• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • elektrownie jądrowe

Wyniki dla

Elektrownie jądrowe - Import eksport

 1. BC INGENIERIE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma BC INGENIERIE, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Biura opracowań projektów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Elektrownie jądrowe, inżynieria mechaniczna, i Elektrownie jądrowe. Ma siedzibę w Saint-Martin-Lacaussade, Francja.

 2. FEVDI NUCLEAR DECONTAMINATION

  Francja

  Firma FEVDI NUCLEAR DECONTAMINATION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektrownie jądrowe. Jest również obecna w dziedzinach Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Usuwanie zanieczyszczeń radioaktywnych i chemicznych, Chemicals, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, i Usuwanie zanieczyszczeń radioaktywnych i chemicznych. Ma siedzibę w Corbas, Francja.

 3. SEGAULT SA

  Francja

  Firma SEGAULT SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Elektrownie jądrowe - instalacje i urządzenia, Elektrownie jądrowe, Elektrownie jądrowe - instalacje i urządzenia, inżynieria aeronautyczna, i Elektrownie jądrowe. Ma siedzibę w Mennecy, Francja.

 4. LINK RESOURCES

  Stany Zjednoczone

  Firma LINK RESOURCES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Elektrownie jądrowe. Ma siedzibę w Kennesaw, Stany Zjednoczone.

 5. SIGEDI

  Francja

  Firma SIGEDI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Elektrownie jądrowe, Elektrownie jądrowe, Reaktory jądrowe, nuclear components, i TUBEST - metal hoses. Ma siedzibę w Corps, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. VUEZ, A.S.

  Słowacja

  Firma VUEZ, A.S., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - wytwarzanie i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Budownictwo przemysłowe, Elektrownie jądrowe, Budownictwo przemysłowe, i Elektrownie jądrowe. Ma siedzibę w Levice , Słowacja.

 2. SOCIETE D'INNOVATIONS TECHNIQUES

  Francja

  Firma SOCIETE D'INNOVATIONS TECHNIQUES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektrownie jądrowe. Jest również obecna w dziedzinach Automaty przemysłowe, i Automaty przemysłowe. Ma siedzibę w Chatellerault Cedex, Francja.

 3. MOSTRO A.S.

  Republika Czeska

  Firma MOSTRO A.S., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - wytwarzanie i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Elektrownie jądrowe, i Elektrownie jądrowe. Ma siedzibę w Praha 4 , Republika Czeska.

 4. OSC, A.S.

  Republika Czeska

  Firma OSC, A.S., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - wytwarzanie i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Elektrownie jądrowe, i Elektrownie jądrowe. Ma siedzibę w Brno , Republika Czeska.

 5. ESIS GMBH

  Niemcy

  Firma ESIS GMBH, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Elektrownie jądrowe. Ma siedzibę w Greifswald, Niemcy.

 1. ÚSTAV APLIKOVANÉ MECHANIKY BRNO, S .R.O.

  Republika Czeska

  Firma ÚSTAV APLIKOVANÉ MECHANIKY BRNO, S .R.O., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - wytwarzanie i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Elektrownie jądrowe, i Elektrownie jądrowe. Ma siedzibę w Brno , Republika Czeska.

 2. STUDSVIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma STUDSVIK GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - wytwarzanie i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Elektrownie jądrowe, i Elektrownie jądrowe. Ma siedzibę w Pforzheim, Niemcy.

 1. KERNKRAFTWERK GUNDREMMINGEN GMBH

  Niemcy

  Firma KERNKRAFTWERK GUNDREMMINGEN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - wytwarzanie i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Elektrownie jądrowe, i Elektrownie jądrowe. Ma siedzibę w Gundremmingen, Niemcy.

 2. ISE INGENIEURGESELLSCHAFT FÜR STILLLEGUNG UND ENTSORGUNG MBH

  Niemcy

  Firma ISE INGENIEURGESELLSCHAFT FÜR STILLLEGUNG UND ENTSORGUNG MBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - wytwarzanie i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Elektrownie jądrowe, i Elektrownie jądrowe. Ma siedzibę w Rödermark, Niemcy.

 3. FORSMARKS KRAFTGRUPP AB

  Szwecja

  Firma FORSMARKS KRAFTGRUPP AB, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Elektrownie jądrowe. Ma siedzibę w Osthammar, Szwecja.

 4. F A D O M S. R. O.

  Republika Czeska

  Firma F A D O M S. R. O., roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - wytwarzanie i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Elektrownie jądrowe, i Elektrownie jądrowe. Ma siedzibę w Dolni Mesto, Republika Czeska.

 5. ENERGOVÝZKUM, SPOL. S R.O.

  Republika Czeska

  Firma ENERGOVÝZKUM, SPOL. S R.O., roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - wytwarzanie i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Elektrownie jądrowe, i Elektrownie jądrowe. Ma siedzibę w Brno, Republika Czeska.

 6. MODRANSKÁ POTRUBNÍ, A.S.

  Republika Czeska

  Firma MODRANSKÁ POTRUBNÍ, A.S., roku i działającą w sektorze Konstrukcje rurowe. Jest również obecna w dziedzinach Elektrownie jądrowe, i Elektrownie jądrowe. Ma siedzibę w Praha 4, Republika Czeska.

 7. VUJE, A.S.

  Słowacja

  Firma VUJE, A.S., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - wytwarzanie i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Elektrownie jądrowe, i Elektrownie jądrowe. Ma siedzibę w Trnava , Słowacja.

 8. INSTRUMENTY

  Ukraina

  Firma INSTRUMENTY, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Elektrownie jądrowe. Ma siedzibę w Odessa, Ukraina.

 1. CKD PRAHA DIZ, A.S.

  Republika Czeska

  Firma CKD PRAHA DIZ, A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - wytwarzanie i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Elektrownie jądrowe, i Elektrownie jądrowe. Ma siedzibę w Praha 9 , Republika Czeska.

 2. STE POUR LA PROMOTION DES ECHANGES INTERNATIONAUX SARL

  Francja

  Firma STE POUR LA PROMOTION DES ECHANGES INTERNATIONAUX SARL, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - wytwarzanie i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Elektrownie jądrowe, i Elektrownie jądrowe. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 3. SKODA SLOVAKIA, S.R.O.

  Słowacja

 4. PAKSI ATOMERÖMÜ RT.

  Węgry

 5. WESTINGHOUSE TECHNOLOGY SERVICES SA

  Hiszpania

 6. SIMEX SPOL. S R.O.

  Republika Czeska

 7. KOBAU GESELLSCHAFT FÜR KONSTRUKTIONSBAU UND MONTAGE MBH

  Niemcy

 8. PRAGUE CASTING SERVICES A.S.

  Republika Czeska

 9. NUCLEAR POWER PLANT - KOZLODUI E A D

  Bułgaria

 10. IVALTEC

  Francja

  IVALTEC od ponad trzydziestu lat specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży armatury i zaworów przemysłowych. Nasze dwie główne gamy to zawory nożowe IVALGATE (jednokierunkowe, dwukierunkowe, z zasuwą, kwadratowe, silos, z zastawką, z mankietem, z wysokim ciśnieniem roboczym) i wysoko wydajne zawory motylkowe IVALDISC. Głównymi zaletami naszych zaworów jest bardzo wysoka jakość, doskonała szczelność i łatwość konserwacji. Dostarczamy dużej liczbie klientów z różnych obszarów zastosowań, takich jak stacje uzdatniania wody, przemysł chemiczny, elektrownie cieplne i jądrowe, zakłady papiernicze, a także zakłady przetwórcze. Dzięki doświadczeniu naszego zespołu technicznego i handlowego wprowadzamy innowacje w celu opracowywania produktów dostosowanych do potrzeb naszych klientów i pragniemy rozszerzyć naszą działalność na arenie międzynarodowej.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo