• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • drobnica żelazna

Wyniki dla

Drobnica żelazna - Import eksport

 1. BTS BEFESTIGUNGSELEMENTE-TECHNIK GMBH

  Niemcy

  BTS Befestigungselemente-Technik GmbH jest średniej wielkości przedsiębiorstwem z branży obróbki metali, które koncentruje się na produkcji i sprzedaży elementów złącznych i mocujących. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1983 roku i ma siedzibę w Saarburgu, Nadrenia-Palatynat. Łącznie zatrudniamy około 50 pracowników. Stale uzupełniany i rozszerzany asortyment produktów obejmuje nakrętki skrzydełkowe, śruby skrzydełkowe, nakrętki kołpakowe, łączniki drewniane, zaciski dźwigarów, nakrętki szynowe, bloki ślizgowe, śruby z łbem młotkowym i różne części specjalne wykonane według rysunków lub próbek. Cechuje nas łańcuch wartości dodanej o wysokiej wartości, począwszy od fazy odlewania metali "Made in Germany", obróbki mechanicznej, specyficznej dla klienta obróbki powierzchni do etapu indywidualnego pakowania. Działamy w sposób wysoce zorientowany na klienta, elastyczny i świadomy jakości w oparciu o certyfikowane systemy zarządzania.

 2. GASKET TECHNOLOGY ITALY

  Włochy

  Gasket Italy to firma o 40-letniej tradycji w sektorze uszczelek przemysłowych, która rozwija się, aby sprostać wyzwaniom ciągle zmieniającej się międzynarodowej rzeczywistości biznesowej. To co oferujemy, to po prostu najlepsza jakość dopasowana do klienta. Nasze know-how zdobywane przez wiele lat pozwala nam produkować artykuły o wysokiej precyzji - owoc ciągłych prac w zakresie badań i rozwoju, mających na celu stałe podnoszenie ich jakości. W naszym bogatym katalogu znajdują się tylko i wyłącznie produkty o potwierdzonej jakości. Gwarantujemy, że zostały w pełni wyprodukowane we Włoszech z surowców i półproduktów pochodzących wyłącznie z Europy. Produkcja na dużą skalę uszczelnień przemysłowych spiralnych, metaloplastycznych, uszczelnień ring joint, metalowych, wycinanych (bez azbestu, grafit, korek, guma, PTFE), dławnicowych.

 3. JIT HOMES COMPANY LIMITED

  Chiny

  JIT Homes specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży akcesoriów do szkła hartowanego, takich jak m.in. okucia, szyny do szklanych drzwi, systemy klinowe, sprężyny podłogowe, uchwyty, zawiasy prysznicowe, mocowania do szkła, gałki, wieszaki na ręczniki, drążki podporowe, uszczelnienia do ścianek, krany, stabilizatory do kabiny prysznicowej, kanały do przeszklenia, elementy obrotowe, zamki, zawiasy drzwiowe, okucia do drzwi przesuwanych, akcesoria do drzwi przesuwanych, łączniki pająkowe, itp.

 4. MOVINGROUP S.R.L.

  Włochy

  Firma opracowuje i sprzedaje uszczelnienia z tworzyw sztucznych oraz niestandardowe komponenty przemysłowe. Ponadto dysponuje wykwalifikowanym zespołem, o doświadczeniu i umiejętnościach technicznych zdobywanych w branży uszczelek i obróbki tworzyw sztucznych przez ponad 30 lat. Movingroup obsługuje wielkie firmy z sektora stoczniowego, małe i średnie firmy z branży komponentów hydraulicznych, producentów maszyn do robót ziemnych, producentów instalacji przemysłowych oraz wiele innych przedsiębiorstw. ISO 9001: możliwość śledzenia każdej dostawy.

 5. CIVIC INDUSTRIE

  Francja

  Firma CIVIC INDUSTRIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana. Jest również obecna w dziedzinach Ramy do obrazów i akcesoria ramiarskie, Pręty do wieszania obrazów, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa, ścienne odboje do drzwi, ograniczniki do drzwi, Ramy do obrazów i akcesoria ramiarskie, odboje drzwi podłogowe, Pręty do wieszania obrazów, i produkcja sim. Ma siedzibę w L'haye Les Roses, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SIRO BESCHLÄGE- U. METALLWARENFABRIK GES.M.B.H.

  Austria

  Firma SIRO BESCHLÄGE- U. METALLWARENFABRIK GES.M.B.H., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drobnica żelazna. Ma siedzibę w Ternberg, Austria.

 2. ANGLO STAINLESS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ANGLO STAINLESS LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Drobnica żelazna. Jest również obecna w dziedzinach Opaski rurowe, złącza niskiego ciśnienia, złącza wysokociśnieniowe, złączki metalowe, Stainless steel flanges, artykuły do mocowań nierdzewnych, pipe fittings, Stainless-steel pipe bends, i kształtki do rur tłocznych. Ma siedzibę w Dewsbury, Zjednoczone Królestwo.

 3. FERRAMENTA SAN GIORGIO S.A.S.

  Włochy

  Firma FERRAMENTA SAN GIORGIO S.A.S., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana. Jest również obecna w dziedzinach drobnica żelazna, piece, narzędzie elektryczne, i farby. Ma siedzibę w San Giorgio Canavese, Włochy.

 4. LINEO ENGINEERING

  Rumunia

  Firma LINEO ENGINEERING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach Koncepcja produktu - powykonawcze usługi projektowe, Biura projektów przemysłowych, Prototypy przemysłowe, Wzornictwo przemysłowe, tynkowanie budynków, badania i zindywidualizowane wykonywanie produktów, modelarstwo 3d, cad, i badania i rozwój. Ma siedzibę w Timisoara, Rumunia.

 5. SCHIAVETTI S.A.S - ACCESSORI PER LA NAUTICA

  Włochy

  Firma SCHIAVETTI S.A.S - ACCESSORI PER LA NAUTICA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Aprowizacja statków. Jest również obecna w dziedzinach SMALL METAL PARTS, drobnica żelazna, drobnica metalowa, SMALL METAL PARTS, i artykuły metalowe - hurt. Ma siedzibę w Genova, Włochy.

 1. L.F. S.N.C. DI LAVAZZA PAOLO E FRIZZI MARIO

  Włochy

  Firma L.F. S.N.C. DI LAVAZZA PAOLO E FRIZZI MARIO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zamki, zasuwy i klucze. Jest również obecna w dziedzinach drobnica żelazna, kowal, dorabianie kluczy, i drzwi pancerne. Ma siedzibę w Uboldo, Włochy.

 2. MORCHIO FRATELLI SNC

  Włochy

  Firma Ferramenta Fratelli Morchio oddaje do dyspozycji swojej wymagającej klienteli, składającej się z zawodowców i osób prywatnych, bogaty wybór artykułów metalowych, klucze angielskie, szczypce, narzędzia elektryczne, wkręcarki, piły łańcuchowe, odchwaszczarki, kleje, rozpuszczalniki, lakiery i farby, artykuły ogrodowe i gospodarstwa domowego, zamki, sejfy z kombinacją cyfrową, z kombinacją na klucz, uchwyty, kratki metalowe, złącza, krany i półki najlepszych marek.

 1. GERVASIO EDILIZIA

  Włochy

  Nasza przestrzeń życia codziennego, w komfortowym otoczeniu, o wysokim standardzie, z materiałów certyfikowanych, które zostały opracowane z myślą o człowieku i środowisku. Gervasio Antonio proponuje rozwiązania opracowane do konstrukcji, modernizacji i powiększania pomieszczeń w domu. Łazienki, akcesoria, skoordynowane elementy, sanitariaty klasyczne i nowoczesne, parkiety i wszystkie akcesoria dekoracyjne, a wszystko w licznych rozwiązaniach i najlepszych marek.

 2. FERRETERÍA ACENTEJO

  Hiszpania

  Firmy specjalizujące się w zakresie rusztowań, artykułów metalowych, wynajmie maszyn dla sektora budowlanego i placów budowy. Wynajem silników konstrukcyjnych.

 3. ALDACO AVANCE 2022 S.L.

  Hiszpania

 4. METAL FLY S.R.L.

  Włochy

 5. FERRAMENTA NEVIO

  Włochy

 6. ATLANTIQUE PROFILAGE

  Francja

 7. DORMAKABA BELGIUM

  Belgia

 8. HANS-PETER HUMMEL E. K.

  Niemcy

 1. WIDEN INTERNATIONAL CO., LTD

  Tajwan R.O.C.

 2. ING.MILAN NOVOTNÝ-STEN

  Republika Czeska

 3. EURO INDUSTRIE

  Francja

 4. PICCAGLI GIAN LUCA

  Włochy

 5. OZBIRLIK MAKINA, CONSULTATION, MANUFACTURING

  Turcja

 6. FERRAMENTA CASALINGHI GEROLINA

  Włochy

 7. QUINCAILLERIE ETS BROSSARD

  Francja

 8. 3K GRUP INŞAAT TAAHHÜT HAFRIYAT TICARET LIMITED ŞIRKETI

  Turcja

 9. KD-BESCHLÄGE

  Niemcy

 10. SOERGEN

  Francja

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Drobnica żelazna - Import eksport

Liczba wyników

502 Przedsiębiorstwa