• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • dowody osobiste i karty tożsamości

Wyniki dla

Dowody osobiste i karty tożsamości - Import eksport

 1. IDENTA AUSWEISSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Firma IDENTA jest wysokowydajnym producentem posiadającym własne urządzenia produkcyjne i dostarczającym wielofunkcyjne karty chipowe, nośniki RFID, karty kredytowe, karty plastikowe i wiele różnych nośników identyfikacji. Założona w 1967 roku firma posiada około 3500 klientów na całym świecie, obsługiwanych przez 90 pracowników w Niemczech i Szwajcarii. Wśród klientów znajdują się zarówno globalne korporacje dbające o bezpieczeństwo, jak i średnie firmy, przedsiębiorstwa transportu publicznego, instytuty badawcze, kluby golfowe, centra fitness, towarzystwa ubezpieczeniowe, wyższe uczelnie, operatorzy głównych obiektów eventowych, hotele, parki i kliniki. Produkty IDENTA są niezbędne w systemach kontroli dostępu, systemach rejestracji czasu, identyfikacji osób i kasach fiskalnych. Oprócz ISO 9001, ISO 27001 i ISO14001 uzyskaliśmy również certyfikat MasterCard. Karty kredytowe i debetowe MasterCard mogą być produkowane w fabryce w warunkach wysokiego bezpieczeństwa od 2014 roku.

 2. TEKNIKKART CARD TECHNOLOGY SYSTEMS

  Turcja

  Firma TEKNIKKART CARD TECHNOLOGY SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dowody osobiste i karty tożsamości. Jest również obecna w dziedzinach Karty kredytowe i identyfikacyjne - produkcja, Karty kredytowe i identyfikacyjne - produkcja, karty kredytowe i bankowe, karty, i Card manufacturing. Ma siedzibę w Türkiye, Turcja.

 3. PLASTICARD-ZFT GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma PLASTICARD-ZFT GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dowody osobiste i karty tożsamości. Jest również obecna w dziedzinach Karty klienckie i firmowe, Karty identyfikacyjne, Karty klienckie i firmowe, karty magnetyczne, i Karty identyfikacyjne. Ma siedzibę w Dresden, Niemcy.

 4. LANYARDS TOMORROW

  Zjednoczone Królestwo

  Firma LANYARDS TOMORROW, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Dowody osobiste i karty tożsamości. Jest również obecna w dziedzinach smycz do kluczy. Ma siedzibę w Letchworth Garden City, Zjednoczone Królestwo.

 5. PLASTIC-ID.COM LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PLASTIC-ID.COM LTD, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Dowody osobiste i karty tożsamości. Ma siedzibę w Lonson, Zjednoczone Królestwo.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. WHOLESALE ID

  Zjednoczone Królestwo

  Firma WHOLESALE ID, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Dowody osobiste i karty tożsamości. Jest również obecna w dziedzinach systemy identyfikacji z użyciem kart plastikowych, smycze, etui na dowód osobisty, i taśmy do drukarek. Ma siedzibę w Brackley, Zjednoczone Królestwo.

 2. IDEKORT APS

  Dania

  Firma IDEKORT APS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Dowody osobiste i karty tożsamości. Ma siedzibę w Glostrup, Dania.

 3. CORONA PRINT

  Belgia

  Firma CORONA PRINT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dowody osobiste i karty tożsamości. Jest również obecna w dziedzinach karty identyfikacyjne, i drukarki do kart plastikowych. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 4. INFOCUS ID LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma INFOCUS ID LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Dowody osobiste i karty tożsamości. Jest również obecna w dziedzinach systemy identyfikacji z użyciem kart plastikowych, drukarki do etykiet, i etui na dowód osobisty. Ma siedzibę w Broughton, Zjednoczone Królestwo.

 5. ID CARD STORE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ID CARD STORE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Dowody osobiste i karty tożsamości. Ma siedzibę w Liverpool, Zjednoczone Królestwo.

 1. MAGICARD LTD.

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MAGICARD LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dowody osobiste i karty tożsamości. Ma siedzibę w Greenford, Zjednoczone Królestwo.

 2. BUNDESDRUCKEREI GMBH

  Niemcy

  Firma BUNDESDRUCKEREI GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dowody osobiste i karty tożsamości. Jest również obecna w dziedzinach Reprografia, Poligrafia, Sitodruk, Skład, fotoskład i fotochemigrafia, Reprografia, Poligrafia, Sitodruk, i Skład, fotoskład i fotochemigrafia. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 1. FAKE DOCUMENTS

  Kanada

  Firma FAKE DOCUMENTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dowody osobiste i karty tożsamości. Ma siedzibę w Augsburg, Kanada.

 2. THE SMART CARD STORE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma THE SMART CARD STORE LTD, roku i działającą w sektorze Dowody osobiste i karty tożsamości. Jest również obecna w dziedzinach artykuły, urządzenia i systemy bezpieczeństwa. Ma siedzibę w Hove, East Sussex, Zjednoczone Królestwo.

 3. BITPOWER

  Belgia

  Firma BITPOWER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kontrola wejść - instalacje automatyczne. Jest również obecna w dziedzinach Dowody osobiste i karty tożsamości, i Dowody osobiste i karty tożsamości. Ma siedzibę w Evergem, Belgia.

 4. COMPANY CARDS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma COMPANY CARDS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dowody osobiste i karty tożsamości. Ma siedzibę w St Helens, Zjednoczone Królestwo.

 5. ISE CARDS INDIA LTD.

  Indie

  Firma ISE CARDS INDIA LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dowody osobiste i karty tożsamości. Ma siedzibę w Lucknow, Indie.

 6. FIMAK GROUP LTD

  Irlandia

  Firma FIMAK GROUP LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karty kredytowe i identyfikacyjne - produkcja. Jest również obecna w dziedzinach Dowody osobiste i karty tożsamości, i Dowody osobiste i karty tożsamości. Ma siedzibę w Clonsilla, Irlandia.

 7. DOCUMENTS EXPRESS

  Francja

  Firma DOCUMENTS EXPRESS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dowody osobiste i karty tożsamości. Ma siedzibę w Lille, Francja.

 8. SCHÄFER DRUCK + VERSAND GMBH

  Niemcy

  Firma SCHÄFER DRUCK + VERSAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dowody osobiste i karty tożsamości. Jest również obecna w dziedzinach Papier listowy i koperty, i Papier listowy i koperty. Ma siedzibę w Frankfurt, Niemcy.

 1. IDENTILAM PLC

  Zjednoczone Królestwo

  Firma IDENTILAM PLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego. Jest również obecna w dziedzinach Dowody osobiste i karty tożsamości, i Dowody osobiste i karty tożsamości. Ma siedzibę w Horsham, Zjednoczone Królestwo.

 2. D & S ORGANISATION GMBH

  Niemcy

  Firma D & S ORGANISATION GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karty kredytowe i identyfikacyjne - produkcja. Jest również obecna w dziedzinach Dowody osobiste i karty tożsamości, i Dowody osobiste i karty tożsamości. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 3. DOCUMENTOS FALSOS

  Hiszpania

  Firma DOCUMENTOS FALSOS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dowody osobiste i karty tożsamości. Ma siedzibę w Donostia, Gipuzkoa,, Hiszpania.

 4. V. & A. SPINNING CO. (CULLINGWORTH) LIMITED

  Zjednoczone Królestwo