• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • doradztwo inwestycyjne

Wyniki dla

Doradztwo inwestycyjne - Import eksport

 1. HNOS PATRIMOINE

  Francja

 2. MUNITEC VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

 3. «O2 CONSULTING» LLC

  Rosja

  O2 Consulting jest wiodącą rosyjską kancelarią prawną, która zapewnia klientom kompleksową ekspertyzę i doradztwo w zakresie prawa rosyjskiego i zagranicznego, prawa podatkowego i przepisów w różnych sektorach gospodarki. Klientami O2 Consulting są międzynarodowe i rosyjskie fundusze typu private equity, venture capital, holdingi przemysłowe, krajowe i globalne korporacje przemysłowe i branżowe, start-upy high-tech i właściciele firm. Specjaliści O2 Consulting mają pierwszorzędne wykształcenie i praktykę na najwyższym poziomie w Rosji i za granicą. Firma ma doświadczenie w tworzeniu struktur podatkowych dla projektów inwestycyjnych, działając jako prawnik korporacyjny dla funduszy, wspierając projekty w zakresie M&A/Private Equity/VC, doradzając dużum holdingom przemysłowym, spółkom inwestycyjnym itp. Wyjątkowość O2 Consulting polega na tym, że firma działa w formacie "jednego okienka", łącząc wiedzę fachową z sześciu kluczowych dziedzin - praktyki podatkowej, praktyki korporacyjnej, międzynarodowej praktyki prawnej, międzynarodowej praktyki strukturyzacji i opodatkowania, praktyki FINTECH.

 4. OPEN FINANCE

  Francja

  Założona w 2017 roku firma OPEN FINANCE oferuje różne usługi: kredyty konsumenckie, zakupy kredytowe, zarządzanie portfelem, ubezpieczenia kredytów, finansowanie projektów, inwestycje, doradztwo BtoB, pomoc finansową, windykację, ubezpieczenia itp... Nasze rozwiązanie kredytowe dla wszystkich obejmuje wszystkie Twoje potrzeby: kredyty konsumpcyjne, samochodowe i nieruchomości, fundusze inwestycyjne, płynną gotówkę, itp. Wszystko, czego potrzebujesz, to zdolność do spłaty, a otrzymasz odpowiednią pożyczkę. Ty wiesz lepiej od nas, dlaczego potrzebujesz pieniędzy, a my ufamy Ci w 100% za pośrednictwem tego kanału. Wysokość naszych pożyczek dla osób fizycznych i firm jest uzależniona od potrzeb i przedłożonego projektu, a nawet pokrywamy pilne potrzeby gotówkowe. Na każde życzenie jakościowe i finansowe oferujemy niezawodne, szybkie i konkretne rozwiązania. Prosimy nie wahać się i skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 5. KBL

  Luksemburg

  Opierając się na sieci banków prywatnych "pure play", obecnej w Niemczech, w Belgii, we Francji, w Luksemburgu, w Monako, w Holandii, w Zjednoczonym Królestwie i w Szwajcarii, KBL European Private Bankers udziela odpowiedzi wychodzącej naprzeciw potrzebom ważnych klientów w Europie, którzy pragną korzystać z usług renomowanego banku: wyspecjalizowana w zarządzaniu majątkiem, bliska swoich klientów i ich kultury, dbająca o relację, w której najważniejsze są uczciwość, dyskrecja i przyjazna atmosfera.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KIŻUK & MICHALSKA - INWESTYCJE I DORADZTWO

  Polska

  Poszukujesz skutecznych i stabilnych inwestycji? Jesteśmy niezależną firmą działającą na Szczecińskim rynku doradztwa finansowego i inwestycyjnego. Pracujemy dla właścicieli i zarządów dużych i średnich spółek w Polsce. Pracujemy również dla klientów indywidualnych, którzy potrzebują pomocy w zakresie swoich osobistych finansów. Zajmujemy się doradztwem inwestycyjnym, finansowaniem inwestycji i doradztwem gospodarczym. Prowadzimy usługę doradztwa i wsparcia prawnego chroniąc interesy naszych klientów. Znajdziesz nas na stronie https: //kizukmichalska.pl/

 2. TUNISIA TRADING

  Tunezja

  Tunisia Trading to platforma B2B stworzona w ramach promocji eksportu tunezyjskiego przez Izbę Handlowo-Przemysłową w Tunisie (CCIT). Platforma jest częściowo finansowana przez darczyńcę amerykańskiego w celu promocji wymiany informacji, dzielenia się doświadczeniami i strategicznym wyszukiwaniem informacji.

 3. AMFS

  Polska

  ...................

 4. ALBAK & CO

  Francja

 5. MAREVITA

  Czarnogóra

 1. CABINET D'AFFAIRES CLAES & CREMER

  Belgia

 2. INTERCORP HOLDINGS SA

  Rumunia

 1. COST HOUSE

  Francja

 2. ALL4GREECE

  Grecja

 3. DISTINCTION WEALTH

  Zjednoczone Królestwo

 4. DORU GAYRIMENKUL PROJE YATIRIM DANIŞMANLIK

  Turcja

 5. INVERSIONES ANDALUCÍA

  Hiszpania

 6. FA CONSEILS PATRIMOINES

  Francja

 7. ABOGADOGLOBAL.COM

  Hiszpania

 8. OSGAR LYVO CONSULTING LTD

  Zjednoczone Królestwo

 1. PERLIB.FR

  Francja

 2. SODIUS

  Francja

 3. MOROCCO MED'COMPAGNY

  Maroko

 4. WM FINANCIAL PARTNERS

  Włochy

 5. EUROUNI CONSULTING

  Turcja

 6. SADKO CONSULTING

  Ukraina

 7. BANQUE RAIFFEISEN

  Luksemburg

 8. BANQUE DEGROOF LUXEMBOURG

  Luksemburg

 9. VALUE ADDED PARTNERS - STRATEGIC AND FINANCIAL CONSULTING

  Portugalia

 10. PERLIB

  Francja

Filtry

Wyniki dla

Doradztwo inwestycyjne - Import eksport

Liczba wyników

4004 przedsiębiorstwa