• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • doradztwo księgowo-podatkowe

Wyniki dla

Doradztwo księgowo-podatkowe - Import eksport

 1. SHIRE EUROPE FINANCE

  Zjednoczone Królestwo

  SHIRE INVESTMENTS & FINANCE specjalizuje się w dostarczaniu produktów i usług finansowych od 1991 roku. Naszą misją jako instytucji finansowej jest pomoc profesjonalistom, którzy są finansowo wykluczeni i ignorowani przez główny nurt branży usług finansowych. Udzielamy naszym klientom pożyczek biznesowych; zapewniając przy tym nejlepsze ceny, najlepsze warunki spłaty i najmniej uciążliwą umowę kredytową. Dbamy również o to, aby Twoje pożyczki były zatwierdzone w jak najkrótszych terminach. Naszym pragnieniem jest pomaganie firmom w ich lepszej organizacji. Doradzamy im, jak usprawnić ich pracę w celu zapewnienia szybkiego i ciągłego rozwoju firmy. Pozwala im to na obniżenie kosztów i lepsze zarządzanie ryzykiem. Ponadto towarzyszymy małym firmom w poszukiwaniu rozwiązań kredytowych, które najlepiej odpowiadają ich potrzebom. Dzięki naszemu działowi finansów korporacyjnch zapewniamy zintegrowane doradztwo finansowe i strategiczne. Jesteśmy również ekspertami w doradztwie ekonomicznym i w finansowaniu sprzętu i urządzeń, tak aby były one przystępne kosztowo.

 2. GRAND GECTOR OÜ

  Estonia

  Świadczymy usługi w zakresie doradztwa, wsparcia i nadzoru dla firm z sektora MŚP, które eksportują i poszukują nowych rynków zbytu. Nasza firma GRAND GECTOR istnieje od 2003 r. Od ponad piętnastu lat GRAND GECTOR pomaga firmom w ekspansji na rynki światowe i do tej pory zdobyliśmy zarówno duże doświadczenie, jak i kompetencje, a także wypracowaliśmy relacje z wieloma firmami, pomagając im w zdobyciu zainteresowania zagranicznych klientów. Pomagamy firmom w znalezieniu partnerów w sektorze detalicznym i korporacyjnym (B2B i B2C); pomagamy również w nawiązaniu korzystnych relacji ze środowiskami zawodowymi, aby nasi klienci mogli pozyskać i rozwinąć kontakty w zakresie swoich zainteresowań biznesowych. Naszym głównym celem jest świadczenie usług doradczych dla firm chcących wejść na rynek europejski i inne rynki zagraniczne. Naszą główną kompetencją jest sprawienie, aby Twój biznes stał się globalny! Grand Gector oferuje elastyczne ceny i zapewnia spersonalizowane zaangażowanie dla każdego klienta.

 3. TREYD SERVICES AB

  Szwecja

  Dzięki usłudze Treyd kup teraz, zapłać później, którą objęte są faktury dostawców, przedsiębiorstwa mogą sprzedawać przed zapłaceniem dostawcom. Pomaga to uniknąć zakłóceń przepływu środków pieniężnych i obciążonego wzrostu poprzez zasilanie kapitału, który w przeciwnym razie byłby zamrożony w zapasach – czasami na miesiące. Po szybkim wdrożeniu i ocenie ryzyka, Treyd udziela firmom limitu, który mogą one wykorzystać do finansowania faktur dostawców.Bez konieczności rozcieńczania. Bez skomplikowanego harmonogramu spłaty. Jedynie transparentna jednolita stawka dla każdej finansowanej faktury. Treyd zatrudnia ponad 50 pracowników w biurach w Sztokholmie, Londynie i Kairze. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 4. GOLCOM D.O.O.

  Słowenia

 5. PKS INTERNATIONAL CARGO S.A.

  Polska

  Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych i największych agencji celnych w Polsce. Posiadamy sieć 23 oddziałów zlokalizowanych na wszystkich przejściach granicznych oraz wewnątrz kraju.Proponujemy zgłoszenia celne we wszystkich procedurach celnych zgodnie z WKC w transporcie drogowym i kolejowym, również poza godzinami pracy urzędów celnych, a także: - odprawy importowe w procedurze uproszczonej z „odroczonym” VAT, - odprawy wywozowe w procedurze uproszczonej, - odprawy celne tranzytowe w oparciu o Konwencję WPT, - zgłoszenia w procedurach składu celnego, odprawy czasowej, uszlachetniania biernego i czynnego.Nasze agencje celne świadczą również dodatkowe usługi: - zabezpieczenie płatności długu celno-podatkowego w imporcie oraz w tranzycie (TC31, TC33), - otwieranie i wypełnianie Karnetów TIR w procedurze zwykłej i uproszczonej (bez udziału Urzędu Celnego) wraz z ich zgłoszeniem w systemie NCTS, - wypełnianie dodatkowych dokumentów celnych: CMR, CIM wraz z wymaganymi załącznikami, ...

  Wszystkie wyroby na "doradztwo księgowo-podatkowe"

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BIURO RACHUNKOWE KANCLERZ

  Polska

  Biuro rachunkowe Kanclerz to profesjonalna firma oferująca usługi księgowe dla firm. W naszej ofercie oprócz obsługi księgowej: obsługa płacowo-kadrowa, audyty finansowe, wyceny przedsiębiorstw, zwroty Vat za zakupy dokonane przez przedsiębiorców za granicą, optymalizacja podatkowa oraz doradztwo podatkowe. Klientom indywidualnym pomożemy z rozliczeniem PIT oraz ze zwrotami podatków za pracę za granicą. Mówimy w wielu językach, dlatego z naszych usług mogą skorzystać również obcokrajowcy działający na terenie Polski. Zapraszamy do naszych biur w Bochni, Nowym Wiśniczu i Lipnicy Dolnej. Obsługujemy firmy z Krakowa, Bochni, Wieliczki, Brzeska, Nowego Wiśnicza.

  Wszystkie wyroby na "doradztwo księgowo-podatkowe"

 2. INTIX

  Belgia

  INTIX pomaga instytucjom finansowym i osobom odpowiedzialnym w korporacjach za zarządzanie środkami finansowymi w rozwiązywaniu problemów zarządzania w czterech obszarach strategicznych: zgodność z przepisami, nadzór ekonomiczny, jakość obsługi klienta oraz zarządzanie audyt/ryzyko. INTIX nie tylko ułatwia spełnianie wymogów zgodności z przepisami dotyczącymi reportingu, ale także oferuje możliwość wykorzystania danych z komunikacji finansowej do wglądu na bieżąco i uzyskania przewagi konkurencyjnej. Cyfryzacja i zgodność z przepisami są przetwarzane na potrzeby instytucji finansowych i ich klientów. Informacja, oparta na danych strukturalnych bądź niestrukturalnych, coraz częściej jest postrzegana jako siła napędowa biznesu. Instytucje finansowe w pełni zarządzające swoimi danymi zdobywają przewagę konkurencyjną, którą mogą przemienić w dodatkowy zysk dla firmy. Aby to osiągnąć, INTIX łączy ze sobą źródła danych w zbiory danych w celu stworzenia całościowego składu transakcji. Użytkownicy korzystają z łatwego dostępu do danych transakcyjnych oraz operacyjnych i biznesowych w czasie rzeczywistym.

 3. CUPRUM TAX CONSULTING GROUP S.C.

  Polska

  Nasza firma jest jedną z głównych dolnośląskich firm od księgowości. Prowadzimy działalność zarówno na rynku prywatnym jak i państwowym. Firma została założona na potrzeby dolnośląskiego rynku rachunkowego. Znamienne doświadczenie zezwala nam chlubić się solidną oraz docenianą marką. Priorytetem jest dla naszej grupy terminowość obsługi Państwa oraz uskutecznienie zlecenia. Od początku skupiamy się na zdobywaniu oraz jak najlepszych kontaktach z najważniejszymi fachowcami - co skutkuje jednymi spośród najlepszych usług w Lubinie. Gwarantujemy pełną pomoc przy prowadzeniu księgowości i odnalezieniu najlepszych rozwiązań. Od początku dokładamy wszelkich starań by usprawnić wszelkie etapy naszej pracy , żeby nic nie spowolniło wykonania potrzebnej usługi. Naszym klientom zapewniamy duży wybór przetestowanych metod w rozsądnej cenie. W naszej ofercie jest zarówno prowadzenie spraw sądowych ale i rozliczanie firm. oferta grupy CTC Group jest adresowana głównie do klientów pojedynczych a także firm. Nasz fachowy i doświadczony zespół zagwarantuje Państwu zadowolenie ze skorzystania z oferty grupy Cuprum TAX.

 4. CONSULTING PHARM SP. Z O.O.

  Polska

  Firma Consulting Pharm Sp. z o.o. to Biuro Rachunkowe zlokalizowane w Białymstogu. Firma w swojej ofercie ma takie usługi jak pełna księgowość, rozliczenia VAT i ZUS, optymalizacja podatkowa, prowadzenie ksiąg handlowych, obsługa kadr i płac, obsługa umów cywilno-prawnych oraz wiele więcej. Szczegółowe informacje można uzyskać po przejściu na stronę internetowa oraz przy kontakcie telefonicznym Pracownicy biura rachunkowego mają wieloletnie doświadczenie w swoim fachu oraz bardzo wysokie kwalifikacje. Co roku firma organizuje wyjazdy szkoleniowe dla swoich pracowników. Dodatkowym atutem jest optymalizacja podatkowa, która jest oferowana przez to biuro. Specjaliści od tej dziedziny stale sprawdzają zmiany w przepisanach prawa podatkowego, które można wdrożyć w celu poprawnej optymalizacji czyli zmniejszenia podatków zgodnie z polskim prawem i obowiązujacymi normami i przepisami. Firma działa od kilku lat. Cenna usługi jest uzależniona od zakresu działań, które będą ujęte w umowie. Firma działa z wszystkimi przedsiębiorcami niezależnie od wielkości firmy i ilości zatrudnionych pracowników.

 5. BIURO RACHUNKOWE EMRACH

  Polska

  EMRACH to biuro księgowe działające w branży od dwudziestu lat. Naszym celem jest zapewnienie wysokiej jakości usług bez wychodzenia z domu. W ciągu dwudziestu lat działalności na rynku księgowości współpracowaliśmy z licznymi przedsiębiorstwami, dzięki którym wypracowaliśmy rzetelne doświadczenie. Fundamentalnym aspektem jest dla nas ciągłe podnoszenie kwalifikacji naszych księgowych z dziedziny aktualnych rozwiązań prawnych w opisywanym obszarze. Jesteśmy dokładni oraz stanowimy zespół pasjonatów, dlatego udzielimy rozwiązania na Państwa potrzeby dotyczące rachunkowości. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta, dotrzymanie wyznaczonego terminu oraz wysoki standard wykonywanych usług. Zapraszamy do kontaktu!

 1. IN PLUS. MOBILNE BIURO RACHUNKOWE

  Polska

  Nasza oferta powstała z myślą o Klientach, którzy wyjątkowo cenią swój czas. W ramach naszych usług rachunkowych zapewniamy bezpłatny dojazd do Klienta – odbieramy dokumenty, a po wykonaniu niezbędnych czynności przywozimy je z powrotem. Działamy na podstawie Licencji Ministerstwa Finansów nr 56366/2012, ponosimy pełną odpowiedzialność za prawidłowość przeprowadzanych czynności oraz zapewniamy bezpieczeństwo, które gwarantuje nam polisa OC. Nasze usługi obejmują kompleksową obsługę rachunkowo- księgową oraz kadrowo – płacową. Pomagamy naszym, Klientom w zakładaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej, wybieramy najkorzystniejsze formy opodatkowania oraz optymalizacji obciążeń podatkowych. Służymy również fachowym doradztwem w kwestiach związanych z prawem pracy. Ceny naszych usług rachunkowych ustalane są indywidualnie, zapewniamy niskie ceny oraz brak jakichkolwiek ukrytych kosztów. Wszelkie czynności wykonujemy w oparciu o naszą szeroką wiedzę oraz doświadczenie.

 2. BIURO RACHUNKOWO-KSIEGOWE PLUS

  Polska

  Pomagamy wszystkim rozpoczynającym działalność gospodarczą odnaleźć się w gąszczu istniejących przepisów podatkowych i ubezpieczeniowych. Wykwalifikowani pracownicy naszego biura księgowego sprawnie poprowadzą dla Państwa sprawy dotyczące podatków, kadr i płac czy ZUS-u. Nasze rzetelne księgowe są gwarancją tego, że interesy Państwa firmy znajdą się w najlepszych rękach! Obsługujemy zarówno małe oraz średnie firmy, jak i duże przedsiębiorstwa zatrudniające 100 i więcej pracowników. Naszymi Klientami są również osoby fizyczne, spółki (cywilne, jawne, komandytowe, z o.o.), firmy podlegające konsolidacji oraz spółdzielnie, stowarzyszenia i fundacje. Z naszych usług księgowych korzystają obecnie firmy polskie i zagraniczne (między innymi austriackie i niemieckie). Na terenie Polski współpracujemy głównie z przedsiębiorstwami z aglomeracji śląskiej. Pracę naszego biura rachunkowego wspierają doświadczeni specjaliści z zakresu prawa handlowego, bezpieczeństwa oraz higieny pracy.

 1. DUET S.C. FHU

  Polska

  W zakresie naszej działalności mieści się m. in. prowadzenie księgowości czy sporządzanie sprawozdań finansowych. Zajmujemy się kompleksową obsługą księgową podmiotów gospodarczych, obejmującą: prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości, prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, prowadzenie ewidencji przychodów dla celów zryczałtowanego podatku dochodowego, sporządzanie ewidencji dla celów rozliczania podatku VAT, sporządzanie list płac, prowadzenie kartotek wynagrodzeń pracowników, kompleksowa obsługa rozliczeń z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, sporządzanie obowiązującej sprawozdawczości dla Urzędu Statystycznego, sporządzanie deklaracji rocznych wymaganych przepisami ustaw.

 2. H&O CONSULTING

  Polska

  Jesteśmy biurem rachunkowym w Suwałkach. Świadczymy usługi księgowe, rachunkowe, prowadzimy kadry i płace KPiR. Z zakresu consultingu zajmujemy się pozyskiwaniem kontrahentów dla naszych klientów. Zajmujemy się obsługą firm polskich w krajach UE i na terenie całego świata. Biegła obsługa w języku angielskim i niemieckim, wyliczane na podstawie indywidualnego zlecenia, cena netto za roboczogodzinę do indywidualnej negocjacji. Pośrednictwo i wsparcie polskiego biznesu na terenie całego świata. Międzynarodowa księgowość oraz międzynarodowy payroll i centrum obsługi klienta. Prowadzenie ksiąg rachunkowych, ksiąg przychodów i rozchodów, ewidencja przychodów (ryczałt), ewidencja środków trwałych i wyposażenia, ewidencja VAT, sporządzanie deklaracji VAT, PIT, CIT, składanie JPK, sporządzanie sprawozdań finansowych Suwałki. Ubezpieczenie OC i AC Suwałki, Ubezpieczenie domu i mieszkania Suwałki, Ubezpieczenie na życie, Ubezpieczenia majątkowe, Ubezpieczenie zdrowotne, Ubezpieczenie turystyczne,

 3. BIURO RACHUNKOWE EDYTOR TADEUSZ ŚWIĘTEK

  Polska

  Biuro rachunkowe EDYTOR z Krakowa, oferuje kompleksową obsługę księgową, kadr, płac oraz doradztwo podatkowe dla firm. Jeżeli Twoja Firma potrzebuje profesjonalnej obsługi księgowej z doradztwem podatkowym, weryfikacji systemu rozliczeń podatkowych, chce wdrożyć najbardziej optymalną politykę podatkową, zapraszamy do nas. Biuro rachunkowe Kraków Edytor jest licencjonowanym doradcą podatkowym nr 03771. Usługi księgowe świadczymy dla dowolnego rodzaju dokumentacji - księga rachunkowa, podatkowa księga przychodów i rozchodów, ewidencja ryczałtowa. Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie obsługi księgowej firm i doradztwa księgowo-podatkowego. Specjalizujemy się w wyprowadzaniu zaległości i interpretowaniu zawiłości podatkowych w US oraz ubezpieczeniowych w ZUS. Nasze biuro jest czynne siedem dni w tygodniu w godzinach od 8.00 do 20.00. Zakres świadczonych usług może obejmować m.in.: bieżące ewidencjonowanie operacji gospodarczych, sporządzanie deklaracji i rozliczeń w zakresie podatku CIT, VAT, PIT lub PPL, prowadzenie ewidencji środków trwałych i przebiegu pojazdów, sporządzanie rozliczeń rocznych, bilansów, rachunków wyników, okresowe opracowanie sprawozdań dla GUS i NBP, sporządzanie dokumentów, dotyczących nawiązywania i rozwiązywania stosunku pracy, prowadzenie akt osobowych pracowników, prowadzenie i aktualizacja rejestru badań lekarskich i szkoleń BHP, sporządzanie regulaminów, obsługa kontroli PIP i ZUS, sporządzanie list płac.

 4. BIURO RACHUNKOWE DATAN

  Polska

  Biuro rachunkowe Datan specjalizuje się w obsłudze księgowości, kadr oraz płac. Biuro rachunkowe Datan w Krakowie może zaoferować najwyższy standard usług, współpracuje z firmami o różnych profilach działalności. Biuro rachunkowe Datan wspiera przedsiębiorstwa w restrukturyzacjach i optymalizacjach procesów biznesowych. Biuro rachunkowe Datan prowadzi książki przychodów i rozchodów (KPiR) dla jednoosobowych działalności gospodarczych, rozlicza ryczałt. Dla spółek z. o.o. oraz innych firm o pełnej księgowości prowadzi księgi handlowe i rachunkowe, rozlicza podatki i ZUS. Pomaga wyprowadzić zaległości spowodowane niekompetencją innych biur rachunkowych. W ofercie Biura rachunkowego Datan znajdziemy m.in.: - usługi księgowe; - doradztwo podatkowe, - doradztwo biznesowe, - kompleksową opiekę firmy. Mocne strony Biura rachunkowego Datan to m.in.: wysokie kwalifikacje zawodowo - księgowe, podatkowe oraz prawne; wieloletnie doświadczenie; aktualne certyfikaty księgowe; systematyczność; terminowość; wysoka jakość świadczonych usług, najnowsze technologie informatyczne; możliwość dostępu do dokumentów on-line. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Biura rachunkowego Datan https: //biuro-rachunkowe-datan.pl/, aby zapoznać się ze szczegółową ofertą firmy. Podajemy również dane rejestrowe: NIP: 9452198146 oraz REGON: 0000638312 .

 5. BIURO RACHUNKOWE ACCENT

  Polska

  Biuro Rachunkowe ACCENT w Rzeszowie oferuje kompleksową obsługą finansowo - księgową oraz kadrowo - płacową przede wszystkim w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw. Posiadamy bogate doświadczenie w świadczeniu usług księgowych dla spółek o róznych profilach działalności. Naszymi klientami są m.in. firmy usługowe, produkcyjne i handlowe. Usługi świadczone przez biuro Accent mają na celu zapewnić kompleksową obsługę księgową podmiotom gospodarczym zarówno tym krajowym, jak i zagranicznym oraz osobom fizycznym, instytucjom, organizacjom różnego typu. Do podstawowych zadań należą: rozwiązywanie problemów finansowo-księgowych, podatkowych, czy też kadrowych. Priorytetem działalności jest zapewnienie Klientom zwiększenia bezpieczeństwa przy dokonywaniu czynności prawnych, efektywnego funkcjonowania w obrocie finansowym firmy, a także umożliwienia wydajnego i stabilnego rozwoju. Oferujemy między innymi rozliczenia z Urzędem Skarbowym, ZUS, prowadzenie dokumentacji pracowniczej, a także sprawozdawczości do Urzędu Statystycznego. Oferujemy doradztwo i pomoc w zakresie dotacji ze środków unijnych na realizację zamierzonych celów biznesowych. Zapewniamy fachową i rzetelną obsługę, uczciwość w prowadzeniu spraw rachunkowo-księgowych, a także elastyczny sposób rozliczeń za prowadzone usługi. Nieustannie poszerzamy listę oferowanych usług oraz podnosimy nasze kwalifikacje, aby zapewnić jak największą jakość obsługi. Dostosowujemy oferty do oczekiwań klientów.

 6. ABACUS. KANCELARIA KSIĘGOWO - PODATKOWA. JADWIGA ADAMUS

  Polska

  Biuro rachunkowe Warszawa Ursynów Abacus jest kancelarią księgowo-podatkową działającą na terenie Warszawy (Ursynów) od 2000 roku. Zakres świadczonych usług rachunkowych obejmuje prowadzenie księgowości firm z małego i średniego sektora, w tym PIT rozliczenie roczne i pozostałe rozliczenia kadrowo-płacowe. Świadcząc usługi skupiamy się na obowiązujących standardach oraz indywidualnym podejściu do Klienta. Jesteśmy dyspozycyjni oraz chętnie służymy pomocą w kwestiach związanych z rachunkowością, płacami, rozliczeniami VAT. Biuro księgowe jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanych usług księgowych. Posiada licencję Ministerstwa Finansów nr 4656/97 uprawniającą do prowadzenia biura rachunkowego.

 7. OMNIBUS. KANCELARIA DORADZTWA PODATKOWEGO

  Polska

  Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych i podatkowych. - prowadzenie ksiąg rachunkowych (handlowych) - prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów - prowadzenie ewidencji przychodów do celów zryczałtowanego podatku dochodowego - sporządzanie ewidencji do celów VAT - prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia Pomagamy sprawnie zarządzać kadrami, wspomagamy pracodawców wiedzą z zakresu przepisów prawa pracy: - prowadzenie dokumentacji w sprawach pracowniczych - konsultacje i porady z zakresu prawa pracy - naliczanie składek ZUS - sporządzanie deklaracji rozliczeniowych i raportów miesięcznych - zgłaszanie i wyrejestrowanie działalności z ZUS - kontrola prawidłowości rozliczeń z ZUS - pomoc w zakresie zadłużenia Zapewniamy doradztwo w zakresie podatków dochodowych, VAT, podatku od spadków i darowizn. - porady, opinie, wyjaśnienia z zakresu obowiązków podatkowych - sporządzanie zeznań i deklaracji podatkowych - kontrola podatkowa

 8. ABAKON. BIURO PODATKOWE

  Polska

  Jesteśmy specjalistami w zakresie podatków, księgowości i rachunkowości. Siedziba naszej firmy znajduje się w Krakowie. Obsługujemy Klientów indywidualnych oraz firmy. Główną gałęzią naszej działalności jest świadczenie usług związanych z doradztwem podatkowym. Nasza wiedza i doświadczenie pozwala nam podejmować się najbardziej skomplikowanych spraw. Wystarczy skontaktować się z nami – z przyjemnością dobierzemy dla Państwa optymalne rozwiązanie. Nasi Klienci mają zapewnione bezpieczeństwo. Zajmujemy się wszelkimi sprawami i formalnościami ze strony księgowej, aby Państwo mogli spokojnie poświęcić swój czas prowadzeniu swojego biznesu.

 1. BILANS EWA MAŃKOWSKA

  Polska

  Nasza kompleksowa obsługa księgowa wiąże się z odpowiedzialnością oraz zaangażowaniem w każde indywidualne zlecenie. Wybierając nasze usługi zapewniają sobie Państwo fachową opiekę rachunkową przez cały rok! W ramach działalności biura rachunkowego wykonuję takie usługi, jak: prowadzenie ksiąg rachunkowych, prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, pełna obsługa w zakresie podatku VAT, zryczałtowany podatek dochodowy – pełna obsługa, obsługa podmiotów prawnych (spółka z o.o. i inne), wyprowadzanie zaległości podatkowych i ZUS, kontakty z Urzędami Skarbowymi, zakładanie działalności gospodarczej oraz spółek w KRS, obsługa kadry, płace, ZUS’y. Ponieważ dbamy o komfort naszych Klientów, oferujemy także dojazd do Klienta po odbiór dokumentów. Prowadzimy księgowość aptek, żabek, freshów, sklepów spożywczych, salonów fryzjerskich i wielu innych działalności. Zachęcamy do kontaktu – odpowiemy na wszelkie pytania związane z naszą działalnością.

 2. ANKORA. BIURO RACHUNKOWE

  Polska

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług firmy i osoby prywatne z Rumi, Redy, Wejherowa, Gdańska, Gdyni, Sopotu i okolic. Zajmujemy się: obsługą spółek handlowych i osobowych, obsługą osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, prowadzeniem pełnych ksiąg rachunkowych, prowadzeniem podatkowych książek przychodów i rozchodów, rozliczaniem wszelkich deklaracji podatkowych, obsługą rozliczeń z ZUS, ewidencją VAT, transakcjami z Unią Europejską, prowadzeniem list płac, prowadzeniem spraw pracowniczo-kadrowych, wypełnianie deklaracji CIT, PIT, VAT, rozliczeniami finansowymi, współpracą z urzędami skarbowymi, przygotowaniem dokumentacji, raportami i analizami finansowy.

 3. 2+1 BIURO RACHUNKOWE

  Polska

  Biuro rachunkowe 2+1 jest nowoczesną polską firmą oferującą usługi księgowe oraz kadrowo – płacowe, ukierunkowana na kompleksową obsługę spółek z kapitałem polskim oraz z kapitałem zagranicznym, spółek z o.o., spółek akcyjnych, spółek komandytowych i komandytowo-akcyjnych, spółek jawnych, spółek cywilnych, stowarzyszeń, fundacji, osób prowadzących działalność gospodarczą. 2+1 świadczy również usługi dla Klientów indywidualnych w zakresie sporządzania rocznych zeznań podatkowych. Podmiotom zagranicznym zainteresowanym uruchomieniem działalności w Polsce oferujemy usługi w zakresie założenia spółki, doradztwa gospodarczego oraz księgowego. Oferujemy usługi z zakresu rachunkowości zarządczej przygotowując dla Klientów raporty o różnych stopniach złożoności zarówno w języku polskim jak i angielskim.

 4. SALDO SP. Z O.O.

  Polska

  Korzystając z bogatego doświadczenia Biura Rachunkowego „Saldo”, zapewniamy swoim Klientom szeroki wachlarz usług z zakresu księgowości oraz oferujemy pełną obsługę prawną. Wdrażamy nowych przedsiębiorców w kwestie podatkowe i księgowe. Swoje usługi świadczmy dla osób prowadzących działalności oraz firm z regionu. Wspieramy firmy i przedsiębiorstwa na etapie tworzenia i rozwoju biznesu, oferując pomoc we wszystkich kwestiach związanych z prawem podatkowym. Pomożemy w prowadzeniu pełnej dokumentacji przedsiębiorstwa oraz uporządkowaniu spraw związanych z prowadzeniem ksiąg handlowych. Dzięki temu zaoszczędzą Państwo czas, wcześniej przeznaczony na ewidencję. Pracownicy naszej Kancelarii, dokładają wszelkich starań, by współpraca z Klientem przebiegała bez zakłóceń. Dla każdego z naszych Klientów przygotowujemy ofertę indywidualnie dostosowaną do jego oczekiwań.

 5. CABINET PICQUART

  Francja

  TWOJA KSIEGOWOSC PO POLSKU Biuro rachunkowo-księgowe w Paryżu i w Nicei proponuje pełne i profesjonalne usługi księgowe, doradztwo i optymalizacje podatkowe. Naszym klientom zapewniamy wszelkie wyjaśnienia przepisów francuskich i obsługę w języku polskim. Dla firm zagranicznych zapewniamy rejestracje VAT oraz reprezentacje podatkowa we Francji. Zakładanie firm : • pomoc w wyborze najkorzystniejszej formy prawnej • wyjaśnienia konsekwencji podatkowych związanych z daną formą prawną • wyjaśnienia opcji podatkowych • business plan • pełna asysta związana z formalnościami przy zakładaniu firmy, redakcja statusów • doradztwo w wyborze najkorzystniejszej oferty bankowej oraz formuły ubezpieczeniowej dla danej działalności gospodarczej • możliwosc zameldowania firmy w naszym gabinecie Księgowość : • kompleksowe prowadzenie księgowości • sprawozdania finansowe (bilans, rachunek zysków i strat) • bieżące deklaracje księgowe i podatkowe do urzędów francuskich • konsultacje z zakresu rachunkowości Doradztwo podatkowe : • optymalizacja wynagrodzenia dla właściciela firmy oraz współudziałowców • wyjaśnienia z zakresu zobowiązań podatkowych we Francji • pisanie odwołań od decyzji organów skarbowych • asysta podczas kontroli podatkowej Lista płac : • sporządzaniem listy płac, kalkulacje wynagrodzeń • obliczanie składek socjalnych i deklaracje do urzędów francuskich • porady i redakcja umów o prace, świadectwa pracy, wypowiedzenia, rozwiazywanie umów o prace, dokumenty

 6. KOZŁOWSCY - USŁUGI KSIĘGOWE

  Polska

  Obsługa firm (osób fizycznych i prawnych), prowadzenie księgowości, książka przychodów i rozchodów, księgi handlowe, ewidencje VAT, rozliczenia podatkowe, obsługa kadrowo-płacowa, rozliczenia z ZUS, pełna księgowość firm. Nasze biuro rachunkowe obsługuje podmioty z Grójca i okolic (m.in. Góra Kalwaria, Mszczonów, Piaseczno, Tarczyn, Warka) oraz zdalnie z całej Polski. Zapewniamy fachową pomoc doświadczonych księgowych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Współpraca z firmą Kozłowscy - Usługi Księgowe to gwarancja rzetelności i fachowej wiedzy popartej wieloletnim doświadczeniem. Udzielamy również jednorazowych konsultacji księgowych, a także sporządzamy deklaracje PIT, CIT i VAT.

 7. BIURO RACHUNKOWE AUDYT LEGIS SP. ZO.O.

  Polska

  Biuro rachunkowe Audyt Legis znajdujące się w Łomiankach prowadzi kompleksowe usługi księgowe dla małych oraz średnich podmiotów gospodarczych. Naszym głównym celem jest zapewnienie rzetelnej i profesjonalnej obsługi w zakresie świadczonych przez nasze biuro usług z poszanowaniem czasu oraz potrzeb Klienta.Posiadamy wszelkie niezbędne kwalifikacje oraz uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Kwalifikacje te potwierdza Certyfikat Księgowy Ministra Finansów. Dodatkowo nasze umiejętności poparte są wieloletnim doświadczeniem w świadczeniu usług księgowych.W celu zabezpieczenia Klientów jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności.

 8. BIURO RACHUNKOWE. MAŁGORZATA KOWALSKA

  Polska

  Biuro rachunkowe działa na rynku usług księgowych od 1994 roku. Prowadzone jest przez Małgorzatę Kowalską, Doradcę podatkowego nr 04599 na liście doradców podatkowych. Biuro specjalizuje się w obsłudze małych i średnich firm, o zróżnicowanym profilu działalności, formie rozliczeń i opodatkowaniu, zapewniając im kompleksową obsługę finansowo-księgową. Każdy klient traktowany jest indywidualnie i do jego potrzeb dostosowywany jest zakres świadczonych usług przez biuro rachunkowe. Biuro posiada ważną polisę OC Doradców podatkowych, co gwarantuje bezpieczeństwo merytoryczne i finansowe dla prowadzonych firm. Małgorzata Kowalska jest członkiem Krajowej Rady Doradców Podatkowych.

 9. BILANS - KANCELARIA DORADCÓW PODATKOWYCH. RYSZARD ŚMIDOWICZ

  Polska

  Kancelaria Doradcy Podatkowego Bilans Ryszard Śmidowicz działa w Poznaniu od roku 1991 świadcząc usługi z zakresu podatków, księgowości, jak również płac i ZUSu. W kompetencjach naszego biura rachunkowego znajdują się ponadto inne usługi. Wymienić tu należy choćby pomoc w zakładaniu działalności gospodarczej, doradztwo, sprawozdania do GUS czy pomoc w sporządzaniu dokumentacji kredytowej i leasingowej. Nasze biuro rachunkowe współpracuje także z doradcami do spraw funduszy UE oraz kancelariami notarialnymi i radcowskimi. Szybko i profesjonalnie rozliczymy dotacje unijne, a także dotacje z Urzędu Pracy. Bilans to jednak nie tylko biuro rachunkowe, ale także usługi doradcy podatkowego pomagającego dokonywać świadomych wyborów podatkowych. Pomimo, iż obszarem naszego działania jest przede wszystkim Poznań, do współpracy zachęcamy również podmioty z innych miast oraz z zagranicy. Jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalną obsługę w języku angielskim i niemieckim. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i zapraszamy na podstronę „Klienci”, gdzie znaleźć można rekomendacje biura rachunkowego Bilans. Serdecznie zachęcamy do współpracy.

 10. TAX-SPOT BIURO RACHUNKOWE BYDGOSZCZ

  Polska

  Nasze biuro rachunkowe Bydgoszcz realizuje zadania z trzech głównych obszarów, jakimi są księgowość, obsługa kadrowo płacowa i doradztwo prawno-podatkowe. Ta ostatnia dziedzina sprawia, że można nas traktować jako profesjonalne biuro podatkowe, co jednocześnie świetnie uzupełnia zakres obsługi przedsiębiorstw. Jako biuro rachunkowe świadczymy wszystkie usługi zgodnie z ustawą o rachunkowości, sporządzamy sprawozdania finansowe czy też reprezentujemy Państwa przed urzędami. W ramach outsourcingu kadrowo-płacowego sporządzamy listy płac, naliczamy wynagrodzenia, obsługujemy proces zatrudnienia pracownika, zgłaszamy pracowników do ZUS, prowadzimy i administrujemy teczkami osobowymi pracowników i realizujemy inne zadania zgodnie z potrzebami naszych klientów. Jako biuro podatkowe reprezentujemy Państwa przed organami podatkowymi, rozwiązujemy problemy podatkowe, zajmujemy się optymalizacją podatkową, proponujemy wdrożenie najkorzystniejszych rozwiązań oraz podejmujemy inne istotne zadania.

Filtry

Wyniki dla

Doradztwo księgowo-podatkowe - Import eksport

Liczba wyników

1119 przedsiębiorstwa