• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • drób i dziczyzna mrożona

Wyniki dla

Drób i dziczyzna mrożona - Import eksport

 1. EDEN SPEED NEGOCE

  Tunezja

  Verified by europages badge

  EDEN FARMER jest wiodącą firmą produkcyjną i eksportową, specjalizującą się w olejach roślinnych: słonecznikowym, kukurydzianym i palmowym, a także w produkcji owoców i warzyw w puszkach, owoców suszonych, mleka w proszku, sosów i makaronów. Z dumą oferujemy szeroką gamę najwyższej jakości świeżych i mrożonych produktów, starannie uprawianych w sposób zrównoważony i przyjazny dla środowiska. Nasze oleje najwyższej jakości, takie jak oliwa z oliwek, olej słonecznikowy i olej kukurydziany, są starannie wybierane ze względu na ich wyjątkową jakość i smak.. Współpracujemy z lokalnymi rolnikami i międzynarodowymi dostawcami. Nasz oddany zespół specjalistów ds. eksportu i dystrybucji posiada dogłębną wiedzę specjalistyczną w tej dziedzinie i może zaspokoić indywidualne potrzeby każdego klienta (importerów, eksporterów, hurtowni, central zakupów, przemysłu spożywczego itp.). W Eden Farmer dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać naszym klientom najlepsze produkty, zdrową i pyszną żywność dla wszystkich naszych klientów we Francji i za granicą, wspierając naszych lokalnych i międzynarodowych dostawców.

 2. FLEVOTRADE WORLDWIDE FOOD TRADER

  Holandia

  Verified by europages badge

  FlevoTrade Worldwide Food Trader jest ekspertem w dziedzinie cebuli. Zajmujemy się uprawą cebuli dzięki naszej wyspecjalizowanej stacji sortowania i pakowania. Cebula jest sortowana z wydajnością 75 ton na godzinę. Zaawansowany technologicznie sprzęt w połączeniu z kunsztem zapewnia, że cebula FlevoTrade jest znana na całym świecie ze swojej jakości. Ponadto FlevoTrade oferuje szeroką gamę produktów "gotowych na półkę" pod własną marką. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w imporcie i eksporcie, nasze produkty są starannie dobierane i eksportowane do ponad 70 krajów na całym świecie. Zlokalizowani w Flevoland, w Holandii, zapewniamy wysokiej jakości obsługę wewnętrzną i szerokie możliwości magazynowania. Dzięki naszej globalnej sieci zarządzamy logistyką od pola do rąk klienta, gwarantując światowy smak jakości.

 3. AVIMOSA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma AVIMOSA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drób i dziczyzna mrożona. Jest również obecna w dziedzinach mięso kurczaka, mięso kurze, rzeźnie, mięso drobiowe mrożone, eksport mięsa mrożonego, i eksport mięsa świeżego. Ma siedzibę w Moraleja De Enmedio-Madrid, Hiszpania.

 4. SAGWIAZ

  Polska

  Firma "SAGWIAZ" s.c. jest firmą rodzinną z tradycjami. Działamy w różnych branżach od ponad 40 lat. Od początku lat 90. firma trudni się produkcją koncentratu o nazwie STAROPOLSKA POLEWKA. Jest to KONCENTRAT CZERNINOWY. Czernina to nazwa zupy mającej wielowiekową tradycję na ziemiach polskich. Jej charakterystycznym składnikiem jest krew zwierzęca, głównie kaczki lub wieprzowa. Od kilkunastu lat oferujemy również mrożone produkty drobiowe, głównie ptactwo lotne. Ofertę stanowią: - mrożona kaczka cała z podrobiami - mrożone elementy z kaczki (porcja rosołowo - czerninowa, piersi, skrzydła, szyje, nogi). Drób pochodzi z ekologicznej hodowli, będącej pod stałym nadzorem weterynaryjnym. Współpracujemy tylko z zaufanymi i certyfikowanymi producentami. Mięso jest poddawane szeregowi badań, a następnie specjalistycznej, zgodnej z procedurami obróbce. Osoby i firmy zainteresowane naszymi produktami lub podjęciem dłuższej współpracy zapraszamy do kontaktu telefonicznego 504 455 522 / 23 657 50 38 lub drogą elektroniczną.

 5. OLLAS SP Z O O

  Polska

  Jesteśmy polską rodzinną firmą. Zajmujemy się skupem dziczyzny na terenie naszego kraju jak i jej eksportem za granicę. Oferujemy w sprzedaży świeżo pozyskane tusze dzikich zwierząt tj: dziki, sarny i Jelenie. Główny zakład umieszczony jest w Gryźlinach koło Olsztyna. Nawiążemy współpracę na preferencyjnych warunkach z nowymi partnerami zainteresowanymi skupem jak i sprzedażą tuszek zwierzyny łownej.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. INTER-NATURAL

  Polska

  Zakład rozbioru drobiu położony na południu Polski specjalizujący się w mięsie z nogi kurczaka oraz elementach skrzydła. Oferujemy towar świeży oraz mrożony o najwyższej jakości, zgody z wymogami prawa krajowego, a także unijnych instytucji. Nasza firma posiada uprawnienia do eksportu na kraje Unii Europejskiej, rynki zachodniej Afryki (Benin, Ghana, Liberia, Gabon) oraz Azji (Hong Kong) .

 2. PPHU GRETA PLUS

  Polska

  Jestesmy producentem mdm drobiowego

 3. HURTOWNIA VEMA DRÓB ALEKSANDER BRZEZIŃSKI

  Polska

  Zajmujemy się handlem drobiem. Posiadamy atrakcyjne ceny i bogaty asortyment.

 4. HANDELSKONTOR BODENBURG GMBH

  Niemcy

  Firma HANDELSKONTOR BODENBURG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drób i dziczyzna mrożona. Ma siedzibę w Penzberg, Niemcy.

 5. CAF EXOTIC MEAT GMBH

  Niemcy

  Firma CAF EXOTIC MEAT GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Drób i dziczyzna mrożona. Jest również obecna w dziedzinach dziczyzna, i gołębie. Ma siedzibę w Kehl, Niemcy.

 1. EURO WILD

  Francja

  Firma EURO WILD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drób i dziczyzna mrożona. Jest również obecna w dziedzinach dziczyzna. Ma siedzibę w Bordeaux, Francja.

 2. AQUITAINE SELECTION

  Francja

  Firma AQUITAINE SELECTION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drób i dziczyzna mrożona. Jest również obecna w dziedzinach drób, i mięso drobiowe. Ma siedzibę w Bazas, Francja.

 1. FCV S.A.S

  Francja

  Firma FCV S.A.S, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drób i dziczyzna mrożona. Jest również obecna w dziedzinach eksport produktów mrożonych, kurczaki, Indyki, i mięsa francuskie. Ma siedzibę w Saint-Berthevin, Francja.

 2. PINKI

  Belgia

  Firma PINKI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mrożonki. Jest również obecna w dziedzinach Drób i dziczyzna mrożona, Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, Drób i dziczyzna mrożona, mięso - hurt, mięsa mrożone, i Drób, króliki i dziczyzna – hodowla. Ma siedzibę w Aalter, Belgia.

 3. PREMIERE POULTRY LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PREMIERE POULTRY LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drób i dziczyzna mrożona. Ma siedzibę w Downpatrick, Zjednoczone Królestwo.

 4. GLOBALTRADING SLOVAKIA, S. R. O.

  Słowacja

  Firma GLOBALTRADING SLOVAKIA, S. R. O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drób i dziczyzna mrożona. Ma siedzibę w Rozhanovce, Słowacja.

 5. CTO FOOD

  Belgia

  Firma CTO FOOD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drób i dziczyzna mrożona. Jest również obecna w dziedzinach kurczaki, mięso indycze, i mięso wieprzowe. Ma siedzibę w Schoten, Belgia.

 6. FOOD NAVIGATOR LTD.

  Węgry

  Firma FOOD NAVIGATOR LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drób i dziczyzna mrożona. Jest również obecna w dziedzinach Całe bloki foie gras. Ma siedzibę w Budapest, Węgry.

 7. FROZEN FAST FOOD LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma FROZEN FAST FOOD LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drób i dziczyzna mrożona. Jest również obecna w dziedzinach potrawy gotowe mrożone. Ma siedzibę w Leyton, Zjednoczone Królestwo.

 8. MOERMAN BVBA.

  Belgia

  Firma MOERMAN BVBA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drób i dziczyzna mrożona. Jest również obecna w dziedzinach drób do uboju, i drób. Ma siedzibę w Kluisbergen, Belgia.

 1. LAGO AVES HUEVOS Y CAZA SA

  Hiszpania

  Firma LAGO AVES HUEVOS Y CAZA SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drób i dziczyzna mrożona. Jest również obecna w dziedzinach Mięso z rzeźni i świeży drób, produkty drobiowe przetworzone, mięso kurczaka, mięso indycze, i Mięso z rzeźni i świeży drób. Ma siedzibę w Pontevedra, Hiszpania.

 2. AGROPROD CRASNA

  Rumunia

  Firma AGROPROD CRASNA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drób i dziczyzna mrożona. Jest również obecna w dziedzinach produkty drobiowe przetworzone, mięso drobiowe mrożone, wędliny drobiowe, i mięso drobiowe. Ma siedzibę w Supuru De Jos, Satu Mare, Rumunia.

 3. MULTIFOOD DIVISION INTERGEL

  Szwajcaria

  Firma MULTIFOOD DIVISION INTERGEL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Owoce. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa świeże, Warzywa mrożone, Drób i dziczyzna mrożona, Pizze mrożone, Warzywa świeże, Warzywa mrożone, Drób i dziczyzna mrożona, i Pizze mrożone. Ma siedzibę w Gals, Szwajcaria.

 4. MEAT PRO SP. Z O. O.

  Polska

  Firma MEAT PRO SP. Z O. O., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Drób i dziczyzna mrożona, drób do reprodukcji, drób, Drób i dziczyzna mrożona, i Przetwórstwo kurcząt. Ma siedzibę w Wieruszów, Polska.

 5. VADEBO

  Belgia

  Firma VADEBO, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Potrawy gotowe mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Drób i dziczyzna mrożona, Mrożonki, Drób i dziczyzna mrożona, i Mrożonki. Ma siedzibę w Herentals, Belgia.

 6. TILLINGBOURNE FOODS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TILLINGBOURNE FOODS LTD, roku i działającą w sektorze Drób i dziczyzna mrożona. Jest również obecna w dziedzinach Ryby mrożone, eksport mięsa mrożonego, ryba mrożona, Ryby mrożone, i owoce morza mrożone. Ma siedzibę w Reigate, Zjednoczone Królestwo.

 7. DEUTSCHES WILDBRET VERTRIEBSGES. BITBURG LTD & CO. KG

  Niemcy

  Firma DEUTSCHES WILDBRET VERTRIEBSGES. BITBURG LTD & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Mrożonki, Drób i dziczyzna mrożona, Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, Mrożonki, Drób i dziczyzna mrożona, i Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach. Ma siedzibę w Bitburg, Niemcy.

 8. NORDIC CENTRE

  Belgia

  Firma NORDIC CENTRE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drób i dziczyzna mrożona. Jest również obecna w dziedzinach Potrawy gotowe mrożone, Mięso mrożone, Potrawy gotowe mrożone, i Mięso mrożone. Ma siedzibę w Péronnes-lez-Binche, Belgia.

 9. CARNES DE CAZA NÚÑEZ

  Hiszpania

  Firma CARNES DE CAZA NÚÑEZ, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drób i dziczyzna mrożona. Jest również obecna w dziedzinach mięso z dziczyzny. Ma siedzibę w Azuaga, Hiszpania.

 10. FOULON KIP SERVICE

  Belgia

  Firma FOULON KIP SERVICE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drób, króliki i dziczyzna – hodowla. Jest również obecna w dziedzinach Drób i dziczyzna mrożona, Drób i dziczyzna mrożona, i kurczaki. Ma siedzibę w Moorslede, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo

Wyszukaj wyceny dla