• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • dyski twarde

Wyniki dla

Dyski twarde - Import eksport

 1. MPL AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Założona w 1985 roku firma MPL AG ma siedzibę w Szwajcarii. MPL AG to od zawsze dobry design, długa dostępność, małe zużycie prądu i chłodzenie bez wentylatorów. Produkty firmy MPL znajdują zastosowanie tam, gdzie potrzebna jest niezawodność w najwyższym stopniu. Nasze produkty przeznaczone są do pracy w rozszerzonym przedziale temperatur (od -40°C do +85°C) i co za tym idzie, są w stanie sprostać wymaganiom surowych środowisk pracy. MPL opracowuje i produkuje wysoce zintegrowane komputery przemysłowe, serwery, rozwiązania sieciowe i panelowe. Wszystkie produkty MPL zostały skonstruowane, aby spełniały lub przewyższały powszechnie obowiązujące standardy. Obejmuje to certyfikaty morskie (IEC 60945), certyfikaty kolejowe (EN 50155), normy wojskowe (MIL-810), EMI/EMV, itp.

 2. PIOSPARTSLAP IT REMARKETING E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Witamy w firmie Piospartslap, Państwa specjalisty w dziedzinie remarketingu IT. U nas otrzymasz markowe towary i kompetentne doradztwo z jednego źródła. W naszym asortymencie przeważają urządzenia biznesowe, które możesz nabyć u nas na niedrogich warunkach. Nie jest niczym niezwykłym, że nasza cena sprzedaży wynosi zaledwie 5% pierwotnej nowej ceny. Dzięki naszym wykwalifikowanym pracownikom, każde urządzenie przechodzi przez proces remarketingu IT, dzięki czemu zagwarantowana jest funkcjonalność każdego zakupionego u nas urządzenia. Podczas tego procesu każdy indywidualny nośnik danych jest usuwany zgodnie z federalną ustawą o ochronie danych osobowych, co gwarantuje, że wszystkie poprzednie dane zostały nieodwracalnie usunięte. Podczas tego procesu sprawdzane są również poszczególne sektory dysku twardego. Wszystkie nasze produkty są objęte 12-miesięczną gwarancją, a nasz kompetentny zespół wsparcia technicznego jest dostępny, aby odpowiedzieć na wszelkie Twoje pytania techniczne. Nasz cel: Ty jako zadowolony klient.

 3. PIO REMARKETING GMBH

  Niemcy

  W zakresie remarketingu IT jesteśmy reprezentowani w całej Europie i współpracujemy z firmami różnej wielkości, które sprzedają nam małe i duże ilości używanego sprzętu. Dlatego w naszej działalności B2B przyjmujemy zamówienia od 20 jednostek hardware, jak również zakupy w kontenerach. Niezależnie od zamówienia, utrzymujemy bliski i osobisty kontakt z każdym z naszych klientów biznesowych, ponieważ jesteśmy zaangażowani w naszą pracą na 100%.

 4. AGAM

  Polska

  Świadczymy głównie usługi informatyczne w zakresie odzyskiwania danych z nośników informatycznych. Bardziej szczegółowo: Odzskiwanie dane z dysków, odzyskiwanie danych z pendrive, odzyskanie danych ze skasowanych i uszkodzonych kart pamięci flash (xSD, SD, mini SD, mikroSD, Memory Stick, CompactFlash) . Odzyskujemy dane dla klientów głównie z terenu: Lublin i województwo lubelskie, a także Puławy, Kraśnik, Chełm, Zamość, Biała Podlaska, Terespol, Bychawa, Poniatowa, Opole Lubelskie.

 5. CIPCO GMBH

  Niemcy

  Firma CIPCO GMBH, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Dyski twarde. Jest również obecna w dziedzinach pamięci do serwera i desktopa, i serwer. Ma siedzibę w Hagen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. NETAC TECHNOLOGY CO., LTD.

  Chiny

  Firma NETAC TECHNOLOGY CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dyski twarde. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 2. MELTRON ELECTRONICS CORPORATION

  Tajwan R.O.C.

  Firma MELTRON ELECTRONICS CORPORATION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dyski twarde. Ma siedzibę w New Taipei City, Tajwan R.O.C..

 3. DATA RECOVERY LONDON LAB

  Zjednoczone Królestwo

  Firma DATA RECOVERY LONDON LAB, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Dyski twarde. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 4. DATARECOVERYITALIA

  Włochy

  Firma DATARECOVERYITALIA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Dyski twarde. Jest również obecna w dziedzinach odzyskiwanie danych, i Usługi odzyskiwania danych. Ma siedzibę w Tonara, Włochy.

 5. BRUGT-IT

  Dania

  Firma BRUGT-IT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Dyski twarde. Ma siedzibę w Aalborg C, Dania.

 1. BIWIN STORAGE TECHNOLOGY LIMITED

  Chiny

  Firma BIWIN STORAGE TECHNOLOGY LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dyski twarde. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 2. DRDATA DATENRETTUNG

  Niemcy

  Firma DRDATA DATENRETTUNG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Dyski twarde. Ma siedzibę w Puchheim, Niemcy.

 1. OXFORD DATA RECOVERY

  Zjednoczone Królestwo

  Firma OXFORD DATA RECOVERY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Dyski twarde. Ma siedzibę w Oxford, Zjednoczone Królestwo.

 2. STAINES DATA RECOVERY

  Zjednoczone Królestwo

  Firma STAINES DATA RECOVERY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Dyski twarde. Ma siedzibę w Staines, Zjednoczone Królestwo.

 3. DATENRETTUNG DATA RECOVERY

  Niemcy

  Firma DATENRETTUNG DATA RECOVERY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Dyski twarde. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 4. SQP ITALIA SRL

  Włochy

  Firma SQP ITALIA SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Dyski twarde. Jest również obecna w dziedzinach artykuły informatyczne, i dysk twardy HDD. Ma siedzibę w Grugliasco, Włochy.

 5. MUST COMPUTER

  Belgia

  Firma MUST COMPUTER, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Usługi informatyczne. Jest również obecna w dziedzinach Dyski twarde, Hardware, drukarka laserowa, konserwacja pomoc informatyczna, i Dyski twarde. Ma siedzibę w Bastogne, Belgia.

 6. MACROWAY TECHNOLOGY CO,.LIMITED

  Chiny

  Firma MACROWAY TECHNOLOGY CO,.LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dyski twarde. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 7. CAMBRIDGE DATA RECOVERY

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CAMBRIDGE DATA RECOVERY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Dyski twarde. Ma siedzibę w Cambridge, Zjednoczone Królestwo.

 8. KMI DATA RECOVERY - RECUPERACIÓN DE DATOS

  Hiszpania

  Firma KMI DATA RECOVERY - RECUPERACIÓN DE DATOS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Dyski twarde. Jest również obecna w dziedzinach Dysk do przechowywania danych, technologia RAID. Ma siedzibę w Almazora, Hiszpania.

 1. ONRETRIEVAL

  Hiszpania

  Firma ONRETRIEVAL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Dyski twarde. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 2. ELECTRONIC RECYCLING

  Irlandia

  Firma ELECTRONIC RECYCLING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przeróbka odpadów elektrycznych i elektronicznych. Jest również obecna w dziedzinach Dyski twarde, i Dyski twarde. Ma siedzibę w Finglas, Irlandia.

 3. ABOVE BOARD COMPONENTS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ABOVE BOARD COMPONENTS LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Dyski twarde. Jest również obecna w dziedzinach Podzespoły elektroniczne aktywne, Pamięć dodatkowa do komputerów, Podzespoły elektroniczne aktywne, układy scalone, Pamięć dodatkowa do komputerów, i kable do komputera. Ma siedzibę w Salisbury, Zjednoczone Królestwo.

 4. NGUYEN SHOP

  Szwajcaria

  Firma NGUYEN SHOP, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Dyski twarde. Jest również obecna w dziedzinach biurowy sprzęt komputerowy. Ma siedzibę w Winterthur, Szwajcaria.

 5. DATAMIND - ADVANCED DATA RECOVERY SERVICES

  Grecja

  Firma DATAMIND - ADVANCED DATA RECOVERY SERVICES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Dyski twarde. Ma siedzibę w Rio, Grecja.

 6. ITMONTEUR

  Indie

  Firma ITMONTEUR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dyski twarde. Ma siedzibę w Ghaziabad, Indie.

 7. SAROTECH CO., LTD.

  Korea Południowa

  Firma SAROTECH CO., LTD., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Dyski twarde. Jest również obecna w dziedzinach Zewnętrzne twarde dyski, i Dysk do przechowywania danych, technologia RAID. Ma siedzibę w Seoul, Korea Południowa.

 8. MYUNG INFORMATION TECHNOLOGIES, CO., LTD.

  Korea Południowa

  Firma MYUNG INFORMATION TECHNOLOGIES, CO., LTD., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Dyski twarde. Jest również obecna w dziedzinach odzyskiwanie danych. Ma siedzibę w Cheongju, Korea Południowa.

 9. OMG DATA RECOVERY

  Malta

  Firma OMG DATA RECOVERY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Dyski twarde. Jest również obecna w dziedzinach odzyskiwanie danych, i Usługi odzyskiwania danych. Ma siedzibę w Lija, Malta.

 10. ASIATECHTRADE

  Hong Kong

  Firma ASIATECHTRADE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Dyski twarde. Ma siedzibę w Hong Kpng, Hong Kong.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo