• Europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • doradztwo w zarządzaniu

Wyniki dla

Doradztwo w zarządzaniu - Import eksport

 1. OPEN FINANCE

  Francja

  Verified by Europages badge

  Założona w 2017 roku firma OPEN FINANCE oferuje różne usługi: kredyty konsumenckie, zakupy kredytowe, zarządzanie portfelem, ubezpieczenia kredytów, finansowanie projektów, inwestycje, doradztwo BtoB, pomoc finansową, windykację, ubezpieczenia itp... Nasze rozwiązanie kredytowe dla wszystkich obejmuje wszystkie Twoje potrzeby: kredyty konsumpcyjne, samochodowe i nieruchomości, fundusze inwestycyjne, płynną gotówkę, itp. Wszystko, czego potrzebujesz, to zdolność do spłaty, a otrzymasz odpowiednią pożyczkę. Ty wiesz lepiej od nas, dlaczego potrzebujesz pieniędzy, a my ufamy Ci w 100% za pośrednictwem tego kanału. Wysokość naszych pożyczek dla osób fizycznych i firm jest uzależniona od potrzeb i przedłożonego projektu, a nawet pokrywamy pilne potrzeby gotówkowe. Na każde życzenie jakościowe i finansowe oferujemy niezawodne, szybkie i konkretne rozwiązania. Prosimy nie wahać się i skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. «O2 CONSULTING» LLC

  Rosja

  Verified by Europages badge

  O2 Consulting jest wiodącą rosyjską kancelarią prawną, która zapewnia klientom kompleksową ekspertyzę i doradztwo w zakresie prawa rosyjskiego i zagranicznego, prawa podatkowego i przepisów w różnych sektorach gospodarki. Klientami O2 Consulting są międzynarodowe i rosyjskie fundusze typu private equity, venture capital, holdingi przemysłowe, krajowe i globalne korporacje przemysłowe i branżowe, start-upy high-tech i właściciele firm. Specjaliści O2 Consulting mają pierwszorzędne wykształcenie i praktykę na najwyższym poziomie w Rosji i za granicą. Firma ma doświadczenie w tworzeniu struktur podatkowych dla projektów inwestycyjnych, działając jako prawnik korporacyjny dla funduszy, wspierając projekty w zakresie M&A/Private Equity/VC, doradzając dużum holdingom przemysłowym, spółkom inwestycyjnym itp. Wyjątkowość O2 Consulting polega na tym, że firma działa w formacie "jednego okienka", łącząc wiedzę fachową z sześciu kluczowych dziedzin - praktyki podatkowej, praktyki korporacyjnej, międzynarodowej praktyki prawnej, międzynarodowej praktyki strukturyzacji i opodatkowania, praktyki FINTECH.

  Witryna www Open In New icon
 3. DR DEUTSCHE RECYCLING SERVICE GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge

  Deutsche Recycling jest niezależną, działającą na arenie międzynarodowej, zarządzaną przez właściciela firmą, która doskonale czuje się w obszarach ustawy o sprzęcie elektrycznym i elektronicznym / WEEE, przepisów dotyczących opakowań i baterii. W Niemczech i dla Niemiec, ale przede wszystkim również w skali międzynarodowej / światowej, towarzyszymy Ci i doradzamy w tych kwestiach. Jako firma oferująca pełen zakres usług, zajmujemy się kompleksową pracą związaną z licencjonowaniem/rejestracją, powiadomieniami o ilościach oraz ważnym zapewnieniem autoryzowanych przedstawicieli (WEEE) - oczywiście zawsze w sposób bezpieczny pod względem prawnym i ekonomicznym. Analizujemy, jakie przepisy obowiązują w Państwa firmie w ramach regulacji dotyczących zgodności ze środowiskiem i dbamy o prawidłowe wypełnienie obowiązków ► Zapewniamy różne dostosowane do potrzeb systemy utylizacji i odbioru, zarówno na poziomie krajowym, jak i międzynarodowym ► Dbamy o licencjonowanie i rejestrację w odpowiednich rejestrach krajowych dla ZSEE, ► Zajmujemy się sprawozdawczością ilościową, statystyką roczną i audytami ► Działamy jako autoryzowany przedstawiciel na rynku niemieckim dla firm nie mających siedziby w Niemczech ► Udzielamy rocznej gwarancji poprzez system gwarancji zbiorowej (gwarancja na wypadek niewypłacalności)

  Witryna www Open In New icon
 4. «ROBOCLAIM» LIMITED LIABILITY COMPANY

  Rosja

  Verified by Europages badge

  Firma Roboclaim założona w 2019 roku opracowuje oprogramowanie aplikacyjne dla branży bankowej, finansowej, ubezpieczeniowej, parkingowej oraz dla przedsiębiorstw użyteczności publicznej. Roboclaim tworzy oprogramowanie pozwalające na optymalizację działalności biznesowej, automatyzację transakcji prawnych oraz zarządzanie zaległymi należnościami. Oprogramowanie Roboclaim do elektronicznego przetwarzania danych pomaga w tworzeniu optymalnych, nowoczesnych rozwiązań i stwarza warunki do rozwoju i skalowania biznesu. Jednym z udanych osiągnięć firmy jest platforma chmurowa URROBOT, która automatyzuje zarządzanie należnościami na rzecz organizacji, sędziów i komorników. Platforma ta ułatwia wszystkie etapy pracy: od automatycznych połączeń telefonicznych z dłużnikami po sporządzanie wniosków do Federalnej Służby Podatkowej i banków dla komorników. URROBOT nawet 45-krotnie przyspiesza obsługę dłużników, przewidywanie poziomu długów i ich spłatę dzięki zastosowaniu sztucznej inteligencji i automatyzacji wszelkiego rodzaju obliczeń.

  Witryna www Open In New icon
 5. PREDISO.TECH

  Niemcy

  Verified by Europages badge
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie Europages.
 1. HELMUT HEIM COACHING ENTWICKLUNG GESPRÄCH TRAINING

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 2. EXPORTWIRTSCHAFT ICS GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 3. QPM CONSULTING E.U.

  Austria

  Verified by Europages badge
 4. BUSINESS MODERATION HASFORD

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 5. COLOMBO CONSULTING S.A.S. DI DARIO COLOMBO E C.

  Włochy

  Verified by Europages badge
 1. INNOWITA GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 2. SAS ASSISTANCE BUSINESS ENTREPRISES

  Francja

  Verified by Europages badge
 3. P + L HOFFBAUER & CO. GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 4. ASAMBY CONSULTING GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 5. WEKA BUSINESS MEDIA AG

  Szwajcaria

  Verified by Europages badge
 6. PROTIME

  Belgia

  Utworzona w roku 1995 firma Protime zajmuje pozycję lidera na rynku rejestracji czasu pracy i planowania personelu. Ponadto Protime jest jedynym przedsiębiorstwem paneuropejskim w branży Workforce Management i może się pochwalić ponad 4000 instalacjami w Europie. Jej nowy produkt dotyczy współpracy nad projektami: Protime 360°. Firma liczy 120 pracowników, z których większość specjalizuje się w dziedzinie zasobów ludzkich. Protime ma swoje oddziały w Belgii, Niemczech, Francji, Holandii i Wielkiej Brytanii. Dodatkowe informacje znajdują się na naszej stronie internetowej www.protime.eu.

 7. LMP DUQUAIRE CONSEIL

  Francja

  LMP DUQUAIRE CONSEIL: niezależny radca w zarządzaniu majątkiem w Lyonie & Paryżu (Rezydenci & Ekspatrianci), towarzyszy ponad 300 klientom w tworzeniu ich majątku od 2007 r. Poszukiwanie odpowiednich rozwiązań w zakresie nieruchomości i finansowych, bezpośredni kontakt i porady zindywidualizowane, śledzenie rozwiązań… Nasz pięcioosobowy zespół akredytowany, aby dostarczać rozwiązania najlepiej dostosowane do waszych celów, odpowiada na wszyskie zapytania dotyczące nieruchomości, spraw finansowych, bankowych, prawnych.

 8. CRS POLSKA

  Polska

  Nasza firma specjalizuje się w rozwiązywaniu zagadnień jakościowych. Korzystając z doświadczenia i naszych personalnych możliwości zapewniany kompleksową obsługę oferując szeroki zakres usług: kontrola jakości i naprawy, kontrola CSL II, montaż i podmontaż, produkcja komponentów, usługi produkcyjne i pomocnicze dla produkcji, przedstawicielstwo techniczne - PRODUCT ENGINEERING SERVICE, usługi CONTAINMENT - JUST IN TIME, kontrola jakości, magazynowanie części, dostarczanie części do klienta, inwentaryzacja magazynów, outsourcing.

 9. IMPEL S.A.

  Polska

  Firma Impel to największy w Polsce dostawca usług outsourcingowych. Nasza szczegółowa oferta obejmuje 5 segmentów usług: obsługę procesów biznesowych, obsługę nieruchomości, outsourcing usług IT, bezpieczeństwo oraz zarządzanie usługami. Jako doświadczona firma outsourcingowa zapewniamy wygodę i komfort użytkownikom nieruchomości, dbamy o czystość, niezawodność i sprawne funkcjonowanie obiektów oraz ich estetykę. Zajmujemy się również obsługą techniczną budynków. Zapewniamy niezbędną ochronę firmom, instytucjom oraz osobom prywatnym. Posiadamy Świadectwa Bezpieczeństwa Przemysłowego. Oferujemy zintegrowany pakiet usług bezpieczeństwa. Impel oferuje również szeroki zakres usług związanych ze wsparciem teleinformatycznym dla biznesu. Zajmujemy się m.in. wdrażaniem i utrzymywaniem systemów SAP. Oferujemy systemy, aplikacje i usług, które ułatwiają obsługę procesów w firmie.

 10. AGIS NIERUCHOMOŚCI

  Polska

  Przedmiotem działalności firmy AGIS NIERUCHOMOŚCI jest zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi (galerie handlowe, biurowce, hale, magazyny), Property & Facility Management wraz z komercjalizacją nieruchomości, zarządzanie nieruchomościami mieszkaniowymi (prywatnymi oraz z zasobu państwowego), pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarządzanie nieruchomościami publicznymi, zarządzanie parkiem logistycznym, a także szereg kompleksowych usług mających na celu właściwe wywiązywanie się z zawartych kontraktów. Świadcząc swoje usługi firma AGIS kieruje się standardami zawodowymi, zasadami etyki zawodowej i przepisami prawa. Wykonując powierzone zlecenia dostosowuje strategie Know-How indywidualnie dla każdego klienta, wdrażając nowoczesne rozwiązania biznesowe.

 1. AMVCB

  Belgia

  Stowarzyszenie najlepszych sprzedawców, handlowców i właścicieli sklepów w Belgii. Stowarzyszenie ma na celu podkreślanie wartości zawodu sprzedawcy i pomoc w rozwinięciu działalności przedsiębiorców jednoosobowych, MŚP, BMŚP, ale także dużych firm potrzebujących wsparcia. Nasze wyzwania to: Zwiększanie wartości zawodu sprzedawcy poprzez opracowanie «karty dobrego sprzedawcy i handlowca», którą będą stososwać nasi członkowie. Organizowanie nadawania NAGRODY najlepszego sprzedawcy, najlepszego handlowca i najlepszego właściciela punktu sprzedaży w Belgii. Stworzenie możliwości dla poszukujących pracy do szkolenia się w zawodzie handlowym. Umożliwienie przedsiębiorcom jednoosobowym i innym przedsiębiorcom szkolenia się lub szkolenia personelu po obniżonych kosztach. Możliwość znalezienia w naszej bazie danych osób z motywacją. Oferowanie szkoleń przez najlepszych szkoleniowców. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej po więcej informacji

 2. MR PLAN GMBH

  Niemcy

  Jako międzynarodowa firma inżynierska, zatrudniająca ponad 250 pracowników, wspieramy naszych klientów w opracowywaniu najbardziej efektywnych procesów. Naszym celem jest wykorzystywanie indywidualnych, wysoko specjalistycznych kompetencji w dziedzinie procesów do opracowywania doskonałych form tworzenia wartości dodanej. Innymi słowy: sprawiamy, że najlepsi stają się jeszcze lepsi. Państwa cel, jakim jest ekonomiczne wytwarzanie produktów wysokiej jakości, wymaga jasnej strategii, ważnych decyzji, szczegółowego planowania i profesjonalnej realizacji. Związana z tym odpowiedzialność jest prawdziwym wyzwaniem. Możemy przejąć od Państwa część tej odpowiedzialności. Nasze motto „ENGINEERING FOR EXCELLENCE" oznacza najwyższe zaangażowanie, profesjonalizm i zorientowanie na cel, które wdrażamy w Państwa przedsiębiorstwie.

 3. BLUE IDEA SP. Z.O.O.

  Polska

  Firma Blue Idea Sp. z.o.o. specjalizuje się w outsourcingu sprzedaży i marketingu, czyli kompleksowym realizowaniu procesów sprzedażowych. Tworzymy zespoły sprzedażowe i zarządzamy nimi, wprowadzamy na rynek nowe produkty lub modyfikujemy ich aktualny wizerunek. Wdrażamy przygotowaną strategię oraz plan marketingowy, a następnie monitorujemy procesy sprzedażowe. Szczególna uwagę poświęcamy także branży IT. Posiadamy doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą innowacyjnych produktów i usług z tej dziedziny. Przeprowadzamy szkolenia, analizujemy rynek, rekrutujemy nowych pracowników, aby Klienci mogli skoncentrować się na bieżącej działalności firmy.

 4. MEDIACON-DORADZTWO I SZKOLENIA HR

  Polska

  Od badań efektywności i strategii HR, do rozwiązań systemowych (wynagrodzenia, wartościowanie, kompetencje, opis stanowisk, oceny okresowe, ścieżki kariery). Działamy nieprzerwanie na rynku od roku 1999. Realizujemy projekty dla firm oraz administracji publicznej Dla Biznesu. Dla ludzi. Z sensem. Mediacon doradztwo HR, wynagrodzenia, strategia HRM, badania efektywności, szkolenia i warsztaty rozwojowe, oceny okresowe, wartościowanie stanowisk pracy, efektywne procesy HR, system wynagrodzeń, rozwiązania systemowe ZZL, kultura organizacyjna, HPI, premie benefity, modele kompetencji, ścieżki kariery, motywowanie, efektywność, zarządzanie zespołem, testy i badania pracowników, oceny okresowe, zarządzanie przez cele, doradztwo HRM, kultura organizacyjna, badania efektywności, organizacji doradztwo i konsulting HR, testy i badania online,

 5. DCF DOTACJE-CONSULTING-FINANSE SP. Z O.O.

  Polska

  Jesteśmy firmą zajmującą się profesjonalnym doradztwem dla biznesu.Nasz zespół stanowią osoby o wysokim przygotowaniu merytorycznym (potwierdzonym zwykle tytułem naukowym doktora) oraz kilkunastoletnim doświadczeniu w konsultingu dla firm i w pracy projektowej.Specjalizujemy się w wycenach przedsiębiorstw, biznes planach, analizach, projekcjach i audytach finansowych oraz w doradztwie dotyczącym finansowania bieżącej działalności i projektów inwestycyjnych. W szczególności kompleksowo obsługujemy dotacje unijne (od przygotowania wniosku wraz z załącznikami, poprzez doradztwo i sprawozdawczość w trakcie realizacji projektu, aż do całkowitego rozliczenia dotacji). Świadczymy również usługi w zakresie marketingu, logistyki i bezpośredniego doradztwa w zarządzaniu.Ponadto organizujemy praktyczne warsztaty biznesowe dla firm. Potwierdzeniem jakości świadczonych przez nas usług są przede wszystkim referencje od zadowolonych Klientów.

 6. LLITERAS & CIA

  Hiszpania

  Lliteras to pionierska firma w zakresie usług online. Nasze usługi obejmują zarządzanie księgowe, doradztwo w dziedzinie pracy, podatków, prawa handlowego i prawa cywilnego. Oferujemy naszym klientom możliwość kontroli ich systemu księgowego za pomocą internetu, w pełni bezpiecznej i posiadającej zaletę natychmiastowego uzyskania potrzebnych danych.

 7. YVES ULYSSE SOURIS & PARTNERS

  Belgia

  Yves Ulysse SOURIS & Partners: Biuro biegłych księgowych i doradców podatkowych, członek Belgijsliego instytutu biegłych księgowych. Partner, który może zająć się waszą filią belgijską, proponuje: Pomoc w zakładaniu firmy, stowarzyszenia lub fundacji; Obliczenie wartości i pomoc w nabyciu firm itp. język francuski, holenderski, angielski, hiszpański i portugalski. Obecne w BRUKSELI, KOKSIJDE i MONS. Częste podróże do Hiszpanii (Madryt, Barcelona, Malaga) i do Francji.

 8. STUDIO DELLA BELLA ASSOCIATO

  Włochy

  Dział handlowy zajmuje się kwestą podatków, prawem spółek oraz zarządzaniem MŚP; nie zapominając o przygotowywaniu danych księgowych, doradztwie księgowym i wszystkich koniecznych formalnościach. Kancelaria przywiązuje szczególną wagę do dopasowania pod względem organizacyjnym i strukturalnym, analizy efektywności naszej podstawowej działalności i, stosownie do przypadku, do koniecznej, słusznej staranności i związanej z tym restrukturyzacji.

 9. GESTORÍA OYA LABELLA

  Hiszpania

  Świadczenie usług administracyjnych

 10. MINIS KREATIV GMBH

  Niemcy

Filtry

Wyniki dla

Doradztwo w zarządzaniu - Import eksport

Liczba wyników

40 983 przedsiębiorstwa