• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • drób i dziczyzna mrożona

Wyniki dla

Drób i dziczyzna mrożona - Import eksport

 1. EDEN SPEED NEGOCE

  Tunezja

  Verified by europages badge

  EDEN FARMER jest wiodącą firmą produkcyjną i eksportową, specjalizującą się w olejach roślinnych: słonecznikowym, kukurydzianym i palmowym, a także w produkcji owoców i warzyw w puszkach, owoców suszonych, mleka w proszku, sosów i makaronów. Z dumą oferujemy szeroką gamę najwyższej jakości świeżych i mrożonych produktów, starannie uprawianych w sposób zrównoważony i przyjazny dla środowiska. Nasze oleje najwyższej jakości, takie jak oliwa z oliwek, olej słonecznikowy i olej kukurydziany, są starannie wybierane ze względu na ich wyjątkową jakość i smak.. Współpracujemy z lokalnymi rolnikami i międzynarodowymi dostawcami. Nasz oddany zespół specjalistów ds. eksportu i dystrybucji posiada dogłębną wiedzę specjalistyczną w tej dziedzinie i może zaspokoić indywidualne potrzeby każdego klienta (importerów, eksporterów, hurtowni, central zakupów, przemysłu spożywczego itp.). W Eden Farmer dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać naszym klientom najlepsze produkty, zdrową i pyszną żywność dla wszystkich naszych klientów we Francji i za granicą, wspierając naszych lokalnych i międzynarodowych dostawców.

 2. AVIMOSA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma AVIMOSA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drób i dziczyzna mrożona. Jest również obecna w dziedzinach mięso kurczaka, mięso kurze, rzeźnie, mięso drobiowe mrożone, eksport mięsa mrożonego, i eksport mięsa świeżego. Ma siedzibę w Moraleja De Enmedio-Madrid, Hiszpania.

 3. SAGWIAZ

  Polska

  Firma "SAGWIAZ" s.c. jest firmą rodzinną z tradycjami. Działamy w różnych branżach od ponad 40 lat. Od początku lat 90. firma trudni się produkcją koncentratu o nazwie STAROPOLSKA POLEWKA. Jest to KONCENTRAT CZERNINOWY. Czernina to nazwa zupy mającej wielowiekową tradycję na ziemiach polskich. Jej charakterystycznym składnikiem jest krew zwierzęca, głównie kaczki lub wieprzowa. Od kilkunastu lat oferujemy również mrożone produkty drobiowe, głównie ptactwo lotne. Ofertę stanowią: - mrożona kaczka cała z podrobiami - mrożone elementy z kaczki (porcja rosołowo - czerninowa, piersi, skrzydła, szyje, nogi). Drób pochodzi z ekologicznej hodowli, będącej pod stałym nadzorem weterynaryjnym. Współpracujemy tylko z zaufanymi i certyfikowanymi producentami. Mięso jest poddawane szeregowi badań, a następnie specjalistycznej, zgodnej z procedurami obróbce. Osoby i firmy zainteresowane naszymi produktami lub podjęciem dłuższej współpracy zapraszamy do kontaktu telefonicznego 504 455 522 / 23 657 50 38 lub drogą elektroniczną.

 4. OLLAS SP Z O O

  Polska

  Jesteśmy polską rodzinną firmą. Zajmujemy się skupem dziczyzny na terenie naszego kraju jak i jej eksportem za granicę. Oferujemy w sprzedaży świeżo pozyskane tusze dzikich zwierząt tj: dziki, sarny i Jelenie. Główny zakład umieszczony jest w Gryźlinach koło Olsztyna. Nawiążemy współpracę na preferencyjnych warunkach z nowymi partnerami zainteresowanymi skupem jak i sprzedażą tuszek zwierzyny łownej.

 5. INTER-NATURAL

  Polska

  Zakład rozbioru drobiu położony na południu Polski specjalizujący się w mięsie z nogi kurczaka oraz elementach skrzydła. Oferujemy towar świeży oraz mrożony o najwyższej jakości, zgody z wymogami prawa krajowego, a także unijnych instytucji. Nasza firma posiada uprawnienia do eksportu na kraje Unii Europejskiej, rynki zachodniej Afryki (Benin, Ghana, Liberia, Gabon) oraz Azji (Hong Kong) .

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PPHU GRETA PLUS

  Polska

  Jestesmy producentem mdm drobiowego

 2. HURTOWNIA VEMA DRÓB ALEKSANDER BRZEZIŃSKI

  Polska

  Zajmujemy się handlem drobiem. Posiadamy atrakcyjne ceny i bogaty asortyment.

 3. HANDELSKONTOR BODENBURG GMBH

  Niemcy

  Firma HANDELSKONTOR BODENBURG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drób i dziczyzna mrożona. Ma siedzibę w Penzberg, Niemcy.

 4. EURO WILD

  Francja

  Firma EURO WILD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drób i dziczyzna mrożona. Jest również obecna w dziedzinach dziczyzna. Ma siedzibę w Bordeaux, Francja.

 5. CAF EXOTIC MEAT GMBH

  Niemcy

  Firma CAF EXOTIC MEAT GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Drób i dziczyzna mrożona. Jest również obecna w dziedzinach dziczyzna, i gołębie. Ma siedzibę w Kehl, Niemcy.

 1. FEOGA VENTURES LLC

  Stany Zjednoczone

  Firma FEOGA VENTURES LLC, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drób i dziczyzna mrożona. Jest również obecna w dziedzinach wędliny wołowe. Ma siedzibę w Ellicott City, Stany Zjednoczone.

 2. GLOBALTRADING SLOVAKIA, S. R. O.

  Słowacja

  Firma GLOBALTRADING SLOVAKIA, S. R. O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drób i dziczyzna mrożona. Ma siedzibę w Rozhanovce, Słowacja.

 1. PINKI

  Belgia

  Firma PINKI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mrożonki. Jest również obecna w dziedzinach Drób i dziczyzna mrożona, Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, Drób i dziczyzna mrożona, mięso - hurt, mięsa mrożone, i Drób, króliki i dziczyzna – hodowla. Ma siedzibę w Aalter, Belgia.

 2. FCV S.A.S

  Francja

  Firma FCV S.A.S, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drób i dziczyzna mrożona. Jest również obecna w dziedzinach eksport produktów mrożonych, kurczaki, Indyki, i mięsa francuskie. Ma siedzibę w Saint-Berthevin, Francja.

 3. CTO FOOD

  Belgia

  Firma CTO FOOD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drób i dziczyzna mrożona. Jest również obecna w dziedzinach kurczaki, mięso indycze, i mięso wieprzowe. Ma siedzibę w Schoten, Belgia.

 4. AQUITAINE SELECTION

  Francja

  Firma AQUITAINE SELECTION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drób i dziczyzna mrożona. Jest również obecna w dziedzinach drób, i mięso drobiowe. Ma siedzibę w Bazas, Francja.

 5. LAGO AVES HUEVOS Y CAZA SA

  Hiszpania

  Firma LAGO AVES HUEVOS Y CAZA SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drób i dziczyzna mrożona. Jest również obecna w dziedzinach Mięso z rzeźni i świeży drób, produkty drobiowe przetworzone, mięso kurczaka, mięso indycze, i Mięso z rzeźni i świeży drób. Ma siedzibę w Pontevedra, Hiszpania.

 6. FOOD NAVIGATOR LTD.

  Węgry

  Firma FOOD NAVIGATOR LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drób i dziczyzna mrożona. Jest również obecna w dziedzinach Całe bloki foie gras. Ma siedzibę w Budapest, Węgry.

 7. PREMIERE POULTRY LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PREMIERE POULTRY LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drób i dziczyzna mrożona. Ma siedzibę w Downpatrick, Zjednoczone Królestwo.

 8. SARA FOOD GROUP SAL

  Liban

  Firma SARA FOOD GROUP SAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywność - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Drób i dziczyzna mrożona, food / beverages - wholesale and retail, Konserwy spożywcze i warzywne, Drób i dziczyzna mrożona, i mięso wieprzowe mrożone. Ma siedzibę w Kahlde, Liban.

 1. VADEBO

  Belgia

  Firma VADEBO, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Potrawy gotowe mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Drób i dziczyzna mrożona, Mrożonki, Drób i dziczyzna mrożona, i Mrożonki. Ma siedzibę w Herentals, Belgia.

 2. LIVESTOCK EXPORT PTY LTD

  Australia

  Firma LIVESTOCK EXPORT PTY LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drób i dziczyzna mrożona. Jest również obecna w dziedzinach mięso drobiowe mrożone, mięso wołowe mrożone, i jajka kategorii a. Ma siedzibę w Hervey Bay, Australia.

 3. TILLINGBOURNE FOODS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TILLINGBOURNE FOODS LTD, roku i działającą w sektorze Drób i dziczyzna mrożona. Jest również obecna w dziedzinach Ryby mrożone, eksport mięsa mrożonego, ryba mrożona, Ryby mrożone, i owoce morza mrożone. Ma siedzibę w Reigate, Zjednoczone Królestwo.

 4. SEARA FROZEN FOODS

  Stany Zjednoczone

  Firma SEARA FROZEN FOODS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drób i dziczyzna mrożona. Jest również obecna w dziedzinach mięso wołowe, mięso wieprzowe mrożone, i mięso owcze. Ma siedzibę w Washington Dc, Stany Zjednoczone.

 5. GALADARI EDAM INTERNATIONAL FOODS

  Zjednoczone Emiraty Arabskie

  Firma GALADARI EDAM INTERNATIONAL FOODS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drób i dziczyzna mrożona. Jest również obecna w dziedzinach masarnie. Ma siedzibę w Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie.

 6. FROZEN FAST FOOD LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma FROZEN FAST FOOD LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drób i dziczyzna mrożona. Jest również obecna w dziedzinach potrawy gotowe mrożone. Ma siedzibę w Leyton, Zjednoczone Królestwo.

 7. BRASIL FOODS SA

  Brazylia

  Firma BRASIL FOODS SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drób i dziczyzna mrożona. Jest również obecna w dziedzinach Świeże kurczaki i mrożone. Ma siedzibę w Itajaí, Brazylia.

 8. AGROPROD CRASNA

  Rumunia

  Firma AGROPROD CRASNA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drób i dziczyzna mrożona. Jest również obecna w dziedzinach produkty drobiowe przetworzone, mięso drobiowe mrożone, wędliny drobiowe, i mięso drobiowe. Ma siedzibę w Supuru De Jos, Satu Mare, Rumunia.

 9. MOERMAN BVBA.

  Belgia

  Firma MOERMAN BVBA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drób i dziczyzna mrożona. Jest również obecna w dziedzinach drób do uboju, i drób. Ma siedzibę w Kluisbergen, Belgia.

 10. MULTIFOOD DIVISION INTERGEL

  Szwajcaria

  Firma MULTIFOOD DIVISION INTERGEL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Owoce. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa świeże, Warzywa mrożone, Drób i dziczyzna mrożona, Pizze mrożone, Warzywa świeże, Warzywa mrożone, Drób i dziczyzna mrożona, i Pizze mrożone. Ma siedzibę w Gals, Szwajcaria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo