przemysłowych i budownictwie mieszkaniowym. Prefabrykacja skrzynek rozdzielczych i sterowniczych. Linie kablowe NN i SN. Budowa i remont kabli rozdzielczych i magistralnych. Instalacje oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego. Prace ziemne pod instalacje energetyczne i teletechniczne. Wycinanie techniką diamentową otworów o dużych średnicach w żelbetonach. Handel materiałami elektroinstalacyjnymi.

 2. TANI PRĄD

  Polska

  Tani prąd, tańsza energia.

 3. PANIO INFORMATION CO.LTD

  Tajwan R.O.C.

 4. POWER LOGIC

  Republika Południowej Afryki

 5. TAVRIDA ELECTRIC

  Niemcy

 1. DEVIS INTERNATIONAL EXHIBITION (BEIJING) CO., LTD.

  Chiny

 2. AKINT RULES MATTER

  Polska

 3. ENFORCE AG

  Szwajcaria

 4. YENI ILETISIM YAPI LTD STI

  Turcja

 5. ENERGY MAINTENANCE TECHNOLOGIES LTD (EMT)

  Zjednoczone Królestwo

 6. SOCIÉTÉ ARMOIRES ÉLECTRIQUES DU CENTRE ARELEC SARL

  Tunezja

 7. BTS - BAUER TECHNISCHER SERVICE

  Niemcy

 8. G-TEC FRANCE

  Francja

 9. TEK TRANSFORMER

  Turcja

 10. TECHNOELECTRIC

  Hiszpania

 1. LEGA ENERGY ELECTRONIC

  Turcja

 2. IZUMI PRODUCTS (UK) LTD

  Zjednoczone Królestwo

 3. SERVAIS R

  Belgia

 4. SUROLEC, LDA

  Portugalia

 5. EG-ELEC

  Belgia

 6. GUVENIS ELEKTRIK ELEKTRONIK MAK.SAN VE TIC LTD STI

  Turcja

 7. GUVENIS ELEKTRIK ELEKTRONIK MAK.SAN VE TIC LTD STI

  Turcja

 8. BOCOVA

  Belgia

 9. C.G.E.

  Belgia

 10. ELEKTRO CAPPOEN

  Belgia

Filtry

Wyniki dla

Elektryczność - instalacje przesyłania prądu - Import eksport

Liczba wyników

727 przedsiębiorstwa