• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • dentystyczny sprzęt i instrumenty

Wyniki dla

Dentystyczny sprzęt i instrumenty - Import eksport

 1. DENTAG SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Produkcja i sprzedaż chirurgicznych przyrządów dentystycznych. Certyfikat: UNI EN ISO 9001 - UNI CEI EN 46001. Utrzymująca się w czasie wysoka jakość umożliwiła i nadal umożliwia przedsiębiorstwu DenTag produkowanie narzędzi stomatologicznych i chirurgicznych na rzecz licznych przedsiębiorstw włoskich i zagranicznych, w dodatku wytwarzanych pod nazwą własną. Aby zapewnić lepszą widoczność i wiarygodność klientom bezpośrednim, przedsiębiorstwo stworzyło linię narzędzi o szczególnie gładkim uchwycie, sprzedawanym wyłącznie pod nazwą DenTag.

 2. KOOS EDELMETALLE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KOOS EDELMETALLE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dentystyczny sprzęt i instrumenty. Ma siedzibę w Renningen, Niemcy.

 3. DONAU TRADING CORP. SP. Z O.O.

  Polska

  Serdecznie Państwa zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą hurtowni stomatologicznej Donau Trading Corp. Obejmuje ona kompleksowe wyposażenie gabinetów i klinik stomatologicznych w wysokiej jakości materiały i narzędzia stomatologiczne. Wśród sprzedawanych przez nas instrumentów dentystycznych znajdują się m.in.: wiertła: diamentowe, z węglików spiekanych, stalowe, narzędzia endodontyczne: igły, miazgociągi, poszerzacze, sączki, upychacze, spreadery, pluggery, wkłady koronowo korzeniowe. Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem renomowanej szwajcarskiej firmy Maillefer, która jest producentem szerokiej gamy niezbędnych, sprzedawanych pojedynczo lub w zestawach, instrumentów i akcesoriów stomatologicznych. W swojej ofercie posiadamy również znakomitej jakości narzędzia wspomagające i ułatwiające pracę stomatologa firmy KerrHawe, wśród nich znajdują się między innymi: pozycjonery do zdjęć poziomych, zdjęć skrzydłowo-zgryzowych techniką cyfrową oraz zdjęć RTG

 4. SILVER HAWKS INDUSTRIES

  Pakistan

  Firma SILVER HAWKS INDUSTRIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dentystyczny sprzęt i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach osteointegracja. Ma siedzibę w Sialkot, Pakistan.

 5. SIATA COMPANY

  Ukraina

  Firma SIATA COMPANY, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Dentystyczny sprzęt i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach Profesjonalny sprzęt fitness, Rehabilitacja - sprzęt i materiały, urządzenia do emg, Profesjonalny sprzęt fitness, i Rehabilitacja - sprzęt i materiały. Ma siedzibę w Kiev, Ukraina.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MHC TECHNOLOGY

  Francja

  Firma MHC TECHNOLOGY, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stomatologiczne materiały i artykuły zaopatrzeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Dentystyczny sprzęt i instrumenty, Dentystyczny sprzęt i instrumenty, i kadzie ultradźwiękowe. Ma siedzibę w La Gaude, Francja.

 2. J+K INSTRUMENTS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma J+K INSTRUMENTS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dentystyczny sprzęt i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia dentystyczne, Medyczno-chirurgiczne narzędzia, Narzędzia dentystyczne, Medyczno-chirurgiczne narzędzia, implanty dentystyczne, i produkty dentystyczne. Ma siedzibę w Barking, Zjednoczone Królestwo.

 3. DAM GROUP - FRESISSIMA

  Włochy

  Firma DAM GROUP - FRESISSIMA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dentystyczny sprzęt i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach Stomatologiczne materiały i artykuły zaopatrzeniowe, Franchising handlowy, Stomatologiczne materiały i artykuły zaopatrzeniowe, Franchising handlowy, Kontrakt franchisingu, i doradztwo w dziedzinie rozpoczęcia działalności. Ma siedzibę w Avigliana, Włochy.

 4. DENTAL UNIT

  Turcja

  Firma DENTAL UNIT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Dentystyczny sprzęt i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach Aparaty i sprzęt dentystyczny, Materiały dentystyczne, Wyposażenie gabinetów dentystycznych, umeblowanie dla gabinetu dentystycznego, Aparaty i sprzęt dentystyczny, Materiały dentystyczne, i Wyposażenie gabinetów dentystycznych. Ma siedzibę w Antalya, Turcja.

 5. KDM KOHLSCHEIN DENTALDEPOT GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma KDM KOHLSCHEIN DENTALDEPOT GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Dentystyczny sprzęt i instrumenty. Ma siedzibę w Altenberge, Niemcy.

 1. VITACON AS

  Norwegia

  Firma VITACON AS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy. Jest również obecna w dziedzinach Medyczno-chirurgiczne narzędzia, Dentystyczny sprzęt i instrumenty, Stomatologiczne materiały i artykuły zaopatrzeniowe, Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, Medyczno-chirurgiczne narzędzia, Dentystyczny sprzęt i instrumenty, Stomatologiczne materiały i artykuły zaopatrzeniowe, i Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty. Ma siedzibę w Trondheim, Norwegia.

 2. MECHATRONIC AG

  Niemcy

  Firma MECHATRONIC AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Medyczno-chirurgiczne narzędzia. Jest również obecna w dziedzinach Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, Dentystyczny sprzęt i instrumenty, Stomatologiczne materiały i artykuły zaopatrzeniowe, Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy, Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, Dentystyczny sprzęt i instrumenty, Stomatologiczne materiały i artykuły zaopatrzeniowe, i Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy. Ma siedzibę w Darmstadt, Niemcy.

 1. ORTHO-CLINICAL DIAGNOSTICS GMBH

  Niemcy

  Firma ORTHO-CLINICAL DIAGNOSTICS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Medyczno-chirurgiczne narzędzia. Jest również obecna w dziedzinach Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy, Dentystyczny sprzęt i instrumenty, Stomatologiczne materiały i artykuły zaopatrzeniowe, Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy, Dentystyczny sprzęt i instrumenty, i Stomatologiczne materiały i artykuły zaopatrzeniowe. Ma siedzibę w Neckargemünd, Niemcy.

 2. REDASHES INSTRUMENTS CO

  Niemcy

  Firma REDASHES INSTRUMENTS CO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Medyczno-chirurgiczne narzędzia. Jest również obecna w dziedzinach Dentystyczny sprzęt i instrumenty, Instrumenty optyczne medyczno-chirurgiczne, Chirurgiczny sprzęt i instrumenty, nożyce chirurgiczne, Dentystyczny sprzęt i instrumenty, Instrumenty optyczne medyczno-chirurgiczne, i Chirurgiczny sprzęt i instrumenty. Ma siedzibę w Frankfurt, Niemcy.

 3. ASIM INSTRUMENTS

  Pakistan

  Firma ASIM INSTRUMENTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dentystyczny sprzęt i instrumenty. Ma siedzibę w Sialkot, Pakistan.

 4. SCURATTI-DENTALTRADE.IT DI SCURATTI FABRIZIO

  Włochy

  Firma SCURATTI-DENTALTRADE.IT DI SCURATTI FABRIZIO, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Dentystyczny sprzęt i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia i wyposażenie dla odontologii, instalacje, urządzenia i wyposażenie dla laboratoriów odontologicznych, i zaopatrzenie dla ortodontów. Ma siedzibę w Nova Milanese, Włochy.

 5. MTG MEDIZINISCH, TECHNISCHE GERÄTEBAU GMBH

  Niemcy

  Firma MTG MEDIZINISCH, TECHNISCHE GERÄTEBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach Medyczno-chirurgiczne narzędzia, Stomatologiczne materiały i artykuły zaopatrzeniowe, Dentystyczny sprzęt i instrumenty, Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy, Medyczno-chirurgiczne narzędzia, Stomatologiczne materiały i artykuły zaopatrzeniowe, Dentystyczny sprzęt i instrumenty, i Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy. Ma siedzibę w Sulzbach, Niemcy.

 6. SYSTEM ASSISTANCE MEDICALE

  Francja

  Firma SYSTEM ASSISTANCE MEDICALE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dentystyczny sprzęt i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach Medyczno-chirurgiczne narzędzia, Stomatologiczne materiały i artykuły zaopatrzeniowe, Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy, Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, Medyczno-chirurgiczne narzędzia, Stomatologiczne materiały i artykuły zaopatrzeniowe, Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy, i Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty. Ma siedzibę w Villeneuve-Sur-Lot, Francja.

 7. GKE GMBH

  Niemcy

  Firma GKE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach Stomatologiczne materiały i artykuły zaopatrzeniowe, Dentystyczny sprzęt i instrumenty, Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy, Medyczno-chirurgiczne narzędzia, Stomatologiczne materiały i artykuły zaopatrzeniowe, Dentystyczny sprzęt i instrumenty, Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy, i Medyczno-chirurgiczne narzędzia. Ma siedzibę w Waldems, Niemcy.

 8. ETHICON SÀRL

  Szwajcaria

  Firma ETHICON SÀRL, roku i działającą w sektorze Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach Medyczno-chirurgiczne narzędzia, Dentystyczny sprzęt i instrumenty, Stomatologiczne materiały i artykuły zaopatrzeniowe, Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy, Medyczno-chirurgiczne narzędzia, Dentystyczny sprzęt i instrumenty, Stomatologiczne materiały i artykuły zaopatrzeniowe, i Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy. Ma siedzibę w Neuchâtel, Szwajcaria.

 1. EFC DENTAL

  Turcja

  Firma EFC DENTAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dentystyczny sprzęt i instrumenty. Ma siedzibę w Antalya, Turcja.

 2. PRESIDENTAL LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PRESIDENTAL LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Dentystyczny sprzęt i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach Sprzęt biomedyczny, Sprzęt biomedyczny, i scalers. Ma siedzibę w East Preston, Zjednoczone Królestwo.

 3. BEMA GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma BEMA GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach Medyczno-chirurgiczne narzędzia, Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy, Dentystyczny sprzęt i instrumenty, Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia, Medyczno-chirurgiczne narzędzia, Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy, Dentystyczny sprzęt i instrumenty, i Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Ma siedzibę w Peißenberg, Niemcy.

 4. DENTAL QUALITY

  Belgia

  Firma DENTAL QUALITY, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Aparaty i sprzęt dentystyczny. Jest również obecna w dziedzinach Wyposażenie gabinetów dentystycznych, Dentystyczny sprzęt i instrumenty, Wyposażenie gabinetów dentystycznych, i Dentystyczny sprzęt i instrumenty. Ma siedzibę w Nivelles, Belgia.

 5. EUROS

  Francja

  Firma EUROS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach Medyczno-chirurgiczne narzędzia, Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy, Dentystyczny sprzęt i instrumenty, Stomatologiczne materiały i artykuły zaopatrzeniowe, Medyczno-chirurgiczne narzędzia, Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy, Dentystyczny sprzęt i instrumenty, i Stomatologiczne materiały i artykuły zaopatrzeniowe. Ma siedzibę w La Ciotat, Francja.

 6. DIASWISS SA

  Szwajcaria

  Firma DIASWISS SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dentystyczny sprzęt i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach płyty diamentowe, węglik wolframu, diamenty, i prostownice. Ma siedzibę w Nyon, Szwajcaria.

 7. GODT SMIL FREDERIKSHAVN

  Dania

  Firma GODT SMIL FREDERIKSHAVN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Dentystyczny sprzęt i instrumenty. Ma siedzibę w Frederikshavn, Dania.

 8. NORMATECH

  Francja

  Firma NORMATECH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach Medyczno-chirurgiczne narzędzia, Dentystyczny sprzęt i instrumenty, Dezynfekcja i sterylizacja - usługi, Medyczno-chirurgiczne narzędzia, Dentystyczny sprzęt i instrumenty, Dezynfekcja i sterylizacja - usługi, i sterylizatory przemysłowe. Ma siedzibę w Pechbonnieu, Francja.

 9. STUDIO DENTISTICO GRIMALDI

  Włochy

  Firma STUDIO DENTISTICO GRIMALDI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Dentystyczny sprzęt i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach laboratoria dentystyczne, i gabinet stomatologiczny. Ma siedzibę w Bologna, Włochy.

 10. ZUBLER GERÄTEBAU GMBH

  Niemcy

  Firma ZUBLER GERÄTEBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dentystyczny sprzęt i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia dentystyczne, Narzędzia dentystyczne, i kiln for ceramics. Ma siedzibę w Ulm, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Dentystyczny sprzęt i instrumenty - Import eksport

Liczba wyników

5912 Przedsiębiorstwa