• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • drobnica żelazna

Wyniki dla

Drobnica żelazna - Import eksport

 1. BTS BEFESTIGUNGSELEMENTE-TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  BTS Befestigungselemente-Technik GmbH jest średniej wielkości przedsiębiorstwem z branży obróbki metali, które koncentruje się na produkcji i sprzedaży elementów złącznych i mocujących. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1983 roku i ma siedzibę w Saarburgu, Nadrenia-Palatynat. Łącznie zatrudniamy około 50 pracowników. Stale uzupełniany i rozszerzany asortyment produktów obejmuje nakrętki skrzydełkowe, śruby skrzydełkowe, nakrętki kołpakowe, łączniki drewniane, zaciski dźwigarów, nakrętki szynowe, bloki ślizgowe, śruby z łbem młotkowym i różne części specjalne wykonane według rysunków lub próbek. Cechuje nas łańcuch wartości dodanej o wysokiej wartości, począwszy od fazy odlewania metali "Made in Germany", obróbki mechanicznej, specyficznej dla klienta obróbki powierzchni do etapu indywidualnego pakowania. Działamy w sposób wysoce zorientowany na klienta, elastyczny i świadomy jakości w oparciu o certyfikowane systemy zarządzania.

 2. JIT HOMES COMPANY LIMITED

  Chiny

  Verified by europages badge

  JIT Homes specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży akcesoriów do szkła hartowanego, takich jak m.in. okucia, szyny do szklanych drzwi, systemy klinowe, sprężyny podłogowe, uchwyty, zawiasy prysznicowe, mocowania do szkła, gałki, wieszaki na ręczniki, drążki podporowe, uszczelnienia do ścianek, krany, stabilizatory do kabiny prysznicowej, kanały do przeszklenia, elementy obrotowe, zamki, zawiasy drzwiowe, okucia do drzwi przesuwanych, akcesoria do drzwi przesuwanych, łączniki pająkowe, itp.

 3. VISIONLINK

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma VISIONLINK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telefonia - sprzęt i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Usługi informatyczne, Oprogramowanie, Materiały eksploatacyjne do drukarek komputerowych, Komputery przenośne, inżynieria informatyczna, specjaliści informatycy, obsługa serwisowa z zakresu informatyki, zabezpieczenie sieci informatycznej, i dystrybucja produktów informatycznych. Ma siedzibę w Lisboa, Portugalia.

 4. CIVIC INDUSTRIE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CIVIC INDUSTRIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana. Jest również obecna w dziedzinach Ramy do obrazów i akcesoria ramiarskie, Pręty do wieszania obrazów, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa, ścienne odboje do drzwi, ograniczniki do drzwi, Ramy do obrazów i akcesoria ramiarskie, odboje drzwi podłogowe, Pręty do wieszania obrazów, i produkcja sim. Ma siedzibę w L'haye Les Roses, Francja.

 5. SIRO BESCHLÄGE- U. METALLWARENFABRIK GES.M.B.H.

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma SIRO BESCHLÄGE- U. METALLWARENFABRIK GES.M.B.H., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drobnica żelazna. Ma siedzibę w Ternberg, Austria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ANGLO STAINLESS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Firma ANGLO STAINLESS LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Drobnica żelazna. Jest również obecna w dziedzinach Opaski rurowe, złącza niskiego ciśnienia, złącza wysokociśnieniowe, złączki metalowe, Stainless steel flanges, artykuły do mocowań nierdzewnych, pipe fittings, Stainless-steel pipe bends, i kształtki do rur tłocznych. Ma siedzibę w Dewsbury, Zjednoczone Królestwo.

 2. SCHIAVETTI S.A.S - ACCESSORI PER LA NAUTICA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SCHIAVETTI S.A.S - ACCESSORI PER LA NAUTICA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Aprowizacja statków. Jest również obecna w dziedzinach SMALL METAL PARTS, drobnica żelazna, drobnica metalowa, SMALL METAL PARTS, i artykuły metalowe - hurt. Ma siedzibę w Genova, Włochy.

 3. MORCHIO FRATELLI SNC

  Włochy

  Firma Ferramenta Fratelli Morchio oddaje do dyspozycji swojej wymagającej klienteli, składającej się z zawodowców i osób prywatnych, bogaty wybór artykułów metalowych, klucze angielskie, szczypce, narzędzia elektryczne, wkręcarki, piły łańcuchowe, odchwaszczarki, kleje, rozpuszczalniki, lakiery i farby, artykuły ogrodowe i gospodarstwa domowego, zamki, sejfy z kombinacją cyfrową, z kombinacją na klucz, uchwyty, kratki metalowe, złącza, krany i półki najlepszych marek.

 4. GERVASIO EDILIZIA

  Włochy

  Nasza przestrzeń życia codziennego, w komfortowym otoczeniu, o wysokim standardzie, z materiałów certyfikowanych, które zostały opracowane z myślą o człowieku i środowisku. Gervasio Antonio proponuje rozwiązania opracowane do konstrukcji, modernizacji i powiększania pomieszczeń w domu. Łazienki, akcesoria, skoordynowane elementy, sanitariaty klasyczne i nowoczesne, parkiety i wszystkie akcesoria dekoracyjne, a wszystko w licznych rozwiązaniach i najlepszych marek.

 5. FERRETERÍA ACENTEJO

  Hiszpania

  Firmy specjalizujące się w zakresie rusztowań, artykułów metalowych, wynajmie maszyn dla sektora budowlanego i placów budowy. Wynajem silników konstrukcyjnych.

 1. ALDACO AVANCE 2022 S.L.

  Hiszpania

  Firma ALDACO AVANCE 2022 S.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kowalstwo przemysłowe i budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe, Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe, drobnica żelazna, higiena i bezpieczeństwo w miejscu pracy, i zaopatrzenie dla przemysłu. Ma siedzibę w Gijon, Hiszpania.

 2. ENKA METAL, CONSULTATION, PROJECT MANAGEMENT, MANUFACTURING

  Turcja

  Firma ENKA METAL, CONSULTATION, PROJECT MANAGEMENT, MANUFACTURING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki - części i osprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Drobnica żelazna, rury mosiężne, doradztwo techniczne w dziedzinie inżynierii maszynowej, kierowanie inkubatorami przedsiębiorczości, i Drobnica żelazna. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 1. METAL FLY S.R.L.

  Włochy

  Firma METAL FLY S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa, drobnica żelazna, termohydraulika, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa, i ogrodzenia. Ma siedzibę w Cartoceto, Włochy.

 2. FERRAMENTA NEVIO

  Włochy

  Firma FERRAMENTA NEVIO, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana. Jest również obecna w dziedzinach barwniki, dorabianie kluczy, narzędzia ręczne z silnikami do majsterkowania, i drobnica żelazna. Ma siedzibę w Termoli, Włochy.

 3. ATLANTIQUE PROFILAGE

  Francja

  Firma ATLANTIQUE PROFILAGE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma stalowa. Jest również obecna w dziedzinach drobnica żelazna. Ma siedzibę w Hagetmau, Francja.

 4. DORMAKABA BELGIUM

  Belgia

  Firma DORMAKABA BELGIUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drobnica żelazna. Ma siedzibę w Brugge, Belgia.

 5. ING.MILAN NOVOTNÝ-STEN

  Republika Czeska

  Firma ING.MILAN NOVOTNÝ-STEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drobnica żelazna. Jest również obecna w dziedzinach Zawiasy , okucia i inne elementy metalowe do mebli, Elementy miedziane i metalowe do mebli, Zawiasy , okucia i inne elementy metalowe do mebli, i Elementy miedziane i metalowe do mebli. Ma siedzibę w Přeštice, Republika Czeska.

 6. HANS-PETER HUMMEL E. K.

  Niemcy

  Firma HANS-PETER HUMMEL E. K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drobnica żelazna. Ma siedzibę w Legau, Niemcy.

 7. WIDEN INTERNATIONAL CO., LTD

  Tajwan R.O.C.

  Firma WIDEN INTERNATIONAL CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Części do silników Diesla. Jest również obecna w dziedzinach Drobnica żelazna, Narzędzia ręczne niezasilane, Przekładnie mechaniczne - części zamienne, kowalstwo, Drobnica żelazna, Narzędzia ręczne niezasilane, i Przekładnie mechaniczne - części zamienne. Ma siedzibę w Taichung, Tajwan R.O.C..

 8. EURO INDUSTRIE

  Francja

  Firma EURO INDUSTRIE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Narzędzia pneumatyczne. Jest również obecna w dziedzinach Stolarka - narzędzia przenośne elektryczne, safety shoes, drobnica żelazna, i taśmy do pił. Ma siedzibę w Creutzwald, Francja.

 1. PICCAGLI GIAN LUCA

  Włochy

  Firma PICCAGLI GIAN LUCA, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa, drobnica żelazna, dorabianie kluczy, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa, i ogrodzenia. Ma siedzibę w Mantova, Włochy.

 2. FERRAMENTA CASALINGHI GEROLINA

  Włochy

  Firma FERRAMENTA CASALINGHI GEROLINA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana. Jest również obecna w dziedzinach drobnica żelazna, produkty gospodarstwa domowego, i ekologiczne środki piorące. Ma siedzibę w Fenis, Włochy.

 3. OZYURTLAR INSAAT MALZEMELERI SAN. VE DIŞ TIC. LTD. STI

  Turcja

  Firma OZYURTLAR INSAAT MALZEMELERI SAN. VE DIŞ TIC. LTD. STI, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach lakierowanie, drobnica żelazna, i barwniki - hurt. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. FEINCAR

  Hiszpania

  Firma FEINCAR, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kowalstwo artystyczne - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach ELECTRIC EQUIPMENT, drobnica żelazna, ELECTRIC EQUIPMENT, przemysłowy sprzęt rolniczy, i heating. Ma siedzibę w Cárcar, Hiszpania.

 5. AL FEEL TRADING LLC

  Zjednoczone Emiraty Arabskie

  Firma AL FEEL TRADING LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Drobnica żelazna, hydraulic hoses, Drobnica żelazna, Złącza zaciskowe, i kształtki do rur tłocznych. Ma siedzibę w Sharjah, Zjednoczone Emiraty Arabskie.

 6. HERRAJES DEL PONIENTE S.L.

  Hiszpania

  Firma HERRAJES DEL PONIENTE S.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kowalstwo przemysłowe i budowlane. Jest również obecna w dziedzinach zaopatrzenie dla przemysłu, drobnica żelazna, aluminium, i fire doors. Ma siedzibę w El Ejido, Hiszpania.

 7. KD-BESCHLÄGE

  Niemcy

  Firma KD-BESCHLÄGE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Drobnica żelazna. Jest również obecna w dziedzinach klimatyzacja, i Uchwyty strzemieniowe. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 8. AXOR INDUSTRY

  Ukraina

  Firma AXOR INDUSTRY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drobnica żelazna. Jest również obecna w dziedzinach hinges for doors and windows, akcesoria do ościeżnic drzwiowych pcv, okna pcv, i Budownictwo - okucia, galanteria metalowa. Ma siedzibę w Dnipro, Ukraina.

 9. SOERGEN

  Francja

  Firma SOERGEN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia ogrodnicze, Narzędzia ogrodnicze, nawozy, i drobnica żelazna. Ma siedzibę w Schiltigheim, Francja.

 10. CARL AUG. WEBER EISENHANDELS GMBH

  Niemcy

  Firma CARL AUG. WEBER EISENHANDELS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana. Jest również obecna w dziedzinach artykuły metalowe - hurt, materiały do szkieletów metalowych, drobnica żelazna, i drobnica żelazna dla budownictwa. Ma siedzibę w Bad Kreuznach, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Drobnica żelazna - Import eksport

Liczba wyników

505 Przedsiębiorstwa