• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ekspresy i maszyny do kawy

Wyniki dla

Ekspresy i maszyny do kawy - Import eksport

 1. BIMKO ELEKTRIK

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma BIMKO ELEKTRIK powstała w 1993 roku w Stambule. Nasza praca rozpoczęła się produkcją części zamiennych do sprzętu AGD. Z biegiem lat do naszych usług dołączyliśmy również możliwości produkcyjne. Obecnie BIMKO ELEKTRIK koncentruje się na produkcji filtrów do okapów. BIMKO ELEKTRIK jest jednym z największych dostawców filtrów do okapów kuchennych w Turcji, krajach UE i Indiach. Nasze produkty docierają do ponad 80 krajów na całym świecie za pośrednictwem naszych bezpośrednich klientów, takich jak Niemcy, Holandia, Włochy, Francja, Indie i Wielka Brytania. Nasza firma, która przyjęła zasadę zadowolenia klienta, szybkiej dostawy i konkurencyjnych cen, jest wiodącą firmą w swojej branży. Dzięki osiągnięciom naszej firmy wzięliśmy w 2021 roku udział w ISK SODEX İstanbul, Międzynarodowej Wystawie HVAC&R, Izolacji, Pomp, Zaworów, Osprzętu, Uzdatniania Wody, Prewencji Przeciwpożarowej, Basenów i Systemów Energii Słonecznej. Ponadto nasza firma eksportuje do 17 krajów. Prosimy nie wahać się i skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji oraz odwiedzić naszą stronę internetową! https: //bimko.com/en

 2. FLINT ESPRESSO SP. Z O.O.

  Polska

  Jesteśmy dystrybutorem i serwisem domowych oraz profesjonalnych ekspresów do kawy. Zajmujemy się także dzierżawą ekspresów dla biur i firm z branży gastronomicznej. W naszej ofercie znajdą Państwo doskonałą kawę i niezbędne akcesoria, które pozwolą w pełni delektować się jej smakiem. Uzupełnieniem oferty jest również kawa mrożona oraz wszelkiego rodzaju orzeźwiające napoje schłodzone z granitorów renomowanej włoskiej firmy SPM. Nasze marki: - Saeco oraz Philips Saeco – sprzedaż i autoryzowany serwis ekspresów - Lavazza – kawy mielone, ziarniste i w kapsułkach oraz ekspresy do kawy - Grosmi – wyłączna dystrybucja kaw mielonych, ziarnistych i w saszetkach - Pascucci – kawy mielone i ziarniste - Morganti – kawy mielone i ziarniste - Serwis Centralny Tchibo Polska – kawy w kapsułkach, akcesoria do czyszczenia, konserwacja ekspresów - SPM Drink System

 3. SANTOS PALACE

  Belgia

  Firma SANTOS PALACE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ekspresy do kawy, profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach Kawa, herbata, herbaty ziołowe, Wyposażenie kawiarni i barów, Ekspresy i maszyny do kawy, Zmywarki do naczyń, profesjonalne, Kawa, herbata, herbaty ziołowe, Wyposażenie kawiarni i barów, Ekspresy i maszyny do kawy, i Zmywarki do naczyń, profesjonalne. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 4. IL NETTARE SRL

  Włochy

  Firma IL NETTARE SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Schładzacze wody. Jest również obecna w dziedzinach Ekspresy i maszyny do kawy, Ekspresy i maszyny do kawy, i akcesoria do ekspresów do kawy. Ma siedzibę w Pescara, Włochy.

 5. BICAFÉ - TORREFACÇÃO E COMÉRCIO DE CAFÉ, LDA.

  Portugalia

  Firma BICAFÉ - TORREFACÇÃO E COMÉRCIO DE CAFÉ, LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kawa, herbata, herbaty ziołowe. Jest również obecna w dziedzinach Ekspresy i maszyny do kawy, i Ekspresy i maszyny do kawy. Ma siedzibę w S. Pedro Da Cova, Portugalia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FUTURETE - INDUSTRIA DE MAQUINAS DE CAFE, LDA.

  Portugalia

  Firma FUTURETE - INDUSTRIA DE MAQUINAS DE CAFE, LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego. Jest również obecna w dziedzinach Ekspresy i maszyny do kawy, Ekspresy i maszyny do kawy, i percolator. Ma siedzibę w Turquel, Portugalia.

 2. CHINA FAST PHOTOGRAPHIC EQUIPMENT & APPLIANCES CO.,LTD

  Chiny

  Firma CHINA FAST PHOTOGRAPHIC EQUIPMENT & APPLIANCES CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego. Jest również obecna w dziedzinach Piece elektryczne, Ekspresy i maszyny do kawy, aparaty fotograficzne, statyw do aparatów fotograficznych, Piece elektryczne, i Ekspresy i maszyny do kawy. Ma siedzibę w Ningbo, Chiny.

 3. CAFFE VALENTINO

  Luksemburg

  Firma CAFFE VALENTINO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ekspresy do kawy, profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach Ekspresy i maszyny do kawy, Ekspresy i maszyny do kawy, Espresso coffees, ręczne młynki do kawy, i coffee in capsules. Ma siedzibę w Livange, Luksemburg.

 4. ESPRESSIONE, LDA.

  Portugalia

  Firma ESPRESSIONE, LDA., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ekspresy i maszyny do kawy. Jest również obecna w dziedzinach Zadaszenia i namioty kawiarniane, i kawa espresso w kapsułkach. Ma siedzibę w Conde, Portugalia.

 5. ESPRESSOCLINIC

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ESPRESSOCLINIC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ekspresy i maszyny do kawy. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 1. JURA KUNDENDIENST SERVICE

  Niemcy

  Firma JURA KUNDENDIENST SERVICE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ekspresy i maszyny do kawy. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 2. AVOLA GMBH

  Niemcy

  Firma AVOLA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kawa, herbata, herbaty ziołowe. Jest również obecna w dziedzinach Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie, Ekspresy do kawy, profesjonalne, Ekspresy i maszyny do kawy, Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie, Ekspresy do kawy, profesjonalne, Ekspresy i maszyny do kawy, i naprawy maszyn do kawy expresso. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 1. R.E.M. SERVICE S.R.L.

  Włochy

  Firma R.E.M. SERVICE S.R.L., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Ekspresy i maszyny do kawy. Jest również obecna w dziedzinach porcje kawy do ekspresów, Ekspresy do kawy biurowe, i ekspresy do kawy do użytku domowego. Ma siedzibę w Castenaso, Włochy.

 2. MELITTA BELGIE

  Belgia

  Firma MELITTA BELGIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ekspresy i maszyny do kawy. Jest również obecna w dziedzinach filtry workowe, czajniki elektryczne do użytku domowego, i młynki do kawy elektryczne do użytku domowego. Ma siedzibę w Lokeren, Belgia.

 3. DELTA Q

  Portugalia

  Firma DELTA Q, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ekspresy do kawy, profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach Ekspresy i maszyny do kawy, Ekspresy i maszyny do kawy, i coffee in capsules. Ma siedzibę w Sintra, Portugalia.

 4. RECAMBIOS & REPARACIÓN DE PEQUEÑOS ELECTRODOMÉSTICOS

  Hiszpania

  Firma RECAMBIOS & REPARACIÓN DE PEQUEÑOS ELECTRODOMÉSTICOS, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Ekspresy i maszyny do kawy. Ma siedzibę w Sabadell, Hiszpania.

 5. BREZING E.K.

  Niemcy

  Firma BREZING E.K., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Ekspresy i maszyny do kawy. Jest również obecna w dziedzinach ekspresy do kawy, Online shop, części zamienne do maszynek do golenia, i golarki i urzadzenia do epilacji. Ma siedzibę w Leonberg, Niemcy.

 6. ESSSE CAFFE

  Belgia

  Firma ESSSE CAFFE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Palenie kawy i kakao - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Kawa, herbata, herbaty ziołowe, Ekspresy do kawy, profesjonalne, Ekspresy i maszyny do kawy, Kawa, herbata, herbaty ziołowe, Ekspresy do kawy, profesjonalne, maszyny do wyrobu ciepłej czekolady, i Ekspresy i maszyny do kawy. Ma siedzibę w Heppignies, Belgia.

 7. GIMO CAFFÈ

  Belgia

  Firma GIMO CAFFÈ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ekspresy do kawy, profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach Ekspresy i maszyny do kawy, Ekspresy i maszyny do kawy, palenie kawy, produkcja kawy, i kawa. Ma siedzibę w St-Truiden, Belgia.

 8. BRAZIL COMPANY

  Belgia

  Firma BRAZIL COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ekspresy do kawy, profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach Ekspresy i maszyny do kawy, Palenie kawy i kakao - urządzenia, Kawa, herbata, herbaty ziołowe, Ekspresy i maszyny do kawy, napoje na bazie kawy, Palenie kawy i kakao - urządzenia, i Kawa, herbata, herbaty ziołowe. Ma siedzibę w Genk, Belgia.

 1. HELLOCOFFEE

  Niemcy

  Firma HELLOCOFFEE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ekspresy i maszyny do kawy. Jest również obecna w dziedzinach Espresso coffees, Ekspresy do kawy, i ekspresy do kawy. Ma siedzibę w Roßtal, Niemcy.

 2. HIPRESSO

  Holandia

  Firma HIPRESSO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ekspresy i maszyny do kawy. Jest również obecna w dziedzinach mieszanki kaw, i Ekspresy do kawy biurowe. Ma siedzibę w Huizen, Holandia.

 3. EXPRESS CAFFÈ DI VERONICA LITRICO

  Włochy

  Firma EXPRESS CAFFÈ DI VERONICA LITRICO, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Ekspresy i maszyny do kawy. Ma siedzibę w Collesalvetti, Włochy.

 4. CAFFITALY SYSTEM S.P.A.

  Włochy

  Firma CAFFITALY SYSTEM S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyposażenie kawiarni i barów. Jest również obecna w dziedzinach Ekspresy do kawy, profesjonalne, Ekspresy i maszyny do kawy, Ekspresy do kawy, profesjonalne, Ekspresy i maszyny do kawy, kawa espresso w kapsułkach, i coffee and tea. Ma siedzibę w Gaggio Montano, Włochy.

 5. BOONEN KOFFIE

  Holandia

  Firma BOONEN KOFFIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ekspresy i maszyny do kawy. Ma siedzibę w S'hertogenbosch, Holandia.

 6. MACCHINE AROMA

  Włochy

  Firma MACCHINE AROMA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ekspresy i maszyny do kawy. Jest również obecna w dziedzinach Ekspresy do kawy, coffee, i serwis ekspresów do kawy. Ma siedzibę w Trentola-Ducenta, Włochy.

 7. HOUSECOFFE

  Włochy

  Firma HOUSECOFFE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ekspresy i maszyny do kawy. Jest również obecna w dziedzinach ekspresy do kawy do użytku domowego, i AKCESORIA DO Maszyn biuroWYCH. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 8. KAFFEE BÄRLIN

  Niemcy

  Firma KAFFEE BÄRLIN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ekspresy i maszyny do kawy. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 9. COFFEE TECH KÁVÉGÉP SZERVIZ

  Węgry

  Firma COFFEE TECH KÁVÉGÉP SZERVIZ, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Naprawa maszyn i sprzętu użytkowego. Jest również obecna w dziedzinach Ekspresy i maszyny do kawy, i Ekspresy i maszyny do kawy. Ma siedzibę w Budapest, Węgry.

 10. JURA KUNDENSERVICE BERLIN

  Niemcy

  Firma JURA KUNDENSERVICE BERLIN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ekspresy i maszyny do kawy. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo