• Europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • doradztwo dla przedsiębiorstw

Wyniki dla

Doradztwo dla przedsiębiorstw - Import eksport

 1. CRB ANALYSE SERVICE GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge

  Szukasz wiarygodnego partnera do dokładnej analizy azbestu i ciał stałych? CRB Analyse Service GmbH! Jako czyste laboratorium oceniające nie kontrolujemy budynków i nie pobieramy próbek, ani nie działamy jako eksperci. Interesują nas tylko wasze próbki, nie wasi klienci! Jesteśmy prywatnie prowadzonym, niezależnym i akredytowanym laboratorium badawczym z ponad 25-letnim doświadczeniem i oferujemy Państwu następujące usługi laboratoryjne: analiza azbestu zgodnie z obowiązującymi normami/wytycznymi, badanie włókien respirabilnych WHO, mikroanaliza rentgenowska na SEM, rentgenowska analiza fluorescencyjna (XRF), określenie wskaźnika rakotwórczości (CI), gwarantujemy doskonałe analizy - szybkie i wiarygodne: Krótkoterminowe analizy nawet dużych serii próbek. Najwyższa jakość analiz - potwierdzone w licznych testach międzylaboratoryjnych, zarządzanie próbkami kontrolowane przez LIMS, przygotowywanie i testowanie raportów zgodnych ze standardami. Wygodne zamawianie online za pośrednictwem portalu klienta biznesowego. Możliwe i pożądane umowy ramowe!

  Witryna www Open In New icon
 2. «O2 CONSULTING» LLC

  Rosja

  Verified by Europages badge

  O2 Consulting jest wiodącą rosyjską kancelarią prawną, która zapewnia klientom kompleksową ekspertyzę i doradztwo w zakresie prawa rosyjskiego i zagranicznego, prawa podatkowego i przepisów w różnych sektorach gospodarki. Klientami O2 Consulting są międzynarodowe i rosyjskie fundusze typu private equity, venture capital, holdingi przemysłowe, krajowe i globalne korporacje przemysłowe i branżowe, start-upy high-tech i właściciele firm. Specjaliści O2 Consulting mają pierwszorzędne wykształcenie i praktykę na najwyższym poziomie w Rosji i za granicą. Firma ma doświadczenie w tworzeniu struktur podatkowych dla projektów inwestycyjnych, działając jako prawnik korporacyjny dla funduszy, wspierając projekty w zakresie M&A/Private Equity/VC, doradzając dużum holdingom przemysłowym, spółkom inwestycyjnym itp. Wyjątkowość O2 Consulting polega na tym, że firma działa w formacie "jednego okienka", łącząc wiedzę fachową z sześciu kluczowych dziedzin - praktyki podatkowej, praktyki korporacyjnej, międzynarodowej praktyki prawnej, międzynarodowej praktyki strukturyzacji i opodatkowania, praktyki FINTECH.

  Witryna www Open In New icon
 3. LEAN REŠITVE

  Słowenia

  Verified by Europages badge

  LEAN Solutions jest firmą słoweńską oferującą rozwiązania biznesowe. W Lean Solutions szkolimy pracowników zgodnie z podejściem lean, operacyjnie wprowadzamy metody lean i prowadzimy szkolenia z zakresu lean manufacturing i lean logistics. Korzyści z naszego podejścia skutkują w różnych obszarach firmy, takich jak zwiększenie produktywności, minimalne straty w procesie produkcji, niższe koszty przy wyższej jakości i większej wydajności. Skontaktuj się z nami bez wahania aby uzyskać więcej informacji!

  Witryna www Open In New icon
 4. OWR PARTNER

  Francja

  Verified by Europages badge
 5. ALBAK & CO

  Francja

  Verified by Europages badge
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie Europages.
 1. WEWIDE

  Francja

  Verified by Europages badge
 2. ASCM - AGENCE DE STRATÉGIE COMMERCIALE & MARKETING

  Francja

  Verified by Europages badge
 3. ANALYZE HSE, INH. HENDRIKJE SCHUBERT

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 4. HCONSULT GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 5. ANDEO GMBH, GESELLSCHAFT FÜR EINKAUFSOPTIMIERUNG

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 1. IHR EXTERNER DATENSCHUTZBEAUFTRAGTER (BUNDESWEIT)

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 2. SALEMDA CONSULTING INH. DANIEL MELZIG

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 3. SAS ASSISTANCE BUSINESS ENTREPRISES

  Francja

  Verified by Europages badge
 4. COLOMBO CONSULTING S.A.S. DI DARIO COLOMBO E C.

  Włochy

  Verified by Europages badge
 5. AERISS SAS

  Francja

  Verified by Europages badge
 6. UNISTUDIO LEGAL & TAX

  Włochy

  Verified by Europages badge
 7. BUSINESSPOINT SRL

  Włochy

  Verified by Europages badge
 8. STUDIO COCCO

  Włochy

  Verified by Europages badge
 9. STEINBEIS BERATUNGSZENTRUM TECHNOLOGIEFÖRDERUNG

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 10. AVTO KOČEVJE D.O.O.

  Słowenia

  Verified by Europages badge
 1. CONSETTO GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 2. AHLBRAND GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 3. UNIEXPORTMANAGER

  Włochy

  Verified by Europages badge
 4. STUDIO SCUGLIA S.R.L.

  Włochy

  Verified by Europages badge
 5. DELL'ACQUA DR. MARCO

  Włochy

  Verified by Europages badge
 6. ARIAH CONCEPT

  Francja

  Verified by Europages badge
 7. QUALITY ASSURANCE POLAND

  Polska

  Systemy bezpieczeństwa żywności. Wdrożenia, audyty, szkolenia HACCP ISO 22000, certyfikacja BRC i IFS w przemyśle gastronomii oraz handlu żywnością. Dokumentacja GHP GMP procedury instrukcje. System HACCP (analiza zagrożeń i krytyczne punkty kontroli). System HACCP jest wymaganiem prawnym określonym w przepisach rozporządzenia (WE) Nr 852/2004 w sprawie higieny środków spożywczych. Zakres systemu obejmuje cały łańcuch żywnościowy od produkcji rolnej poprzez magazynowanie, produkcję i handel żywnością w tym żywnością pochodzenia zwierzęcego oraz sektor produkcji opakowań do kontaktu z żywnością. Systemy bezpieczeństwa pasz. Wdrożenia, audyty, szkolenia HACCP ISO 22000, certyfikacja GMP+ i FAMI-QS w przemyśle paszowym. Dokumentacja GMP procedury instrukcje, certyfikacja.Systemy zrównoważonego rozwoju. Wdrożenia i szkolenia z zakresu systemów zrównoważonego rozwoju biomasy (zbóż), olejów roślinnych i biokomponentów. Zgodność z wymogami nowych przepisów prawa (dyrektywa 2009/28 oraz ustawa o biopaliwach i biokomponentach ciekłych) oraz systemów KZR INiG, ISCC, REDcert, 2Bsvs, NTA 8080. Wyliczenia emisji gazów cieplarnianych (GHG). Znakowanie środków spożywczych. Jeżeli poszukujecie Państwo profesjonalnych konsultacji w zakresie oznakowania środków spożywczych / suplementów diety / nowej żywności specjalizujemy sie w tej dziedzinie.Prowadzimy weryfikację etykiet produktów spożywczych oraz opakowań na zgodność z wymaganiami prawa polskiego, wymaganiami prawa krajów EU.

 8. KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT SEWERYN PYTLEWSKI

  Polska

  Kancelaria adwokacka adwokat Seweryn Pytlewski prowadzi obsługę prawną przedsiębiorców w tym spółek handlowych oraz konsumentów. Główną zasadą obowiązującą w kancelarii jest rzetelne podejście do każdej powierzonej nam sprawy ze szczególnym uwzględnieniem dóbr i interesów każdego naszego klienta. Dlatego też każdy problem prawny jest przez nas indywidualizowany, a następnie solidnie rozpatrywany. Do spraw prowadzonych przez kancelarię zaliczyć należy sprawy gospodarcze jako związane z obrotem gospodarczym i pełną obsługą prawną przedsiębiorców. W tym zakresie należy wskazać, że obejmują one takie dziedziny prawa jak prawo cywilne, karne, karnoskarbowe, pracy. Świadczymy również usługi z zakresu obrony klientów w procesach karnych lub też karnoskarbowych. We wszelkich sprawach pomoc prawna dotyczy ona takich kwestii jak reprezentacja klienta w procesach sądowych, projektowaniu pism procesowych, sporządzanie kontraktów, organizację prawną prowadzenia działalności gospodarczej. W tym zakresie kancelaria świadczy dodatkową usługę w postaci windykacji należności która to usługa opiera się na odzyskiwaniu należności od dłużników w tym również poprzez nadzór nad postępowaniem egzekucyjnym prowadzonym przez kancelarię adwokacką nad organami egzekucyjnymi. Szczególną uwagę należy poświęcić prowadzonym sprawom z zakresu upadłości. W tym upadłości konsumenckiej. Zapraszamy do współpracy.

 9. FINEXPERTIZA, LLC

  Rosja

  FinExpertiza to międzynarodowa sieć specjalizująca się w audytach i doradztwie obejmująca ponad 1200 profesjonalistów w 16 krajach. FinExpertiza świadczy wysokiej jakości usługi audytu, wyceny i doradztwa dla firm na 5 kontynentach, należy do TOP 30 najlepszych sieci audytorskich i konsultingowych i jest członkien Forum of Firms (IFAC) – elitarnej społeczności w branży usług finansowych. Biura FinExpertiza działają w Rosji, na Cyprze, w Holandii, Serbii, Turcji, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Arabii Saudyjskiej, Pakistanie, Egipcie, Indonezji, Białorusi, Armenii, Gruzji, Kazachstanie, Kirgistanie i Uzbekistanie. Łącząc kompetencje ponad tysiąca specjalistów z krajów WPN, Europy, Afryki Północnej i Azji, oferujemy lokalnym i międzynarodowym firmom pełen zakres usług, zapewniając szybką reakcję na żądania klientów, wysokiej jakości usługi, głęboką znajomość specyfiki rynków lokalnych, zgodność ze wszystkimi międzynarodowymi standardami.

 10. LIONHEART GLOBAL HOLDING LIMITED

  Austria

  Lionheart Global Holding Limited został założony przez członków dawnych Wojsk Specjalnych (m.in. US Navy Seals, US Marine, British SAS, German GSG 9 i austriackie siły specjalne), w oparciu o zapotrzebowanie na dobrze wyszkolonych operatorów i dane dotyczące bezpieczeństwa. Założyliśmy tę firmę, aby zapewnić rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa dla rządu, organów ścigania, sektora prywatnego i przestrzegających prawa obywateli na całym świecie oraz aby umożliwić Państwu szkolenie na najwyższym poziomie w branży. Specjalizujemy się w cyberbezpieczeństwie dla branży ochrony osobistej, obsługujemy zarόwno odległe obszary, w których istnieje zagrożenie jak i zapewniamy bezpieczeństwo w trakcie eleganckich przyjęć. Możemy być do Państwa dyspozycji w krótkim czasie. Udajemy się do wybranego przez Państwa miejsca lub po prostu wysyłamy Państwa egzemplarz do jednego naszych ośrodków szkoleniowych.

Filtry

Wyniki dla

Doradztwo dla przedsiębiorstw - Import eksport

Liczba wyników

45 311 przedsiębiorstwa

Kraj