• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • elektrownie opalane węglem

Wyniki dla

Elektrownie opalane węglem - Import eksport

 1. AN NUR MINERALS SDN BHD

  Malezja

  Firma AN NUR MINERALS SDN BHD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Elektrownie opalane węglem. Jest również obecna w dziedzinach Glina i glinka kaolinowa, i Glina i glinka kaolinowa. Ma siedzibę w Selangor, Malezja.

 2. JOHNCERA INTERNATIONAL (MACAU) CO., LTD.

  Macao

  Firma JOHNCERA INTERNATIONAL (MACAU) CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektrownie opalane węglem. Ma siedzibę w Macao, Macao.

 3. YAVUZ MADENCILIK TICARET

  Turcja

  Firma YAVUZ MADENCILIK TICARET, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Węgiel. Jest również obecna w dziedzinach Elektrownie opalane węglem, i Elektrownie opalane węglem. Ma siedzibę w Zonguldak, Turcja.

 4. APROVIS

  Niemcy

  Verified by europages badge

  APROVIS - innowacje z jednego źródła. APROVIS jest firmą energetyczną działającą w skali globalnej. Nasza wiedza specjalistyczna dotyczy technologii oczyszczania gazów spalinowych i gazów. Jesteśmy ekspertami w zakresie poszczególnych komponentów i rozwiązań systemowych. Od momentu powstania w 2000 roku firma APROVIS jest synonimem najwyższej jakości i niezawodności. Z udziałem eksportu przekraczającym 50% APROVIS jest jedynym dostawcą na rynku CHP, który dostarcza rozwiązania systemowe dla gazów paliwowych z silników gazowych oraz zintegrowane rozwiązania dla elektrociepłowni - z własnymi produktami. Firma APROVIS zapewnia wyjątkowo krótkie terminy dostaw. Każdym projektem zajmujemy się indywidualnie, od planowania do oddania do użytku i później. Pracujemy ściśle według obowiązujących dyrektyw i norm dotyczących badań, takich jak europejska dyrektywa dotycząca urządzeń ciśnieniowych, ASME lub EAC. APROVIS oferuje szeroką gamę produktów: Do oczyszczania gazu dostarczamy systemy chłodzenia gazu FriCon, filtry z węglem aktywnym ActiCo, wymienniki ciepła gazu i sprężarki. Sektor technologii spalin obejmuje wymienniki ciepła spalin, wytwornice pary, tłumiki, katalizatory (katalizatory Oxi, katalizatory trójdrożne i SCR), filtry cząstek sadzy z silników wysokoprężnych oraz kominy. Do zastosowań specjalnych należą wysokotemperaturowe wymienniki ciepła i skraplacze pary nieszczelnej. Firma APROVIS gwarantuje wysoką trwałość instalacji i urządzeń poprzez konserwację, serwis i ukierunkowane zarządzanie częściami zamiennymi. APROVIS to LEPSZE WYNIKI.