• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • deskowanie

Wyniki dla

Deskowanie - Import eksport

 1. MÉTHOCAD

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma MÉTHOCAD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Roboty budowlane ciężkie, Żurawie przejezdne, Deskowanie, Roboty budowlane ciężkie, Żurawie przejezdne, Deskowanie, i Civil engineering. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 2. SASU BET CETEBA LTD

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SASU BET CETEBA LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konstrukcje betonowe. Jest również obecna w dziedzinach Architektoniczne biura projektów, Biura projektów - roboty inżynieryjne budowlane, Deskowanie, building construction, doradztwo w dziedzinie wielkich robót budowlanych, reinforced concrete, general renovation work, Architektoniczne biura projektów, i Biura projektów - roboty inżynieryjne budowlane. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 3. 2LI SERVICE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma 2LI SERVICE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Biura projektów - roboty inżynieryjne budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Rusztowania przesuwne, Rusztowania stalowe, Budownictwo - wyposażenie i sprzęt, Deskowanie, szalunek - materiały, Deskowanie, Sklejki i płyty pilśniowe - urządzenia i wyposażenie, Budownictwo, budynek placu budowy, i Rusztowania przesuwne. Ma siedzibę w La Roche Blanche, Francja.

 4. STABILO SP. Z O.O.

  Polska

  Firma STABILO Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 1997 roku i specjalizuje się w obrocie szalunkami budowlanymi i innym sprzętem budowlanym. Oferujemy możliwość zakupu lub wypożyczenia używanych zestawów szalunkowych do deskowania: stropów, ścian, słupów, podciągów. Producentami zestawów szalunkowych, znajdujących się w naszym asortymencie, są cenione firmy: PERI, DOKA, Huennebeck i inne. W ofercie naszej firmy znajdują się: - deskowania systemów: PERI Trio, DOKA Framax i Alu Framax, szalunek stropowy DOKA, - kontenery zaplecza budowlanego, - podpory stalowe ocynkowane, - dźwigary drewniane, - sklejka szalunkowa, i inny sprzęt budowlany. Sprzedajemy także nowe kontenery biurowe, socjalne, sanitarne lub laboratoryjne - wykonywane na zamówienie. Oferujemy Państwu jasne finansowe warunki kooperacji. Nasi inżynierowie doradzą Państwu w wyborze odpowiedniego sprzętu. Zapraszamy.

 5. NOE-PL SP. Z O.O.

  Polska

  W dzisiejszych czasach cenimy sobie nowoczesne rozwiązania, które znacznie skracają czas wykonywanych prac budowlanych, podnosząc jednocześnie ich efektywność. Ważne są także bezpieczeństwo załogi i obniżenie kosztów. Odpowiednio dobrane materiały budowlane: stemple budowlane, formy do betonu, szalunki czy podpory budowlane zagwarantują Państwu najwyższą jakość prac. Głównym sektorem działalności firmy NOE jest produkowanie kompletnych typów deskowań oraz elementów osprzętu. Krótszy czas budowy oraz zminimalizowane kosztorysowanie wymagają od wykonawców maksimum elastyczności i improwizacji. Wykonawcy, którzy pracują z NOE mają zapewnione indywidualne podejście ze strony dostawcy szalunków idealnie dopasowane do wymagań sektora średnich przedsiębiorstw. Kompleksowe podejście firmy NOE jest stosowane, aby zapewnić wykonawcom kompletne rozwiązanie o wysokiej jakości po przystępnych cenach.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BUDOSPRZET SP. Z O.O.

  Polska

  Szalunki ścian i stropów - sprzedaż, dzierżawa. Kontenery budowlane, biurowe, akcesoria budowlane - budomarket, sklejka szalunkowa, dźwigary H20, podpory, ściągi, wieże podporowe, deskowania specjalistyczne, CNC drewna

 2. PASCHAL-WERK G. MAIER GMBH

  Niemcy

  Firma PASCHAL-WERK G. MAIER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Deskowanie. Jest również obecna w dziedzinach Concrete formwork, obudowy tuneli, i Control panels. Ma siedzibę w Steinach, Niemcy.

 3. KBC DIFFUSION

  Francja

  Firma KBC DIFFUSION, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Deskowanie. Jest również obecna w dziedzinach Deskowanie, szalunek - materiały, i Deskowanie, szalunek - materiały. Ma siedzibę w Aix-En-Provence, Francja.

 4. C.M.L. SRL

  Włochy

  Firma C.M.L. SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Deskowanie. Ma siedzibę w Aviano, Włochy.

 5. MAEL DISTRIBUTION

  Francja

  Firma MAEL DISTRIBUTION, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Deskowanie. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport w dziedzinie budownictwa i robót publicznych, filmy przemysłowe, scaffolding accessories, Import-eksport w dziedzinie budownictwa i robót publicznych, i sygnalizacja robót. Ma siedzibę w Le Pian Medoc, Francja.

 1. G.B.M. BUILDING EQUIPMENTS SRL

  Włochy

  Firma G.B.M. BUILDING EQUIPMENTS SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Deskowanie. Jest również obecna w dziedzinach podpory do budynków, rusztowania dla budownictwa, złącza symetryczne do węży elastycznych, i cases for the building industry. Ma siedzibę w Porzano Di Leno, Włochy.

 2. VARIANT FACTORY

  Ukraina

  Firma VARIANT FACTORY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Deskowanie. Jest również obecna w dziedzinach szalowanie, i belki. Ma siedzibę w Kharkov, Ukraina.

 1. DEUTSCHE SCHALUNG

  Niemcy

  Firma DEUTSCHE SCHALUNG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Deskowanie. Jest również obecna w dziedzinach all types of framework, formy metalowe, przed-nadproża betonowe do deskowania, i deskowania do łuków. Ma siedzibę w Augsburg, Niemcy.

 2. HARDCOFRA - CONSTRUCTION SOLUTIONS

  Holandia

  Firma HARDCOFRA - CONSTRUCTION SOLUTIONS, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Deskowanie. Jest również obecna w dziedzinach budowa konstrukcji z betonu zbrojonego do robót publicznych. Ma siedzibę w Amsterdam, Holandia.

 3. AGREMARCO CONSTRUÇÃO CIVIL, LDA

  Portugalia

  Firma AGREMARCO CONSTRUÇÃO CIVIL, LDA, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Deskowanie. Ma siedzibę w Trofa, Portugalia.

 4. FAJER DALMAH SCAFFOLDING TRADING L.L.C.

  Zjednoczone Emiraty Arabskie

  Firma FAJER DALMAH SCAFFOLDING TRADING L.L.C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Deskowanie. Jest również obecna w dziedzinach rusztowanie metalowe. Ma siedzibę w Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie.

 5. IZOTECH GROUP SA

  Bułgaria

  Firma IZOTECH GROUP SA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Deskowanie. Jest również obecna w dziedzinach Materiały budowlane, deskowanie dla budownictwa, formy metalowe, Concrete formwork, i Materiały budowlane. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 6. COFRASUD

  Francja

  Firma COFRASUD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Deskowanie, szalunek - materiały. Jest również obecna w dziedzinach Deskowanie, Konstrukcje betonowe, Deskowanie, skrzynki konstrukcyjne, Civil engineering, i Konstrukcje betonowe. Ma siedzibę w Bressols, Francja.

 7. ACROPOL LUXEMBOURG

  Luksemburg

  Firma ACROPOL LUXEMBOURG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Deskowanie. Jest również obecna w dziedzinach płyty do deskowania dla budownictwa, i bariery przytrzymujące. Ma siedzibę w Rodange, Luksemburg.

 8. TENARD YAPI VE INSAAT SISTEMLERI SAN. VE TIC. A.S.

  Turcja

  Firma TENARD YAPI VE INSAAT SISTEMLERI SAN. VE TIC. A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Deskowanie. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. CONSTRUCTORA ESHOR

  Hiszpania

  Firma CONSTRUCTORA ESHOR, roku i działającą w sektorze Konstrukcje betonowe. Jest również obecna w dziedzinach Budownictwo przemysłowe - przedsiębiorstwa budowlane, Fundamenty, roboty budowlane, Deskowanie, Konstrukcje szkieletowe betonowe, Budownictwo przemysłowe - przedsiębiorstwa budowlane, Fundamenty, roboty budowlane, Deskowanie, i Konstrukcje szkieletowe betonowe. Ma siedzibę w Laraxe - Cabanas - A Coruña, Hiszpania.

 2. ISCHEBECK FRANCE

  Francja

  Firma ISCHEBECK FRANCE, roku i działającą w sektorze Deskowanie. Jest również obecna w dziedzinach Deskowanie, szalunek - materiały, prace melioracji podłoży, Deskowanie, szalunek - materiały, pull props, i podpory do budynków. Ma siedzibę w SARTROUVILLE, Francja.

 3. MATH. BIBERACHER BAUUNTERNEHMEN GMBH

  Niemcy

  Firma MATH. BIBERACHER BAUUNTERNEHMEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Deskowanie. Jest również obecna w dziedzinach Rozbiórki i wyburzanie - przedsiębiorcy, Fundamenty, roboty budowlane, Dekarstwo, Roboty murarskie, Rozbiórki i wyburzanie - przedsiębiorcy, Fundamenty, roboty budowlane, Dekarstwo, i Roboty murarskie. Ma siedzibę w Wiesenbach, Niemcy.

 4. ALBIZZATI PERE ET FILS

  Francja

  Firma ALBIZZATI PERE ET FILS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Deskowanie, Schrony przeciwatomowe - budowa, Uszczelnianie i izolacja - przedsiębiorcy, Rozbiórki i wyburzanie - przedsiębiorcy, Deskowanie, Schrony przeciwatomowe - budowa, Uszczelnianie i izolacja - przedsiębiorcy, i Rozbiórki i wyburzanie - przedsiębiorcy. Ma siedzibę w Danjoutin, Francja.

 5. LOVELD

  Belgia

  Firma LOVELD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pustaki ścienne betonowe. Jest również obecna w dziedzinach Deskowanie, betonbeton, modelowanie architektoniczne, odlewnia, i Deskowanie. Ma siedzibę w Aalter, Belgia.

 6. SUMINISTROS EVANA

  Hiszpania

  Firma SUMINISTROS EVANA, roku i działającą w sektorze Deskowanie. Jest również obecna w dziedzinach Rusztowania i drabiny, Maszyny budowlane, Rusztowania i drabiny, Maszyny budowlane, podpory do budynków, i rusztowania dla budownictwa. Ma siedzibę w SAN MARTIN DE LA VEGA - MADRID, Hiszpania.

 7. BOUYGUES BATIMENT GRAND OUEST

  Francja

  Firma BOUYGUES BATIMENT GRAND OUEST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiercenie i cięcie betonu zbrojonego. Jest również obecna w dziedzinach Deskowanie, Rozbiórki i wyburzanie - przedsiębiorcy, Konstrukcje dachowe - wykonanie, Roboty budowlane ciężkie, Deskowanie, Rozbiórki i wyburzanie - przedsiębiorcy, Konstrukcje dachowe - wykonanie, i Roboty budowlane ciężkie. Ma siedzibę w Rouen Cedex 1, Francja.

 8. INDUSTRIE TRAVAUX ENTREPRISE

  Francja

  Firma INDUSTRIE TRAVAUX ENTREPRISE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Schrony przeciwatomowe - budowa, Deskowanie, Konstrukcje betonowe, Budownictwo przemysłowe - przedsiębiorstwa budowlane, Schrony przeciwatomowe - budowa, Deskowanie, Konstrukcje betonowe, i Budownictwo przemysłowe - przedsiębiorstwa budowlane. Ma siedzibę w Chanteloup Les Vignes, Francja.

 9. POGGIA PROVENCE

  Francja

  Firma POGGIA PROVENCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Deskowanie, Gipsowanie, suche tynki -przedsiębiorcy, Konstrukcje dachowe - wykonanie, Rozbiórki i wyburzanie - przedsiębiorcy, Deskowanie, Gipsowanie, suche tynki -przedsiębiorcy, Konstrukcje dachowe - wykonanie, i Rozbiórki i wyburzanie - przedsiębiorcy. Ma siedzibę w Cavaillon, Francja.

 10. CHAB

  Francja

  Firma CHAB, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Deskowanie, szalunek - materiały. Jest również obecna w dziedzinach Deskowanie, Geotkaniny, fundamenty specjalne, injection, Deskowanie, i Geotkaniny. Ma siedzibę w Saint-Romain-De-Popey, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Deskowanie - Import eksport

Liczba wyników

232 Przedsiębiorstwa