• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • doradztwo księgowo-podatkowe

Wyniki dla

Doradztwo księgowo-podatkowe - Import eksport

 1. ASYSTENT KSIĘGOWOŚCI PLURIX JERZY KLACZAK

  Polska

  "> Oczywiście, pomagamy wdrożyć Jednolity Plik Kontrolny (JPK) - dla większości firm od 1 stycznia 2017 r. "< PLURIX (rok powstania 1983) prowadzi kancelarię doradcy podatkowego (licencja Min.Fin, ubezpieczenie) i biuro rachunkowe (od 1992 r). Obsługujemy małe (książka przychodów i rozchodów, ryczałt) i duże (pełna księgowość, także kapitał zagraniczny) firmy, wszelkie formy działalności: osoby fizyczne (jednoosobowa, spółki cywilne, jawne, ...) i prawne (spółki z o.o. i SA, fundacje, ...) - zarówno stałych klientów (księgowość dla celów PIT czy CIT oraz VAT, VAT-UE, Intrastat, ZUS, sprawozdania GUS, kadry/płace, środki trwałe, samochody, bilanse, ...) jak i zlecenia doraźne ("wyprostowanie" księgowości, sporządzenie zaległych sprawozdań finansowych, odwołania), uczestniczymy w kontrolach i postępowaniach przed urzędami, izbami skarbowymi, ZUS oraz sądami administracyjnymi. Dla osób fizycznych sporządzamy rozliczenia roczne (PIT-y), obsługujemy Płatnika ZUS, wysyłamy deklaracje podatkowe elektronicznie. Pomagamy w zakładaniu firm (od wyboru formy prawnej, szczegółów statutu, poprzez rodzaj opodatkowania, plan kont, obieg dokumentów, raporty do spółki-matki) oraz przekształceniach i likwidacji. Naszymi klientami są nie tylko firmy z terenu całego województwa ale i ościennych (dzisiaj, w dobie internetu, faksów, kurierów - nie jest to problem).

 2. PKS INTERNATIONAL CARGO S.A.

  Polska

  Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych i największych agencji celnych w Polsce. Posiadamy sieć 23 oddziałów zlokalizowanych na wszystkich przejściach granicznych oraz wewnątrz kraju.Proponujemy zgłoszenia celne we wszystkich procedurach celnych zgodnie z WKC w transporcie drogowym i kolejowym, również poza godzinami pracy urzędów celnych, a także: - odprawy importowe w procedurze uproszczonej z „odroczonym” VAT, - odprawy wywozowe w procedurze uproszczonej, - odprawy celne tranzytowe w oparciu o Konwencję WPT, - zgłoszenia w procedurach składu celnego, odprawy czasowej, uszlachetniania biernego i czynnego.Nasze agencje celne świadczą również dodatkowe usługi: - zabezpieczenie płatności długu celno-podatkowego w imporcie oraz w tranzycie (TC31, TC33), - otwieranie i wypełnianie Karnetów TIR w procedurze zwykłej i uproszczonej (bez udziału Urzędu Celnego) wraz z ich zgłoszeniem w systemie NCTS, - wypełnianie dodatkowych dokumentów celnych: CMR, CIM wraz z wymaganymi załącznikami, ...

 3. BIURO RACHUNKOWE KANCLERZ

  Polska

  Biuro rachunkowe Kanclerz to profesjonalna firma oferująca usługi księgowe dla firm. W naszej ofercie oprócz obsługi księgowej: obsługa płacowo-kadrowa, audyty finansowe, wyceny przedsiębiorstw, zwroty Vat za zakupy dokonane przez przedsiębiorców za granicą, optymalizacja podatkowa oraz doradztwo podatkowe. Klientom indywidualnym pomożemy z rozliczeniem PIT oraz ze zwrotami podatków za pracę za granicą. Mówimy w wielu językach, dlatego z naszych usług mogą skorzystać również obcokrajowcy działający na terenie Polski. Zapraszamy do naszych biur w Bochni, Nowym Wiśniczu i Lipnicy Dolnej. Obsługujemy firmy z Krakowa, Bochni, Wieliczki, Brzeska, Nowego Wiśnicza.

 4. DUET S.C. FHU

  Polska

  W zakresie naszej działalności mieści się m. in. prowadzenie księgowości czy sporządzanie sprawozdań finansowych. Zajmujemy się kompleksową obsługą księgową podmiotów gospodarczych, obejmującą: prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości, prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, prowadzenie ewidencji przychodów dla celów zryczałtowanego podatku dochodowego, sporządzanie ewidencji dla celów rozliczania podatku VAT, sporządzanie list płac, prowadzenie kartotek wynagrodzeń pracowników, kompleksowa obsługa rozliczeń z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, sporządzanie obowiązującej sprawozdawczości dla Urzędu Statystycznego, sporządzanie deklaracji rocznych wymaganych przepisami ustaw.

 5. BIURO RACHUNKOWE SELENT & SŁUPINA SP.J.

  Polska

  Biuro rachunkowe Selent&Słupina świadczy usługi z zakresu księgowości i doradztwa podatkowego. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do firm i przedsiębiorstw. Znajdą w niej Państwo między innymi pełną księgowość, sporządzanie list płac, nadzór w działach księgowości wewnętrznej, prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej czy monitoring płatności. Jesteśmy profesjonalnym biurem rachunkowym, posiadającym wszystkie niezbędne kwalifikacje uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Poza kompleksową obsługą księgowo-podatkową, zajmujemy się także obsługą kadr i płac dla różnego rodzaju firm i przedsiębiorstw. Dodatkowym atutem naszego biura jest posiadane przez nas najnowsze, profesjonalne oprogramowanie, które umożliwia nam dokonywanie rzetelnych rozliczeń i bezpieczne przechowywanie danych. Długoletnia praca z wybranym przez nas systemem księgowym pozwala wykorzystać wiele jego funkcjonalności dla przedstawienia danych firmy, zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ABAKON. BIURO PODATKOWE

  Polska

  Jesteśmy specjalistami w zakresie podatków, księgowości i rachunkowości. Siedziba naszej firmy znajduje się w Krakowie. Obsługujemy Klientów indywidualnych oraz firmy. Główną gałęzią naszej działalności jest świadczenie usług związanych z doradztwem podatkowym. Nasza wiedza i doświadczenie pozwala nam podejmować się najbardziej skomplikowanych spraw. Wystarczy skontaktować się z nami – z przyjemnością dobierzemy dla Państwa optymalne rozwiązanie. Nasi Klienci mają zapewnione bezpieczeństwo. Zajmujemy się wszelkimi sprawami i formalnościami ze strony księgowej, aby Państwo mogli spokojnie poświęcić swój czas prowadzeniu swojego biznesu.

 2. NORTONEX SP. Z O.O.

  Polska

  Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu zyskaliśmy zaufanie rzeszy klientów. Ofertę kierujemy zarówno do klientów biznesowych, jak i instytucji publicznych. Specjalizujemy się w świadczeniu usług z zakresu pełnej księgowości. Zakres naszych działań obejmuje: prowadzenie ksiąg rachunkowych, rozliczanie podatków PIT, rozliczanie podatków CIT, rozliczanie podatków VAT, sporządzanie dokumentacji, sporządzanie raportów finansowych, rachunkowość dla przedsiębiorstw, obsługę kadrowo-płacową, sporządzanie list płac. Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowani specjaliści, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie, poparte certyfikatami. Służymy Państwu pomocą i fachowym doradztwem. Zdobytą przed laty wiedzę, skutecznie wykorzystujemy przy realizacji zleceń. Dzięki temu możemy Państwu zagwarantować najwyższą jakość usług. Staramy się być na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami i regulacjami prawnymi. Pomagamy klientom w rocznych rozliczeniach podatkowych, a także w zakładaniu działalności gospodarczej. Nie zajmujemy się doradztwem podatkowym, jak i nie prowadzimy ksiąg przychodów i rozchodów. Specjalizujemy się w organizowaniu przetargów na zamówienia publiczne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, staramy się poszerzać naszą ofertę. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego klienta. Zapewniamy przemiłą atmosferę podczas spotkań. Odpowiemy na każde nurtujące Państwa pytanie.

 3. CUPRUM TAX CONSULTING GROUP S.C.

  Polska

  Nasza firma jest jedną z głównych dolnośląskich firm od księgowości. Prowadzimy działalność zarówno na rynku prywatnym jak i państwowym. Firma została założona na potrzeby dolnośląskiego rynku rachunkowego. Znamienne doświadczenie zezwala nam chlubić się solidną oraz docenianą marką. Priorytetem jest dla naszej grupy terminowość obsługi Państwa oraz uskutecznienie zlecenia. Od początku skupiamy się na zdobywaniu oraz jak najlepszych kontaktach z najważniejszymi fachowcami - co skutkuje jednymi spośród najlepszych usług w Lubinie. Gwarantujemy pełną pomoc przy prowadzeniu księgowości i odnalezieniu najlepszych rozwiązań. Od początku dokładamy wszelkich starań by usprawnić wszelkie etapy naszej pracy , żeby nic nie spowolniło wykonania potrzebnej usługi. Naszym klientom zapewniamy duży wybór przetestowanych metod w rozsądnej cenie. W naszej ofercie jest zarówno prowadzenie spraw sądowych ale i rozliczanie firm. oferta grupy CTC Group jest adresowana głównie do klientów pojedynczych a także firm. Nasz fachowy i doświadczony zespół zagwarantuje Państwu zadowolenie ze skorzystania z oferty grupy Cuprum TAX.

 4. BIURO RACHUNKOWE EDYTOR TADEUSZ ŚWIĘTEK

  Polska

  Biuro rachunkowe EDYTOR z Krakowa, oferuje kompleksową obsługę księgową, kadr, płac oraz doradztwo podatkowe dla firm. Jeżeli Twoja Firma potrzebuje profesjonalnej obsługi księgowej z doradztwem podatkowym, weryfikacji systemu rozliczeń podatkowych, chce wdrożyć najbardziej optymalną politykę podatkową, zapraszamy do nas. Biuro rachunkowe Kraków Edytor jest licencjonowanym doradcą podatkowym nr 03771. Usługi księgowe świadczymy dla dowolnego rodzaju dokumentacji - księga rachunkowa, podatkowa księga przychodów i rozchodów, ewidencja ryczałtowa. Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie obsługi księgowej firm i doradztwa księgowo-podatkowego. Specjalizujemy się w wyprowadzaniu zaległości i interpretowaniu zawiłości podatkowych w US oraz ubezpieczeniowych w ZUS. Nasze biuro jest czynne siedem dni w tygodniu w godzinach od 8.00 do 20.00. Zakres świadczonych usług może obejmować m.in.: bieżące ewidencjonowanie operacji gospodarczych, sporządzanie deklaracji i rozliczeń w zakresie podatku CIT, VAT, PIT lub PPL, prowadzenie ewidencji środków trwałych i przebiegu pojazdów, sporządzanie rozliczeń rocznych, bilansów, rachunków wyników, okresowe opracowanie sprawozdań dla GUS i NBP, sporządzanie dokumentów, dotyczących nawiązywania i rozwiązywania stosunku pracy, prowadzenie akt osobowych pracowników, prowadzenie i aktualizacja rejestru badań lekarskich i szkoleń BHP, sporządzanie regulaminów, obsługa kontroli PIP i ZUS, sporządzanie list płac.

 5. ABACUS. KANCELARIA KSIĘGOWO - PODATKOWA. JADWIGA ADAMUS

  Polska

  Biuro rachunkowe Warszawa Ursynów Abacus jest kancelarią księgowo-podatkową działającą na terenie Warszawy (Ursynów) od 2000 roku. Zakres świadczonych usług rachunkowych obejmuje prowadzenie księgowości firm z małego i średniego sektora, w tym PIT rozliczenie roczne i pozostałe rozliczenia kadrowo-płacowe. Świadcząc usługi skupiamy się na obowiązujących standardach oraz indywidualnym podejściu do Klienta. Jesteśmy dyspozycyjni oraz chętnie służymy pomocą w kwestiach związanych z rachunkowością, płacami, rozliczeniami VAT. Biuro księgowe jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanych usług księgowych. Posiada licencję Ministerstwa Finansów nr 4656/97 uprawniającą do prowadzenia biura rachunkowego.

 1. BIURO RACHUNKOWO-KSIEGOWE PLUS

  Polska

  Pomagamy wszystkim rozpoczynającym działalność gospodarczą odnaleźć się w gąszczu istniejących przepisów podatkowych i ubezpieczeniowych. Wykwalifikowani pracownicy naszego biura księgowego sprawnie poprowadzą dla Państwa sprawy dotyczące podatków, kadr i płac czy ZUS-u. Nasze rzetelne księgowe są gwarancją tego, że interesy Państwa firmy znajdą się w najlepszych rękach! Obsługujemy zarówno małe oraz średnie firmy, jak i duże przedsiębiorstwa zatrudniające 100 i więcej pracowników. Naszymi Klientami są również osoby fizyczne, spółki (cywilne, jawne, komandytowe, z o.o.), firmy podlegające konsolidacji oraz spółdzielnie, stowarzyszenia i fundacje. Z naszych usług księgowych korzystają obecnie firmy polskie i zagraniczne (między innymi austriackie i niemieckie). Na terenie Polski współpracujemy głównie z przedsiębiorstwami z aglomeracji śląskiej. Pracę naszego biura rachunkowego wspierają doświadczeni specjaliści z zakresu prawa handlowego, bezpieczeństwa oraz higieny pracy.

 2. GRAND GECTOR OÜ

  Estonia

  Świadczymy usługi w zakresie doradztwa, wsparcia i nadzoru dla firm z sektora MŚP, które eksportują i poszukują nowych rynków zbytu. Nasza firma GRAND GECTOR istnieje od 2003 r. Od ponad piętnastu lat GRAND GECTOR pomaga firmom w ekspansji na rynki światowe i do tej pory zdobyliśmy zarówno duże doświadczenie, jak i kompetencje, a także wypracowaliśmy relacje z wieloma firmami, pomagając im w zdobyciu zainteresowania zagranicznych klientów. Pomagamy firmom w znalezieniu partnerów w sektorze detalicznym i korporacyjnym (B2B i B2C); pomagamy również w nawiązaniu korzystnych relacji ze środowiskami zawodowymi, aby nasi klienci mogli pozyskać i rozwinąć kontakty w zakresie swoich zainteresowań biznesowych. Naszym głównym celem jest świadczenie usług doradczych dla firm chcących wejść na rynek europejski i inne rynki zagraniczne. Naszą główną kompetencją jest sprawienie, aby Twój biznes stał się globalny! Grand Gector oferuje elastyczne ceny i zapewnia spersonalizowane zaangażowanie dla każdego klienta.

 1. BIURO RACHUNKOWE DATAN

  Polska

  Biuro rachunkowe Datan specjalizuje się w obsłudze księgowości, kadr oraz płac. Biuro rachunkowe Datan w Krakowie może zaoferować najwyższy standard usług, współpracuje z firmami o różnych profilach działalności. Biuro rachunkowe Datan wspiera przedsiębiorstwa w restrukturyzacjach i optymalizacjach procesów biznesowych. Biuro rachunkowe Datan prowadzi książki przychodów i rozchodów (KPiR) dla jednoosobowych działalności gospodarczych, rozlicza ryczałt. Dla spółek z. o.o. oraz innych firm o pełnej księgowości prowadzi księgi handlowe i rachunkowe, rozlicza podatki i ZUS. Pomaga wyprowadzić zaległości spowodowane niekompetencją innych biur rachunkowych. W ofercie Biura rachunkowego Datan znajdziemy m.in.: - usługi księgowe; - doradztwo podatkowe, - doradztwo biznesowe, - kompleksową opiekę firmy. Mocne strony Biura rachunkowego Datan to m.in.: wysokie kwalifikacje zawodowo - księgowe, podatkowe oraz prawne; wieloletnie doświadczenie; aktualne certyfikaty księgowe; systematyczność; terminowość; wysoka jakość świadczonych usług, najnowsze technologie informatyczne; możliwość dostępu do dokumentów on-line. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Biura rachunkowego Datan https: //biuro-rachunkowe-datan.pl/, aby zapoznać się ze szczegółową ofertą firmy. Podajemy również dane rejestrowe: NIP: 9452198146 oraz REGON: 0000638312 .

 2. IN PLUS. MOBILNE BIURO RACHUNKOWE

  Polska

  Nasza oferta powstała z myślą o Klientach, którzy wyjątkowo cenią swój czas. W ramach naszych usług rachunkowych zapewniamy bezpłatny dojazd do Klienta – odbieramy dokumenty, a po wykonaniu niezbędnych czynności przywozimy je z powrotem. Działamy na podstawie Licencji Ministerstwa Finansów nr 56366/2012, ponosimy pełną odpowiedzialność za prawidłowość przeprowadzanych czynności oraz zapewniamy bezpieczeństwo, które gwarantuje nam polisa OC. Nasze usługi obejmują kompleksową obsługę rachunkowo- księgową oraz kadrowo – płacową. Pomagamy naszym, Klientom w zakładaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej, wybieramy najkorzystniejsze formy opodatkowania oraz optymalizacji obciążeń podatkowych. Służymy również fachowym doradztwem w kwestiach związanych z prawem pracy. Ceny naszych usług rachunkowych ustalane są indywidualnie, zapewniamy niskie ceny oraz brak jakichkolwiek ukrytych kosztów. Wszelkie czynności wykonujemy w oparciu o naszą szeroką wiedzę oraz doświadczenie.

 3. H&O CONSULTING

  Polska

  Jesteśmy biurem rachunkowym w Suwałkach. Świadczymy usługi księgowe, rachunkowe, prowadzimy kadry i płace KPiR. Z zakresu consultingu zajmujemy się pozyskiwaniem kontrahentów dla naszych klientów. Zajmujemy się obsługą firm polskich w krajach UE i na terenie całego świata. Biegła obsługa w języku angielskim i niemieckim, wyliczane na podstawie indywidualnego zlecenia, cena netto za roboczogodzinę do indywidualnej negocjacji. Pośrednictwo i wsparcie polskiego biznesu na terenie całego świata. Międzynarodowa księgowość oraz międzynarodowy payroll i centrum obsługi klienta. Prowadzenie ksiąg rachunkowych, ksiąg przychodów i rozchodów, ewidencja przychodów (ryczałt), ewidencja środków trwałych i wyposażenia, ewidencja VAT, sporządzanie deklaracji VAT, PIT, CIT, składanie JPK, sporządzanie sprawozdań finansowych Suwałki. Ubezpieczenie OC i AC Suwałki, Ubezpieczenie domu i mieszkania Suwałki, Ubezpieczenie na życie, Ubezpieczenia majątkowe, Ubezpieczenie zdrowotne, Ubezpieczenie turystyczne,

 4. INTIX

  Belgia

  INTIX pomaga instytucjom finansowym i osobom odpowiedzialnym w korporacjach za zarządzanie środkami finansowymi w rozwiązywaniu problemów zarządzania w czterech obszarach strategicznych: zgodność z przepisami, nadzór ekonomiczny, jakość obsługi klienta oraz zarządzanie audyt/ryzyko. INTIX nie tylko ułatwia spełnianie wymogów zgodności z przepisami dotyczącymi reportingu, ale także oferuje możliwość wykorzystania danych z komunikacji finansowej do wglądu na bieżąco i uzyskania przewagi konkurencyjnej. Cyfryzacja i zgodność z przepisami są przetwarzane na potrzeby instytucji finansowych i ich klientów. Informacja, oparta na danych strukturalnych bądź niestrukturalnych, coraz częściej jest postrzegana jako siła napędowa biznesu. Instytucje finansowe w pełni zarządzające swoimi danymi zdobywają przewagę konkurencyjną, którą mogą przemienić w dodatkowy zysk dla firmy. Aby to osiągnąć, INTIX łączy ze sobą źródła danych w zbiory danych w celu stworzenia całościowego składu transakcji. Użytkownicy korzystają z łatwego dostępu do danych transakcyjnych oraz operacyjnych i biznesowych w czasie rzeczywistym.

 5. CONSULTING PHARM SP. Z O.O.

  Polska

  Firma Consulting Pharm Sp. z o.o. to Biuro Rachunkowe zlokalizowane w Białymstogu. Firma w swojej ofercie ma takie usługi jak pełna księgowość, rozliczenia VAT i ZUS, optymalizacja podatkowa, prowadzenie ksiąg handlowych, obsługa kadr i płac, obsługa umów cywilno-prawnych oraz wiele więcej. Szczegółowe informacje można uzyskać po przejściu na stronę internetowa oraz przy kontakcie telefonicznym Pracownicy biura rachunkowego mają wieloletnie doświadczenie w swoim fachu oraz bardzo wysokie kwalifikacje. Co roku firma organizuje wyjazdy szkoleniowe dla swoich pracowników. Dodatkowym atutem jest optymalizacja podatkowa, która jest oferowana przez to biuro. Specjaliści od tej dziedziny stale sprawdzają zmiany w przepisanach prawa podatkowego, które można wdrożyć w celu poprawnej optymalizacji czyli zmniejszenia podatków zgodnie z polskim prawem i obowiązujacymi normami i przepisami. Firma działa od kilku lat. Cenna usługi jest uzależniona od zakresu działań, które będą ujęte w umowie. Firma działa z wszystkimi przedsiębiorcami niezależnie od wielkości firmy i ilości zatrudnionych pracowników.

 6. LMP DUQUAIRE CONSEIL

  Francja

  LMP DUQUAIRE CONSEIL: niezależny radca w zarządzaniu majątkiem w Lyonie & Paryżu (Rezydenci & Ekspatrianci), towarzyszy ponad 300 klientom w tworzeniu ich majątku od 2007 r. Poszukiwanie odpowiednich rozwiązań w zakresie nieruchomości i finansowych, bezpośredni kontakt i porady zindywidualizowane, śledzenie rozwiązań… Nasz pięcioosobowy zespół akredytowany, aby dostarczać rozwiązania najlepiej dostosowane do waszych celów, odpowiada na wszyskie zapytania dotyczące nieruchomości, spraw finansowych, bankowych, prawnych.

 7. BIURO RACHUNKOWE DOROTA ROSZKOWSKA-GALANT

  Polska

  Biuro rachunkowe Roszkowska-Galant świadczy kompleksowe usługi księgowe i rachunkowe. Jeśli mają Państwo problem z wypełnieniem rocznego zeznania podatkowego, prowadzeniem własnej firmy lub chcieliby państwo uzyskać zwrot VAT, nasza firma podejmie się realizacji takich zleceń. W ramach prowadzenia księgowości zajmiemy się obsługą płacową, kadrową oraz rozliczeniami. Uzyskają u nas Państwo fachową pomoc w zakresie księgowości. Na wszystkie przedstawione przez Państwa pytania dotyczące prowadzenia księgowości, postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej. Osoby zainteresowane współpracą przyjmujemy też w siedzibie naszego biura rachunkowego w Szczecinie.

 8. UNITAX SP. Z O.O.

  Polska

  Wszystkim osobom zainteresowanym naszą ofertą pragniemy zaproponować kompleksową obsługę księgowo-rachunkową. Gwarantujemy, że z naszą pomocą osiągnął Państwo sukces. My zajmiemy się sprawami księgowymi i podatkowymi, Państwo natomiast będą mieli czas, aby skupić się na rozwoju firmy. Usługi świadczymy na rzecz firm działających na ryczałcie, a także w oparciu o książkę przychodów i rozchodów oraz na podstawie pełnej księgowości. Zawsze zostajemy do Państwa dyspozycji. W ramach pełnej księgowości zajmujemy się opracowywaniem oraz wdrażaniem, a także przeprowadzaniem profesjonalnych modyfikacji zakładowych planów kont. Zajmujemy się bieżącym ewidencjonowaniem operacji gospodarczych oraz sprawujemy kontrolę nad dokumentacją w firmie. Oferujemy fachowy monitoring należności i zobowiązań. Nasi specjaliści podejmują się prowadzenia ewidencji majątku trwałego oraz sporządzaniem bieżących planów amortyzacji. Przygotowujemy również rozliczenia podatku dochodowego. Zajmujemy się również podatkową księgą przychodów i rozchodów, a także ryczałtem ewidencjonowanym, w ramach, którego prowadzimy ewidencję przychodów oraz wykonujemy miesięczne naliczanie podatków. Ponadto sporządzamy rejestry VAT i deklaracje VAT-7. Podejmujemy się także opracowywania rocznych zeznań podatkowych. Poza tym świadczymy usługi w zakresie obsługi ZUS i PFRON. Dodatkowo zajmujemy się wyprowadzaniem zaległości. Zapewniamy, że sprawnie wyprowadzimy przedsiębiorstwo z wszelkich zaległości.

 1. OMNIBUS. KANCELARIA DORADZTWA PODATKOWEGO

  Polska

  Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych i podatkowych. - prowadzenie ksiąg rachunkowych (handlowych) - prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów - prowadzenie ewidencji przychodów do celów zryczałtowanego podatku dochodowego - sporządzanie ewidencji do celów VAT - prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia Pomagamy sprawnie zarządzać kadrami, wspomagamy pracodawców wiedzą z zakresu przepisów prawa pracy: - prowadzenie dokumentacji w sprawach pracowniczych - konsultacje i porady z zakresu prawa pracy - naliczanie składek ZUS - sporządzanie deklaracji rozliczeniowych i raportów miesięcznych - zgłaszanie i wyrejestrowanie działalności z ZUS - kontrola prawidłowości rozliczeń z ZUS - pomoc w zakresie zadłużenia Zapewniamy doradztwo w zakresie podatków dochodowych, VAT, podatku od spadków i darowizn. - porady, opinie, wyjaśnienia z zakresu obowiązków podatkowych - sporządzanie zeznań i deklaracji podatkowych - kontrola podatkowa

 2. BIURO RACHUNKOWE ACCENT

  Polska

  Biuro Rachunkowe ACCENT w Rzeszowie oferuje kompleksową obsługą finansowo - księgową oraz kadrowo - płacową przede wszystkim w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw. Posiadamy bogate doświadczenie w świadczeniu usług księgowych dla spółek o róznych profilach działalności. Naszymi klientami są m.in. firmy usługowe, produkcyjne i handlowe. Usługi świadczone przez biuro Accent mają na celu zapewnić kompleksową obsługę księgową podmiotom gospodarczym zarówno tym krajowym, jak i zagranicznym oraz osobom fizycznym, instytucjom, organizacjom różnego typu. Do podstawowych zadań należą: rozwiązywanie problemów finansowo-księgowych, podatkowych, czy też kadrowych. Priorytetem działalności jest zapewnienie Klientom zwiększenia bezpieczeństwa przy dokonywaniu czynności prawnych, efektywnego funkcjonowania w obrocie finansowym firmy, a także umożliwienia wydajnego i stabilnego rozwoju. Oferujemy między innymi rozliczenia z Urzędem Skarbowym, ZUS, prowadzenie dokumentacji pracowniczej, a także sprawozdawczości do Urzędu Statystycznego. Oferujemy doradztwo i pomoc w zakresie dotacji ze środków unijnych na realizację zamierzonych celów biznesowych. Zapewniamy fachową i rzetelną obsługę, uczciwość w prowadzeniu spraw rachunkowo-księgowych, a także elastyczny sposób rozliczeń za prowadzone usługi. Nieustannie poszerzamy listę oferowanych usług oraz podnosimy nasze kwalifikacje, aby zapewnić jak największą jakość obsługi. Dostosowujemy oferty do oczekiwań klientów.

 3. BIURO RACHUNKOWE EMRACH

  Polska

  EMRACH to biuro księgowe działające w branży od dwudziestu lat. Naszym celem jest zapewnienie wysokiej jakości usług bez wychodzenia z domu. W ciągu dwudziestu lat działalności na rynku księgowości współpracowaliśmy z licznymi przedsiębiorstwami, dzięki którym wypracowaliśmy rzetelne doświadczenie. Fundamentalnym aspektem jest dla nas ciągłe podnoszenie kwalifikacji naszych księgowych z dziedziny aktualnych rozwiązań prawnych w opisywanym obszarze. Jesteśmy dokładni oraz stanowimy zespół pasjonatów, dlatego udzielimy rozwiązania na Państwa potrzeby dotyczące rachunkowości. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta, dotrzymanie wyznaczonego terminu oraz wysoki standard wykonywanych usług. Zapraszamy do kontaktu!

 4. TAX-SPOT BIURO RACHUNKOWE BYDGOSZCZ

  Polska

  Nasze biuro rachunkowe Bydgoszcz realizuje zadania z trzech głównych obszarów, jakimi są księgowość, obsługa kadrowo płacowa i doradztwo prawno-podatkowe. Ta ostatnia dziedzina sprawia, że można nas traktować jako profesjonalne biuro podatkowe, co jednocześnie świetnie uzupełnia zakres obsługi przedsiębiorstw. Jako biuro rachunkowe świadczymy wszystkie usługi zgodnie z ustawą o rachunkowości, sporządzamy sprawozdania finansowe czy też reprezentujemy Państwa przed urzędami. W ramach outsourcingu kadrowo-płacowego sporządzamy listy płac, naliczamy wynagrodzenia, obsługujemy proces zatrudnienia pracownika, zgłaszamy pracowników do ZUS, prowadzimy i administrujemy teczkami osobowymi pracowników i realizujemy inne zadania zgodnie z potrzebami naszych klientów. Jako biuro podatkowe reprezentujemy Państwa przed organami podatkowymi, rozwiązujemy problemy podatkowe, zajmujemy się optymalizacją podatkową, proponujemy wdrożenie najkorzystniejszych rozwiązań oraz podejmujemy inne istotne zadania.

 5. 2+1 BIURO RACHUNKOWE

  Polska

  Biuro rachunkowe 2+1 jest nowoczesną polską firmą oferującą usługi księgowe oraz kadrowo – płacowe, ukierunkowana na kompleksową obsługę spółek z kapitałem polskim oraz z kapitałem zagranicznym, spółek z o.o., spółek akcyjnych, spółek komandytowych i komandytowo-akcyjnych, spółek jawnych, spółek cywilnych, stowarzyszeń, fundacji, osób prowadzących działalność gospodarczą. 2+1 świadczy również usługi dla Klientów indywidualnych w zakresie sporządzania rocznych zeznań podatkowych. Podmiotom zagranicznym zainteresowanym uruchomieniem działalności w Polsce oferujemy usługi w zakresie założenia spółki, doradztwa gospodarczego oraz księgowego. Oferujemy usługi z zakresu rachunkowości zarządczej przygotowując dla Klientów raporty o różnych stopniach złożoności zarówno w języku polskim jak i angielskim.

 6. WYSSOGOTA-ZAKRZEWSKI FINANCE & ACCOUNTING SP. Z O. O.

  Polska

  Usługi księgowe - prowadzenie ksiąg handlowych - prowadzenie książki przychodów i rozchodów - prowadzenie rejestrów dla potrzeb rozliczenia podatku VAT - prowadzenie ewidencji ryczałtowych - sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych - sporządzanie bilansów i rachunków zysków i strat - sporządzanie deklaracji CIT, PIT, VAT Usługi kadrowo-płacowe - wszystkie ewidencje związane z zatrudnianiem pracowników i zleceniobiorców - PFRON, ZUS, PIT, listy płac itp. - dostarczamy wzory umów i oferujemy kompleksową konsultację przed zatrudnieniem Rejestracja nowych firm - pomoc przy zakładaniu nowego podmiotu i dopełnieniu wszystkich formalności urzędowych - pomoc w sporządzeniu umowy spółki kapitałowej i osobowej - pomoc w wyborze najkorzystniejszej formy opodatkowania - przygotowanie do prowadzenia własnej działalności gospodarczej lub prowadzenia spółki

 7. CABINET PICQUART

  Francja

  TWOJA KSIEGOWOSC PO POLSKU Biuro rachunkowo-księgowe w Paryżu i w Nicei zapewnia profesjonalne usługi księgowe, doradztwo i optymalizacje podatkowe. Naszym klientom udzielamy wszelkich wyjaśnień przepisów francuskich i gwarantujemy obsługę w języku polskim. Dla firm zagranicznych proponujemy rejestracje VAT oraz reprezentacje podatkowa we Francji. Zakładanie firm : • pomoc w wyborze najkorzystniejszej formy prawnej • wyjaśnienia konsekwencji podatkowych związanych z daną formą prawną • wyjaśnienia opcji podatkowych • business plan • pełna asysta związana z formalnościami przy zakładaniu firmy, redakcja statusów • doradztwo w wyborze najkorzystniejszej oferty bankowej oraz formuły ubezpieczeniowej dla danej działalności gospodarczej • możliwosc zameldowania firmy w naszym gabinecie Księgowość : • kompleksowe prowadzenie księgowości • sprawozdania finansowe (bilans, rachunek zysków i strat) • bieżące deklaracje księgowe i podatkowe do urzędów francuskich • konsultacje z zakresu rachunkowości Doradztwo podatkowe : • optymalizacja wynagrodzenia dla właściciela firmy oraz współudziałowców • wyjaśnienia z zakresu zobowiązań podatkowych we Francji • pisanie odwołań od decyzji organów skarbowych • asysta podczas kontroli podatkowej Lista płac : • sporządzaniem listy płac, kalkulacje wynagrodzeń • obliczanie składek socjalnych i deklaracje do urzędów francuskich • porady i redakcja umów o prace, świadectwa pracy, wypowiedzenia, rozwiazywanie umów o prace.

 8. BIURO RACHUNKOWE. MAŁGORZATA KOWALSKA

  Polska

  Biuro rachunkowe działa na rynku usług księgowych od 1994 roku. Prowadzone jest przez Małgorzatę Kowalską, Doradcę podatkowego nr 04599 na liście doradców podatkowych. Biuro specjalizuje się w obsłudze małych i średnich firm, o zróżnicowanym profilu działalności, formie rozliczeń i opodatkowaniu, zapewniając im kompleksową obsługę finansowo-księgową. Każdy klient traktowany jest indywidualnie i do jego potrzeb dostosowywany jest zakres świadczonych usług przez biuro rachunkowe. Biuro posiada ważną polisę OC Doradców podatkowych, co gwarantuje bezpieczeństwo merytoryczne i finansowe dla prowadzonych firm. Małgorzata Kowalska jest członkiem Krajowej Rady Doradców Podatkowych.

 9. SALDO SP. Z O.O.

  Polska

  Korzystając z bogatego doświadczenia Biura Rachunkowego „Saldo”, zapewniamy swoim Klientom szeroki wachlarz usług z zakresu księgowości oraz oferujemy pełną obsługę prawną. Wdrażamy nowych przedsiębiorców w kwestie podatkowe i księgowe. Swoje usługi świadczmy dla osób prowadzących działalności oraz firm z regionu. Wspieramy firmy i przedsiębiorstwa na etapie tworzenia i rozwoju biznesu, oferując pomoc we wszystkich kwestiach związanych z prawem podatkowym. Pomożemy w prowadzeniu pełnej dokumentacji przedsiębiorstwa oraz uporządkowaniu spraw związanych z prowadzeniem ksiąg handlowych. Dzięki temu zaoszczędzą Państwo czas, wcześniej przeznaczony na ewidencję. Pracownicy naszej Kancelarii, dokładają wszelkich starań, by współpraca z Klientem przebiegała bez zakłóceń. Dla każdego z naszych Klientów przygotowujemy ofertę indywidualnie dostosowaną do jego oczekiwań.

 10. KOZŁOWSCY - USŁUGI KSIĘGOWE

  Polska

  Obsługa firm (osób fizycznych i prawnych), prowadzenie księgowości, książka przychodów i rozchodów, księgi handlowe, ewidencje VAT, rozliczenia podatkowe, obsługa kadrowo-płacowa, rozliczenia z ZUS, pełna księgowość firm. Nasze biuro rachunkowe obsługuje podmioty z Grójca i okolic (m.in. Góra Kalwaria, Mszczonów, Piaseczno, Tarczyn, Warka) oraz zdalnie z całej Polski. Zapewniamy fachową pomoc doświadczonych księgowych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Współpraca z firmą Kozłowscy - Usługi Księgowe to gwarancja rzetelności i fachowej wiedzy popartej wieloletnim doświadczeniem. Udzielamy również jednorazowych konsultacji księgowych, a także sporządzamy deklaracje PIT, CIT i VAT.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Doradztwo księgowo-podatkowe - Import eksport

Liczba wyników

1144 Przedsiębiorstwa