• Europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • drzwi i bramy przemysłowe i budynków użyteczności publicznej

Wyniki dla

Drzwi i bramy przemysłowe i budynków użyteczności publicznej - Import eksport

 1. HEINEN DOORS

  Belgia

  Verified by Europages badge

  Heinen jest specjalistą w zakresie drzwi i przegród bezpieczeństwa. W 1973 roku Heinen zaprojektował pierwsze metalowe drzwi łączące właściwości przeciwpożarowe z intensywnym użytkowaniem. Nasza oferta od tamtego czasu bardzo się wzbogaciła i zróżnicowała; Oferujemy drzwi antywłamaniowe, kuloodporne, przeciwwybuchowe, akustyczne, antypaniczne itp. Celem drzwi Heinen jest ochrona i bezpieczeństwo przy jednoczesnym zapewnieniu stabilności i solidności, co pozwala na intensywne użytkowanie drzwi. Wymogi w zakresie jakości nałożone na zakłady produkcyje znacznie wykraczają poza wymogi prawne: w ten sposób drzwi Heinen przetrwały dziesięciolecia, zapewniając optymalny poziomem wydajności. Nasze produkty objęte są 15 letnią gwarancją. Dzięki oprogramowaniu HCONFIG możemy zdefiniować realne potrzeby klienta według wcześniej określonych parametrów. Wspieramy naszych klientów w analizie ich potrzeb i opracowaniu specyfikacji. Koncentrujemy nasze wysiłki na badaniach i rozwoju mających na celu optymalizację naszych produktów i polegamy na sieci zaufanych partnerów, aby zagwarantować satysfakcję naszych klientów. Pracujemy zwłaszcza dla sektora transportowego, nuklearnego i energetycznego oraz przemysłowego ogólnie. Zdobyliśmy w szczególności zaufanie klientów takich jak RTBF oraz różne instytucje i organizacje rządowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

  Witryna www Open In New icon
 2. PROMOTEC MISCHLER TORSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge

  Firma Promotec Torsysteme GmbH może poszczycić się ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji drzwi. Założony w 1978 roku przez Henri i Marie-Anne Guth, Promotec początkowo produkował pierwsze rolety kratowe na własnej prasie formującej w wynajętej hali przemysłowej w pobliżu Kehl. W tym samym czasie zmontowano pierwsze bramy zwijane. Od tego czasu Promotec odnotowuje stały trend wzrostowy, który w 1992 roku wymagał dalszej rozbudowy strukturalnej: budowa nowego zakładu produkcyjnego z budynkiem magazynowo-administracyjnym, również w strefie przemysłowej w Kehl-Auenheim. Dzisiaj na 2200m² powierzchni produkcyjnej produkowane są wysokiej jakości rolety kratowe, rolety i bramy segmentowe. Ponad 40 pracowników pracuje codziennie, aby zapewnić wysoką jakość naszych produktów i zaoferować serwis najlepszy pod każdym względem.

  Witryna www Open In New icon
 3. GESCO-METALL GMBH SCHOTTENHAMML-BIEGETECHNIK

  Niemcy

  Verified by Europages badge

  GESCO-metall GmbH od ponad 30 lat symbolizuje jakość, kompetencje i doświadczenie w dziedzinie kontraktowego gięcia metali. Głównym przedmiotem produkcji są elementy z blach do okien, drzwi i fasad, a także profile specjalne dla budownictwa przemysłowego, branży budowy pojazdów, instalacji i urządzeń oraz dla techniki medycznej. Oczywiście dokonujemy także gięcia osłon aluminiowych dla potrzeb branży drewno/aluminium. Naszą ofertę z zakresie techniki gięcia uzupełniają także kompletne elementy łukowe, w tym anodowanie, malowanie, proszkowanie, montaż i szkło, a także parapety okienne i odkryte pokrycia. GESCO od lat produkuje iluminatory ze stali i iluminatory z aluminium. Ramy te przyciągają uwagę zarówno w przypadku drzwi wewnętrznych, zewnętrznych, jak i paneli elewacji i fasad. Nie tylko ze względów wizualnych, ale także wygody użytkowania iluminatory GESCO znajdują swoje miejsce w wielu różnych obiektach, takich jak hotele, restauracje, lotniska, szpitale, przedszkola, szkoły itp.

  Witryna www Open In New icon
 4. PORTEX

  Francja

  Verified by Europages badge

  Od ponad 60 lat, firma Portex produkuje szczelne drzwiczki do kadzi i cystern, sprzedawanych we Francji i dystrybuowanych na całym świecie. Firma Portex zajmuje się wyłącznie dostarczaniem szczelnych drzwi. Produkty te, pierwotnie używane jako pokrywy do generatorów gazowych, nie przestawały ewoluować pod kątem jakości, sprawności i trwałości i są dziś wzorcem w najróżniejszych zastosowaniach przemysłowych. Jesteśmy wyspecjalizowani w projektowaniu i produkcji drzwi i zamknięć szczelnych zewnętrznych okrągłych, prostokątnych, owalnych, klap inspekcyjnych, do spawania, o średnicy od 100 do 1200 mm, ze stali i stali nierdzewnej, przeznaczonych do użytku pod ciśnieniem lub nie, autoklaw wysokiego ciśnienia do 25 barów, zbiorników do ścieków, krat bezpieczeństwa, okienek, włazów kontrolnych i akcesoriów do kadzi. Nasze biuro łącznikowe w Niemczech: Lebacherstrasse 4 - 66113 Sarrebruck. Tel. 0681.9963.78

  Witryna www Open In New icon
 5. FRIGOQUIP GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge

  FRIGOQUIP GmbH jest firmą rodzinną, która została założona w 1997 roku. Specjalizujemy się w produkcji systemów kurtyn powietrznych. W ramach naszej serii THERMOVENT produkujemy systemy do drzwi serwisowych i bramek fabrycznych. Do każdych drzwi - nawet poza zakresem naszej seryjnej produkcji kurtyn powietrznych do drzwi o wymiarach światła do 600 x 600 cm. W serii FRIGOVENT produkujemy kurtyny powietrzne do drzwi chłodniczych i mroźniczych o wymiarach do 600 x 600 cm. Produkujemy również kurtyny powietrzne, które są montowane w zamrażalni nad drzwiami zamrażarki i pracują w temperaturach poniżej -20°C. Budujemy zarówno pionowe jak i poziome systemy nadmuchiwania. Wszystkie dmuchawy są wyposażone w silniki komutowane elektronicznie najnowszej generacji, zapewniające błyskawiczny rozruch, cichą pracę, długi okres użytkowania i wyjątkowo niskie zużycie energii. Wszystkie systemy są odporne na korozję, z wieloma elementami wykonanymi ze stali chromowo-niklowej.

  Witryna www Open In New icon
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie Europages.
 1. LUXZAUN GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 2. MTK - MONTAGE TECHNIK INH. DANIEL KASCHNITZ

  Austria

  Verified by Europages badge
 3. LINDPOINTNER TORSYSTEME GMBH

  Austria

  Verified by Europages badge
 4. EHRENFELS ISOLIERTÜREN GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 5. INOVATOR SCHNELLAUFTORE GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 1. REBOSSE IC VE DIS TIC LTD STI

  Turcja

  Verified by Europages badge
 2. GROTHAUS PENDELTÜREN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 3. MAVIFLEX

  Francja

  Drzwi giętkie przemysłowe, drzwi giętkie automatyczne, drzwi giętkie ręczne w rozmiarach standardowych i na miarę. Gwarancja produkcji & usług. MARKI: OPENFLEX, FLEXIPASS, FILECLAIR, MAVIPRO, MAVINOV, MAVICOLD, MAVIFOOD, ISOPASS, MAVISOUPLE, MAVISWING, MAVICLEAN, FLASHKIT, PASSPORT. Maviflex jest także producentem kurtyn paskowych, drzwi skrzydłowych, szybko działających drzwi do komory chłodniczej, szybko działających drzwi dla sektora rolno-spożywczego, giętkich ścianek działowych modularnych i ekranów ochronnych spawalniczych.

 4. GIOVI S.R.L.

  Włochy

  GIOVI S.r.l. to młoda i dynamiczna firma, założona w roku 1987 przez rodzinę Rosso, z myślą o stworzeniu zakładu produkcyjnego, który z powodzeniem stałby się częścią panoramy producentów urządzeń i paneli elektrycznych do sterowania maszynami. Aby móc lepiej reagować na potrzeby rynku, firma uruchomiła produkcję szybkobieżnych bram przemysłowych, pod nazwą GioviDoors, wykorzystując personel o ponad 20-letnim doświadczeniu w tej branży. Asortyment produktów jest opracowywany i tworzony tak, aby nadawały się one do różnych zastosowań w dziedzinach takich jak: przemysł ciężki, spożywczy, logistyka, suwnice, laboratoria pomiarowo-kontrolne, motoryzacja, kompostowanie, myjnie samochodowe, budownictwo okrętowe, szpitale oraz pomieszczenia o kontrolowanej temperaturze.

 5. REZBI - BRAMY GARAŻOWE I NAPĘDY DO BRAM

  Polska

  Firma Rezbi jest liderem automatyki drzwiowej, która posiada już 10 lat doświadczenia na rynku. Jest to dynamicznie rozwijająca się firma, która swoją siedzibę ma na terenie miasta Rzeszów. Zespół pracowniczy tworzą wykwalifikowane osoby, które dzięki tak licznym zleceniom z całej Polski wciąż rozwijają swoją wiedzę i umiejętności niezbędne zarówno w montażu, jak i w serwisie oferowanych produktów. Specjaliści z rzeszowskiej firmy Rezbi stale podnoszą swoje kwalifikacje poprzez szkolenia i kursy, by wychodzić naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. W ofercie firmy są między innymi domofony, bramy garażowe, napędy do bram oraz automatyka drzwiowa. Klienci, by zapewnić sobie przedłużenie żywotności zamontowanych drzwi, mogą podpisać umowę serwisową. Gwarantuje ona, że pracownicy posiadający fachową wiedzę, w zgodzie z opracowanym harmonogramem serwisowym, będą dbać o konserwację i bezpieczeństwo użytkowania zakupionego produktu. Termin przeglądu jest uprzednio ustalany przez firmę i przekazywany klientowi, dlatego petenci nie muszą martwić się, że zapomną o czasie przeglądu. Jeżeli szukasz odpowiedniego produktu dla siebie, a nie jesteś pewien, co będzie dla Ciebie najlepsze, to skontaktuj się z Rezbi. Rzeszowscy specjaliści służą profesjonalnym doradztwem i pomocą w wyborze najlepszego produktu dopasowanego do wymagań każdego z klientów. Pomogą z wyborem i montażem odpowiedniej bramy garażowej, napędu do bram i drzwi czy automatyki drzwiowej.

 6. HANBUD

  Polska

  Oferujemy między innymi: stolarkę budowlaną (okna, drzwi), bramy garażowe, ogrodzenia i bramy posesyjne; a także związane z tym dodatki i akcesoria, takie jak: parapety, rolety, żaluzje, klamki, zamki, domofony, napędy automatyczne do bram garażowych i ogrodzeniowych, oraz wiele innych. Nasi klienci to odbiorcy detaliczni jak i hurtowi: deweloperzy, firmy budowlane, Spółdzielnie i Wspólnoty Mieszkaniowe, administratorzy. Świadczymy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Naszymi głównymi partnerami handlowymi, są firmy: Wiśniowski oraz Delta. Wyroby tych producentów oferujemy także w cenach hurtowych do dalszej odsprzedaży.

 7. FATIH WROUGHT IRON

  Turcja

  Fatih jest wiodącym w Turcji producentem zajmującym się projektowaniem i masową produkcją elementów i zespołów z kutego żelaza takich jak: ozdobne elementy żelazne, arkusze cięte, profile, bramy, ogrodzenia, żelazo kute, meble. Jesteśmy dumni z uzyskania jako pierwszy producent kutego żelaza na świecie certyfikatu ISO 9001.

 8. PPHU JOLIMPEX

  Polska

  Sprzedaż okien PVC, drewnianych, aluminiowych, bram garażowych, parapetów wraz z montażem, remonty, budowa domów, roboty wykończeniowe wewnętrzne i zewnetrzne

 9. DOORHAN POLAND

  Polska

  Producent segmentowych bram garażowych oraz przemysłowych. Producent doków przeładunkowych oraz ramp mobilnych.

 10. LP POLSKA

  Polska

  Drzwi, Okna, Bramy Garażowe/Przemysłowe, Akcesoriah Do Produkcji Oraz Montażu Stolarki Otworowej

 1. BELGIUM SECURITY GROUP

  Belgia

 2. MORESCHI INDUSTRIAL DOORS

  Włochy

 3. ISG

  Łotwa

 4. ROLFLEX NEDERLAND BV

  Holandia

 5. J.REENTS GMBH

  Niemcy

 6. EIE FRANCE

  Francja

 7. HERGER METALLBAU TORBAU

  Szwajcaria

 8. KAVIDOORS

  Hiszpania

 9. ATDCF

  Francja

 10. HEMMAR PVC

  Belgia

Filtry

Wyniki dla

Drzwi i bramy przemysłowe i budynków użyteczności publicznej - Import eksport

Liczba wyników

4478 przedsiębiorstwa