• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • drzwi pancerne i przeciwpożarowe przemysłowe

Wyniki dla

Drzwi pancerne i przeciwpożarowe przemysłowe - Import eksport

 1. TORTEC BRANDSCHUTZTOR GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma TORTEC BRANDSCHUTZTOR GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi pancerne i przeciwpożarowe przemysłowe. Ma siedzibę w Wolfsegg, Austria.

 2. TPO HOLZ-SYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TPO HOLZ-SYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi pancerne i przeciwpożarowe przemysłowe. Ma siedzibę w Leutershausen, Niemcy.

 3. TUTIP GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TUTIP GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Drzwi pancerne i przeciwpożarowe przemysłowe. Ma siedzibę w Lünen, Niemcy.

 4. TECKENTRUP SCHWEIZ AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma TECKENTRUP SCHWEIZ AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi pancerne i przeciwpożarowe przemysłowe. Ma siedzibę w Wettingen, Szwajcaria.

 5. ALM-TOR GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ALM-TOR GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drzwi pancerne i przeciwpożarowe przemysłowe. Ma siedzibę w Moers, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BURGER TORBAU AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma BURGER TORBAU AG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Drzwi pancerne i przeciwpożarowe przemysłowe. Ma siedzibę w Frauenfeld, Szwajcaria.

 2. GERHARD GWECHENBERGER

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma GERHARD GWECHENBERGER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi pancerne i przeciwpożarowe przemysłowe. Ma siedzibę w Altenmarkt Im Pongau, Austria.

 3. HÖRMANN KG VERKAUFSGESELLSCHAFT

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HÖRMANN KG VERKAUFSGESELLSCHAFT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi pancerne i przeciwpożarowe przemysłowe. Ma siedzibę w Steinhagen, Niemcy.

 4. TECHNIMETAL PROTECT

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma TECHNIMETAL PROTECT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi pancerne i przeciwpożarowe przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach drzwi zapasowe. Ma siedzibę w Marchienne-Au-Pont, Belgia.

 5. INTEK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma INTEK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi pancerne i przeciwpożarowe przemysłowe. Ma siedzibę w Oberriexingen, Niemcy.

 1. PFP

  Luksemburg

  Verified by europages badge

  Firma PFP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zabezpieczanie przeciwpożarowe - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Drzwi pancerne i przeciwpożarowe przemysłowe, Przeciwpożarowe - czujki i systemy alarmowe, uszczelnienia przeciwpożarowe, sufit przeciwpożarowy, żaluzje przeciwpożarowe, izolacje przeciwpożarowe, zapobieganie pożarom, Rozwiązania przeciwpożarowe, i Usuwanie dymu. Ma siedzibę w Ehlange Sur Mess, Luksemburg.

 2. EAS TECHNISCHER BRANDSCHUTZ GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EAS TECHNISCHER BRANDSCHUTZ GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drzwi pancerne i przeciwpożarowe przemysłowe. Ma siedzibę w Grünsfeld, Niemcy.

 1. WABEMA METALLHANDEL GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma WABEMA METALLHANDEL GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drzwi pancerne i przeciwpożarowe przemysłowe. Ma siedzibę w Grieskirchen, Austria.

 2. KTH METALLBAU PAUL HANKEMEIER E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KTH METALLBAU PAUL HANKEMEIER E.K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi pancerne i przeciwpożarowe przemysłowe. Ma siedzibę w Beelen, Niemcy.

 3. FM-LKS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FM-LKS GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Drzwi pancerne i przeciwpożarowe przemysłowe. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 4. FIRESTOP BRANDSCHUTZ-SERVICE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FIRESTOP BRANDSCHUTZ-SERVICE GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Drzwi pancerne i przeciwpożarowe przemysłowe. Ma siedzibę w Lehrte, Niemcy.

 5. ZARGEN-BÖSCH AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma ZARGEN-BÖSCH AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drzwi pancerne i przeciwpożarowe przemysłowe. Ma siedzibę w Widnau, Szwajcaria.

 6. KFK® TORSERVICE & SAFETY PRÜFSERVICE GMBH & CO. KG BUNDESWEIT

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KFK® TORSERVICE & SAFETY PRÜFSERVICE GMBH & CO. KG BUNDESWEIT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Drzwi pancerne i przeciwpożarowe przemysłowe. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 7. YEOMAN SHIELD

  Zjednoczone Królestwo

  Obchodząc w 2016 roku 50 lat obecności na rynku ochrony ścian i drzwi (w 2016) roku Yeoman Shield wie jak ważna jest stabilność i długowieczność zarówno dla sprzedawców jak i nabywców, w pełnych niepewności czasach w świecie biznesu. Silna, niezależna firma, będąca w stanie zaoferować bazę podstawowych funkcjonalnych produktów ochrony ścian i drzwi w szerokiej gamie kolorów. Dla Yeoman Shield zawsze najważniejsze były: doskonałość w obsłudze klienta, dostawach, doradztwie i jakości produktów. Usługa, która jest poparta 50-letnią wiedzą i doświadczeniem. Nowa broszura Yeoman Shield pokazuje kompleksową gamę systemów ochrony ścian i drzwi, zdjęcia projektów i dane techniczne, w tym 3 nowe wyroby i 14 pięknych nowych kolorów. Opracowane z myślą o klientach produkty te wzbogacają szeroki wybór proponowanych artykułów.

 8. WITEX SUPER-LOCK

  Polska

  Nasza oferta obejmuje drzwi wewnętrzne i zewnętrzne w wielu wariantach kolorystycznych. Dopełnieniem oferty drzwi drewnianych i stalowych są drzwi przeciwpożarowe i antywłamaniowe. W naszej ofercie posiadamy drzwi wejściowe o zwiększonej odporności na włamanie w klasie 2, 3 i 4. Możemy zaproponować również drzwi wzmocnione oraz zewnętrzne – wejściowe do domów. Współpracujemy w tym zakresie z producentami: Witex Super Lock, Stalprodukt Zamość, Terma, Stolbud Włoszczowa, Dre, Pol Skone, Domoferm, Mercor, Padilla. W zakresie bram przemysłowych współpracujemy z polskim producentem: firmą WIŚNIOWSKI (www.wisniowski.pl). Producent ten gwarantuje rozwiązania spełniające wymogi małych, jak i dużych „garażowisk”. Specjalnie dobrane napędy i automatyka, sprężyny o wysokiej wytrzymałości, detale wykończeniowe – powodują, że bramy te wyróżniają się na tle konkurencji bardzo wysokimi parametrami. Świadczymy usługi związane z montażem drzwi dla inwestorów instytucjonalnych, deweloperów i klientów

 1. ASSA ABLOY MERCOR DOORS

  Polska

  Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i jeszcze dziś zamów nasze rewelacyjne drzwi dymoszczelne. Pełną ofertę naszych produktów znajdą Państwo zawsze na naszej stronie firmowej mercordoors.com.pl do której odwiedzenia bardzo gorąco zachęcamy. U Nas mogą państwo kupić doskonałe drzwi ogniotrwałe, które w chwili obecnej są największą gwarancją bezpieczeństwa w czasie pożaru. Możemy pochwalić się bardzo dużym doświadczeniem i wieloma zadowolonymi klientami, którzy zawsze zachwalają nasze drzwi stalowe i polecają je swoim znajomym.

 2. DOORTRADE SP. Z O.O. SP. K.

  Polska

  Doortrade to firma specjalizująca się w biernych oddzieleniach przeciwpożarowych. Współczesne technologie i materiały dają wiele możliwości, by zapobiec rozprzestrzenianiu się ognia i podzielić zagrożony budynek na różne strefy. Jeśli pożar wybuchnie w hotelowej kuchni, dobre drzwi mogą skuteczne go zatrzymać i dać czas na ewakuację całego obiektu. Firma nawiązuje współpracę z klientami o różnych potrzebach i aktywnie wsłuchuje się w ich potrzeby. Oferuje stalowe drzwi PPOŻ i realizowała już zamówienia z różnych części kraju, w tym między innymi w Gdańsku, Warszawie, Łodzi i Poznaniu. W katalogu znajdują się także nowoczesne bramy przeciwpożarowe. Wszystkie produkty spełniają odpowiednie normy, które potwierdzają certyfikaty jakości. Przed podjęciem decyzji o zakupie wybranego modelu klienci mogą skorzystać z fachowych porad doświadczonych pracowników. Drzwi stalowe czy drewniane? Czy stosować przeszklenia, a jeżeli tak, to jakie? Istnieje możliwość personalizacji poprzez malowanie na dowolnie wybrany kolor ze wzornika. Skuteczne rozwiązania przeciwpożarowe dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach.

 3. BELGIUM SECURITY GROUP

  Belgia

  Firma BELGIUM SECURITY GROUP, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zamki, zasuwy i klucze. Jest również obecna w dziedzinach Drzwi pancerne i przeciwpożarowe przemysłowe, Drzwi i bramy przemysłowe i budynków użyteczności publicznej, zamek elektroniczny, Drzwi pancerne i przeciwpożarowe przemysłowe, Zamek biometryczny, i Drzwi i bramy przemysłowe i budynków użyteczności publicznej. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 4. GRUPO CODESA COMPACSA, S.L.

  Hiszpania

  Firma GRUPO CODESA COMPACSA, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kontenery metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci, Drzwi pancerne i przeciwpożarowe przemysłowe, zgniatarki do odpadów, Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci, i Drzwi pancerne i przeciwpożarowe przemysłowe. Ma siedzibę w Castellar Del Valles, Hiszpania.

 5. SEBINO CHIUSURE SRL

  Włochy

  Firma SEBINO CHIUSURE SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi pancerne i przeciwpożarowe przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach fire doors, i Drzwi drewniane. Ma siedzibę w Scanzorosciate, Włochy.

 6. FEZA DOORS

  Turcja

  Firma FEZA DOORS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi pancerne i przeciwpożarowe przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach drzwi ze stali nierdzewnej, bramy przeciwpożarowe, i drzwi drewniane. Ma siedzibę w Topkapi/istanbul, Turcja.

 7. GS SERRURERIE

  Francja

  Firma GS SERRURERIE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drzwi pancerne i przeciwpożarowe przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach otwieranie drzwi pancernych, wymiana zamka, i cylinder (wkładka) do zamka. Ma siedzibę w Chelles, Francja.

 8. ISG

  Łotwa

  Firma ISG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje aluminiowe. Jest również obecna w dziedzinach Drzwi pancerne i przeciwpożarowe przemysłowe, Wejścia automatyczne i przejścia kontrolne, Drzwi i bramy przemysłowe i budynków użyteczności publicznej, drzwi metalowe, Drzwi pancerne i przeciwpożarowe przemysłowe, Wejścia automatyczne i przejścia kontrolne, i Drzwi i bramy przemysłowe i budynków użyteczności publicznej. Ma siedzibę w Riga, Łotwa.

 9. GEHRING DÄMMTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma GEHRING DÄMMTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi pancerne i przeciwpożarowe przemysłowe. Ma siedzibę w Bielefeld, Niemcy.

 10. GERLOCK GMBH

  Niemcy

  Firma GERLOCK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi pancerne i przeciwpożarowe przemysłowe. Ma siedzibę w Bochum, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Drzwi pancerne i przeciwpożarowe przemysłowe - Import eksport

Liczba wyników

236 Przedsiębiorstwa