• Europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • detektywistyczne agencje międzynarodowe

Wyniki dla

Detektywistyczne agencje międzynarodowe - Import eksport

 1. AGENCE PHILIPPE INVESTIGATIONS A.P.I SARL

  Francja

  Verified by Europages badge
 2. AGENCJA DETEKTYWISTYCZNA PRODETEKTYW

  Polska

  Agencja detektywistyczna ProDetektyw z siedzibą w Warszawie świadczy kompleksowe usługi detektywistyczne na terenie całego kraju oraz Unii Europejskiej. Nasza kadra to byli oficerowie Centralnego Biura Śledczego Policji, Wydziałów do Walki z Zorganizowaną Przestępczością Gospodarczą, Kryminalnych oraz Cyberprzestępczości. Funkcjonariusze służb specjalnych Wywiadu, Kontrwywiadu, Wywiadu Celnego i Skarbowego. To także żołnierze jednostek „GROM”, „BOA” oraz BOR. Licencjonowani detektywi agencji ProDetektyw z wieloletnim doświadczeniem dają gwarancję jakości, rzetelności i skuteczności realizowanych czynności detektywistycznych. Agencję detektywistyczną ProDetektyw tworzą również praktycy wyszkoleni w jednostkach wojskowych oraz agencjach wywiadowczych posiadający unikalną wiedzę z obszaru bezpieczeństwa. Są to byli pracownicy i funkcjonariusze pionów technicznych z odpowiednim doświadczeniem w zakresie przeciwdziałania inwigilacji. Zespół techniczny agencji detektywistycznej ProDetektyw jest wyposażony w profesjonalny sprzęt do analizy sygnałów elektromagnetycznych o światowym standardzie, wykorzystywanym przy wykrywaniu podsłuchów i lokalizatorów.

 3. DETEKTEI THOME

  Niemcy

  Biuro detektywistyczne Thome oferuje przedsiębiorstwom kompetentną, międzynarodową pomoc w przypadku wyłudzeń nieuprawnionych świadczeń pieniężnych od pracodawcy lub wyłudzeń płatności z tytułu świadczeń, które nie zostały spełnione, jak również w przypadku podejrzeń dotyczących dodatkowego zatrudnienia pracownika. Profesjonalny zespół licencjonowanych detektywów pomaga osobom prywatnym odszukać osoby zaginione i reprezentuje klientów w sprawach związanych z opieką nad dziećmi. Działamy szybko i skutecznie. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wyślij e-mail.

 4. DETEK AG

  Niemcy

  DETEK AG - Biznesowa - Prywatna Agencja Detektywistyczna. Potrzebujesz dowodu? Pracownicy korzystają z know-how Twojej firmy, aby zbudować firmę konkurencyjną? Konkurent imituje twój produkt? Dłużnicy nagle znikają? Chcesz wiedzieć, jak bezpieczna jest twoja firma? Podejrzewasz, że samochód został skradziony za granicą? Obawiasz się fałszywych zeznań w procesie? Zaginął członek rodziny? Możemy ci pomóc! DETEK jest do Twojej dyspozycji zarówno w przypadku dochodzeń gospodarczych, w sprawach prywatnych, jak i w sprawach dotyczących bezpieczeństwa – działamy dyskretnie, konkretnie, poważnie. Dzięki ponad 100-letniej historii firmy znamy nie tylko każdy trik w książce, ale także posiadamy ugruntowaną swoją pozycję w wielu dziedzinach. Dysponując centrami operacyjnymi w dziewięciu lokalizacjach w Niemczech i trzema oddziałami w Londynie, Marbelli i Zurychu, gwarantujemy krótkie odległości i szybki kontakt. Każdego dnia - przy wsparciu najnowszych technologii - 44 pracowników zajmuje się sprawami powierzonymi firmie DETEK.

 5. BIURO DETEKTYWISTYCZNE TMK DETEKTYW

  Polska

  TMK DETEKTYW to koncesjonowane biuro, świadczące zaawansowane usługi detektywistyczne na terenie kraju oraz całej Europy. Nasz zespół składa się z doświadczonych, rzetelnych i skutecznych licencjonowanych detektywów—byli funkcjonariusze służb mundurowych, którzy nie boją się trudnych i skomplikowanych zleceń. Detektywi TMK DETEKTYW posiadają doświadczenie i obszerną wiedzę niezbędną do rzetelnej realizacji każdego zlecenia z obszarów prywatnych i biznesowych wykrywanie zdrady małżeńskiej obserwacja osób i obiektów kontrobserwacja / sprawdzenie czy osoba nie jest obserwowana sprawdzanie i obserwacja opiekunek do dziecka pomoc przy weryfikacji kontaktów dziecka ze środowiskiem związanym z patologiami społecznymi: narkomania, alkoholizm, subkultury itp. wykrywanie oszustw matrymonialnych poszukiwanie osób zaginionych/przodków/krewnych poszukiwanie osób ukrywających się poszukiwanie skradzionych dóbr materialnych ustalanie miejsca pracy ustalanie miejsca zamieszkania ustalenie składników majątkowych wywiad środowiskowy wykrywanie podsłuchów i urządzeń szpiegowskich w pomieszczeniach, komputerach, telefonach i samochodach

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie Europages.
 1. KRONOS ET VERITAS

  Belgia

  Kronos-et-Veritas (Interface Investigations bvba) jest prywatną agencją detektywistyczną prowadzoną przez kobietę detektywa prywatnego, Ria ' t Jampens, posiadająca homologację prawną przyznaną przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych, pod numerem licencji FOD.BiZa.14.1369.07 (ustawa z 19 lipca 1991 r.). Wszelkiego rodzaju śledztwa na zlecenie przedsiębiorstw i osób prywatnych, zbieranie dowodów rzeczowych w ramach sporów prawnych. Ponad 15 lat doświadczenia; doświadczenia, które jest elementem rozstrzygającym w trudnych sprawach!

 2. HIIT GROUP

  Polska

  Na zlecenie naszych Klientów świadczymy usługi detektywistyczne najwyższej klasy. Rozwiązujemy Wasze problemy i staramy się być oparciem w najtrudniejszych sytuacjach.Profesjonalnie zajmiemy się Twoją sprawą. Rozwiązujemy Wasze problemy i staramy się być oparciem w najtrudniejszych sytuacjach. Służymy pomocą na różnych polach - zajmujemy się sprawami prywatnymi oraz zawodowymi, kwestiami dotyczącymi rodziny oraz biznesu. Nasze biuro detektywistyczne trudni się poszukiwaniem zaginionych osób oraz utraconego mienia. Możecie nam również zaufać w kwestiach intymnych, trudniejszych i szczególnie bolesnych, zajmujemy się bowiem wykrywaniem zdrad małżeńskich. Oferujemy działania z zakresu wywiadu gospodarczego, prowadzimy obserwacje, tropimy nielojalnych pracowników oraz kontrahentów, a także roztaczamy parasol bezpieczeństwa nad powierzonymi naszej opiece Państwa bliskimi.

 3. ALKRIS DETECTIVES AND SECURITY COMPANY

  Holandia

  Profesjonalne biuro poszukiwań od 1997 roku, prowadzone przez zawodowego detektywa posiadającego ponad 40-letnie doświadczenie. Wyspecjalizowane w dochodzeniu (defraudacje) i poszukiwaniach na całym świecie. Używając najnowocześniejszych urządzeń i śledząc karty SIM, przyśpieszamy często poszukiwania i potrafimy szybko zlokalizować osoby zaginione oraz mienie. Stały serwis 24/24 godz. Pracujemy dla przedsiębiorstw i dla osób prywatnych. Nasze koszty są przejrzyste i dostarczamy raport końcowy nadający się do wykorzystania.

 4. VIMAC AGENCJA DETEKTYWISTYCZNA

  Polska

  Agencja Detektywistyczna „ViMac” jest firm? , która na rynku detektywistycznym cieszy si? sporym uznaniem. Pracuj? tu byli funkcjonariusze Policji, CB? i S? u? b Specjalnych.Wieloletnia praktyka w? a? nie w tych s? u? bach daje gwarancj? w? a? ciwie wykonanego zlecenia z zachowaniem 100% poufno? ci. Zaufa? o nam setki zadowolonych Klientów - Zaufaj i Ty. W naszej ofercie znajdzie? ca? y wachlarz us? ug. Oferujemy mi? dzy innymi: - Wywiad gospodarczy - Dochodzenia odszkodowawcze - Weryfikacja wiarygodno? ci kontrahenta - Analiza przesz? o? ci zawodowej - Wywiad ? rodowiskowy - Informatyka ? ledcza - Kontrola pracowników na zwolnieniach lekarskich - Weryfikacja referencji - Windykacja - Sprawy rozwodowe (gromadzenie materia? ów dowodowych) - Sprawy alimentacyjne (wykrywanie ? róde? dochodu) - Wykrywanie maj? tku ukrytego - Obserwacja osób (? ledzenie) - Poszukiwanie zaginionych osób i mienia - Ustalenie miejsca zamieszkania, pracy - Wykrywanie urz? dze? pods? uchowych i ukrytych kamer - Testy DNA (ustalenie ojcostwa) - Monitoring GPS (osób i mienia)

 5. AGENCJA DETEKTYWISTYCZNA KOB GROUP 24/7

  Polska

  KOB GROUP to profesjonalna agencja detektywistyczna, która od blisko 10 lat wspiera klientów w rozwiązywaniu trudnych sytuacji. Nasze działania mają nieograniczony zasięg terytorialny, realizujemy współprace na terenie całej Polski i za granicą. Każdy licencjonowany detektyw w naszym zespole to wysoko wykwalifikowany profesjonalista z licznymi uprawnieniami oraz kwalifikacjami w wąskich obszarach, w których się specjalizuje. Zawsze znajdujemy sposób na to, aby osiągnąć zamierzone cele. Współpracujemy z osobami fizycznymi, firmami oraz sektorem publicznym. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem, dzięki któremu możemy podjąć się absolutnie każdego zadania. Wykwalifikowany zespół, profesjonalny sprzęt oraz wieloletnie doświadczenie są gwarancją jakości świadczonych usług. Zaangażowanie oraz nastawienie na realizację celu znajdują odbicie w efektywności działań. W naszym gronie znaleźli się licencjonowani detektywi, kwalifikowani pracownicy ochrony fizycznej oraz zabezpieczenia technicznego, audytorzy, specjaliści z zakresu kontroli wewnętrznej oraz wywiadu gospodarczego, prawnicy, informatycy śledczy, eksperci z zakresu ochrony informacji niejawnych, danych osobowych, tajemnicy przedsiębiorstwa, bezpieczeństwa IT oraz szerokie grono profilowanych doradców. Wszyscy razem tworzymy zespół, który prężnie realizuje powierzone zadania na najwyższym poziomie.

 1. CENTRUM DETEKTYWISTYCZNE DELTA

  Polska

  Nazywamy się Centrum Detektywistyczne DELTA i świadczymy usługi detektywistyczne zarówno na terenie Bielska-Białej, jak i Cieszyna, czyli całego województw śląskiego. Nasz profesjonalny personel, składa się wyłącznie z licencjonowanych detektywów ściśle współpracujących z ekspertami z różnych dziedzin życia tj. prawa, kryminalistyki i innych. Wieloletnie doświadczenie zawodowe z zakresu pracy śledczej, zdobyte w służbach podległych MSW oraz znajomość podstaw psychologii i zarządzania, uzyskanych w trakcie studiów podyplomowych, gwarantuje fachową pomoc naszym klientom.

 2. SPYROOM

  Polska

  Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszego sklepu detektywistycznego. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki Soroka na Polskę. Marka ta jest odpowiedzialna za profesjonalne dyktafony używane m.in przez ukraińskie i rosyjskie służby specjalne. Oferujemy w sprzedaży profesjonalny, wysokiej jakości i niezawodny sprzęt przeznaczony dla profesjonalistów. W ofercie znajdą Państwo m.in: kamery termowizyjne, wykrywacze GPS, dyktafony szpiegowskie, teczki pancerne, sprzęt inspekcyjny. Zapewniamy szybką dostawę i profesjonalne doradztwo. Oferta na: https: //spyroom.pl/

 3. BLAU DETECTIVES

  Hiszpania

  Prywatne Biuro Poszukiwań w Barcelonie wyspecjalizowane w interwencji w dziedzinie przedsiębiorców, rodzin i techniki, z dużym doświadczeniem krajowym i międzynarodowym. Prywatni detektywi, biegli w dziedzinie pismoznawstwa i dokumentów sądowych, technicy w dziedzinie ekspertyzy sądowej/audyt z zakresu bezpieczeństwa sprzętu komputerowego i psycholodzy.

 4. PRYWATNY DETEKTYW KRZYSZTOF KOSIOROWSKI

  Polska

  Biuro prywatnego detektywa Krzysztofa Kosiorowskiego znajduje się w Legnicy. Świadczy kompleksowe usługi detektywistyczne w zakresie spraw rozwodowych, poszukiwania osób, sprawdzania osób oraz szkód komunikacyjnych. Ponadto przeprowadza wywiady gospodarcze oraz sprawdza wiarygodność pracowników. Detektyw rzetelnie i dyskretnie realizuje wszystkie zlecenia.

 5. DETEKTYWI KORAS

  Polska

  KAD to agencja detektywistyczna z ugruntowaną pozycją na polskim rynku. Przez wiele lat naszej działalności rozwiązaliśmy setki spraw dotyczących sfery prywatnej oraz gospodarczej. Zapewniamy bardzo wysoką skuteczność, którą zawdzięczamy doświadczonemu i odpowiednio przeszkolonemu zespołowi, składającemu się z najlepszych detektywów w kraju.

 6. DETECTIVES X

  Hiszpania

  Prowadzenie każdego typu dochodzeń dla przedsiębiorstw i osób prywatnych.

 7. AGENCE SRI

  Luksemburg

 8. DPL INTELLIGENCE THIERRY ARTHAUD

  Luksemburg

 9. S.A.S. INVESTIGAZIONI & SICUREZZA

  Włochy

 10. AIRP06 DETECTIVES

  Francja

 1. AGENCE RAR - INVESTIGATIONS

  Wybrzeże Kości Słoniowej

 2. CGR SOCIÉTÉ DE RECOUVREMENT

  Francja

 3. KURAS

  Belgia

 4. A-PRO DETECTIVES PRIVADOS

  Hiszpania

 5. ALL-UKRAINIAN DETECTIVE AGENCY ULTIMA RATIO

  Ukraina

 6. ACLERK DETECTIVES PRIVADOS S.L

  Hiszpania

 7. DETECTIVE & INVESTIGAZIONI GROUP ITALIA

  Włochy

 8. DETECTIVE AGENCY DIZA

  Serbia

 9. ESTRATÉGIA X DETECTIVES

  Portugalia

 10. CULMAS DETECTIVES PRIVADOS

  Hiszpania

Filtry

Wyniki dla

Detektywistyczne agencje międzynarodowe - Import eksport

Liczba wyników

2518 przedsiębiorstwa