• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • elektrociepłownie

Wyniki dla

Elektrociepłownie - Import eksport

 1. G & K MONTAGENGESELLSCHAFT GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma G & K MONTAGENGESELLSCHAFT GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektrociepłownie. Ma siedzibę w Großenkneten, Niemcy.

 2. PGNIG TERMIKA SA

  Polska

  PGNiG TERMIKA to największy w Polsce producent ciepła i energii elektrycznej wytwarzanych efektywną metodą kogeneracji. Nasza firma posiada kilka zakładów w Warszawie: Ciepłownię Kawęczyn, Elektrociepłownię Siekierki, Elektrociepłownię Żerań, Ciepłownię Wola, Ciepłownię Regaty oraz Elektrociepłownię Pruszków w Pruszkowie. PGNiG TERMIKA jest tanim dostawcą ogrzewania i ciepłej wody użytkowej, który świadczy swoje usługi na terenie Warszawy i Pruszkowa. Jesteśmy również odbiorcą biomasy – zajmujemy się skupem wierzby energetycznej. Nasze zakłady produkują 11% całego wytwarzanego w Polsce ciepła. Dociera ono już do 70% warszawiaków i 60% mieszkańców Pruszkowa, Piastowa i Michałowic. PGNiG TERMIKA korzysta z produkcji w kogeneracji. Ta efektywna metoda sprawia, że nasza firma pokrywa w przybliżeniu 65% całkowitego zapotrzebowania Warszawy na energię elektryczną. Podstawowym paliwem, które wykorzystujemy w PGNiG TERMIKA, jest węgiel kamienny. Stopniowo zastępujemy go jednak biomasą.

 3. INGAUNA VAPORE SRL

  Włochy

  Firma INGAUNA VAPORE SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotły przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Elektrociepłownie, Maszyny i sprzęt do przygotowania gruntu, gazowe generatory pary do instalacji cieplnych, Elektrociepłownie, Maszyny i sprzęt do przygotowania gruntu, i obróbka cieplna. Ma siedzibę w Castelbianco, Włochy.

 4. CAMCI METAL

  Francja

  Firma CAMCI METAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - wytwarzanie i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Elektrociepłownie, Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, Kotlarstwo, Konserwacja instalacji przemysłowych, Elektrociepłownie, Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, Kotlarstwo, i Konserwacja instalacji przemysłowych. Ma siedzibę w Malemort Sur Correze, Francja.

 5. TOLERIE GENERALE S.A

  Francja

  Firma TOLERIE GENERALE S.A, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - wytwarzanie i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Elektrociepłownie, Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, Przewody rurowe przemysłowe, Elektrociepłownie, Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, Sheet metalwork, i Przewody rurowe przemysłowe. Ma siedzibę w Beauchamp, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MEMIT FORNITORE INDUSTRIALI

  Włochy

  Firma MEMIT FORNITORE INDUSTRIALI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opaski rurowe. Jest również obecna w dziedzinach Wymienniki ciepła, Elektrociepłownie, Wymienniki ciepła, drobne części do maszyn kotlarskich, Elektrociepłownie, i elementy dla przemysłu petrochemicznego. Ma siedzibę w Senago, Włochy.

 2. RD TECHNOLOGIES

  Francja

  Firma RD TECHNOLOGIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - wytwarzanie i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Elektrociepłownie, Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, Elektrociepłownie, i Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Veynes, Francja.

 3. HGE SA - HIDRÁULICA, GÁS E ENERGIA

  Portugalia

  Firma HGE SA - HIDRÁULICA, GÁS E ENERGIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektrociepłownie. Jest również obecna w dziedzinach instalacje termiczne dla budownictwa, i rozwiązania hydrauliczne. Ma siedzibę w Leiria, Portugalia.

 4. VOULOUX

  Francja

  Firma VOULOUX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektrociepłownie. Jest również obecna w dziedzinach Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, Konstrukcje szkieletowe metalowe lekkie, Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, Prefabrykowane budynki stalowe, i Konstrukcje szkieletowe metalowe lekkie. Ma siedzibę w Dallet, Francja.

 5. HEAT EXCHANGER PRODUCTS CORPORATION

  Stany Zjednoczone

  Firma HEAT EXCHANGER PRODUCTS CORPORATION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektrociepłownie. Jest również obecna w dziedzinach korki do zamykania przewodów do instalacji elektrycznych. Ma siedzibę w Hingham, Ma, Stany Zjednoczone.

 1. GPO

  Francja

  Firma GPO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - wytwarzanie i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, Elektrociepłownie, Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, Elektrociepłownie, i prototypy. Ma siedzibę w Lacenas, Francja.

 2. ABC CONTRACTING

  Belgia

  Firma ABC CONTRACTING, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Energia - instalacje i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Elektrociepłownie, Elektrownie wodne - instalacje i urządzenia, electricity networks designed, Elektrociepłownie, centrale fotowoltaiczne, i Elektrownie wodne - instalacje i urządzenia. Ma siedzibę w Andenne, Belgia.

 1. EUROGROUP CORPORATION S.R.L.

  Włochy

  Firma EUROGROUP CORPORATION S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotły ogrzewania domowego. Jest również obecna w dziedzinach Kotły przemysłowe, Elektrociepłownie, Kotły przemysłowe, kotły ścienne, i Elektrociepłownie. Ma siedzibę w Veggiano, Włochy.

 2. VIRE CHAUDRONNERIE

  Francja

  Firma VIRE CHAUDRONNERIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - wytwarzanie i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, Elektrociepłownie, Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, i Elektrociepłownie. Ma siedzibę w Vire, Francja.

 3. AQUA THERM CO SRL

  Rumunia

  Firma AQUA THERM CO SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Baseny - budowa i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Elektrociepłownie, Konserwacja basenów - produkty, Pompy, Automatyzacja - maszyny i urządzenia, Elektrociepłownie, Konserwacja basenów - produkty, Pompy, i Automatyzacja - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Bucuresti, Rumunia.

 4. RMC EQUIPEMENTS

  Francja

  Firma RMC EQUIPEMENTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektrociepłownie. Jest również obecna w dziedzinach Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, ślusarstwo, przemysłowe przewody rurowe, i Odgazowywanie zbiorników - firmy usługowe. Ma siedzibę w Bellengreville, Francja.

 5. FASTER EXP SRL

  Rumunia

  Firma FASTER EXP SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obuwie ochronne. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Elektrociepłownie, Ubrania robocze i ochronne, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Elektrociepłownie, i Ubrania robocze i ochronne. Ma siedzibę w Iasi, Rumunia.

 6. ETS BARROY ET FILS

  Francja

  Firma ETS BARROY ET FILS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - wytwarzanie i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Elektrociepłownie, Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, Elektrociepłownie, i Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Pulnoy, Francja.

 7. LORBER

  Luksemburg

  Firma LORBER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Biura opracowań projektów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia, Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia, i elektrociepłownie. Ma siedzibę w Schengen, Luksemburg.

 8. PMISOBAT

  Francja

  Firma PMISOBAT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Elektrociepłownie. Jest również obecna w dziedzinach Ogrzewanie i klimatyzacja - roboty instalacyjne, usługi w zakresie klimatyzacji, Ogrzewanie i klimatyzacja - roboty instalacyjne, urządzenia cieplne, i klimatyzatory dla budownictwa. Ma siedzibę w Bobigny, Francja.

 1. S.P. CORPORATION LTD . INTERNATIONAL TRADING

  Bułgaria

  Firma S.P. CORPORATION LTD . INTERNATIONAL TRADING, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Elektrociepłownie. Ma siedzibę w varna, Bułgaria.

 2. EURO HEAT PIPES

  Belgia

  Firma EURO HEAT PIPES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyrządy i instrumenty naukowe. Jest również obecna w dziedzinach Elektrociepłownie, Elektrociepłownie, i usługi z zakresu ogrzewania. Ma siedzibę w Nivelles, Belgia.

 3. C3M

  Francja

  Firma C3M, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - wytwarzanie i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Elektrociepłownie, Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, Elektrociepłownie, i Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w St Martin Boulogne, Francja.

 4. ETABLISSEMENTS GALINIER

  Francja

  Firma ETABLISSEMENTS GALINIER, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - wytwarzanie i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Elektrociepłownie, Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, Elektrociepłownie, i Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Tecou, Francja.

 5. ALPHA METAL

  Francja

  Firma ALPHA METAL, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - wytwarzanie i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Elektrociepłownie, Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, Elektrociepłownie, i Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Guipavas, Francja.

 6. EURL FROID PLUS

  Francja

  Firma EURL FROID PLUS, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - wytwarzanie i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Elektrociepłownie, Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, Elektrociepłownie, i Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Vire, Francja.

 7. SARL D LABEYRIE

  Francja

  Firma SARL D LABEYRIE, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - wytwarzanie i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Elektrociepłownie, Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, Elektrociepłownie, i Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Begaar, Francja.

 8. LE PROCEDE INDUSTRIEL AUTOMATIQUE

  Francja

  Firma LE PROCEDE INDUSTRIEL AUTOMATIQUE, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - wytwarzanie i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Elektrociepłownie, Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, Elektrociepłownie, i Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Le Raincy, Francja.

 9. PERIGORD FROID

  Francja

  Firma PERIGORD FROID, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - wytwarzanie i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Elektrociepłownie, Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, Elektrociepłownie, i Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Boulazac, Francja.

 10. SARL M.T.C.I

  Francja

  Firma SARL M.T.C.I, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - wytwarzanie i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Elektrociepłownie, Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, Elektrociepłownie, i Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Canisy, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo