• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • drewno i wyroby meblarskie - obróbka i zabezpieczenie

Wyniki dla

Drewno i wyroby meblarskie - obróbka i zabezpieczenie - Import eksport

 1. FRIDOLIN MÜLLER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Produkcja szczotek do usuwania zadziorów, szczotek cylindrycznych, szczotek rurowych, szczotek technicznych, szczotek drucianych, szczotek nylonowych, szczotek skręcanych, szczotek do myjni samochodowych, szczotek do myjni samochodowych, szczotek do myjni samochodowych. Firma Fridolin Müller została założona w 1952 r. pod nazwą Tierhaarwertung Fridolin Müller. Firma przetwarzała sierść bydlęcą, która częściowo pochodziła z bydła niemieckiego, ale w większości była importowana z Ameryki. Materiał ten był przetwarzany w tzw. wiązki piekarskie w czterech etapach. Czynności robocze obejmowały: rozluźnianie włosia w "maszynce do włosia", majtanie włosia, tj. układanie ich w jednym kierunku, "wyciąganie" włosia na różne długości, a następnie wiązanie poszczególnych długości w wiązk piekarskie. Wiązki te były dostarczane do fabryk szczotek. Czasami do poszczególnych operacji używano maszyn. Od około 1969 r. rozpoczęto tu produkcję szczotek do mycia samochodów. W 1972 r. firma rozpoczęła produkcję szczotek technicznych. W tym samym roku przejęto firmę, która zajmowała się głównie budową "maszyn proszkowych" dla cukierni. Sporadycznie firma ta produkowała również szczotki techniczne. Z biegiem lat sprzedaż maszyn do pudrowania spadła, a firma skoncentrowała się bardziej na produkcji i dystrybucji szczotek technicznych, a także szczotek do myjni samochodowych i rolek do maszyn czyszczących. Program obejmuje szeroki wybór szczotek walcowych.

 2. VANESSAWOOD

  Polska

  Verified by europages badge

  vanessawood

 3. REGNAUER FERTIGBAU GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma REGNAUER FERTIGBAU GMBH & CO KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drewno i wyroby meblarskie - obróbka i zabezpieczenie. Ma siedzibę w Seebruck, Niemcy.

 4. DUISBURGER WERKSTATT FÜR MENSCHEN MIT BEHINDERUNG GGMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DUISBURGER WERKSTATT FÜR MENSCHEN MIT BEHINDERUNG GGMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drewno i wyroby meblarskie - obróbka i zabezpieczenie. Ma siedzibę w Duisburg, Niemcy.

 5. GEBR. BUSMANN HOLZBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GEBR. BUSMANN HOLZBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno i wyroby meblarskie - obróbka i zabezpieczenie. Ma siedzibę w Schüttorf, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. WINFRIED ROTH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WINFRIED ROTH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno i wyroby meblarskie - obróbka i zabezpieczenie. Ma siedzibę w Taunusstein, Niemcy.

 2. LEDDER WERKSTÄTTEN GGMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LEDDER WERKSTÄTTEN GGMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drewno i wyroby meblarskie - obróbka i zabezpieczenie. Ma siedzibę w Tecklenburg-Ledde, Niemcy.

 3. WALTER PROBST BEDACHUNGEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WALTER PROBST BEDACHUNGEN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drewno i wyroby meblarskie - obróbka i zabezpieczenie. Ma siedzibę w Planegg, Niemcy.

 4. EWOKON EFFIZIENTE WOHNKONZEPTE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EWOKON EFFIZIENTE WOHNKONZEPTE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drewno i wyroby meblarskie - obróbka i zabezpieczenie. Ma siedzibę w Dietmannsried, Niemcy.

 5. UNEGG GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma UNEGG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno i wyroby meblarskie - obróbka i zabezpieczenie. Ma siedzibę w Klagenfurt, Austria.

 1. HOLZ PROF OÜ

  Estonia

  Produkujemy i sprzedajemy klientom wydajne i skuteczne produkty o doskonałym stosunku ceny do jakości i spełniające najnowsze wymogi przepisów UE. Nasze produkty, nadające się do stosowania wewnątrz i na zewnątrz, są przeznaczone do takich zastosowań jak: ochrona drewna: opóźniacze palenia (klasa B-s1, d0), środki do przedłużania okresu użytkowania drewna (konserwacja), oleje ochronne, produkty do renowacji drewna - Obróbka antykorozyjna metali - Obróbka ochronna betonu i kamienia - Czyszczenie i dezynfekcja: roztwór do czyszczenia ogólnego, roztwór antybakteryjny.

 2. NE KRASKA

  Rosja

  Przedsiębiorstwo NeKraska jest producentem olejów impregnacyjnych na bazie oleju lnianego i wosku do obróbki i ochrony drewna i mebli. Istnieje 5 rodzajów olejów ”NeKraska”: oleje do wyrobów stolarskich wewnątrz, oleje do obróbki drewna fasadowego, oleje do tarasów drewnianych, oleje stałe do impregnacji na bazie naturalnego wosku oraz oleje odporne na wysokie temperatury i wilgoć do saun i rosyjskich bań. Oleje linii marki "NeKraska" są na bazie oleju lnianego do drewna, naturalnego i organicznego wosku, uzupełniane modyfikowanymi olejami, woskami, biocydami i dodatkami funkcjonalnymi, które tworzą trwałą, odporną na ścieranie powłokę, oszczędną w stosowaniu i tanią. Powłoki ochronne wnikają głęboko w drewno tak, aby nie pękać, nie łuszczyć się, nie wymagać szlifowania papierem ściernym podczas renowacji i szlifowania międzywarstwowego, zachowują naturalne piękno włókien drewna oraz współczynnik naturalnej transmisji wilgoci, są łatwe w zastosowaniu, i podtrzymują matową powierzchnię.

 1. MABI (BIDAUX MARC SA)

  Francja

  Specjalista z zakresu produkcji nowatorskiego sprzętu profesjonalnego dla budownictwa: ochrona drewna, obróbka konstrukcji szkieletowych, obróbka konstrukcji murowych, zwalczanie wilgoci, izolacja poddaszy, wtryskiwacz, pompa do obróbki, zgrzeblarko-wdmuchiwarka, wytrawiacz do drewna, przecinak pneumatyczny. Scrap’Air jest opatentowanym wytrawiaczem przecinakiem pneumatycznym przeciwwstrząsowym. Blow’Box jest zgrzeblarko-wdmuchiwarką materiałów izolacyjnych: waty celulozowej i wełny mineralnej…

 2. QUADRE

  Polska

  Sklep internetowy Quadre specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości designerskich mebli oraz nowoczesnego oświetlenia. Oferowane produkty łączą w sobie oryginalny, niepowtarzalny styl z funkcjonalnością. Są wśród nich fotele, krzesła, kanapy, stoły. Wyszukasz tu różnego rodzaju stoliki kawowe, a także wykonane ze stali polerowanej hokery. Szeroki asortyment obejmuje również kinkiety, lampy podłogowe, sufitowe oraz stołowe.

 3. ZAPADPROMTORG

  Ukraina

  Zapadpromtorg produkuje różnego rodzaju wyroby z drewna.

 4. FRONTY MEBLOWE RENE DWA

  Polska

  Fronty do produkcji mebli, mdf, fornir, drewno, akryl, nowoczesne, postarzane, retro, lakierowane, wysoki połysk, .

 5. USKARDESLER ITHALAT IHRACAT LTD.STI USANTE, WOOD, ALUMINUM, CURVED, KITCHEN COVER,DOORS

  Turcja

  Firma USKARDESLER ITHALAT IHRACAT LTD.STI USANTE, WOOD, ALUMINUM, CURVED, KITCHEN COVER,DOORS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno i wyroby meblarskie - obróbka i zabezpieczenie. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 6. RUSTIK AHŞAP MOBILYA

  Turcja

  Firma RUSTIK AHŞAP MOBILYA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywice epoksydowe. Jest również obecna w dziedzinach Drzwi mieszkaniowe wewnętrzne, Drewno i wyroby meblarskie - obróbka i zabezpieczenie, Drzwi mieszkaniowe wewnętrzne, Drewno i wyroby meblarskie - obróbka i zabezpieczenie, akcesoria drewniane, i Artykuły drewniane. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 7. SÄBU HOLZBAU GMBH

  Niemcy

  Firma SÄBU HOLZBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno i wyroby meblarskie - obróbka i zabezpieczenie. Ma siedzibę w Biessenhofen, Niemcy.

 8. ROTH UND HAUTLE HOLZBAU GMBH

  Szwajcaria

  Firma ROTH UND HAUTLE HOLZBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno i wyroby meblarskie - obróbka i zabezpieczenie. Ma siedzibę w St. Gallen, Szwajcaria.

 1. SCHLADOTH E.K.

  Niemcy

  Firma SCHLADOTH E.K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno i wyroby meblarskie - obróbka i zabezpieczenie. Ma siedzibę w Brilon, Niemcy.

 2. LORENZ UND SCHINDLER

  Niemcy

  Firma LORENZ UND SCHINDLER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno i wyroby meblarskie - obróbka i zabezpieczenie. Ma siedzibę w Wolfschlugen, Niemcy.

 3. DORRING GMBH

  Niemcy

  Firma DORRING GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drewno i wyroby meblarskie - obróbka i zabezpieczenie. Ma siedzibę w Keltern, Niemcy.

 4. HAUSER HOLZBEARBEITUNG GMBH

  Niemcy

  Firma HAUSER HOLZBEARBEITUNG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno i wyroby meblarskie - obróbka i zabezpieczenie. Ma siedzibę w Bad Krozingen, Niemcy.

 5. SC MOBIPART SRL

  Rumunia

  Firma SC MOBIPART SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne. Jest również obecna w dziedzinach Elementy drewniane do mebli, Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych, Drewno i wyroby meblarskie - obróbka i zabezpieczenie, Elementy drewniane do mebli, Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych, i Drewno i wyroby meblarskie - obróbka i zabezpieczenie. Ma siedzibę w Com Daesti, Sat Sanbotin, Rumunia.

 6. SCHREINEREI FRANK RENNER GMBH

  Niemcy

  Firma SCHREINEREI FRANK RENNER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno i wyroby meblarskie - obróbka i zabezpieczenie. Ma siedzibę w Krefeld, Niemcy.

 7. TECK AMÉNAGEMENT

  Francja

  Firma TECK AMÉNAGEMENT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drewno i wyroby meblarskie - obróbka i zabezpieczenie. Jest również obecna w dziedzinach pergola. Ma siedzibę w Saint Victoret, Francja.

 8. NILSSON EXPORT/IMPORT GMBH

  Niemcy

  Firma NILSSON EXPORT/IMPORT GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drewno i wyroby meblarskie - obróbka i zabezpieczenie. Ma siedzibę w Beverungen, Niemcy.

 9. RUBEROID TEAM AG

  Niemcy

  Firma RUBEROID TEAM AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drewno i wyroby meblarskie - obróbka i zabezpieczenie. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 10. MO CASA GMBH

  Niemcy

  Firma MO CASA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno i wyroby meblarskie - obróbka i zabezpieczenie. Ma siedzibę w Lage, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Drewno i wyroby meblarskie - obróbka i zabezpieczenie - Import eksport

Liczba wyników

739 Przedsiębiorstwa