• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • direct marketing - agencje doradcze

Wyniki dla

Direct marketing - agencje doradcze - Import eksport

 1. BUZZYSTORES

  Szwecja

  Verified by europages badge

  Swipe to międzynarodową firmą, która pomaga sprzedawcom sprzedawać produkty i usługi klientom w obrębie ich lokalnych społeczności, docierając do milionów na całym świecie. Zapewnia idealną platformę dla klientów na całym świecie, aby przeglądać oferty w swojej okolicy lub w innych krajach. Enoch A.K Dugbazah założył Swipe z biurami założycielskimi w Ghanie, Szwecji i RPA. Celem firmy jest fizyczna i prawna obecność we wszystkich krajach afrykańskich do 2024 roku i szybka ekspansja w innych częściach świata. Swipe przynosi tak potrzebne do skalowania działań narzędzia marketingowe i analityczne dla firm. Rewolucjonizujemy branżę eCommerce za pomocą przełomowych innowacji i ulepszonych sposobów dostarczania produktów i usług ponad granicami. Skupiamy się na społecznościach i globalnie skalujemy operacje, aby zaspokajać potrzeby globalnych firm i ich klientów. Swipe to platforma zarówno dla kupujących, jak i sprzedających. Zapewniamy udogodnienia, dzięki którym kupowanie i sprzedawanie staje się bardziej dostępne i tańsze. Swipe jest skierowany do szerokiej kategorii firm i osób, od pokolenia Z do millenialsów, ekologów, twórców treści, twórców cyfrowych, nisz duchowych i wielu innych. Swipe umożliwia firmom dotarcie do milionów klientów na całym świecie. Zapewniamy bardzo przyjemny sposób na prowadzenie wielu operacji jednocześnie na tej samej platformie. Na przykład możesz zamówić produkty, zapłacić rachunek w restauracji znajomego i zaplanować kolację w różnych krajach, ale z jednego miejsca i platformy. Nie wahaj się skontaktować się z nami!

 2. MAILING EVENTS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma MAILING EVENTS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Direct marketing - agencje doradcze. Jest również obecna w dziedzinach Doradztwo w strategii marketingowej, Kartoteki klienckie i pliki adresowe, Doradztwo w strategii marketingowej, Kartoteki klienckie i pliki adresowe, korespondencja bezpośrednia, i usługi smsowe. Ma siedzibę w Lyon, Francja.

 3. LEADONANCE

  Rosja

  Leadonance jest agencją automatyzacji marketingu, świadczącą usługi B2B w branży marketingu online na platformach Marketo i Pardot. Konsultanci marketingu bezpośredniego pomagają firmom w zautomatyzowaniu strategii marketingowych, zarządzaniu podróżami klienta ich klientów, w oparciu o doświadczenie globalnych liderów rynku. Leadonance tworzy przejrzyste i ewolucyjne programy wsparcia służące poprawie wiodących współczynników konwersji i utworzenia stabilnego kanału komunikacji z klientami. Usługi agencji obejmują: kampanie reklamowe; analitykę marketingową i zarządzanie leadami; tworzenie punktów dostępu do internetu, stron docelowych i formularzy; integrację ręcznie pisanych CRM i aplikacji z Marketo; tworzenie oprogramowania użytkowego dla sektora sprzedaży i marketingu celem rozszerzania funkcjonalności Marketo. Agencja chętnie oferuje swoim klientom B2B szeroki wachlarz usług, od doradztwa w zakresie użytkowania Marketo do całkowitego uruchomienia systemu, czy też od integracji strony internetowej po zarządzanie programami.

 4. BROADEN LIMITED - ODDZIAŁ POLSKA

  Polska

  Jesteśmy nowozelandzką agencją marketingu eksportowego o polskich korzeniach i międzynarodowym zasięgu działania. W BROADEN analizujemy, planujemy oraz kreujemy strategie, oferty oraz marki premium, aby umożliwić Tobie efektywne podbijanie rynków rozwiniętych i generowanie większych zysków. Fundamentem naszej działalności jest międzynarodowy zespół marketerów i deweloperów eksportu native oraz sieć kontaktów handlowych. SPECJALIZACJE AUDYTY I KONSULTACJE Dokładnie określimy przyczyny braku oczekiwanych wyników eksportu oraz kierunek koniecznych zmian. STRATEGIE EKSPORTOWE Dzięki ambitnej, skrojonej na miarę i zrozumiałej dla całej firmy strategii, Twoja wizja nie pozostanie iluzją. OPTYMALIZACJA OFERT Nasza stała obecność na wielu rynkach to gwarancja dopasowania ofert do oczekiwań lokalnej dystrybucji i konsumentów. MIĘDZYNARODOWE MARKI Lokalizacyjne dostosowanie brandu wzbudzi zaufanie oraz percepcję wysokiej wartości, by zawładnąć sercami i portfelami klientów. KOMUNIKACJA Kreujemy zwięzłe, przekonywujące przekazy obcojęzyczne, które wzbudzą ciekawość i zaufanie odbiorców na rynkach docelowych. MARKETING ONLINE Tworząc i zarządzając wielojęzycznymi serwisami zadbamy o ekonomiczną promocję Twojej międzynarodowej marki. PRZEDSTAWICIELSTWO Reprezentujemy naszych klientów, aby bezpośrednio wprowadzić, a następnie rozwinąć ich eksport w regionie Australazji.

 5. ACCENTO EWA NIZIO

  Polska

  Osobista marka jest wartością. Ewanizio.pl oferuje budowanie marki osobistej i personal brandng. Podobnie jak doradztwo biznesowe oraz kreowanie wizerunku marki są działaniami długofalowymi. Są to całe procesy. Specjaliści chętnie się nimi zajmują, dbając o każdego klienta oraz jego ponadczasowe zadowolenie. Solidna jakość działania jest gwarantowana, a osiągnięcia są naprawdę dobrze realizowane. Niejedna osoba doceni to, co naprawdę najwyższej próby. Kreowanie wizerunku marek przynosi doskonałe efekty, a firmy rozwijają się znacznie lepiej dzięki temu działaniu.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MCLS

  Belgia

  Czy szukasz klientów? Zwróć się do MCLS! MCLS, to idealny partner w wyszukiwaniu klientów i usług w dziedzinie danych i marketingu. Znalezienie klientów i zachowanie ich jest podstawowym czynnikiem sukcesu dla jakiejkolwiek struktury! Znasz grupę będącą obiektem Twojego zainteresowania. MCLS potrafi odnaleźć ją dla Ciebie i do niej dotrzeć. Znajdywanie klientów jest sednem naszego zawodu od 1990 roku! Skontaktuj się z nami już dziś w celu niezobowiązującej porady!

 2. EMAILBROKERS

  Belgia

  Sprzedaż i wynajem plików, list adresów e-mail konsumentów i przedsiębiorstw. Każda informacja zawiera identyfikatory, nazwiska, adresy, numery telefonu i faksu, etc. 11 milionów adresów email zorganizowanych wg struktury przedsiębiorstw na świecie. 2 miliony adresów email przedsiębiorstw we Francji i 8 milionów adresów e-mail konsumentów..

 3. WEBBER.PL

  Polska

  Webber to wszystkie Twoje przepisy w jednym miejscu. Poznaj nie tylko Przepisy na obiad lecz również lekkie i ciekawe Przepisy na sałatki, intrygujące Przepisy na drinki, które umilą nie jeden wieczór. Dodatkowo zakładka Przepisy na nalewki ułatwi Ci domową produkcję alkoholi. Zapraszamy!

 4. PDMG MARKETING GROUP

  Polska

  PDMG Marketing Group to agencja reklamowa zajmująca się kompleksowym przygotowaniem i realizacją działań promocyjnych. Spełniamy się przede wszystkim w organizowaniu eventów o charakterze marketingowym, imprez firmowych, konferencji czy jubileuszów. Naszą specjalnością jest także reklama wizualna, materiały i gadżety reklamowe. Służymy dobrymi pomysłami i w tym, co robimy, mamy wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy!

 5. BIDSCUBE

  Polska

  Bidscube is a customizable cutting edge infrastructure for programmatic companies made specifically for efficient RTB trading. The product is designed to connect SSPs and DSPs globally at all possible verticls according to IAB Standards. Bidscube is a cost-effective solution with powerful billing support and transparent real-time reporting. The platform provides Machine Learning Technology for building a custom digital advertising business in the programmatic ecosystem.

 1. FC NIKMARK

  Polska

  Zajmujemy się rozwijaniem biznesu, od koncepcji przez realizację. Budujemy przedsiębiorstwa od podstaw, opracowujemy biznes plan, szacujemy zyski, badamy rynek, tworzymy koncepcję marketingową, kreujemy wizerunek, wprowadzamy na rynek a także służymy doradztwem firmom istniejącym. Nasze doświadczenie na rynkach międzynarodowych pozwala budować firmy na solidnych podstawach prawno-marketingowych.

 2. EMAIL MARKETING - EUROPAGES

  Francja

  Firma EMAIL MARKETING - EUROPAGES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Direct marketing - agencje doradcze. Jest również obecna w dziedzinach Rozwiązania Newsletter i mailing-list, marketing bezpośredni, i Motor indeksujący i wyszukiwarka. Ma siedzibę w Levallois-Perret, Francja.

 1. AGENCEZEBRA.COM

  Francja

  Firma AGENCEZEBRA.COM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Reklama - twórczość reklamowa - projektanci i graficy. Jest również obecna w dziedzinach Direct marketing - agencje doradcze, Direct marketing - agencje doradcze, i tworzenie tożsamości wizualnej. Ma siedzibę w Moret-Loing-Et-Orvanne, Francja.

 2. ENTRE REVES ET REALITE

  Belgia

  Firma ENTRE REVES ET REALITE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Agencje reklamowe. Jest również obecna w dziedzinach Doradztwo w zarządzaniu, Direct marketing - agencje doradcze, konsultacja w zakresie strategii, Doradztwo w zarządzaniu, Direct marketing - agencje doradcze, i HR consulting. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 3. SLASH

  Portugalia

  Firma SLASH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Direct marketing - agencje doradcze. Jest również obecna w dziedzinach Ekspertyza AVARII STATKÓW. Ma siedzibę w Lisboa, Portugalia.

 4. TRIUNFARENLARED

  Hiszpania

  Firma TRIUNFARENLARED, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Direct marketing - agencje doradcze. Ma siedzibę w Córdoba, Hiszpania.

 5. STUDIO GRAFICO STRATEGIA CREATIVA

  Włochy

  Firma STUDIO GRAFICO STRATEGIA CREATIVA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Direct marketing - agencje doradcze. Jest również obecna w dziedzinach szkic graficzny logo. Ma siedzibę w Bassano Del Grappa, Włochy.

 6. TRAVAIL ASSOCIE

  Francja

  Firma TRAVAIL ASSOCIE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Direct marketing - agencje doradcze. Jest również obecna w dziedzinach Agencja komunikacji, advertising agency, agencja www, i web marketing. Ma siedzibę w Valence, Francja.

 7. ZIGZAG MARKETING

  Francja

  Firma ZIGZAG MARKETING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Direct marketing - agencje doradcze. Ma siedzibę w Toulon, Francja.

 8. TRANSFERRO

  Holandia

  Firma TRANSFERRO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Direct marketing - agencje doradcze. Jest również obecna w dziedzinach kupno-sprzedaż handlowa, i logistyka. Ma siedzibę w Zwolle, Holandia.

 1. THOMSONLOCAL.COM DIRECT MARKETING SERVICES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma THOMSONLOCAL.COM DIRECT MARKETING SERVICES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Marketing bezpośredni. Jest również obecna w dziedzinach Direct marketing - agencje doradcze, rozwiązania da marketingu bezpośredniego, doradztwo i usługi w dziedzinie bezpośredniego marketingu, Direct marketing - agencje doradcze, i telesprzedaż. Ma siedzibę w FARNBOROUGH, HANTS, Zjednoczone Królestwo.

 2. PROEFCENTRUM VOOR SIERTEELT

  Belgia

  Firma PROEFCENTRUM VOOR SIERTEELT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Direct marketing - agencje doradcze. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia do klimatyzacji, stanowiska badawcze, okazy drzew ozdobnych, i usługi z zakresu doradztwa administracyjnego. Ma siedzibę w Destelbergen, Belgia.

 3. PHONOPLAST S.R.L.

  Włochy

  Firma PHONOPLAST S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Direct marketing - agencje doradcze. Ma siedzibę w Merlino, Włochy.

 4. OIKO-CONSULTING

  Luksemburg

  Firma OIKO-CONSULTING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Direct marketing - agencje doradcze. Jest również obecna w dziedzinach laboratorium graficzne, Aplikacje komunikacji Web, Website creation, i informacja wizerunkowa. Ma siedzibę w Munsbach, Luksemburg.

 5. ORONETA AUDIOVISUALS

  Hiszpania

  Firma ORONETA AUDIOVISUALS, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Direct marketing - agencje doradcze. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 6. PREVISIO SRLS

  Włochy

  Firma PREVISIO SRLS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Komunikacja. Jest również obecna w dziedzinach Direct marketing - agencje doradcze, realizacja kampanii reklamowych, wizualizacja reklamowa, Online marketing, i Direct marketing - agencje doradcze. Ma siedzibę w Siena, Włochy.

 7. BATENBORCH

  Belgia

  Firma BATENBORCH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wyszukiwanie i nabór personelu międzynarodowego. Jest również obecna w dziedzinach Biuro pośrednictwa pracy, Direct marketing - agencje doradcze, związki agencji pośrednictwa pracy i selekcji personelu, Biuro pośrednictwa pracy, Direct marketing - agencje doradcze, i doradztwo w dziedzinie marketingu. Ma siedzibę w Vilvoorde, Belgia.

 8. EXPORTISE

  Włochy

  Firma EXPORTISE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Direct marketing - agencje doradcze. Jest również obecna w dziedzinach konsultacja w zakresie strategii, wspomaganie w zakresie eksportu, spółka wspomagająca w zakresie eksportu, i Wchodzenie na rynek międzynarodowy. Ma siedzibę w Termini Imerese, Włochy.

 9. INSECTFIT

  Hiszpania

  Firma INSECTFIT, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Direct marketing - agencje doradcze. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 10. COSTA ENTERPRISE - WEB AGENCY MILANO

  Włochy

  Firma COSTA ENTERPRISE - WEB AGENCY MILANO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Direct marketing - agencje doradcze. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Direct marketing - agencje doradcze - Import eksport

Liczba wyników

335 Przedsiębiorstwa