• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • dodatki do cementów i zapraw

Wyniki dla

Dodatki do cementów i zapraw - Import eksport

 1. COSMOCHROME LTD

  Grecja

  Verified by europages badge

  Firma malarska Cosmochrome Ltd, z ponad półwiecznym doświadczeniem w dziedzinie farb, specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości farb, lakierów, powłok izolacyjnych, a także zapraw na boiska sportowe i zapraw mikro cementowych do wszelkich zastosowań. Z serią międzynarodowych certyfikatów i ze szczególnym naciskiem na produkty ekologiczne, celem Cosmochromeis jest produkowanie możliwie najlepszych, korzystnych cenowo materiałów i zaspokajanie potrzeb krajowego i międzynarodowego rynku z szeroką gamą produktów, począwszy od profesjonalnych materiałów do artystycznych interwencji na co dzień dla wszystkich, którzy chcą tworzyć i zmieniać wystrój. Firma specjalizuje się również w produkcji niestandardowych materiałów odpowiadającyh specjalnym wymaganiom na zamówienie.

 2. TILLMAN GMBH LUXEMBOURG

  Luksemburg

  Verified by europages badge

  Firma Tillman jest obecna na całym świecie poprzez sieć filii Belgii, w Niemczech, we Francji i w Luksemburgu. Tillman - Chemiczne Materiały Budowlane jest jednym ze światowych liderów na rynku domieszek uszlachetniających do betonu i zapraw. Te działalności badawcze i produkcyjne są zgrupowane w firmie matce (spółce dominującej), znajdującej się w Megchelen we wschodniej Geldrii (Niderlandy).

 3. KAYADERELI CONSTRUCTION

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma KAYADERELI CONSTRUCTION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Żywność - import-eksport, Materiały budowlane chemicznie obojętne, Rurociągi naftowe, Przewody rurowe przemysłowe, Rurociągi gazu i ropy - instalacje, Dodatki do cementów i zapraw, Suszone owoce, świeże owoce, i warzywa świeże. Ma siedzibę w Adana, Turcja.

 4. MALVIN SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma MALVIN SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciepłochronne zaprawy murarskie. Jest również obecna w dziedzinach Tynki, fugi, masy plastyczne i uszczelniające, Dodatki do cementów i zapraw, Zaprawy budowlane, Farby i lakiery, tynki gotowe, powłoki osuszające, Tynki, fugi, masy plastyczne i uszczelniające, biokonstrukcje, i Dodatki do cementów i zapraw. Ma siedzibę w Gricignano Di Aversa, Włochy.

 5. FAR RADZISŁAW RADZISŁAWSKI

  Polska

  Firma Far działa na szczecińskim rynku od 1980 r. Początkowo zajmowaliśmy się wyłącznie wykonywaniem usług z zakresu przezwajania silników elektrycznych oraz naprawy sprzętu AGD. Od 1992 nasza firma rozszerzyła profil swojej działalności zajmując się sprzedażą kabli, przewodów oraz drutów nawojowych.Naszym Klientom oferujemy bardzo szeroki asortyment osprzętu od elektrycznego i materiałów budowlanych, fachowe doradztwo, niskie ceny oraz szybkie dostawy. Duży wybór materiałów elektrycznych: druty nawojowe, bezpieczniki elektryczne, automatyka przemysłowa, kable i przewody, materiały elektroinstalacyjne, oprawy oświetleniowe, osprzęt elektryczny, aparatura modułowa, silniki elektryczne, akcesoria budowlane, cement i wapno, chemia budowlana, drewno i materiały drewnopochodne, farby, akcesoria malarskie, lakiery, materiały hydroizolacyjne, materiały stropowe i ścienne, materiały termoizolacyjne, narzędzia budowlane, płytki ceramiczne, pokrycia dachowe, stolarka otworowa, sucha zabudowa.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ENTEGRE HARC INC.

  Turcja

  Firma ENTEGRE HARC INC., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki do cementów i zapraw. Jest również obecna w dziedzinach impregnaty, zaprawa cementowa, i tynki gipsowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. ECOFORM EUROPE

  Holandia

  Firma ECOFORM EUROPE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Dodatki do cementów i zapraw. Jest również obecna w dziedzinach impregnaty, i Fugi. Ma siedzibę w Valkenswaard, Holandia.

 3. RUHR LAB GMBH

  Niemcy

  Firma RUHR LAB GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Dodatki do cementów i zapraw. Ma siedzibę w Gelsenkirchen, Niemcy.

 4. MARFRAN S.L.

  Hiszpania

  Firma MARFRAN S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki do cementów i zapraw. Jest również obecna w dziedzinach chemiczne środki rozpraszające dla przemysłu tekstylnego, dodatki chemiczne dla budownictwa, i domieszka do betonu. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 5. KALMATRON CORPORATION

  Stany Zjednoczone

  Firma KALMATRON CORPORATION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki do cementów i zapraw. Jest również obecna w dziedzinach domieszki uszlachetniające do betonu i zapraw, additives for concrete, i dodatki do betonu. Ma siedzibę w South San Francisco, Stany Zjednoczone.

 1. WESSELING

  Hiszpania

  Firma WESSELING, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Dodatki do cementów i zapraw. Jest również obecna w dziedzinach dodatki. Ma siedzibę w Alicante, Hiszpania.

 2. MYFIX YAPI KIMYASALLARI

  Turcja

  Firma MYFIX YAPI KIMYASALLARI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zaprawy budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Dodatki do cementów i zapraw, środki wiążące dla związków ceramicznych, Dodatki do cementów i zapraw, i materiały z cementu do izolacji cieplnej. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. BETON CONTROLE DU COMMINGES

  Francja

  Firma BETON CONTROLE DU COMMINGES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki do cementów i zapraw. Jest również obecna w dziedzinach Cement i dodatki, Cementy specjalne, Beton gotowy, Cement i dodatki, Cementy specjalne, i Beton gotowy. Ma siedzibę w Valentine, Francja.

 2. BÉTON DRAINANT EXPERT

  Francja

  Firma BÉTON DRAINANT EXPERT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Dodatki do cementów i zapraw. Ma siedzibę w Trensacq, Francja.

 3. THE POINTING SPECIALISTS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma THE POINTING SPECIALISTS, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Dodatki do cementów i zapraw. Ma siedzibę w Blackburn, Zjednoczone Królestwo.

 4. FOMALGAUT-POLIMIN LLC

  Ukraina

  Firma FOMALGAUT-POLIMIN LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki do cementów i zapraw. Jest również obecna w dziedzinach zaprawa cementowa, podłoże zaprawy, Insulation, i Klej do płytek podłogowych. Ma siedzibę w Kyiv, Ukraina.

 5. MUSA YAPI

  Turcja

  Firma MUSA YAPI, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Dodatki do cementów i zapraw. Jest również obecna w dziedzinach kamień pumeks. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 6. ROYAL EL MINYA CEMENT CO.

  Egypt

  Firma ROYAL EL MINYA CEMENT CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cement i dodatki. Jest również obecna w dziedzinach Dodatki do cementów i zapraw, Cement i zaprawy ogniotrwałe, Dodatki do cementów i zapraw, Cement i zaprawy ogniotrwałe, i cement biały. Ma siedzibę w CAIRO, Egypt.

 7. TH-BETON GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma TH-BETON GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zaprawy budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Dodatki do cementów i zapraw, Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane, Cement i dodatki, Cementy specjalne, Dodatki do cementów i zapraw, Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane, Cement i dodatki, i Cementy specjalne. Ma siedzibę w Dorndorf-Steudnitz, Niemcy.

 8. BURKHARD SCHULLER BAUSTOFFSERVICE GMBH

  Austria

  Firma BURKHARD SCHULLER BAUSTOFFSERVICE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki do cementów i zapraw. Jest również obecna w dziedzinach ławki z cementu. Ma siedzibę w Oberwaltersdorf, Austria.

 1. HEIDELBERGER BETON NORDWEST GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma HEIDELBERGER BETON NORDWEST GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zaprawy budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Cement i dodatki, Cementy specjalne, Dodatki do cementów i zapraw, Cement i dodatki, Cementy specjalne, i Dodatki do cementów i zapraw. Ma siedzibę w Ennigerloh, Niemcy.

 2. POLYTECHNISCH BEDRIJF

  Belgia

  Firma POLYTECHNISCH BEDRIJF, roku i działającą w sektorze Dodatki do cementów i zapraw. Jest również obecna w dziedzinach Zaprawy budowlane, Kleje budowlane, Zaprawy budowlane, i Kleje budowlane. Ma siedzibę w Zwijnaarde, Belgia.

 3. CHIMICA EDILE SRL

  Włochy

  Firma CHIMICA EDILE SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cement i dodatki. Jest również obecna w dziedzinach Dodatki do cementów i zapraw, zaprawy budowlane, środki przspieszające do betonu i zapraw, i Dodatki do cementów i zapraw. Ma siedzibę w Castiglione Della Pescaia, Włochy.

 4. 2K POLYMER SYSTEMS LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma 2K POLYMER SYSTEMS LIMITED, roku i działającą w sektorze Cement i zaprawy ogniotrwałe. Jest również obecna w dziedzinach Żywice, Zaprawy budowlane, Dodatki do cementów i zapraw, Żywice, Zaprawy budowlane, i Dodatki do cementów i zapraw. Ma siedzibę w Derbyshire, Zjednoczone Królestwo.

 5. LAFARGE ZEMENT GMBH

  Niemcy

  Firma LAFARGE ZEMENT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki do cementów i zapraw. Ma siedzibę w Karsdorf, Niemcy.

 6. LAMBDA MAT -BUCURESTI

  Rumunia

  Firma LAMBDA MAT -BUCURESTI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki do cementów i zapraw. Jest również obecna w dziedzinach dodatki do betonu. Ma siedzibę w Bucharest, Rumunia.

 7. CRC ROTA INDUSTRY & FOREIGN TRADE LTD. CO.

  Turcja

  Firma CRC ROTA INDUSTRY & FOREIGN TRADE LTD. CO., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Dodatki do cementów i zapraw. Jest również obecna w dziedzinach cement, i marmurowy blat łazienkowy. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 8. SHIJIAZHUANG TAIXU BIOLOGY TECHNOLOGY CO.,LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SHIJIAZHUANG TAIXU BIOLOGY TECHNOLOGY CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki do cementów i zapraw. Ma siedzibę w Shijiazhuang, Zjednoczone Królestwo.

 9. MASTERMIX GMBH

  Niemcy

  Firma MASTERMIX GMBH, roku i działającą w sektorze Magnezyt. Jest również obecna w dziedzinach Podłogi i posadzki przemysłowe, Dodatki do cementów i zapraw, Cement i zaprawy ogniotrwałe, Podłogi i posadzki przemysłowe, Dodatki do cementów i zapraw, i Cement i zaprawy ogniotrwałe. Ma siedzibę w Remshalden, Niemcy.

 10. SHANDONG HEAD CO.,LTD.

  Chiny

  Firma SHANDONG HEAD CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki do cementów i zapraw. Ma siedzibę w Zibo, Chiny.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo