• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • drzwi giętkie (gumowe) przemysłowe

Wyniki dla

Drzwi giętkie (gumowe) przemysłowe - Import eksport

 1. SPENLE

  Francja

  Firma SPENLE projektuje i produkuje dla branży przemysłowej, rolno-spożywczej, głównych kuchni, białych sal i szpitali. Dzięki swojej wiedzy fachowej i ciągłym innowacjom firma SPENLE tworzy wyroby wysokiej jakości, które zdobyły wysokie uznanie. SPENLE proponuje pełną gamę drzwi produkowanych na miarę: drzwi elastyczne przemysłowe; Drzwi izotermiczne dla sektora rolno-spożywczego; drzwi do izolacji termicznej dla branży rolno-spożywczej; drzwi przeciw promieniom rentgenowskim do sal czystych, a także części zamienne (zawiasy, uszczelki, etc.).

 2. FOPPE DIREKT VERSAND GMBH

  Niemcy

  Szybkie tempo, niezależny wybór akcesoriów oraz atrakcyjne alternatywy. Możliwość dokonania wyboru z ponad 4000 markowych elementów wyposażenia do produkcji, transportu, montażu i uszczelnienia okien, drzwi, fasad szklanych, ogrodów zimowych i zadaszeń tarasowych. Produkty te można z powodzeniem stosować w połączeniu z elementami wykonanymi z drewna, tworzyw sztucznych i aluminium. Odpowiedni produkt jest dostępny na żądanie, a czas dostawy został skrócony do niezbędnego minimum. Firma FOPPE ZUBEHÖR oferuje jako niezawodny dostawca wszelkiego rodzaju akcesoria do konstrukcji stalowych i produkcji okien. Zapewniamy pełną niezależność, możliwość wyboru akcesoriów systemowych oraz ponad 2000 wariantów łączników – pasujących do wszystkich popularnych systemów. Niezależnie od tego, czy chodzi o produkty indywidualne czy standardowe, oferujemy alternatywę dla wyposażenia producentów rozwiązań systemowych. Projektując nowe produkty kierujemy się trendami rynkowymi, jednak przede wszystkim zwracamy uwagę na potrzeby naszych klientów.

 3. BMP FRANCE

  Francja

  Firma BMP FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi przesuwne przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Drzwi giętkie (gumowe) przemysłowe, Drzwi składane i przesuwne przemysłowe, Drzwi i bramy przemysłowe i budynków użyteczności publicznej, Drzwi sektorowe przemysłowe, Drzwi giętkie (gumowe) przemysłowe, Drzwi składane i przesuwne przemysłowe, Drzwi i bramy przemysłowe i budynków użyteczności publicznej, i Drzwi sektorowe przemysłowe. Ma siedzibę w Frans, Francja.

 4. EXPERT SLOTENMAKER

  Holandia

  Firma EXPERT SLOTENMAKER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drzwi giętkie (gumowe) przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Zamki, zamki bezpieczeństwa, zamki do ościeżnic dla budownictwa, Zamki, i zamki wpuszczane. Ma siedzibę w Rotterdam, Holandia.

 5. GTA WINDOWS AND DOORS

  Kanada

  Firma GTA WINDOWS AND DOORS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drzwi giętkie (gumowe) przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach drzwi zewnętrzne, i drzwi i okna. Ma siedzibę w Toronto, Kanada.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. IPR SRL

  Włochy

  Firma IPR SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi giętkie (gumowe) przemysłowe. Ma siedzibę w Govone, Włochy.

 2. OPEN SPEED

  Francja

  Firma OPEN SPEED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zamki, zasuwy i klucze. Jest również obecna w dziedzinach Rolety metalowe drzwiowe, Drzwi giętkie (gumowe) przemysłowe, Rolety metalowe drzwiowe, bramy dzielone, i Drzwi giętkie (gumowe) przemysłowe. Ma siedzibę w Rives, Francja.

 3. GMP TECHNICAL SOLUTIONS PRIVATE LIMITED

  Indie

  Firma GMP TECHNICAL SOLUTIONS PRIVATE LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odkażanie powietrza dla sal białych szpitalnych - systemy i procedury. Jest również obecna w dziedzinach Drzwi pancerne i przeciwpożarowe przemysłowe, Wejścia automatyczne i przejścia kontrolne, Drzwi giętkie (gumowe) przemysłowe, Drzwi pancerne i przeciwpożarowe przemysłowe, Wejścia automatyczne i przejścia kontrolne, i Drzwi giętkie (gumowe) przemysłowe. Ma siedzibę w Baddi, Indie.

 4. SERCHEK INDUSTRIAL IRELAND LTD.

  Irlandia

  Firma SERCHEK INDUSTRIAL IRELAND LTD., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach Drzwi i bramy przemysłowe i budynków użyteczności publicznej, Drzwi sektorowe przemysłowe, Drzwi giętkie (gumowe) przemysłowe, Drzwi i bramy przemysłowe i budynków użyteczności publicznej, Drzwi sektorowe przemysłowe, i Drzwi giętkie (gumowe) przemysłowe. Ma siedzibę w Mullingar, Co. Westmeath, Irlandia.

 5. SOMAFI 9

  Francja

  Firma SOMAFI 9, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Drzwi sektorowe przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Drzwi giętkie (gumowe) przemysłowe, drzwi przemysłowe, akcesoria dla nabrzeży, i Drzwi giętkie (gumowe) przemysłowe. Ma siedzibę w Moirans, Francja.

 1. LUKSDOOR ÇELIKKAPI

  Turcja

  Firma LUKSDOOR ÇELIKKAPI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi giętkie (gumowe) przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach drzwi zapasowe, drzwi drewniane, drzwi pancerne do bram i garaży, i drzwi przechylne ze stali i drewna. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 2. ASSA ABLOY ENTRANCE SYSTEMS

  Belgia

  Firma ASSA ABLOY ENTRANCE SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi giętkie (gumowe) przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach drzwi - hurt, bramy rolowane, i drzwi elastyczne. Ma siedzibę w Melle, Belgia.

 1. MAMMOET OUDE BOUWMATERIALEN

  Holandia

  Firma MAMMOET OUDE BOUWMATERIALEN, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Drzwi giętkie (gumowe) przemysłowe. Ma siedzibę w Den Haag, Holandia.

 2. RTH PROCONSTRUCT SRL

  Rumunia

  Firma RTH PROCONSTRUCT SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi giętkie (gumowe) przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach bramy dzielone. Ma siedzibę w Bragadiru, Jud. Ilfov, Rumunia.

 3. BESAM AUSTRIA GMBH

  Austria

  Firma BESAM AUSTRIA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane. Jest również obecna w dziedzinach Drzwi giętkie (gumowe) przemysłowe, Podzespoły elektroniczne aktywne, Drzwi giętkie (gumowe) przemysłowe, i Podzespoły elektroniczne aktywne. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 4. TORSYSTEME THÜNCHER GMBH

  Niemcy

  Firma TORSYSTEME THÜNCHER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kraty do bram. Jest również obecna w dziedzinach Drzwi giętkie (gumowe) przemysłowe, Drzwi i bramy przemysłowe i budynków użyteczności publicznej, Drzwi giętkie (gumowe) przemysłowe, i Drzwi i bramy przemysłowe i budynków użyteczności publicznej. Ma siedzibę w Kreuzau, Niemcy.

 5. NB DEUREN

  Holandia

  Firma NB DEUREN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drzwi giętkie (gumowe) przemysłowe. Ma siedzibę w Hazerswoude Dorp, Holandia.

 6. KIMPLY

  Francja

  Firma KIMPLY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi giętkie (gumowe) przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach ścianki działowe miękkie. Ma siedzibę w Vourles, Francja.

 7. BELSTROYIZDELIE LTD.

  Białoruś

  Firma BELSTROYIZDELIE LTD., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drzwi pancerne i przeciwpożarowe przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Drzwi giętkie (gumowe) przemysłowe, Drzwi i bramy, Drzwi i bramy przemysłowe i budynków użyteczności publicznej, Drzwi giętkie (gumowe) przemysłowe, Drzwi i bramy, i Drzwi i bramy przemysłowe i budynków użyteczności publicznej. Ma siedzibę w Minsk, Białoruś.

 8. ILMEST D.O.O.

  Słowenia

  Firma ILMEST D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi giętkie (gumowe) przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno - galanteria drewniana, i Drewno - galanteria drewniana. Ma siedzibę w Nova Gorica, Słowenia.

 1. EFAFLEX-VAN DER TOL EN KEIJZER B.V.

  Holandia

  Firma EFAFLEX-VAN DER TOL EN KEIJZER B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi i bramy przemysłowe i budynków użyteczności publicznej. Jest również obecna w dziedzinach Drzwi giętkie (gumowe) przemysłowe, i Drzwi giętkie (gumowe) przemysłowe. Ma siedzibę w Utrecht, Holandia.

 2. COMPLETE SHUTTER SERVICES LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma COMPLETE SHUTTER SERVICES LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi pancerne i przeciwpożarowe przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Drzwi giętkie (gumowe) przemysłowe, i Drzwi giętkie (gumowe) przemysłowe. Ma siedzibę w Sheffield, Zjednoczone Królestwo.

 3. DOORS & HARDWARE LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma DOORS & HARDWARE LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi giętkie (gumowe) przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Drzwi i bramy przemysłowe i budynków użyteczności publicznej, Kraty do bram, Drzwi i bramy przemysłowe i budynków użyteczności publicznej, i Kraty do bram. Ma siedzibę w Sutton Coldfield, Zjednoczone Królestwo.

 4. PL S.R.L.

  Włochy

  Firma PL S.R.L., roku i działającą w sektorze Drzwi i bramy przemysłowe i budynków użyteczności publicznej. Jest również obecna w dziedzinach Drzwi sektorowe przemysłowe, Drzwi giętkie (gumowe) przemysłowe, Drzwi sektorowe przemysłowe, i Drzwi giętkie (gumowe) przemysłowe. Ma siedzibę w Cervere, Włochy.

 5. GLOBE OWNS INFORMATION INDUSTRY & TRADE CO., LTD.

  Chiny

  Firma GLOBE OWNS INFORMATION INDUSTRY & TRADE CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi giętkie (gumowe) przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Dostawca dostępu do Internetu (IAP). Ma siedzibę w Foshan, Chiny.

 6. BMP CO.MED S.R.L.

  Włochy

  Firma BMP CO.MED S.R.L., roku i działającą w sektorze Drzwi i bramy przemysłowe i budynków użyteczności publicznej. Jest również obecna w dziedzinach Drzwi sektorowe przemysłowe, Drzwi giętkie (gumowe) przemysłowe, Drzwi sektorowe przemysłowe, i Drzwi giętkie (gumowe) przemysłowe. Ma siedzibę w Benevento, Włochy.

 7. POSITIVE DOOR

  Turcja

  Firma POSITIVE DOOR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi giętkie (gumowe) przemysłowe. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 8. TAURUS EXPORTS

  Włochy

  Firma TAURUS EXPORTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi giętkie (gumowe) przemysłowe. Ma siedzibę w Ceresole D'alba, Włochy.

 9. KONE DEURSYSTEMEN B.V.

  Holandia

  Firma KONE DEURSYSTEMEN B.V., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drzwi i bramy przemysłowe i budynków użyteczności publicznej. Jest również obecna w dziedzinach Drzwi giętkie (gumowe) przemysłowe, i Drzwi giętkie (gumowe) przemysłowe. Ma siedzibę w Veenendaal, Holandia.

 10. DANA TURENINDUSTRIE GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Firma DANA TURENINDUSTRIE GESELLSCHAFT M.B.H., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi giętkie (gumowe) przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Kotlarstwo, i Kotlarstwo. Ma siedzibę w Spital Am Pyhrn, Austria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo

Wyszukaj wyceny dla